Ogznet.com
Advanced SystemCare Ultimate Paylaş:

Advanced SystemCare Ultimate

Advanced SystemCare Ultimate

Advanced SystemCare Ultimate Lisans Kodu

Advanced SystemCare Ultimate, güçlü bir antivirüs ve sistem optimizasyon aracıdır. Tek tıklama ile bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak korur. Virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, fidye yazılımlarına, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarını korur. En yeni Bitdefender motoruyla birlikte iki kat koruma sağlar.

Advanced SystemCare, bilgisayarınızı ve gizliliğinizi temizlemek, optimize etmek, hızlandırmak ve korumak için hepsi bir arada ancak kullanımı kolay bir yazılımdır. Güçlü 1 tıklama yaklaşımı, gereksiz dosyaları, artıkları ve geçersiz kısayolları kolayca temizlemenize, gizlilik izlerini süpürmenize, casus yazılımları kaldırmanıza, İnternet hızını artırmanıza, güncel olmayan programları ve sürücüleri güncellemenize, disk hatalarını, sistem zayıflıklarını ve güvenlik açıklarını düzeltmenize ve etkinleştirmenize yardımcı olur. antivirüs ve güvenlik duvarı korumaları.

Yepyeni bir kullanıcı arayüzü ile yeni Advanced SystemCare 14 sürümünün kullanımı daha kolaydır ve her zamankinden daha sezgisel bir etkileşim deneyimi sunar. Ayrıca Advanced SystemCare 14, bilgisayarınızı daha da optimize etmek ve güvenliğini sağlamak için birçok yeni özellik ekler. İlk olarak, yeni AI Modu, bilgisayarınızı akıllıca temizleyebilir ve optimize edebilir. İkinci olarak, yeni Startup Optimizer, daha hızlı PC önyüklemesi için tüm başlangıç ​​öğelerinin genel yönetimini sağlar. Son olarak, yeni Sistem Koruması, Tarayıcı Koruması ve Özel Veri Koruması size virüslere, casus yazılımlara, kimlik avı dolandırıcılıklarına, kripto para madenciliği saldırılarına, şüpheli e-postalara, ana sayfa ve arama motoru değişikliklerine, rahatsız edici reklamlara, yetkisiz erişimlere karşı tek noktadan kapsamlı koruma sağlar.

Advanced SystemCare - bilgisayarınızı ve gizliliğinizi temizlemek, optimize etmek, hızlandırmak ve korumak için hepsi bir arada ancak kullanımı kolay bir yazılımdır.

Advanced SystemCare, bu yeni özelliklerin yanı sıra neredeyse tüm modülleri de iyileştiriyor. Büyük ölçüde geliştirilmiş Önemsiz Dosya Temizleme ve Gizlilik Taraması, gereksiz dosyaları ve gizlilik izlerini daha derinlemesine ve kapsamlı bir şekilde temizleyebilir. Geliştirilmiş Performans İzleyici, PC'nizin RAM/CPU/Disk kullanımını, CPU/GPU/Anakart sıcaklığını ve fan hızını gerçek zamanlı olarak izlemenize yardımcı olur ve PC'nizi hızlandırmak için yüksek RAM/CPU/Disk kullanımı ile işlemleri hızlı bir şekilde sonlandırmanıza olanak tanır. Optimize edilmiş Turbo Boost, bilgisayarınızı daha da hızlandırmak için gereksiz başlangıç ​​öğelerini, uygulamaları ve hizmetleri akıllıca durdurabilir. Ve önemli ölçüde geliştirilmiş Yazılım Güncelleyici, programlarınızı en erken zamanda en son sürümlerine güncellemenize yardımcı olur. Son olarak Advanced SystemCare ayrıca Win Fix, Smart RAM, Internet Booster, Large File Finder, Disk Cleaner, Registry Cleaner, File Shredder, Undelete, FaceID ve DNS Protector gibi 10'dan fazla kullanışlı aracı daha fazla temizlik için yeniden oluşturur ve geliştirir ve bilgisayarınızı optimize eder.

Özetle, Advanced SystemCare PC'nizin tüm potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olur ve size daha hızlı ve daha güvenli bir PC için benzeri görülmemiş bir deneyim sunar.

Yeni sürümde neler var:

 • Yeni AI Modu, bilgisayarınızın durumuna göre bilgisayarı temizlemek ve hızlandırmak için en uygun çözümü sunar
 • Yeni kullanıcı arayüzü daha sezgisel bir etkileşim deneyimi getiriyor
 • Yeni Yazılım Sağlığı, yalnızca tek tıklamayla %33 daha fazla güncel olmayan programı günceller
 • Yeni Startup Optimizer, veri tabanını %42 oranında büyütür ve başlangıç ​​öğelerinin genel yönetimi ve daha hızlı PC önyüklemesi için kısayollar ve bağlantılar için algılama ekler
 • Yeni, antivirüs ve güvenlik duvarı durumunu algılamayı ve bunları doğrudan güvenli bir PC için etkinleştirmeyi destekler
 • Yeni Disk Kontrolü, disk hatalarını yalnızca tek tıklamayla algılar ve onarır
 • Daha fazla disk alanı kazanmak ve daha yüksek gizlilik güvenliği sağlamak için kapsamlı temizlik için Gelişmiş Önemsiz Dosya Temizleme ve Gizlilik Taraması
 • Daha hızlı sistem yanıtı için %10 daha fazla geçersiz girişi temizlemek için Güçlendirilmiş Kayıt Defteri Temizleme
 • Sörf Koruması uzantısını optimize etti ve daha güvenli ve sorunsuz gezinme için veritabanını %8 genişletti
 • Daha güvenli bir sistem için %4 daha büyük Anti-Spyware veritabanı
 • Tarayıcı Koruması, Casus Yazılım Kaldırma, Gizlilik Taraması, İnternet Desteği ve Güvenliğin Güçlendirilmesinde Microsoft Edge (Chromium) desteği eklendi
 • Daha hızlı başlatma ve yanıt için Optimize Edilmiş Advanced SystemCare başlatma ve tarama algoritmaları
 • Daha fazla disk alanı açmak için Gelişmiş Disk Temizleyici
 • Klonlanmış Dosya Tarayıcı, dosya önizleme özelliği ekler
 • Türkçe dahil 37 farklı dil desteği.

Özetle, Advanced SystemCare Ultimate, bilgisayarınız için en kapsamlı korumayı ve en iyi optimizasyonu sağlar.

Advanced SystemCare Ultimate 14 - Ücretsiz Full Lisans Kodu

Ücretsiz bir Advanced SystemCare Ultimate 14 Key Ürün Anahtarı lisansı edinmek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

 • Programın ücretsiz sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirin ve bilgisayarınıza yükleyin.
 • Aşağıdaki lisans kodunu kullanarak “Etkinleştir> Lisans Gir” menüsünden Pro sürümünü etkinleştirin.

 • Advanced SystemCare Ultimate Full Lisans Kodu: 7E036-15A65-C9C88-48C3N

  • Bu Full sürüm 6 aylıktır ve sadece 200 adet ile sınırlıdır.

Bu sayfada sizlere Advanced SystemCare Ultimate 14 indirme linki, Advanced SystemCare Ultimate key ve IObit yazılımının dağıttığı Advanced SystemCare Ultimate 14 lisans kodu paylaşılmıştır.

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!