Ogznet.com
En İyi 20 Akıllı Saat Uygulaması Paylaş:

En İyi 20 Akıllı Saat Uygulaması

En İyi 20 Akıllı Saat Uygulaması

Akıllı saatler artık günlük hayatımızın bir parçası haline geldiğinden, geliştiriciler de bu cihazlar için uygulamalar geliştirerek onları daha kullanışlı hale getirmeye odaklanıyor. Artık sağlık durumunuzu takip etmek, ödeme yapmak, alarm kurmak ve hatta navigasyon haritalarını açmak gibi birçok işlev için akıllı saatleri kullanabilirsiniz.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Akıllı saatler, akıllı telefonlar gibi popüler hale geliyor. Akıllı saatler, müziği değiştirmek, hava durumunu kontrol etmek veya sadece saati kontrol etmek için telefonunuzu cebinizden çıkarma zahmetinden sizi kurtarır.

Günlük faaliyetlerinizde kullanabileceğiniz akıllı saatler için en iyi 20 uygulama

1. ‎Google Haritalar

Google Haritalar - Google Haritalar ile daha hızlı ve daha kolay yolculuk yapın.

Google Haritalar, mevcut en popüler ve ücretsiz akıllı saat uygulamalarından biridir. Google Haritalar ile dünyanızda daha hızlı ve daha kolay gezinin. 220'den fazla ülke ve bölge haritalandı ve haritada yüz milyonlarca işletme ve yer var. Gerçek zamanlı GPS navigasyonu ile trafik ve toplu taşıma bilgilerini alın ve süpermarketler, eczaneler ve diğer önemli yerler dahil olmak üzere işletmeler hakkında en son bilgileri alarak ihtiyacınız olanı bulun.

2. Shazam

Shazam - Shazam herhangi bir şarkıyı saniyeler içinde tanımlayacaktır.

Shazam, bir şarkıyı sözü, müziği veya ritmiyle tanımlamak için de kullanılabilen bir müzik uygulamasıdır. Bu popüler müzik çalar uygulamasının sunduğu birçok kullanışlı özellik vardır. Bir hesap oluşturabilir ve son dinlediğiniz şarkılarınızı kaybetmeden birden fazla cihazda Shazam'ı kullanabilirsiniz.

3. Google Keep

Google Keep - İstediğiniz cihazdan ve istediğiniz yerden not kaydedin, düzenleyin, paylaşın ve notlarınız üzerinde ortak çalışın.

Google Keep, aklınızdaki bir düşünceyi veya bir listeyi daha sonra kullanmak için kaydetmenizi ve arkadaşlarınızla ya da ailenizle paylaşmanızı kolaylaştırır. Google Keep, akıllı saatinizde notlar oluşturmanıza da olanak tanır. Bir şey yazmak için akıllı telefonunuzu cebinizden çıkarmanıza gerek yok. Google Keep, akıllı saatinizin arayüzünü kullanarak kısa notlar oluşturmasına ve kayıtlı olanlara erişmesine olanak tanır.

4. ‎App in the Air

App in the Air - App in the Air, tüm seyahat programlarınızı, biniş kartlarınızı takip edebileceğiniz ve havayollarında millerinizi yönetebileceğiniz tek yerdir.

Uçuyorsanız ve çevrimdışıyken bile güncel kalmak istiyorsanız, App in the Air'i kullanabilirsiniz. Bu en iyi Wear OS uygulamalarından biri, gerçek zamanlı uçuş durumunu, havalimanı ipuçlarını ve havalimanı içi navigasyon haritalarını kontrol etmenizi sağlar.

App in the Air , güncel uçuş durum bilgilerini, havaalanlarına dair ipuclarını, havaalanı içindeki haritaları içeren kişisel uçuş asistanınızdır. Tüm uçuşlarınızı kayıt edebilir ve takip edebilirsiniz. Daha fazlası da var : Uygulama internet bağlantısı olmadan da çalışır ve uçuşlarınıza dair değişiklikleri SMS ile alabilirsiniz.

5. Uber

Uber - Uber’le varış noktanız parmaklarınızın ucunda. Uygulamayı açıp nereye gitmek istediğinizi girmeniz yeterli. Yakınınızdaki bir sürücü, sizi istediğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştırır.

