Ogznet.com
Airsoft İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir? Paylaş:

Airsoft İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Airsoft İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Airsoft, insanların eğlence ve adrenalin dolu dakikalar yaşamak adına tercih ettikleri oldukça değerli bir etkinlik olarak kabul edilse de bu etkinliğin nasıl gerçekleştirileceğine dair soru işaretleri vardır. Zira Airsoft sırasında hangi malzemelere ihtiyaç duyulduğu oyuncuların temel sorularından bir tanesidir.

Sizin için hazırladığımız bu yazıda hem soru işaretlerinizi ortadan kaldıracak hem de daha kaliteli bir alışverişe kapı aralayacağız. Şimdi gelin Airsoft oyunu ve çok daha fazlası için neler yapmanız gerektiğinde detaylı bir şekilde göz atalım!

Airsoft Silahlar

Airsoft silah, airsoft simülasyon oyununu oynamak için ihtiyaç duyacağınız ilk ve en önemli ekipmandır. Tüfek ya da tabanca şeklinde tasarlanmış bu airsoft silahların bilinen en ayırt edici özelliği biyolojik olarak çözünebilen mermilerin tercih edilmesidir. Biyolojik olarak çözünmesi mermilerin insanlar için herhangi bir risk teşkil etmesine neden olmaz.

Mermilerin sadece oyuncuların üzerini boyadığı bilinir. Bunun yanı sıra göz ve genital bölgenin mermilere karşı korunması şarttır. Zira mermiler her ne kadar zarar vermeyecek özellikte olsa da bu tür hassas bölgeler için risk teşkil edebilir. Bu da aslında Airsoft sırasında tercih edilmesi gereken ekipmanlar konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlayan detaylardan bir tanesidir.

Airsoft - Airsoft oynarken kesinlikle tercih edilmesi gereken ekipmanlar koruyuculardır.
Photo by Michał Franczak on Unsplash

Koruyucu Ekipmanlar

Airsoft oynarken kesinlikle tercih edilmesi gereken ekipmanlar koruyuculardır. Çünkü koruyucu ekipmanlar sizi mermilerin ortaya çıkarabileceği zararlara karşı korur. Bunun yanı sıra Airsoft oynarken elbiselerinizin boyanmasını engellemek adına oyun için özel olarak tasarlanmış kıyafetlerden faydalanmanız sizin açınızdan çok daha ayrıcalıklı olacaktır. Bu durumda Airsoft malzemeleri seçiminizi dikkatli bir şekilde yapmalısınız.

Yedek Mermiler

Airsoft sırasında çok fazla ateş etmeniz ya da oyunda profesyonel olmamanız nedeniyle mermilerinizi çabuk tüketme ihtimalinize karşılık kesinlikle yedek mermi bulundurmalısınız. Oyunun oynanışına göre çeşitli istasyonlara yerleştirilebilecek olan mermiler oyundan daha fazla keyif almanızı sağlar. Mermi sayısı rakiplerinizle eşit olduğu sürece oyundan keyif almanız oldukça ayrıcalıklıdır.

Airsoft Koruyucu Gözlük - Airsoft sırasında dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi daha önce de ifade edildiği üzere gözlerinizi mermilerden korumaktır.
Image by 8089514 from Pixabay

Koruyucu Gözlük

Airsoft sırasında dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi daha önce de ifade edildiği üzere gözlerinizi mermilerden korumaktır. Peki, gözlerinizi korumak için ne tür bir yöntem tercih etmelisiniz? Cevap şüphesiz koruyucu gözlüklerden faydalanmak olacaktır. Koruyucu gözlük ayrıcalıklarla dolu anlar yaşamanıza olanak sağlarken en hararetli çatışmalarda dahi gözlerinizi düşünmeden çatışmanızı sağlar!

Tüm Airsoft Malzemeleri Kampseti’nde!

Airsoft malzemeleri satın alırken kalite ve yüksek performansı sağlamak adına birbirinden özel seçeneklerden faydalanmak mı istiyorsunuz? O halde kalite ve yüksek performansı yakalamak adına harekete geçin ve https://www.kampseti.com/ ayrıcalıklarından faydalanın. Birbirinden değerli malzemeler, kalite odaklı seçimle ve size özel çözümler için yapmanız gereken tek şey doğru malzeme seçimi yapmak!

Malzeme konusunda doğru seçimlerden faydalanmak ve ayrıcalıklarla dolu bir dünyaya kapı aralamak sizin için de çok avantajlı olacak!

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!