Ogznet.com
Android için En İyi Facebook Video İndirme Uygulamaları Paylaş:

Android için En İyi Facebook Video İndirme Uygulamaları

Android için En İyi Facebook Video İndirme Uygulamaları

Facebook Video İndirme Android 2021

Gerçekten işe yarayan Facebook Video indirme uygulamasını onlarca uygulama arasından bulmak gerçekten zordur. Facebook en popüler sosyal medya platformlarından biridir ve insanlar burada video izlemenin yanı sıra videoları indirmeyi de isterler. Ayrıca, iOS kullanıcılarına kıyasla Android kullanıcıları daha çok video indiriyor. Bu yüzden video indirme uygulamalarının çoğu Android işletim sistemi için tasarlanmıştır.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Facebook'tan video indirmek istiyorsanız, hangi uygulamanın video indirmede size yardımcı olabileceği hakkında bir fikriniz olması gerekir. Aşağıda, Android kullanıcıları için en yüksek puan alan Facebook video indirme uygulamaları listelenmiştir.

Android için 8 Facebook Video İndirme Programı

İşte Facebook videoları için kolay indirme olanağı sağlayan en iyi 10 Android video indirme uygulaması:

 

Download Manager ile telefonunuza veya tabletinize birçok dosya türünü hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Herhangi bir indirme işlemini duraklatabilir, devam ettirebilir, yeniden başlatabilir ve iptal edebilirsiniz. Web tarayıcısından bağlantıları otomatik olarak algılar, böylece linkleri uygulamaya kopyalayıp yapıştırmanız gerekmez.

 

Bu araç, tüm dosya türlerini telefona indirme kabiliyeti nedeniyle kullanıcılardan yüksek puan aldı. Her indirme işlemini daha hızlı hale getiren çok iş parçacıklı teknoloji ile tasarlanmıştır.

Ağ üzerinden üç dosyayı aynı anda indirebilme, çoklu başlatma ile hızlı tamamlanan indirmeler, arka planda dosya indirebilme, durdurma ve devam edebilme, pano ve tarayıcıdan link yakalayabilme, bildirim panelinde indirme süreci ile ilgili gösterim ve indirme bitiminde sesli ve titreşimli bildirim gibi daha pek çok özelliğe sahiptir.

GetThemAll Any File Downloader - GetThemAll, mobil indirme yönetimi yazılımlarında yepyeni bir boyuttur.

GetThemAll, mobil indirme yönetimi yazılımında yepyeni bir boyuttur. Facebook da dahil olmak üzere yüzlerce web sitesinden kolayca video indirmenize olanak tanır. GetThemAll, görüntülemekte olduğunuz sayfada bulunan tüm dosyaları otomatik olarak bulacaktır. Tek yapmanız gereken, tam olarak indirmek istediğiniz dosyayı veya videoyu seçmektir. Video mu indireceksiniz? Sorun değil, GetThemAll ile yüzlerce siteden video indirebilirsiniz. Kullanışlı tarayıcısı ve hızlı indirme yöneticisi ile dosyaları arama ve indirme işlemini oldukça kolay hale getirecektir.

FVD - Free Video Downloader - FVD, birçok web sitesindeki dosyaları doğrudan kendi cihazınıza indirmenize izin veren bir yardımcı programdır.

FVD, birçok web sitelesinden cihazınıza dosya indirmenize yarayan bir araçtır. Kullanımı kolaydır. Kurulduktan sonra, yalnızca istediğiniz web sitesine en sevdiğiniz tarayıcıyla veya uygulamaya entegre edilmiş tarayıcıyla gitmeniz ve dosyayı seçmeniz gerekir. FVD simgesi görünecek ve videoyu indirmeniz sağlanacaktır.

 

Bu video indirme programı, paylaşılan videoları doğrudan internetten algılar ve Android cihazınıza videoları indirir.

Bu video indiricisi, hizmet şartları nedeniyle Youtube'u desteklemiyor.

 • Videolara göz atmak için arama yapın veya adres çubuğuna URL'yi girin.
 • Doğrudan uygulamadan video oynatın. Videoyu oynattıktan sonra video bağlantıları tarayıcıdan otomatik olarak algılanır.
 • İndirmeden önce videoyu önizleyin. Müthiş indirme yöneticisi ve akıllı video algılama özelliği.
 • Tek dokunuşla indirme, videoyu oynatın ve ekranda beliren indirme simgesine basın.
 • Arka planda tüm videoları indirin.
 • Süper hızlı video indirme ile çalışan her indirme için canlı indirme ilerleme çubuğu.
 • İndirme başladığında veya tamamlandığında bildirim alın.
 • Büyük dosya indirme desteği.
 • MPK, AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MPG gibi tüm video formatlarını destekler.
 • HD Video indirme desteği.
 

Android Video İndirme Yöneticisi, en sevdiğiniz videoları indirmeniz için 1 numaralı uygulamalıdır!

İstediğiniz videoyu indirmeniz için talimatlar:

 1. En sevdiğiniz videoyu bulmak için arama kısmını kullanın
 2. Video linkine tıklayın
 3. Menü belirdiğinde AVD’yi seçin
 4. Hepsi bu kadar!
Facebook Video İndir - Facebook Video İndir, farklı yöntemlerle Facebook'tan video indirmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış en kolay video indirme uygulamasıdır.

Facebook Video İndir, farklı yöntemlerle Facebook'tan video indirmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış en kolay video indirme uygulamasıdır. Giriş yapmadan bir video bağlantısını/URL'yi kullanarak ya da Facebook'tan seçtiğiniz videoları "Facebook Video İndir" uygulaması ile paylaşarak videoları cihazınıza indirmenize olanak tanır. Dilerseniz de hesabınıza göz atıp cihazınıza indirmek istediğiniz videoları tıklatarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Video İndir, gizliliğinizi koruyan ve güvenli bir dahili tarayıcı aracılığı ile Facebook hesabınıza göz atıp cihazınıza kaydetmek istediğiniz videoları bulmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır. Bu videoları daha sonra galeriden izleyebilir veya farklı uygulamalar yardımıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bir video bağlantısını/URL'yi kullanarak Facebook'tan videolarınızı galerinize kaydedebilir, video bağlantısını/URL'yi kopyalayıp yapıştırabilir ve giriş yapmadan videoyu indirmeye başlayabilirsiniz, giriş yapmanız gerekmez!

KeepVid Video Downloader - KeepVid Android ücretsiz bir video indirme uygulamasıdır

KeepVid Android ücretsiz bir video indirme uygulamasıdır ve YouTube, Facebook ve diğer 28 video paylaşım sitesinden video indirmenize izin verir. KeepVid Video Downloader, çok temiz bir kullanıcı arayüzü ve kullanımı kolay indirme motoru sağlar. Yerleşik arama özelliği ile doğrudan indirmek istediğiniz videoyu arayabilirsiniz. Dahası KeepVid Android, 1080p, 4k ve daha fazlası dahil olmak üzere HD videoları kolaylıkla indirmenize izin verir. Aynı anda birden fazla video indirmek istiyorsanız, işi KeepVid Android Video Downloader'ın yardımıyla tamamlayabilirsiniz.

Bu uygulama Play Store'da yer almamaktadır. Bu yüzden .APK dosyasını indirip manuel olarak telefona yüklemeniz gerekmektedir.

 

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!