Ogznet.com

icon Android

Android ve mobil uygulamalar ile cihaz incelemeleri, Android haberleri ve güncellemeleri ile Android adına birçok paylaşım bu kategoride. Android uygulamaları, güncel haberleri ve detaylar.

Android için En İyi Kısa Mesaj Uygulamaları

Bugünlerde kullanılabilecek yüzlerce farklı mesajlaşma platformu var. WhatsApp, Telgram, Instagram, SnapChat vb. gibi. Ancak hala her telefonda çalışan tek mesajlaşma platformu SMS mesajlarıdır. Telefonlara önceden yüklenmiş olan varsayılan SMS uygul..

E-posta ve Takvim Uygulaması - BlueMail

BlueMail, çeşitli sağlayıcılardan sınırsız sayıda mail hesabını yönetebilen, birden fazla mail hesabında kişiselleştirme sağlarken akıllı push bildirimleri ve grup mail gönderme olanağı sağlayan ücretsiz, güzel bir şekilde tasarlanmış bir mail uygula..

Android'de Uygulamalar Nasıl Silinir

Telefonunuzdan silemediğiniz bir Android uygulaması mı var. Silmeye çalıştığınız uygulama muhtemelen cihazınıza önceden yüklenmiş olarak geldi. Bu uygulama; üretici, mobil operatörünüz veya Android'in bir parçası olarak yüklenmiş olabilir. Ancak iste..

Android için Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulamaları

Bir akıllı telefonun en iyi özelliklerinden biri sesli aramaları kaydetme yeteneğidir. Görüşme kaydı, daha sonra tekrar dinlemek isteyebileceğiniz önemli konuşmaları kaydetmenize yardımcı olduğu için çok önemli bir özelliktir. Android cihazınıza görü..

Android için En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları 2021

Telefonunuzun kilit ekranını ve ana ekranını özelleştirmek muhtemelen hepimizin sık sık yaptığı şeylerden biridir. Bir haftada 2-3 farklı duvar kağıdı arasında geçiş yapabiliyoruz. Telefon ekranları gün geçtikçe gelişiyor, kaliteli duvar kağıtları is..

LineageOs Nedir?

LineageOS, Android mobil platformuna dayalı akıllı telefonlar ve tabletler gibi çeşitli cihazlar için ücretsiz ve açık kaynaklı bir işletim sistemidir.

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!