Ogznet.com

Android telefonunuzda indirip oynayabileceğiniz sürükleyici ve heyecanlı 5 Adventure Time oyunu burada.

Telefonunuzda iyi vakit geçirmek daha doğrusu eğlenceli vakit geçirmek için size 5 adet oyun önerim olacak. İlerlemeli, sürükleyici ve heyecanlı Adventure Time tarzı oyunlar.  İşte Android için en iyi macera oyunları.

1. Macera Zamanı Koşusu

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Macera Zamanı Koşusu

Finn ve Jake sihirli taşları bulmak ve Şeker Krallığı'nı kurtarmak için destansı Ooo toprağı macerasındalar! Telefonundan tüm favori macera zamanı karakterlerinle tanış ve koş. Muhteşem karakterlerin i̇çin eşsiz hazineleri topla ve geliştir. Şimdi macera zamanı! Koşmaya başla!!!

Adventure Time Run, yeni Adventure Time oyunlarından biridir. Bu sonsuz bir koşucu ve diğer birçok sonsuz koşucu gibi oynanıyor. Patron dövüşleri, çeşitli seviyeler ve çeşitli güç artışlarını içerir. Geliştiriciler ayrıca oyun çıktığından beri yeni karakterler de dahil olmak üzere bir sürü şey daha eklediler.

2. Kart Savaşları Krallığı

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Kart Savaşları Krallığı

Kart Savaşları Krallığı'nda Kart Savaşları'nı bir sonraki seviyeye taşı! Harika yaratıklardan oluşan bir takım kur ve Kart Savaşları zaferi için savaş. Büyülerin, manzaraların ve kozların gücünü serbest bırak. Bu yepyeni kart savaşı sistemiyle düşmanlarının hakkından gelmek hiç olmadığı kadar zevkli.

Kart Savaşları Krallığı en popüler Adventure Time oyunudur. Oyundaki karakterleri içeren kartlar alacaksınız, bunları diğer oyuncularla savaşmak için kullanacaksınız ve daha fazlası.

Çoklu oyunculu mod ile savaşlarda arkadaşlarınla karşılıklı oyna. Ödüller kazanmak için yaratıklarını paylaş ve arkadaşlarından yardımcı yaratıklar ödünç al.

Yeni kart ve becerilerin kilidini açmak için seviye artır. Yaratıkları birbirleriyle harmanlayarak daha da güçlü hale getir.

3. Bloons Adventure Time TD

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Bloons Adventure Time TD

Bloon’lar Ooo diyarını işgal etti ve onları tek durdurabilecek Finn, Jake maymunlar kaldı! Bloons Adventure Time TD, Adventure Time ve 1 numaralı KJule Savunma oyunu, Bloons TD arasındaki müthiş bir geçiş oyunudur.
 
Finn, Jake, Prenses Bubblegum, Marceline ve daha pek çoğu gibi sevdiğin Adventure Time karakterleri olarak Bloon’ları patlat! Kaptan Cassie, C4 Charlie ve Gölge Sai gibi yepyeni maymun karakterleri al!

Mekaniği açısından uygun bir kule savunma oyunudur ve çok geleneksel bir kule savunma deneyimi yaşarsınız.

İlginizi
çekebilir
Android için En İyi Strateji Oyunları

4. Ski Safari: Adventure Time

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Ski Safari: Adventure Time

Adventure Time, Ski Safari ile buluşuyor! Bu sınırsız eğlenceli yokuş aşağı macerada Finn veya Bimo ile Ooo'nun pistlerini kasıp kavur.

Ski Safari şaşırtıcı derecede popüler bir oyun. Ayrıca, iyi Adventure Time oyunlarından biridir. Elde edebileceğiniz bir puanın ne kadar büyük olduğunu görmek için bir yamacın altında kayarak duracaksınız. Karakterleri çeşitli kostümler ve sahne parçaları ile kişiselleştirebilirsiniz. Aşırı derecede karışık bir oyun değil.

5. CN Superstar Soccer: Goal!!!

  • Ücretli · Reklam İçeriyor

CN Superstar Soccer: Goal!!!

Superstar Soccer: Goal!!!'de en sevdiğin Cartoon Network karakterleriyle futbol yıldızı ol! CN Superstar Soccer, içinde Cartoon Network kameralarının bulunduğu bir grup spor oyunudur. Oyuncular bir sürü karakter toplar ve futbol oynarlar. Oyu ciddi bir futbol oyunundan daha çok arcade hissi verir. Buna ek olarak, arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız, yerel ve çevrimiçi çok oyunculu mod da var.

İlginizi
çekebilir
Android Kullanıcıları İçin En İyi Çiftlik Oyunları