Able2Extract Professional 14 - PDF Düzenleme

Able2Extract Professional 14 - PDF Düzenleme

Düzenlemeniz gereken bir PDF'iniz var, ancak başka bir dosya formatına dönüştürmek istemiyor musunuz? Able2Extract'un PDF editörü, PDF içeriğinde anında değişiklikler yapmanızı sağlar. PDF dosyalarını doğrudan düzenlemenin ne kadar kolay olduğunu görmek için yazıyı okumaya devam edin.

Able2Extract, yalnızca üç tıklamayla karmaşık düzenlemeler yapmanızı sağlayan güçlü bir PDF düzenleyicisidir. Videodan programın çalışma sistemini görebilirsiniz.

Genel özellikleri:

  • PDF'e metin ekle veya sil
  • Gönderilecek PDF formlarını doldurun
  • Doldurulabilir PDF formlarını düzenleyin ve oluşturun
  • PDF'leri yeniden boyutlandırma, dışa aktarma ve birleştirme
  • Aradan sayfaları sil veya başka bir PDF'den sayfa ekle

PDF Dönüştürme

PDF dosyalarını birçok dosya formatına dönüştürmek için Able2Extract kullanabilirsiniz. PDF'den Word, Excel, PowerPoint, OpenOffice, Resim ve daha fazlasına dönüşüm yapabilirsiniz. Ayrıca PDF'yi AutoCAD'e dönüştürün ve tüm katman bilgilerini saklayın. Dönüşüm şablonları oluşturarak yinelenen dönüşümlerde zamandan tasarruf edin.

Able2Extract Professional, başka herhangi bir üründe bulunmayan gelişmiş özel dönüştürme teknolojisine ve özelliklerine sahiptir.
Excel'e özel PDF dönüştürme, sektörde benzersiz bir dönüşüm hassasiyeti sunar. Tüm PDF dönüşümleri, kullanıcılar tarafından mükemmel bir şekilde biçimlendirilmiş ve kullanıcının ihtiyaçlarına uygun olan Excel, Word veya diğer PDF çıktılarına izin veren ayrıntılı bir şekilde kullanıcı tarafından özelleştirilebilir.
Gelişmiş PDF tanıma, taranan dokümanlarda arama yapmanızı ve işiniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.

PDF'e Metin Ekleyin ve Silin

Able2Extract Professional ile program içinden PDF metinlerini ve paragraflarını düzenleyebilirsiniz. Sadece PDF'nizi açın, Düzenle'yi tıklayın ve artık dosya düzenlenmeye hazır. Tüm değişiklikler hemen görülebilir.

Ölçekli Sayfalar Oluşturun

PDF belgenizin içindeki bir veya daha fazla sayfayı yeniden boyutlandırın. Sayfa düzenini değiştirin ve sayfaları iş akışınıza sığdırmak için ve hatta sayfaları yüzdeyle ölçeklendirin. Seçenekler neredeyse sınırsızdır.

Pdf Birleştirme ve Ayırma

PDF birleştirme ve ayıklama daha da basitleştirilmiştir. Belirli sayfaları silin, sayfa aralığını ayıklayın ve kaydedin veya farklı PDF belgelerini birleştirin.

PDF Dosyalarına Görüntü Ekleme

Artık resim eklemek için PDF'nizi dönüştürmenize gerek yok. Able2Extract, tüm bitmap görüntülerini eklemenizi sağlar. Desteklenen dosya türleri şunlardır: bmp, jpg, jpeg, png, gif, tif ve tiff.

Sezgisel Kullanıcı Arabirimi
Son derece sezgisel kullanıcı arayüzü, PDF düzenlemeyi çok basit hale getiriyor.

Not: Program ücretli olup deneme sürümünü indirip deneyebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bu adresi kontrol edebilirsiniz: https://www.investintech.com/editpdf

Able2Extract Professional 14

Bu arada programın 14. versiyonu yayınlandı.