Uber, taksi rezervasyonu yapmak için piyasada bulunan en iyi akıllı saat uygulamalarından biridir. Uygulama, taksi rezervasyonunu daha kolay hale getirmek için akıllı saatinizdeki tüm özellikleri sağlar. Uber'i 600'den fazla havaalanından ve dünya çapında 10.000'den fazla şehirde yolculuk rezervasyonu yapmak için kullanabilirsiniz.

 

Akıllı telefonlar ve Android Wear saatler için kullanışlı ve fonksiyonel ses kaydedici! Çok basit ve sezgisel bir arayüz ile istediğiniz konuşmalarınızı, konferanslar, toplantılar ve her şeyi kaydedin. Uygulamaya saatler ve akıllı telefonlar için hem tasarlanmıştır. Ses kalitesi ayarlarını tercihinize göre değiştirebilir ve kayıtları çevrimdışı veya Google Drive ve Dropbox'ta kaydedebilirsiniz.

7. Calculator For Wear OS

 

Bu cep hesap makinesi, akıllı saatiniz üzerinden işlem yapmanızı sağlayan ücretsiz indirilen en iyi akıllı saat uygulamalarından biridir. Ayrıca “Ok Google” komutunu verebilir ve saatinizde hesap makinesini başlatabilirsiniz. Uygulama, temel ve bilimsel hesaplamalar için herhangi bir ücret ödemeden kullanılabilir.

8. Sleep as Android

 

Bu uygulama akıllı saatiniz üzerinden uyku programınızın kaydını tutar. Giyilebilir cihazınızla senkronize edebilirsiniz ve uykunuzu izlemek için sensörleri kullanır. Ayrıca, programınıza göre sizi uyandırmak için de sensörleri kullanır.

Cardiogram - Cardiogram, kardiyovasküler sağlığınızı izlemenize yardımcı olmak için Apple Watch, Fitbit, Garmin ve Wear OS akıllı saatlerinden kalp atış hızınızı, EKG'nizi ve aktivite verilerinizi analiz eder.

Bu, sağlığınızı izlemek için oluşturulmuş en iyi akıllı saat uygulamalarından biri, kalp atışlarınızı takip ediyor. Cardiogram, uykunuzu, stresinizi ve zindeliğinizi gözlemler. Bunu takiben günlük sağlığınız için çizelgeler ve kapsamlı raporlar hazırlar.

10. SimpleWear

SimpleWear - SimpleWear, telefonunuzdaki belirli işlevleri WearOS cihazınızdan kontrol etmenizi sağlar.

SimpleWear, telefonunuzdaki belirli işlevleri WearOS cihazınızdan kontrol etmenizi sağlar ve akıllı telefon ayarlarını akıllı saatinizden değiştirmenize olanak tanır. Wifi, Rahatsız etme modu, Bluetooth vb. gibi ayarları değiştirmek için kullanabilirsiniz. Ancak çalışması için bu uygulamanın hem telefona hem de akıllı saate yüklü olması gerekir.

11. Bring! Market Alışverişi Listesi

 

Wear OS'deki en iyi uygulamalardan biri bu, arkadaşlarınız ve ailenizle koordineli alışveriş listeleri oluşturmanıza olanak tanır. Alışveriş listesini istediğiniz kişiyle paylaşabilir ve listeye ürün eklemelerine izin verebilirsiniz.

12. Authenticator Plus

Authenticator Plus - Authenticator Plus, çevrimiçi hesaplarınızı şifreniz ve telefonunuzla korumak için 2 adımlı doğrulama kodları üretir.

Artık 2 adımlı doğrulama gibi ekstra güvenlik katmanları sayesinde sosyal medya hesaplarınızın veya e-posta hesaplarınızın güvenliğini sağlamak daha kolay. Bu uygulama sizin için kodu oluşturur ve akıllı saat ile telefonunuzu açmanıza gerek kalmadan bir göz atabilirsiniz.

SimpleWeather - SimpleWeather, mevcut tahmininizi almak için basit bir hava durumu uygulamasıdır.

SimpleWeather, mevcut hava durumu tahminini almak için basit bir hava durumu uygulamasıdır. Uygulama, mevcut hava koşullarını, haftanın günlük tahminini ve ayrıca basınç, nem, rüzgar koşulları, gün doğumu ve gün batımı saatlerini gösterir. WearOS desteği bulunan hava durumu uygulaması HERE ve Yahoo hava durumu kaynaklarından verileri alır.

