Alarko Klimalarınız için Güvenilir Servis Hizmeti

Alarko Klimalarınız için Güvenilir Servis Hizmeti

Alarko Klimalarınız için Güvenilir Servis Hizmeti

Dünya genelinde en çok tercih edilen iklimlendirme teknolojileri markalarının başında gelen Alarko’ nun geliştirdiği hem klima hem de kombi cihazları yüksek performans verimliliği sağlıyor. Yüksek teknolojiye sahip olan kombiler ile tüm yıl boyunca ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarının karşılanabilmesi sağlanabiliyorken, klimalar ile kış aylarında ısınma ve yaz aylarında ise serinleme gereksinimlerini karşılayabilmek mümkün oluyor. Bu şekilde son derece modern standartlarda sağlanabilen ısınma ve serinleme gereksinimlerine yönelik olarak ürünlerin yoğun kullanımı söz konusu oluyor. Yıl boyunca yoğun şekilde kullanılan cihazlarda zaman içerisinde çeşitli arızalanmalar meydana gelebiliyor. Olası arızalanmalar durumunda ise Alarko Servis merkezi tarafından modern, kaliteli ve ekonomik çözümler sunulabiliyor.

İleri nesil teknolojiyi barındıran servis altyapısı ile gerekli olan müdahaleleri hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirebilme potansiyeli taşıyan Alarko Servis merkezi tarafından cihazın yeniden ilk günkü kalitesinde kullanılabilmesi sağlanıyor. Kombi ve klimalarda Alarko’ nun kullanmış olduğu teknolojilere uygun standartlarda dizayn edilen servis altyapısı ve mobil araçlar ile son derece hızlı servis müdahalelerinde bulunabiliyor. Özellikle de mobil araçlar sayesinde ilgili adrese çok kısa zaman dilimleri içerisinde ulaşım sağlanabiliyor. Yerinde servis faaliyeti gerçekleştirilmesini sağlayan tam donanım araçlarda bulunan ekipmanlar arasında orijinal yedek parçalarda yer almaktadır. Böylelikle cihazda onarım müdahalelerinin en yüksek kalite standartlarında olduğu gibi son derece ekonomik bir şekilde gerçekleştirilebilmesi sağlanabiliyor.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

İçeriklerimiz, reklamverenlerimiz sayesinde size ücretsiz olarak sunuluyor. İçeriğimizin keyfini çıkarmaya devam etmek için lütfen reklam engelleyicinizi bu site için kapatın.

Reklam Engelleyiciyi Kapattım Bu uyarıyı kapat Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için reklam engelleyicinizi nasıl devre dışı bırakabilirsiniz:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst köşesindeki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • Aşağıdaki adreste reklamları engelle seçeneğini kapatın.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için Tazele butonuna tıklayın.
Firefox Reklam Engelleme
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" devrede olduğu için adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilirsiniz.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızdaki Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery 6.0 altındaki versiyonlarında "Beyaz liste", 6.0 versiyonunda "Güvenilir site" olarak işaretleyin.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızdaki Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Geçerli web sitesini beyaz listeye alan menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.