Adaptör ve akülerimizin gerekli belgelere sahip olması ve uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahip olması nedeni ile müşterilerimiz gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Adaptörlerimiz ve başta akülerimiz olmak üzere tüm ürünlerimizin garantisi bulunmaktadır. Sağladığımız garanti desteği ile müşterilerimizin aldıkları ürünler ile ilgili herhangi bir sorun yaşadıklarında firma olarak her zaman gerekli desteği vermekteyiz. Firmamızda; 12 V Adaptör çeşitleri, 5 V Adaptör çeşitleri, 24 V Saç Kasa Adaptörler, Dış Mekan Adaptör çeşitleri ve Santral Adaptör çeşitleri bulunmaktadır. Akü çeşidi olarak ise firmamızda hem tam kapalı akü çeşitleri hem de kuru akü çeşitleri müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Neden Mert Elektronikten Ürün Almalıyım?

Piyasada adaptör ve akü alacak birçok firma bulunmaktadır. Fakat biz firma olarak müşterilerimize uygun fiyat imkanı, kaliteli ürünlerden yararlanma seçeneği, geniş ürün havuzu ve garanti imkanı sağlamaktayız. Ürünlerin garantisi süresi dolmuş olsa bile her zaman gerekli yardım ve desteği müşterilerimize sağlamaktayız. Firma olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamayı düstur edinmiş bir firma olmamız ve yılların tecrübesi ile hizmet vermiş olmamız nedeni ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Ayrıca firmamız bünyesinde toptan satış imkanı hem de perakende satış olması da bizi farklı kılmaktadır. Firma olarak online olarak da ürün satışı yapmamız ve 100 TL üzeri ve seçili ürünlerde bedava kargo olması da müşterilerimizin bizi tercih etmesi için sunduğumuz önemli hizmetler arasında yer aldığından bizi tercih edebilirsiniz.

Adres : https://www.merterelektronik.com/Adaptor-Akuler,LA_177-2.html#labels=177-2

Mert Elektroniğin Adaptör ve Aküleri Kaliteli mi?

Mert Elektronik adaptör ve akü deyince bir numaralı olarak akıllara gelen bir kurumuz. Firmamız tarafından satılmış olan ürünlerde çok az sorun yaşanması ürünlerimizin oldukça kaliteli olduğunu göstermektedir. İnternet sitemizde ve sosyal medya üzerinden yapılan yorumlarda da ürünlerimizin kaliteli olduğunu görmek mümkündür. Ürünlerimizin kaliteli olduğunu gösteren en önemli hususlardan biri de hiç şüphesiz müşteri memnuniyetinin yüksek olması gözler önüne sermektedir.

Aldığım Ürün Bozuk Çıkarsa Ürünü İade Edebilir miyim?

Mert Elektronik olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Genellikle ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir sorun ya da şikayet alınmasa da müşterilerimizin merak ettiği hususlardan biri de alınan ürünün bozuk çıkması durumunda firma olarak nasıl bir tavır takınacağımız merak edilmektedir. Firmamız ürünleri genellikle çalışıp çalışmadığını kontrol ederek müşterilerimize vermektedir. Ancak taşıma esnasında yaşanabilecek sıkıntıları değerlendirerek hareket etmekteyiz. Eğer ürün ile ilgili kısa bir zaman dilimi içerisinde çalışmama ya da teknik bir arıza görüldüğü durumda ürünü alarak, müşterimize yeni bir ürün vermekteyiz. Eğer ürün bozuk değil ve teknik bir problem varsa da sorun firmamız tarafından çözülür ve müşterimize o şekilde teslimi sağlanır.

Mert Elektronik Güvenilir mi?

Firma olarak müşterilerimizin her zaman yanında olmayı benimseyişimiz, hakkımızda bulunan şikayet sayısının çok az olması ve şikayetlere yaptığımız geri dönüşler değerlendirildiğinde güvenilir bir firma olarak hizmet sunduğumuz rahatlıkla anlaşılmaktadır.

Mert Elektronikte Sadece Adaptör ve Akü mü Satılıyor?

Firmamızda sadece adaptör ve akü çeşitleri satılmamaktadır. Bunlara ek olarak televizyon kumandaları, Televizyon askı aparatı, uydu alıcıları, projeksiyon cihazları, ışık filtreleme özellikli televizyon koruyucuları, telsiz çeşitleri vb. gibi birçok ürün firmamız tarafından satılmaktadır.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 219 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Adaptör – Aküler konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Adaptör – Aküler ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adaptör – Aküler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "