Ogznet.com
Telefonunuzun Sorunsuz Çalışmasını Sağlayan Android Booster Uygulamaları Paylaş:

Telefonunuzun Sorunsuz Çalışmasını Sağlayan Android Booster Uygulamaları

Telefonunuzun Sorunsuz Çalışmasını Sağlayan Android Booster Uygulamaları

En İyi Android Telefon Temizleme Programı 2020

Android telefonların hızı, kayıtlı birkaç dosyadan değil, CPU, RAM ve grafik donanımından etkilenir. Ancak, hızı artıran ve daha iyi yanıt süresi sağlayan çeşitli hız yükseltici Android uygulamaları vardır. Bu uygulamaları düzenli olarak çalıştırmak, cihazınızı temiz tutabilir ve uzun süre boyunca meydana gelebilecek şişkinliği önleyebilir. İşte Play Store’da yer alan en iyi 8 Android hızlandırma uygulaması.

1. Avast Cleanup: Takviye, Temizlik ve Optimizasyon

Avast Cleanup, Android'e yönelik son derece etkili bir önbellek ve gereksiz dosya temizleme uygulamasıdır. Daha hızlı ve güçlü bir telefon için kalıntı dosyaları ve kullanılmayan uygulamaları tek bir dokunmayla kaldırın. Avast Cleanup telefonunuzdaki gereksiz dosyaları kaldırarak telefonunuzun performansını optimize eder ve hızını artırır.

Avast, sistem önbelleklerini, gereksiz verileri, kurulum dosyalarını, galeri küçük resimlerini ve artık dosyaları temizleyen Güvenli Temizleme özelliğine sahiptir. Bir ay sonra bir hesaba kaydolmanız gerekir.

2. Device Care

Samsung Galaxy akıllı telefonunuzu kullanırken daha keyifli bir deneyim için Samsung Electronics'in "Device Care" uygulamasını deneyin. Device Care uygulaması ile herkes kolayca akıllı telefonunu iyi durumda tutabilir. Sezgisel ekran düzeni ve etkileşimler, kullanıcının cihazlarının durumunu tek bir bakışta kontrol etmesine ve akıllı telefonlarını uzman bilgisi olmadan kolayca korumasına yardımcı olur, çünkü kötü amaçlı yazılım (virüsler, casus yazılım) gibi sorunlar ortaya çıkarsa hızlı bir şekilde harekete geçmelerini sağlar.

Başka bir telefon temizleyici seçeneği, Samsung Galaxy cihazlarında yerleşik olarak bulunur. Samsung'un yerel cihaz yönetimi özelliği, kullanıcıların cihaz bilgilerine erişmesini ve mevcut performansı izlemesini sağlar. Bu özelliği bulmak için Samsung telefonun Ayarlar bölümüne gidin ve Device Care'i tıklayın.

3. CCleaner – Temizleyici ve RAM Booster, Ücretsiz

Popüler PC ve Mac sistem temizlik programı olan CCleaner'ın Android versiyonu. Gereksiz dosyaları kaldırın, depolama alanını boşaltın, sisteminizi izleyin ve güvenle gezinin. Android cihazınız için en iyi temizlik uygulamalarından biridir. Telefonunuzu hızlandırın ve gereksiz dosyaları güvenle kaldırın. Uygulama önbelleğini, indirme klasörlerini, tarayıcı geçmişini, pano içeriğini ve daha fazlasını temizleyin.

4. 360 ° Booster & Temizleyici

360 ° Booster ve Temizleyici, Android için iyileştirici, temizleyici, hız yükseltici ve ram booster, pil tasarrufu ve optimizer uygulamasıdır.

360 ° Booster & Cleaner, Android'inizin hızlı çalışması için çok sayıda özelliğe ev sahipliği yapıyor. Bu uygulama, önemsiz dosyaları bir telefondan kaldırmak ve istenmeyen uygulamaları kaldırmak için kullanılabilir.

5. Norton Clean, Junk Removal

Norton Clean, artık dosyaları kaldırarak ve hafızayı optimize ederek Android telefonunuzu hızlandıran bir uygulamadır. Önde gelen güvenlik yazılımı yapımcısı olan Norton, şimdi Android telefonları hızlandırmak ve performansını artırmak için önbellek, kalıntı ve gereksiz dosyaları temizleyen bu uygulamayı çıkardı.

6. Simple System Monitor

Simple System Monitor, cihazınızın CPU kullanımını grafik olarak göstermenin yanı sıra telefonun önbelleğini ve RAM'i temizleyen bir telefon hızlandırıcı uygulamadır. Daha fazla kontrol isteyen ve işleri kendi başlarına onarmak isteyen kullanıcılar için, Simple System Monitor, Android cihazlar için bağımsız hız artırmalarına yardımcı olabilecek özellikler sağlar.

7. Droid Optimizer

Kurulu uygulamalar, indirilen dosyalar, fotoğraflar, müzikler ve videolar, zamanla akıllı telefonunuzu fark edilir derecede yavaşlatacaktır. Ashampoo Droid Optimizer düzenli ve tamamen otomatik bir şekilde akıllı telefonunuzu temizler, performansını artırır ve disk alanını boşaltır.

Droid Optimizer önemsiz dosyaları ve önbelleğe alınmış dosyaları telefonunuzdan siler, ayrıca cihazdaki uygulamaları yönetmenize veya silmenize yardımcı olur. Droid Optimizer, pil tüketen ve telefonu yavaşlatan uygulamalara odaklanır yavaşlayan akıllı telefonları düzeltmeyi amaçlar.

8. AVG Cleaner – Temizleyici ücretsiz

AVG Cleaner, Android cihazınızın daha hızlı ve sorunsuz çalışması için gereksiz dosyaları temizleyerek belleğini boşaltır. Böylece daha fazla veri depolar ve telefonun şarjı daha uzun süre gider. AVG Cleaner, kısaca akıllı bir cihaz yönetimi ve optimizasyon aracıdır.

AVG ayrıca önceden yüklenmiş bloatware uygulamalarını kaldırır ve pil ömrünü korumak için arka plan uygulamalarını otomatik olarak askıya alır. AVG'nin basit arayüzü, ihtiyacınız olan araçlara da erişimi basitleştirir.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!