Able2Extract Professional 14'deki yenilikler nelerdir?
Able2Extract Professional 14 burada ve her zamankinden daha iyi! 
En iyi PDF deneyimini masaüstünüze getiren yeni ve heyecan verici özelliklere göz atın.

İşte Able2Extract Professional 14 ile yapabilecekleriniz:

PDF Belgelerini İmzala
PDF belgelerinize birkaç saniye içinde elektronik ve dijital imzalar oluşturun ve ekleyin. Artık baskı yapmak, elle imzalamak ve belgelerinizi taramak için zaman harcamanıza gerek yok. Önemli PDF'leri doğrudan masaüstünüzde kolayca imzalayın. Yeni Sign PDF aracıyla, PDF'ye yazarak, imzayı çizerek veya imzalı bir görsel ekleyerek elektronik imzalar ekleyebilirsiniz. Önemli PDF belgelerini, orijinallik için doğrulanabilecek dijital (kriptografik) imzalarla da imzalayabilirsiniz.

Dijital İmzaları Doğrulayın
Dijital imzaya sahip PDF belgelerinin gerçekliğini doğrulayın. Able2Extract Professional 14, dijital (kriptografik) imzanın, belge sekmesindeki imza doğrulama durumunu görüntüleyerek gerçek olup olmadığını kontrol etmenizi sağlar. Belgenin yetkili bir kaynak tarafından imzalandığından emin olun, imza zamanını kontrol edin ve imzalandıktan sonra belgede herhangi bir değişiklik yapılıp yapılmadığını belirleyin. Artık, işinizin PDF belgelerinin güvenliğini tehlikeye atmadığından emin olabilirsiniz.

Akıllı Şablonlarla PDF'yi Excel Dönüşümüne Geliştirin
AI destekli Akıllı Şablonlar ile PDF'den Excel'e dönüştürme üzerinde daha fazla kontrol elde edin. Akıllı Şablonlar, PDF belgelerinden ilgili tablo verilerini otomatik olarak minimum çaba ile Excel ve CSV formatlarına çıkarmanızı sağlar. Able2Extract Professional'ın Akıllı Şablonda depolanan tablo yapısına uyan PDF tablolarını bulmasına ve dönüştürmesine yardımcı olan özel Excel şablonlarını oluşturabilirsiniz. Able2Extract Professional 14, PDF belgenizdeki tablonun büyüklüğü veya konumu ne olursa olsun ihtiyacınız olan verileri doğru bir şekilde çıkarmak için yeterince gelişmiş.

Ana Şablonlarla Toplu Dönüştürmeyi Otomatikleştirin
Batch, Master Şablonlarını kullanmadan önce PDF'yi Excel ve CSV'ye dönüştürmez. Toplu dönüşüm hızının ve Özel Şablonların etkinliğinin tek bir güçlü dönüşüm özelliğinde birleştirilmesinin tadını çıkarın. Makine öğrenim motoru sayesinde artık ayrı belge kategorileri oluşturabilir ve Able2Extract Professional 14'ün her bir PDF dosyasını toplu sıradaki ilgili kategoriye otomatik olarak eşleştirmek ve kategoriye özel bir dönüşüm şablonu kullanarak dönüştürmek için kullanabileceği bir Ana Şablonu oluşturabilirsiniz.

Daha İyi PDF Formları Oluşturun
Able2Extract Professional 14 kullanarak iş standartlarına uyan profesyonel görünümlü PDF formları oluşturun. Yeni ve geliştirilmiş PDF form editörü, form alanları yerleştirme üzerinde daha da fazla kontrol sağlar. PDF formu alanlarını tam olarak istediğiniz yerde hizalayarak ve hassaslaştırarak ortalayarak oluşturun ve konumlandırın. Artık, iş PDF formlarınızın her seferinde mükemmel şekilde formatlandığından emin olabilirsiniz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 444 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Able2Extract Professional 14 - PDF Düzenleme konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Able2Extract Professional 14 - PDF Düzenleme ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Able2Extract Professional 14 - PDF Düzenleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın