Ogznet.com
Ogznet.com

Android için En İyi 10 Alarm Uygulaması

Google Play Store’da birçok alarm uygulaması bulabilirsiniz. Ancak telefonlarda yerleşik olarak gelen Android çalar saatinin üstüne ve ötesine geçenleri bulmak zor, bu yüzden Android için en iyi alarm uygulamalarını sizin için burada listeledik.

1. Easy Rise Alarm Clock

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Easy Rise Alarm Clock

Uyandığınızda çalar saatinizin tiz sesinden nefret ediyorsanız, Early Rise Alarm Clock uygulamasını deneyin. Yüksek bip sesleri ve vızıltılar yerine, bu alarm güne başlamanıza yardımcı olmak için doğal sesler ve meditasyonu kullanır. Rahatlamak ve stres atmaktan endişenizi azaltmaya kadar ne tür bir meditasyonla uyanmak istediğinizi seçebilirsiniz.

Germe ve nefes teknikleri, ses efektleri, rahatlatıcı ve ilham verici bir müzik kombinasyonu ile güne sakince başlayabilirsiniz.

2. GO Clock - Alarm Clock & Theme

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

GO Clock - Alarm Clock & Theme

GO Clock hayattaki en yakın yardımcınızdır. Size rahatça uyanmanızı ve günlük aktivitelerinizi hatırlatmakla kalmaz; arama ekranı ışığı, masa saati ve diğer özellikleri size en uygun zamanda en içten alarmı sunar.

Bu uygulama hem güzel hem de işlevseldir, diğer çoğu çalar saat uygulamasının sahip olmadığı özelliklerle doludur: yerleşik bir takvim, sağlık tabanlı hatırlatmalar ve başucu saati ekranı.

3. Alarm Clock: Çalar Saat, Kronometre ve Zamanlayıcı

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Alarm Clock: Çalar Saat, Kronometre ve Zamanlayıcı

Alarm Clock Xtreme Free ile sevdiğiniz müzikle rahatça uyanın ve alarmınızı yanlışlıkla kapatmanın önüne geçin. Akıllı alarmlı saatimiz arka arkaya ertelemenin önüne geçen ve sizi yataktan kaldıran özelliklere sahiptir. Uygulamada bir zamanlayıcı ve kronometre de bulunmaktadır.

Alarm Clock Xtreme, özelleştirme söz konusu olduğunda Android telefonlar için en iyi alarm uygulamalarından biridir. Ekrana dokunmadan telefonu sallama gibi tekniklerle alarmı nasıl kapatacağınızı ayarlayabilirsiniz. Çözmeniz için bir bulmaca ayarlayabilirsiniz veya alarmı kapattığınızda bir uygulamanın açılmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, Alarm Clock Xtreme, gününüzü daha iyi planlamak için kullanabileceğiniz bazı günlük planlama araçlarına sahiptir. Yaklaşan etkinlikleri görmek ve önemli görevler için hatırlatıcılar ayarlamak üzere uygulamayı takviminizle senkronize edebilirsiniz.

4. Glimmer (luminous alarm clock)

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Glimmer (luminous alarm clock)

Glimmer sizi uyandırmak için ilginç bir yöntem kullanır. Yüksek sesler yerine, sizi uykunuzdan uyandırmak için ışık kullanır. Bazı insanlar, güneşin doğuşunu taklit ettiği ve vücudunuzu doğal olarak uyandırmaya teşvik ettiği için bu yöntemi tercih eder.

Bunu başarmak için alarm etkinleştirildiğinde parlak, sakinleştirici bir sahne gösterecektir. Daha sonra parlaklığı sizi uyku durumundan çıkaracak kadar yavaşça artırır. Bu işe yaramazsa, alarm zamanında uyanmanızı sağlamak için bir ses çıkarır.

Glimmer ayrıca akıllı ampul sahipleri için en iyi Android çalar saattir. Uygulama sayesinde, uyanma zamanı geldiğinde odanızın ışıklarını yavaşça aydınlatan bir rutin ayarlayabilirsiniz.

İlginizi
çekebilir

Yataktan Sizi Kaldırma Garantili 5 Alarm Saat Uygulaması

5. Sleep Cycle: Sleep analysis & Smart alarm clock

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Sleep Cycle: Sleep analysis & Smart alarm clock

Akıllı çalar saat olan Sleep Cycle ile rahatlayın, daha iyi uyuyun ve uyanıklık hissi ile uyanın. Uykunuzu sabaha kadar uykunuzu izleyin ve sabahları biraz daha kolay uyanmanızı sağlayan uygulama ile ayrıntılı analizler yapın.

