Zeka-Beceri Oyunları

Animals Connect

Aynı hayvanları bulup tıklayın. Süreye karşı dikkat isteyen bir oyun.

Zeka-Beceri Oyunları

Mahjongg

Benzer şekilleri bulma oyunu. Fare ile oynanıyor. Aynı şekilleri bulunca ikisine de tıklayın. Süreye karşı oynanıyor ve süre arttıkça puan azalıyor.

Zeka-Beceri Oyunları

Around the world Darts

Klasik dart oyunundan farklı olarak dartta gösterilen dilimi vurmanız gerekiyor. Yani amaç tam 12'den vurmak değil gösterilen parçaya isabet ettirebilmek. Fareye uzun süreli basıp bırakarak hedefe oku fırlatın.

Zeka-Beceri Oyunları

Ninja Shape

Ninjayı uygun forma sokup mafya babasını yok edin. Her bölümde zorluk artacak. Oynadıkça nasıl ilerleneceğini anlayacaksınız zaten. Fare ile oynanıyor.

Zeka-Beceri Oyunları

Sugar 3

Gerçekten zeka dolu bir oyun. İnce düşünüp ona göre karar verin. Amaç yukarıdan gelen toz şeker tanelerini bardaklara doldurmak. Bunun için fare ile yol çizin yani bardağa bir çizgi çizin. İlk bardağı doldurmak kolay ancak bardak sayısı arttıkça beyin çalışmaya başlayacak ;))

Zeka-Beceri Oyunları

Assembler 3

Oyunda yeşil kutuyu istenilen alan içerisine taşıyın. Ancak bunun için gerekli altyapıyı oluşturmanız gerekiyor.

Zeka-Beceri Oyunları

3 Slices 2

Sol alt köşede bulunan yüzde kadar alanı üç kerede keserek alın. Zevkli beceri oyunu.

Zeka-Beceri Oyunları

Demiryolu Köprüsü Oyunu

Size verilen bütçeyi aşmadan köprünüzü kurun ve treni karşıya güvenli bir şekilde ulaştırın! İlk bölüm eğitim bölümü olarak köprüyü nasıl yapacağınızı gösteriyor. Sonraki bölümlerde köprünüzü kendiniz tasarlamak zorundasınız.

Zeka-Beceri Oyunları

Little Penguins

Küçük penguen çok aç. Senin görevin onları beslemek için balık tutmak. Ama göründüğü gibi o kadar kolay değil, sen bu işi tamamlayabilir misin?

Hemen mail adresinle kaydol

Yeni Yazılardan İlk Senin Haberin Olsun

feedburner
stats
Engelleyiciyi kapattım!