Ogznet.com
Android için En İyi Telefon Rehberi Uygulamaları Paylaş:

Android için En İyi Telefon Rehberi Uygulamaları

Android için En İyi Telefon Rehberi Uygulamaları

Çoğu durumda, stok telefon arama rehberi ve kişiler uygulaması yeterince iyidir. Ancak, bu listedeki arama uygulamalarınında gerekli olabileceği bazı durumlar vardır. Kişiler uygulamasını kullanırken zaman zaman donan rehber uygulamaları iyi bir örnektir. Her durumda, bir sürü seçenek var, ancak sadece birkaç tane gerçekten iyi seçenek var. İşte Android için en iyi telefon arama uygulamaları ve kişi uygulamaları.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle
 

Calls.AI, işletme sahipleri için özel olarak tasarlanmış profesyonel bir arayan kimliği gösterme uygulamasıdır. Biri aradığında, onlar hakkında önemli bilgilerden haberdar olursunuz, böylece bir daha asla hazırlıksız yakalanmazsınız. Ayrıca görev yönetimi özellikleriyle CRM ihtiyaçlarını ele alır, böylece ekip arkadaşlarınız ve müşterilerinizle konu üzerinde kalabilirsiniz. Calls.AI, satış hattınızı desteklemek için özelleştirilebilir bir müşteri etiketleme sistemi bile sunar. Potansiyel müşterileri doğrudan uygulamadan göndermek için anında fiyat teklifleri oluşturabilirsiniz.

Görüşmeden önce araştırma yapmak yeterli olmazsa, Calls.AI önceki tüm görüşmelerinizi ve toplantı notlarınızı yönetir, böylece geriye dönüp ihtiyacınız olan bilgileri bulabilirsiniz. Calls.AI, bir akıllı telefonda ihtiyacınız olan her şeyi alır ve doğrudan arama uygulamasında sunar.

2. Basit Rehber Pro – Rehberinizi kolayca yönetin

Basit Rehber, basit bir rehber uygulamasıdır. Gereksiz izinler gerektirmez ve içinde süslü hileler yoktur. Kişilerinizi yönetmek için basit bir uygulama. E-posta kişilerini ve etkinlikleri de yönetebilirsiniz. Bir arama özelliği de var. Sadece kişi listenizi yönetmek için basit bir uygulamaya sahip olmak isterseniz, bu uygulama işini çok iyi yapıyor. Aynı zamanda açık kaynaklıdır ve reklam içermez. Ücretsiz bir sürümü var. Ancak, artık premium sürüm lehine aktif geliştirme aşamasında değildir. Bu nedenle, aktif olarak geliştirilmiş sürümü istiyorsanız, bunu satın almanız gerekir.

3. True Phone Dialer & Contacts & Call Recorder

True Phone, stok telefon arama ve kişiler uygulamanızı değiştirmek ve arama deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımak için geldi! True Phone Dialer, Android'deki en popüler çevirici uygulamalarından biridir. Çok sayıda iyi tasarım ve işlevsellik seçeneğine sahiptir. Uygulama, arayanın büyük resimlerini gösterir ve stili Google, Apple ve diğerleri gibi birçok popüler OEM ile eşleşecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Son derece özelleştirilebilir, ancak kullanımı kolay olan True Phone, son aramalarınıza, kişilerinize, favorilerinize ve gruplarınıza hızlı bir şekilde erişmeniz için çok uygun bir yol sağlar. İçeriğe yer açmak için gereksiz öğelerden kurtulma ve tek elle gezinme ile günlük kullanımı son derece kolaylaştırma fikri ile birlikte gelir.

Bir kişinin kişi profiline doğum günü veya diğer notlar gibi çeşitli bilgiler ekleyebilirsiniz. True Phone, diğer arama uygulamalarından daha hızlı çalışır, tonlarca benzersiz özellik sağlar ve ayrıca yerleşik tema yöneticisi içerir.

Truecaller

Truecaller, en popüler ve güçlü rehber uygulamalarından ve arama uygulamalarından biridir. Hatta bir SMS uygulaması olarak da çalışır. SMS spam filtresi, çağrı engelleme, çift SIM desteği ve çok daha fazla özellik sunar. Ayrıca bu listedeki en iyi arayan kimliğine sahiptir. Arayüz, temel bir Materyal Tasarımı kullanır.

Gelen aramayı açmadan önce bilinmeyen numaraları, spam'leri ya da arayan şirketlerin kimliğini tespit edin! Dünyanın herhangi bir yerinden gelen aramanın sabit hat mı, cep telefonu mu, yoksa kontörlü arama mı olduğunu öğrenerek kimliğini tespit edin!

Spam engellemesi ile numaraları ister kendiniz engelleyin, ister telesatışçılar ve otomatik aramalar kendiliğinden engellensin. Kullanıcı topluluğu numaraları gerçek zamanlı bildirdiği için, herkes istenmeyen aramalara karşı daima koruma altındadır.

Uygulama Play Store'da mevcut değildir. Apk dosyasını indirip kendinizin dışarıdan telefona yüklemeniz gerekmektedir.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!