Ogznet.com

Önemsiz dosyaları ve gizlilik izlerini tara, tek bir tıklamayla potansiyel tehditleri de kaldır. Advanced SystemCare temel olarak detaylı bilgisayar temizliği ve gelişmiş ve yeni teknolojilerle güçlü gizlilik koruması sunar.

Advanced SystemCare ile Bilgisayarınızı Optimize Edin

Advanced SystemCare, Windows yüklü bilgisayarları hızlandırmak ve kullanıcıların güvenliğini sağlamak için kullanımı kolay, hepsi bir arada bir sistem optimizasyon programıdır. Önemsiz ve artık dosyalar ile geçersiz kısayolları kolayca temizlemek, gizlilik verilerini taramak, casus yazılım tehditlerini ortadan kaldırmak, interneti hızlandırmak, başlangıç ​​öğelerini yönetmek ve sistem güvenlik açıklarını düzeltmek için güçlü bir programdır.

Advanced SystemCare, Bakım, Hızlandırma, Koruma ve Yazılım Güncelleyici gibi ana program sekmeleri ile daha hızlı ve daha güvenli bir PC için birçok faydalı araç sunar.

Advanced SystemCare ana sayfa

Siz bilgisayarınızda çalışırken gereksiz dosyalar devamlı olarak sisteminizde birikir ve zamanla bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olabilir. Advanced SystemCare, Windows güncelleştirmelerinin önbellek dosyalarını, tarayıcı kayıt dosyalarını ve çalıştırdığınız programlara ait gereksiz kalıntılar gibi 26 tür önemsiz dosyayı derinlemesine temizlemek için ileri teknoloji kullanır.

Advanced SystemCare tarama sayfası

Advanced SystemCare, bilgisayar hızlandırma ve optimizasyon alanında en başarılı programlar arasında yer almaktadır. 

Advanced SystemCare anasayfa koruması

Ayrıca internet tarayıcınızın ana sayfası sizden bağımsız bir şekilde değiştiyse bu program ile düzeltebilirsiniz.

Tek tıklamayla, tüm kullanıcı hesapları için bir kerede temizlik yapabilirsiniz. Gelişmiş Başlangıç ​​Yöneticisi ile birlikte bilgisayarınız %30 daha hızlı açılır.

Advanced SystemCare tarama sonuçları

Gizliliğinizi korumak için Chrome, Firefox gibi popüler internet tarayıcıları dahil olmak üzere CryptoTab Browser ve Brave Browser gibi 15 internet tarayıcısı ve 200'den fazla programın verilerini silebilir. Şüpheli e-postalar içerisindeki kötü niyetli bağlantıları tespit etmek ve bu gönderileri engellemeye yardımcı olmak için E-posta Koruması özelliği vardır. Kullanıcıların spam, kimlik avı dolandırıcılığı ve diğer e-posta kaynaklı tehditlerden etkili bir şekilde korunmasını sağlayabilir. Dahası, Casus Yazılım Temizleme ve Gerçek Zamanlı Koruyucu en son Worm.Mydoom, Ransom.FileCrypter ve Trojan.Symmi gibi tehditleri ortadan kaldırmak için büyük bir veritabanı içerir.

İlginizi
çekebilir
Windows 10'da Silinmeyen Dosyaları Silme Programı

Advanced SystemCare sayesinde disk birleştirme ve kayıt defteri birleştirme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede disk performansınız da artmaktadır.

Advanced SystemCare hızlandırma

Hızlandırma sekmesinde, bilgisayarınızı hızlandırmak için dört ana bölüm bulunmaktadır. Bu alanlardan sisteminizi hızlandırmak için işlemler yapabilirsiniz. Ancak işlem yapabilmek için ek programlar yüklemeniz gerekebilir.

Advanced SystemCare koruma

Koruma sekmesinde hassas verilerinizi korumak için seçenekler, tarayıcı ana sayfası koruması, reklam koruması, tarayıcı gizlilik koruma seçenekleri ile Yüz Kimliği özelliği bulunmaktadır.

Advanced SystemCare yüz koruması

Yüz kimliği koruması ile cep telefonlarında olduğu gibi bilgisayarınızı yüz taraması ile korumaya alabilirsiniz. Böylece yetkisiz kişiler bilgisayarınızı açamaz. Üstelik bilgisayarınızı izinsiz açmaya kalkarlarsa resimleri çekilip kaydediliyor.

Advanced SystemCare yazılım güncelleyici

Son olarak Yazılım Güncelleme sekmesi size önemli programlarınız için yazılım güncelleştirme seçeneği sunar. Programların en son sürümlerine sahip olarak güvenlik ve gizlilik sorunlarına karşı önlem almış olursunuz.

Advanced SystemCareFree ve Pro olmak üzere iki versiyon sunmaktadır. Ücretsiz bir şekilde Free sürümünü indirip yükleyebilirsiniz. Tüm özelliklerin kilidini açan Advanced SystemCare PRO sürümü ise bilgisayarınızın performansını güçlü bir şekilde artırır. Derin kayıt defteri temizliği ve otomatik RAM temizliği ile disk alanı temizliği bilgisayarın kararlı çalışmasını sağlar. Optimize edilmiş internet güçlendiricisi, internet bağlantısını %300'e kadar hızlandırır. Ayrıca gizlilik koruması ve tarayıcı izleme engelleme, çevrimiçi gizliliğinizi korur.

PRO sürümü hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki karşılaştırma tablosuna göz atabilirsiniz.

Advanced SystemCare, Free ve Pro

Advanced SystemCare başta Windows 10 dahil olmak üzere Windows 8 / 8.1, Windows 7, Windows XP ve Vista için tam destek sağlar.