Ogznet.com
Android için 3D Grafiklere Sahip En İyi Oyunlar Paylaş:

Android için 3D Grafiklere Sahip En İyi Oyunlar

Android için 3D Grafiklere Sahip En İyi Oyunlar

Mobil cihazların 3D ekranları olmadığından, Android için gerçek manada 3D oyunlar yoktur. Bunun yerine, 3D grafiklere sahip en iyi mobil oyunlardan bazılarını sizler için derledik. İşte en iyi 3D grafiklere sahip Android oyunları.

1. GRID™ Autosport

 • Ücretli

GRID Autosport, yeni ve en iyi yarış oyunlarından biridir. Mükemmel 3D grafikler, gerçekçi görünüm ve yarış severler için bol miktarda içeriğe sahiptir. Oyun 100'den fazla araba, yarışmak için 100'den fazla etap, heyecanı canlı tutmak için ayarlanabilir zorluk dereceleri ve harici oyun kontrolörleri için destek sunuyor. GRID Autosport oyununu oynarken bir konsol oyunu oynuyor gibi hissedeceksiniz.

2. Critical Ops

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Critical Ops, mobil cihazlar için geliştirilmiş, 3D grafiklere sahip çok oyunculu bir FPS oyunudur. Hızlı reflekslerin ve taktik becerilerin başarıya giden yolda sana yardımcı olacak.

Critical Ops, özenle tasarlanmış haritalarda ve zorlu oyun modlarında savaşma imkânı sağlayan bir birinci şahıs atış oyunudur. Silah arkadaşlarınla omuz omuza savaş ya da bireysel olarak oyna.

Oyun ücretsizdir. Ancak, uygulama içi satın alımlar, silahları özelleştirme yeteneği kazandırır.

3. Call of Duty

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Efsanevi çok oyunculu haritaları istediğin zaman, istediğin yerde oyna. 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı mı? 5v5 takımlar halinde hızlı bir ölümüne maç mı? Ürkütücü Zombi ortamı mı? Keskin nişancılar birbirine karşı mı? Ücretsiz oyunda tümü var. Oyunun uygulama içi satın alımları neredeyse tamamen özelleştirme amaçlıdır, bu nedenle asıl oyunun kendisi tamamen ücretsizdir.

Kişiselleştirebileceğin kumanda özellikleri, sesli ve yazılı sohbet, nefes kesen 3B grafikler ve yüksek ses kalitesiyle cep telefonu üzerinden konsol kalitesinde HD oyun deneyimi. Dünyadaki en çok sevilen nişancı oyununun heyecanını artık istediğin zaman telefonundan yaşayabilirsin.

4. Lumino City

 • Ücretli

Lumino City, bir bulmaca oyunudur. Oyunun grafikleri aslında gerçek dünyadan nesnelerdir. Bu yüzden oyunun grafikleri çok gerçekçi. Hikayenin tamamlanması yaklaşık sekiz ila on saat sürüyor. Gerçekten en iyi 3D grafiklere sahip oyunlardan biridir. Hiçbir uygulama içi satın alma veya reklam olmadan sadece satın alarak oynayabiliyorsunuz.

5. Minecraft

 • Ücretli · Uygulama içi satın alma içeriyor

Minecraft mevcut en popüler 3D oyunlardan biridir. Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın.

Çoğu insan zaten bu oyunu biliyor. Keşfetmek ve inşa etmek için rastgele oluşturulmuş bir dünyanız var. Zanaat, online çok oyunculu ve çok daha fazlası için tonlarca öğe var. Yapabileceklerinizin sayısı neredeyse sınırsızdır.

Oyun ücretlidir ve uygulama içi satın alımlar oyuncu görünümleri içindir ve oyun oynamayı etkilemez.

6. Monument Valley 2

 • Ücretli

Monument Valley 2 mevcut en iyi bulmaca oyunlarından biridir. Aynı zamanda harika bir 3D oyundur. Büyüleyici bir mimari boyunca yolculuğa çıkarken anne ve çocuğuna rehberlik edin, Kutsal Geometrinin sınırlarını öğrendikçe yanıltıcı patikaları ve enfes bilmeceleri keşfedin.

Monument Valley 2, güzel ve imkansız bir dünyada yepyeni bir macera sunuyor.

Çocuğuna vadinin gizemlerini öğreten Ro'ya nefes kesici ortamları keşfederken ve yola devam etmek için mimariyi değiştirirken yardım edin.

7. Monster Hunter Stories

 • Ücretli

Monster Hunter Stories oyununda bir maceraya atılırsınız, canavarları yakalarsınız, onları eğitirsiniz, seviye atlarsınız ve kötü adamlara karşı savaşırsınız. Yerel PvP savaşları, iyi bir hikaye çizgisi ve iyi bir film müziği de var.

Canavarlar ve onlarla kurduğunuz bağlar maceranızın bel kemiğidir. Canavarları bulmak için engin ortamları ve zindanları keşfedin ve yeni Canavarları yakalamak için bulduğunuz yumurtaları geri getirin!

8. PUBG Mobile

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

PUBG Mobile, piyasadaki en popüler 3D oyunlar arasındadır. Efsanevi 100 oyunculu klasik savaş, ağır silah modu, hızlı 4v4 takımlı ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kalma oyunu. Hayatta kalmak başarının anahtarıdır ve son hayatta kalan kazanır. Görev çağırdığında atış serbest!

Oyun önceleri ücretsizdi ancak, güncellemeler oyuna uygulama içi satın alma öğeleri ekledi. Bu satın alımlar oyun oynama deneyimini etkilecek unsurlar değildir.

9. Riptide GP: Renegade

 • Ücretli

Araba yerine jet ski'li bir dizi yarış oyunu. Oyun, gerçek bir hikaye çizgisine sahip derin bir oyun moduna sahiptir. Zırhlı sürücülerin büyük şelalelerde ölüme meydan okuyan gösteriler yaptığı, şehrin su yollarında polisleri atlattıkları ve kabaran dalgalar arasında son derece tehlikeli hızlarda gaza bastıkları yerde yasa dışı su jeti yarışının geleceğini deneyimle.

Buna ek olarak, kilidini açmak için çeşitli dalga koşucular, çevrimiçi çok oyunculu mod ve başarılar ve skor tabloları için Google Play Oyunlar desteği var. Oyun, uygulama içi satın alma olmadan tek seferlik bir satın alma ile geliyor.

10. The Room: Old Sins

 • Ücretli

The Room: Old Sins'e gir ve kendini dokunsal keşfin zorlayıcı mücadeleler ve sürükleyici hikayeyle birleştiği bir mekanda bul. Hırslı bir mühendis ve sosyetik eşinin aniden kaybolması, değerli bir eserin arayışını başlatıyor. Evlerinin tavan arasını işaret eden izler, garip bir oyuncak evin keşfine yol açıyor...

Waldegrave Malikanesi'nin gizemlerini çözerken farklı konumlar keşfet, gizli ipuçlarını takip et ve garip mekanizmalardan faydalan.

Bir dizi karmaşık bulmacayı çözün. Oyun olağanüstü grafikler, bir keşif öğesi, bir hikaye satırı ve daha fazlasını içerir. Mevcut en iyi bulmaca oyunları arasındadır.

Uygulama içi satın alma veya reklam olmadan tek seferlik bir ücretle satın alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Bağımlılık Yapan En İyi Mobil Oyunlar

Bağımlılık yapan oyunları bu kadar popüler yapan şey nedir? Genel olarak, oynamak için uzun zamanalar gerektirmeyen oyunlardır. Ancak, yaşamak istediğiniz bir t..

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!