14. Telegram

Telegram - Telegram, akıllı telefonlarda ve akıllı saatlerde kullanılabilen ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Telegram, akıllı telefonlarda ve akıllı saatlerde kullanılabilen ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama, tüm mesajlarınızı birden fazla cihazda senkronize etmenize olanak tanır, böylece bunların izini kaybetmezsiniz. Üstelik hiçbir ücret ödemeden Telegram arkadaşlarınızla sınırsız mesaj ve medya dosyası paylaşabilirsiniz.

15. Strava

Strava - Fitness aktivitenizi Strava ile takip edin. Koşunuzu kaydedin, bir bisiklet rotasının haritasını çıkarın ve antrenmanınızı tüm istatistiklerle analiz edin.

GPS ve mobil hücre bağlantısı ile Strava, koşu ve bisiklet seanslarınızı takip etmenizi sağlar. Bu akıllı saat uygulaması, her gün koştuğunuz mesafeleri ölçerek kondisyonunuzu takip etmek için tasarlanmıştır. Ayrıca, bu uygulama aracılığıyla sürüş hızınızı, mesafenizi ve yaktığınız kalorileri ölçebilirsiniz.

16. ‎Spotify

Spotify - Spotify ile milyonlarca şarkıyı ücretsiz olarak çalabilirsiniz. Sevdiğiniz şarkıları dinleyin ve dünyanın her yerinden müziğin keyfini çıkarın.

Spotify, akıllı saatler için mevcut en iyi ücretsiz müzik uygulamalarından biridir. Uygulama, milyonlarca şarkıyla dolu kütüphanesinden ücretsiz müzik çalmanıza izin verir. Spotify'ı Akıllı Telefonlar, Smartwatch, tabletler vb.gibi birden fazla platformda kullanabilirsiniz.

17. Glide

Glide - Glide, kendilerini iyi tanıyan insanlarla iletişim kurarken daha fazla kişilik ve ifade sergilemek isteyenler için canlı video mesajlaşma uygulaması.

Glide, akıllı saatinizde görüntülü aramalar yapmanızı sağlayan Wear OS'nin en iyi uygulamalarından biridir. Telefonunuzu kullanmadan kısa mesajlar veya sesli mesajlar yoluyla görüntülü mesajlara geri dönebilirsiniz. Uygulama, hızlı görüntülü mesajlaşma için kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

18. Lifesum

Lifesum - Kişiselleştirilmiş Diyetler ve Yemek planları, yiyecek ve egzersiz takibi, kalori sayacı ve sağlıklı tarifler, hepsi tek bir yerde. Lifesum ile sağlıklı olun ve harika hissedin!

Lifesum, yediğiniz veya içtiğiniz her şeyin kaydını tutan bir uygulamadır. Bu uygulama aynı zamanda herhangi bir amaç için izlemeniz gereken diyet planları ile birlikte gelir. Ayrıca her gün tükettiğiniz besinlerin detaylarını ekleyerek kalori alımınızı takip edebilirsiniz.

19. Microsoft Outlook

Microsoft Outlook - Milyonlarca kullanıcının e-posta hesaplarını, takvimlerini ve dosyalarını tek bir yerde birleştirmelerini sağlayan Android için Outlook uygulamasıyla tanışın.

Outlook, tek bir hesapla birden fazla cihazda kullanılabilen, kullanımı ücretsiz bir e-posta uygulamasıdır. Uygulama, e-posta göndermenize, ekleri aktarmanıza, programlar oluşturmanıza ve takvimleri izlemenize olanak tanır. E-postalarınızı okuyabilir ve akıllı saatinizin kendisi aracılığıyla gönderebilirsiniz.

20. Su içme Hatırlatıcısı

Water Drink Reminder - Su İçme Hatırlatıcısı size yeterince su içmeniz gerektiğini hatırlatır. Düzgün sıvı alımı cildinizi sağlıklı tutar ve kilo vermenize yardımcı olur.

Bu benzersiz uygulama, size her gün su alımınızı hatırlatmak için tasarlanmıştır. Uygulama aynı zamanda Google Fit'i de destekliyor ve "2016'nın En İyi Uygulaması" unvanını kazandı. Su İçme Hatırlatıcısı size yeterince su içmeniz gerektiğini hatırlatır. Düzgün sıvı alımı cildinizi sağlıklı tutar ve kilo vermenize yardımcı olur.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!