Telefonunuzu kullanarak uykunuzu izleyin ve güne akıllı alarm saati ve uyku izleyicisi ile enerji dolu bir his ile uyanın. Eşsiz tasarımı, sadece hafif uyku evresindeyken sizi uyandırır. Ayrıca, Sleep Cycle yatış anından uykuya ve uyanmanıza kadar uyku düzeninizi izlediğinden ayrıntılı raporlar verir. Uykunuzu izleyin ve verileri daha iyi uyumanıza yardımcı olmak için kullanın.

6. Alarm Clock for Heavy Sleepers - Loud + Smart Math

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Alarm Clock for Heavy Sleepers - Loud + Smart Math

AMDroid akıllı çalar aaat, birden fazla alarm, bir zamanlayıcı ve Android için matematik problemleri ile birlikte ağır uyuyanlar için ücretsiz bir alarm saatidir. Akıllı, özelleştirilebilir, ücretsizdir ve derin uykunuz olsa bile, sabahlarınızı daha iyi hale getirmek için sizi yavaşça, doğal olarak nazikçe uyandırır. Bu yüksek sesli alarm saati uygulaması ağır uyuyanlar için tasarlandı.

En akıllı özelliklerinden biri de konum bilincidir. Bir alarm tetiklendiğinde belirlenmiş bir konumda değilseniz, alarm çalmaz.

7. Timely Alarm Clock

 • Ücretsiz

Timely Alarm Clock

Bir sürü özelliğe ihtiyacınız yoksa ve premium bir plan satın almak istemiyorsanız, basit ve ücretsiz bir alarm uygulaması olan Timely'yi deneyin. Uygulama, alarmlarınızı tüm cihazlarınızla eşleştirmek için bir hesap senkronizasyon özelliğine sahiptir. Ancak bunu ayarladıktan sonra, tam uygulama kullanıma hazırdır.

Saati kontrol etmek, alarm ayarlamak ve bir kronometre başlatmak için uygulamayı kullanabilirsiniz.

8. AlarmMon

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

AlarmMon

AlarmMon, Android'deki en eğlenceli alarm uygulamalarından biridir. AlarmMon, alarmınız için seçebileceğiniz bir dizi karakter içerir. Hafif uyuyan biriyseniz, uyanmak için eğlenceli bir mini oyun ile sessiz bir karakter kullanabilirsiniz.

Her durumda uyuyorsanız, kapatana kadar yüksek sesle bir animasyon oynayacak daha gürültülü bir karakter seçebilirsiniz.

Alarm ayrıca, alarmın ne zaman çalacağını, hangi karakter alarmını kullandığınızı ve alarmı kapatmanızın ne kadar sürdüğünü gösteren bir geçmiş özelliğine sahiptir.

9. Early Bird Alarm Clock

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Early Bird Alarm Clock

Uyanmak için bir ses seçmekte zorlanıyorsanız, neden hepsini seçmiyorsunuz? Early Bird Alarm Clock, alarm olarak birden fazla ses seçmenizi sağlar. Alarm çalınırken seslerden birini rastgele seçilir.

Early Bird, yerel hava durumu ve yumurta zamanlayıcısı gibi ek kullanışlı özelliklerle birlikte gelir. Early Bird ayrıca, çalan her alarmı, kapatmadan önce ne kadar süre çaldığını ve erteleme düğmesine kaç kez bastığınızı takip eder.

10. Sleep as Android - Uyku takibi ile alarm saati

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Sleep as Android - Uyku takibi ile alarm saati

Uyku takibi ile akıllı alarm saati. Keyifli sabahlar için en uygun anda nazikçe uyandırır.

Uyuduktan sonra Sleep As Android modunu kullanmaya başlayabilirsiniz. Uykunuzun ne kadar derin olduğunu kontrol etmek için mikrofonu kullanır ve bunu uyku döngülerinizle karşılaştırır. Nasıl uyuduğunuz hakkında bir fikir edindikten sonra, daha rahat hissetmeniz için daha hafif uyku aşamalarında sizi uyandırabilir.

Uygulamayı yüklediğinizde, iki haftalık premium hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Deneme süresi sona erdiğinde, tüm özellikleri bir kerelik satın alma ile geri alabilirsiniz.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz