Ogznet.com
Android için En İyi 10 Facebook Uygulaması Paylaş:

Android için En İyi 10 Facebook Uygulaması

Android için En İyi 10 Facebook Uygulaması

Android için En İyi Facebook Uygulamaları

Facebook, dünyanın en popüler sosyal medya ağıdır. Günlük aktif kullanıcı sayısı neredeyse bir milyardan fazladır. Ancak buna rağmen, resmi Facebook uygulaması, kaynak ve pil tüketiminde ilk sıralarda. Seçenekleriniz ise her zaman vardır, bu yüzden Android için en iyi Facebook uygulamalarına göz atacağız.

Bu uygulamadan uzaklaşma isteğinizin farkındayız. Ancak, bazen bu kaçınılmazdır. Facebook ne zaman yeni bir özellik çıkarsa, resmi uygulama üçüncü parti Facebook uygulamalarından çok daha önce buna sahip olur. Facebook'un resmi uygulamasının pil tüketme durumu iyi bir üne sahip değildir, ancak yeni özellikleri hemen edinirler. Ayrıca Facebook Messenger'ın resmi uygulamanın dışında kullanımı da oldukça zor. Sonuç olarak, Facebook'a en iyi alternatif aslında Facebook Lite.

Faster for Facebook Lite, yeni Facebook uygulamalarından biridir. Klasik Facebook uygulamasının aksine daha hafif ve daha az kaynak kullanan Facebook Lite'ı şablon olarak kullanır. Uygulama, Facebook ve Facebook Messenger desteğini içerir, video ve GIF gibi her türlü içeriği görüntüleyebilir ve gerekirse klasik Facebook moduna geçebilirsiniz. Çoğu Facebook uygulaması gibi bir web şablonudur. Ancak, karanlık mod ve hepsi bir arada deneyimi kesinlikle güzel.

Friendly for Facebook, en yeni Facebook uygulamalarından biridir. Aynı zamanda oldukça iyi özelliklere sahiptir. Bunlara temalar, Facebook Messenger desteği, haber akışınızı kişiselleştirme yeteneği ve daha fazlası dahildir. Ayrıca videoları da Facebook'tan indirebilirsiniz. Haber akışı özelleştirme, anahtar kelimeler gibi şeyleri filtrelemenize olanak sağlar. Görmek istemediğiniz saçmalıklardan kurtulmak için harika bir yol. Bu kesinlikle en iyi üçüncü parti Facebook uygulamaları arasındadır. Pro sürümü bazı özelliklerin kilidini açar.

Phoenix, Facebook Messenger desteğiyle başka bir Facebook alternatifidir. Resmi uygulama ile neredeyse aynı şeyleri yapabilirsiniz. Ayrıca, Facebook uygulamasında bulunmayan birkaç ekstra işlevi de elde edersiniz.

 

Phoenix ile Facebook'u pil veya mobil depolama alanından ödün vermeden kullanabilirsiniz. Phoenix, Facebook'u mobil dostu web arayüzünde gösteren ve orijinal Facebook uygulamasının hissini veren bir Facebook uygulamasının alternatifidir.

İlginizi çekebilir

En İyi 8 Facebook Alternatifi

Birçoğumuz, Facebook'un aralıksız veri toplama uygulamalarını biliyordur ve sonuçta Facebook bizi alternatiflerini aramak zorunda bıraktı. Bazıları Facebook hes..

SlimSocial, yeni bir Facebook uygulamasıdır. Oldukça küçük bir boyuta sahip (100KB), reklamsız ve açık kaynaklıdır. Böylece kaynak kodunu görüp gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Bunun dışında anlatılacak çok şey yok. Birçok üçüncü parti uygulama gibi biraz yavaş olabilir. Ancak çok ta kötü değildir.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!