Zayıf pil mi? Çoğumuz için günlük bir sorundur. Endişelenmeyin, çünkü bugün akıllı telefonunuzun pil ömrünü uzatmak için beş uygulama önereceğim.

Greenify

Greenify, arka planda çalışan tüm uygulamaları "kış uykusuna yatır" yapar. Telefonunuzu aktif olarak kullanmadığınız zamanlarda, Greenify bu gizli uygulamaları uyku moduna geçirir ve güç tükenmesini önler. Çeşitli seçenekler ile süreçleri otomatikleştirmeyi ve askıya alınan uygulamalardan gelen bildirimlerin kesilmesinin önlemini alma imkânını içerir.

Battery Doctor

Clean Master'ın yapımcılarından gelen Battery Doctor, pilinizin geriye kalan gerilim, voltaj ve hatta sıcaklık yüzdesini teşhis eder. Daha sonra ömrünü uzatmanın yollarını keşfetmek için eksiksiz bir sorun giderme sağlar.

Avast Battery Saver

Avast'ın üretimi uygulama Avast Battery Saver, şarj başına% 20 daha fazla pil ömrü vaat etmeyi taahhüt ediyor. Uygulama, bir dokunuşla pil ömrünü en yükseğe çıkarmak için ekran parlaklığını, Wi-Fi bağlantısını, bildirimleri ve diğer ayarları değiştirerek duruma bağlı olarak güç tüketiminizi artırmak için profilleri otomatik olarak oluşturur.

DU Battery Saver

DU Battery Saver batarya kaybını iki düzeyde önler. Öncelikle, ne kadar enerji kaydedildiğini bildirirken, Android telefonunuzun anlık bildirimlerini seçip sınırlamanızı sağlar. Diğer işlevi, telefonunuzun aşırı ısınmasına neden olan uygulamaları kapatmaktır ki bu pilin çabuk bitmesinin bir nedenir.

Juice Defender

Listedeki en eski ve en iyi uygulamadır. Juice Defender'ın telefonunuzun pilini kurtarmanın harika bir yolu olması şaşırtıcı değildir. Kullanıcılar arasında en güvenilir ve en beğenilen pil uygulamalardan biri olan uygulama, Ultimate ve Free sürümleri son derece etkilidir. Dengeli, agresif veya aşırı profiller arasından seçim yapın ve telefonunuzu daha uzun süre kullanın.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 2 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1358 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Akıllı Telefonunuz İçin En İyi 5 Batarya Tasarruf Uygulaması konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Akıllı Telefonunuz İçin En İyi 5 Batarya Tasarruf Uygulaması ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Akıllı Telefonunuz İçin En İyi 5 Batarya Tasarruf Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "