Action Launcher Son Güncellemesi ile Telefonunuza bir Android P Görünümü Verin

Action Launcher Son Güncellemesi ile Telefonunuza bir Android P Görünümü Verin

Popüler bir özellikli Android başlatıcısı olan Action Launcher, bu haftaki en son güncellemesini duyurdu. Bu sürümde, Android P sürümünden birkaç tasarım fikrinin yer aldığı sürüm 35, yazılımın yuvarlatılmış köşeleri ve saydam gölgelendirme dahil olmak üzere ana ekran arama iskelesini kopyalar.

Android: Android P resmi olarak bu yılın sonuna kadar yayınlanmayacak. Google’ın en yeni geliştirici önizlemesini inceleyerek biraz erken alabilseniz de, buggy beta yazılımından korkuyorsanız, mevcut akıllı telefonunuzda Android P'nin tadına bakmanın başka bir yolu vardır.


Action Launcher’ın güncellemesi, All Apps çekmecesine odaklanarak birkaç yeni özellik de sunuyor. Sürüm 35 size, ana ekranınızda bulunan uygulamaların uygulama çekmecesinde görünmesini engelleme seçeneği sunarak, dağınıklığı azaltmanızı ve cihazınızda uygulamaları bulmanızı kolaylaştırmanızı sağlar. Bir klasöre aynı anda birden fazla uygulama ekleyebilirsiniz.
Bir kerede bunu yapmak için alışkınsanız büyük bir zaman tasarrufu.

Bunlar küçük değişiklikler gibi gelebilir, ancak Android P'nin resmi sürümü için beklerken akıllı telefonunuza yeni bir görünüm kazandıracaklardır. Android 5.0'ı çalıştıran herhangi bir Android cihazla uyumlu olması gereken Google Play'den Action Launcher'ı şimdi alabilirsiniz.

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 333 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Action Launcher Son Güncellemesi ile Telefonunuza bir Android P Görünümü Verin konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Action Launcher Son Güncellemesi ile Telefonunuza bir Android P Görünümü Verin ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Action Launcher Son Güncellemesi ile Telefonunuza bir Android P Görünümü Verin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "