Ogznet.com

Advanced SystemCare Ultimate

Advanced SystemCare Ultimate, güçlü bir antivirüs ve sistem optimizasyon aracıdır. Tek tıklama ile bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak korur. Virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, fidye yazılımlarına, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarını korur. En yeni Bitdefender motoruyla birlikte iki kat koruma sağlar.

Advanced SystemCare Ultimate, hepsi bir arada, güçlü bir bilgisayar güvenlik ve performans programıdır. Sisteminizi virüslere, fidye yazılımlarına ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korumak, ayrıca bilgisayarınızı temizlemek, optimize etmek ve hızlandırmak için hepsi bir arada araçları ile çözüm sunar.

Advanced SystemCare Ultimate

Advanced SystemCare Ultimate, önemli dosya, fotoğraf, kişi ve dijital parmak izi gibi hassas verilerinize erişen tüm güvenilmeyen programları otomatik olarak tarar ve gizliliğinizi güvende tutmak için yetkisiz erişimi engeller.

Advanced SystemCare Ultimate, kötü amaçlı web sitelerini, pop-up reklamları tespit etmenize ve engellemenize yardımcı olur ve sizi güvenilmeyen gönderenler ve e-postalardaki bağlantılar konusunda uyarır. Ayrıca, kötü amaçlı izlemeyi önlemek için internet geçmişinizi de temizler.

Advanced SystemCare Ultimate 13

Büyük ölçüde geliştirilmiş IObit Anti-Ransomware Engine, lider antivirüs programlarından Bitdefender antivirüs motoru ve büyük ölçüde genişletilmiş koruma veritabanı (önceki sürümden %30 daha büyük) ile Advanced SystemCare Ultimate 13, bilgisayar güvenliğinizi çok daha yüksek bir seviyeye taşır. Dosyalarınızın bilgisayar korsanları tarafından şifrelenmesini veya üçüncü taraf programlar tarafından yasa dışı bir şekilde dosyalarınıza erişilmesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda bilgisayarınızı çeşitli virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı olarak korur. Ayrıca, yeni E-posta Koruması web e-postalarınızı spam, kimlik avı dolandırıcılığı ve diğer e-posta kaynaklı tehditlere karşı korur. Ayrıca, Advanced SystemCare Ultimate 13, Gizlilik Kalkanı, Tarayıcı Anti-Tracking, Gezinti Koruması ve Reklamları Kaldırma, FaceID, Gerçek Zamanlı Koruyucu ve Ana Sayfa Danışmanını optimize eder. Bu optimize edilmiş özellikler, bilgisayarınızı ve gizliliğinizi; hassas verilerinize gizli erişim, dijital parmak izi hırsızlığı, kripto para madenciliği saldırıları, çevrimiçi tehditler, sinir bozucu reklamlar, yetkisiz erişim, istemsiz ana sayfa ve arama motoru değişiklikleri gibi saldırılardan korur.

İlginizi
çekebilir
Advanced SystemCare ile Bilgisayarınızı Hızlandırın ve Gizliliğinizi Koruyun

Advanced SystemCare Ultimate 13

Bu arada Advanced SystemCare Ultimate 13, bilgisayrınızın performansını en üst düzeye çıkarmak için size birçok özellik sunar. Güçlü tek tıklamayla koruma özelliği, gereksiz dosyaları ve geçersiz kısayolları kolayca temizlemenize, gizlilik izlerini taramanıza, casus yazılım tehditlerini ortadan kaldırmanıza, internet hızını artırmanıza, başlangıç ​​öğelerini yönetmenize ve sistem zayıflıklarını ve güvenlik açıklarını düzeltmenize yardımcı olur. Optimize edilmiş Performans Monitörü, PC'nin RAM / CPU / Disk kullanımını, CPU / GPU / Anakart sıcaklığını ve fan hızını gerçek zamanlı olarak izlemenize yardımcı olur ve bilgisayarı hızlandırmak için gereksiz işlemleri kolayca sonlandırmanıza olanak tanır.

Geliştirilmiş Startup Manager ve Turbo Boost, bilgisayarınızı daha da hızlandırmak için gereksiz başlangıç ​​öğelerini, uygulamaları ve hizmetleri akıllıca durdurabilir. Yazılım Güncelleyici, bilgisayrınızda yüklü programları en son sürümlerine güncellemenize yardımcı olur.

Yeni sürümde neler var:

 • %30 oranında genişletilmiş virüs veritabanı ile kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri kaldırın.
 • Yeni e-posta koruması ile web e-postalarınızı spam, kimlik avı dolandırıcılığı ve diğer e-posta kaynaklı tehditlere karşı korur
 • Gelişmiş önemsiz dosya temizleme aracı ile dosyalarınızı geri getirilemeyek şekilde tamamen silin.
 • Bilgisayarın önyükleme süresini büyük ölçüde hızlandırmak için Başlangıç ​​Optimizasyonu ve Başlangıç ​​Yöneticisi veritabanını genişletildi.
 • Bilgisayarınızda yüklü programları güncellemek için %60 oranında genişletilmiş program veritabanı.
 • Kullanıcı tarafından belirlenen hassas verileri de korumak için güçlendirilmiş Gizlilik Kalkanı
 • Daha yüksek sistem performansı ve daha fazla kayıt defteri girdisini kaldırmak için Geliştirilmiş Kayıt Defteri Temizliği
 • Daha güvenli ve reklamsız çevrimiçi internet deneyimi için Sörf Koruması ve Reklamları Kaldırma veritabanını genişletildi.
 • Daha sezgisel ve akıcı bir deneyim için revize edilmiş kullanıcı arayüzü
 • Türkçe dahil 34 farklı dil desteği.

Özetle, Advanced SystemCare Ultimate 13, bilgisayarınız için en kapsamlı korumayı ve en iyi optimizasyonu sağlar.

Program 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ile birlikte geliyor. Burada anlatılan özellikleri ücretsiz olarak denemek için programı yükleyebilir ve isterseniz deneme süresi sonunda programı satın alabilirsiniz.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz