Ogznet.com

Dünyanın en popüler adware temizleyicisi istenmeyen programları ve istenmeyen yazılımları bulur ve kaldırır, böylece çevrimiçi deneyiminiz optimum ve sorunsuz kalır. Bilgisayarınıza sizin dışınızda istemsiz bir şekilde kurulan tarayıcı eklentileri ve devamlı değişen tarayıcı ana sayfanız varsa bu program ile bunlardan kurtulabilirsiniz.

Bilgisayar yavaş çalışıyor mu? Garip mesajlar mı açılıyor mu? Tarayıcı ana sayfanız izniniz olmadan değiştirildi mi? Bu, adware’in (ve türevlerinin), bulunması zor ve çıkarması daha zor olan kötü amaçlı yazılımlarından biri olabilir. Malwarebytes AdwCleaner, yalnızca bu istenmeyen zararlı yazılımları tespit etmek ve kaldırmak için tasarlanmış yenilikçi teknolojiyi kullanır. Ev kullanıcıları için tercih edilen casus yazılım temizleyici programdır.

Reklam ve Casus Yazılım Temizleme Programı AdwCleaner

Adware ve istenmeyen programları kaldırır

Adware, spyware, potansiyel olarak istenmeyen programları (PUP) ve bu tehditleri saklamak için özel olarak tasarlanmış teknolojiye sahip tarayıcı korsanlarını engellemektedir.

İlginizi
çekebilir
En İyi Ücretsiz Casus Yazılım Temizleme Araçları

Can sıkıcı araç çubukları ve önceden yüklenmiş yazılımları kaldırır

İstenmeyen tarayıcı araç çubukları ve casus yazılımlar ve PUP'lar yükleyebilecek paket programları kaldırır.

Casus yazılımları çok hızlı tarar
Bilgisayarınızı saniyeler içinde tarar. Bilgisayarınızı bir fincan kahve yapmak için gereken süreden daha kısa sürede temizleyin.

Düşük sistem belleği kullanımı
Fazla bellek veya işlemci gücü kullanmaz ve kurulum gerektirmez. Sadece indirin, başlatın ve taramak için tıklayın. Bu kadar basit.

Detaylı bilgi ve indirme adresi: https://www.malwarebytes.com/adwcleaner/

Dosyayı İndir
Daha önce 13 kez indirildi.