Ogznet.com

Android için En İyi 7 Facebook Video İndirme Uygulaması

Android kullanıcıları için en popüler Facebook video indirme uygulamalarını burada bulabilir ve bunlardan herhangi birini ücretsiz kullanabilirsiniz.

Image by Gerd Altmann from Pixabay

Android için doğru Facebook Video indirme uygulamasını onlarca uygulama arasından bulmak gerçekten zordur. Facebook en popüler sosyal medya platformlarından biridir ve insanlar burada video izlemenin yanı sıra videoları kaydetmeyi de isterler. Ayrıca, iOS kullanıcılarına kıyasla Android kullanıcıları daha çok video indiriyor. Bu yüzden video indirme uygulamalarının çoğu Android işletim sistemi için tasarlanmıştır.

Bu yazının içeriği:

Göster
  Gizle

  Facebook'tan video indirmek istiyorsanız, hangi uygulamanın video indirmede size yardımcı olabileceği hakkında bir fikriniz olması gerekir. Aşağıda, Android kullanıcıları için en yüksek puan alan video indirme uygulamaları listelenmiştir.

  Android için 10 Facebook Video Download aracı

  İşte Facebook videoları için kolay indirme olanağı sağlayan en iyi 10 Android uygulaması:

  1. Download Manager

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor
   

  Download Manager ile telefonunuza veya tabletinize birçok dosya türünü hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Herhangi bir indirme işlemini duraklatabilir, devam ettirebilir, yeniden başlatabilir ve iptal edebilirsiniz. Web tarayıcısından bağlantıları otomatik olarak algılar, böylece linkleri uygulamaya kopyalayıp yapıştırmanız gerekmez.

  2. Advanced Download Manager

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
   

  Bu araç, tüm dosya türlerini telefona indirme kabiliyeti nedeniyle kullanıcılardan yüksek puan aldı. Her indirme işlemini daha hızlı hale getiren çok iş parçacıklı teknoloji ile tasarlanmıştır.

  Ağ üzerinden üç dosyayı aynı anda indirebilme, çoklu başlatma ile hızlı tamamlanan indirmeler, arka planda dosya indirebilme, durdurma ve devam edebilme, pano ve tarayıcıdan link yakalayabilme, bildirim panelinde indirme süreci ile ilgili gösterim ve indirme bitiminde sesli ve titreşimli bildirim gibi daha pek çok özelliğe sahiptir.

  3. GetThemAll Any File Downloader

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

  GetThemAll Any File Downloader

  GetThemAll, mobil indirme yönetimi yazılımında yepyeni bir boyuttur. Web sitelerindeki milyonlarca dosyayı aramaktan ve bunları tek tek indirmekten bıktınız mı? Artık gerekmeyecek! GetThemAll, görüntülemekte olduğunuz sayfada bulunan tüm dosyaları kendi başına bulacaktır. Tek yapmanız gereken, tam olarak indirmek istediğiniz dosyayı seçmektir. Video mu indireceksiniz? Sorun değil, GetThemAll ile yüzlerce siteden video indirebilirsiniz. Kullanışlı tarayıcısı ve hızlı indirme yöneticisi ile dosyaları arama ve indirme işlemini oldukça kolay hale getirecektir.

  4. FVD - Free Video Downloader

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

  FVD - Free Video Downloader

  FVD, birçok web sitelerinden doğrudan cihazınıza dosya indirmenize izin veren bir araçtır. Kullanımı kolaydır. Bir kez sadece kullandığınız tarayıcı ile veya uygulamaya entegre biriyle istediğiniz web sitesine gitmeniz ve yüklenecek dosyayı seçmeniz gerekir. FVD simgesi belirecektir ve indirme işlemi başlar.

  5. All Video Downloader

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor
   

  Bu video indirme programı, paylaşılan videoları doğrudan internetten algılar ve Android cihazınıza indirip kaydeder.

  Bu video indiricisi, hizmet şartları nedeniyle Youtube'u desteklemiyor.

  • Videolara göz atmak için arama yapın veya adres çubuğuna URL'yi girin.
  • Doğrudan uygulamadan video oynatın
  • Videoyu oynattıktan sonra video bağlantılarını tarayıcıdan otomatik olarak algılar.
  • İndirmeden önce videoyu önizleyin.
  • Duraklatma / sürdürme / kaldırma yetenekleri ile tam özellikli bir indirme yöneticisi.
  • Müthiş indirme yöneticisi ve akıllı video algılama özelliği.
  • Tek dokunuşla indirme, videoyu oynatın ve ekranda beliren indirme simgesine basın.
  • Arka planda tüm videoları indirin.
  • Süper hızlı indirme
  • Çalışan her indirme için canlı indirme ilerleme çubuğu.
  • İndirme başladığında veya tamamlandığında bildirim.
  • Büyük dosya indirme desteği.
  • MPK, AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MPG gibi tüm video formatlarını destekler.
  • HD Video indirme desteği.

  6. AVD Video İndirme Yöneticisi

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor
   

  Android Video İndirme Yöneticisi, en sevdiğiniz videoları indirmeniz için 1 numaralı uygulamalıdır!

  İstediğiniz videoyu indirmeniz için talimatlar:

  1. En sevdiğiniz videoyu bulmak için arama kısmını kullanın
  2. Video linkine tıklayın
  3. Menü belirdiğinde AVD’yi seçin
  4. Hepsi bu kadar!

  7. Facebook Video İndir

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

  Facebook Video İndir

  Facebook Video İndir, farklı yöntemlerle Facebook'tan video indirmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış en kolay video indirme uygulamasıdır. Giriş yapmadan bir video bağlantısını/URL'yi kullanarak ya da Facebook'tan seçtiğiniz videoları "Facebook Video İndir" uygulaması ile paylaşarak videoları cihazınıza indirmenize olanak tanır. Dilerseniz de hesabınıza göz atıp cihazınıza indirmek istediğiniz videoları tıklatarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Facebook Video İndir, gizliliğinizi koruyan ve güvenli bir dahili tarayıcı aracılığı ile Facebook hesabınıza göz atıp cihazınıza kaydetmek istediğiniz videoları bulmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır. Bu videoları daha sonra galeriden izleyebilir veya farklı uygulamalar yardımıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

  Ayrıca bir video bağlantısını/URL'yi kullanarak Facebook'tan videolarınızı galerinize kaydedebilir, video bağlantısını/URL'yi kopyalayıp yapıştırabilir ve giriş yapmadan videoyu indirmeye başlayabilirsiniz, giriş yapmanız gerekmez!

  Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz