Ogznet.com

Telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafları sosyal medyaya yüklemeden önce çoğu zaman bazı düzenlemeler yaparız. Bunun için telefonunuzda bir fotoğraf editörüne ihtiyacınız olur. Burada Andoid için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını bulacaksınız.

Akıllı telefon kameralarındaki gelişmeler sayesinde mobil fotoğraf düzenleme her zamankinden daha popüler oldu. Herkes, fotoğraflarını daha güzel yapmak için bu küçük değişiklikler yapmak istiyor ve bunu yapabilen bir çok uygulama var. Android için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarının bir listesini oluşturduk.

1. Adobe Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Adobe

Adobe, Android için bir kaç fotoğraf düzenleme uygulamasına sahiptir. Bunlar mevcut en iyi fotoğraf editörü uygulamalarıdır. Bunlar arasında Adobe Photoshop Express, Adobe Photoshop Mix ve Adobe Lightroom bulunmaktadır. Her birinin fotoğraf düzenleme amacıyla size yardımcı olacak çeşitli özellikleri vardır. Akıllı telefonunuz veya DSLR fotoğraf makineniz tarafından çekilen RAW dosyalarını düzenleyebilirsiniz.

2. Aviary

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Aviary

Aviary, uzun zamandır kullanılan popüler bir fotoğraf editörüdür. Renk, parlaklık, sıcaklık, kontrast, doygunluk ve daha birçok ayar yapabilirsiniz. Çeşitli manuel ayarlamalara sahip olacak şekilde bir tek dokunuşla geliştirme modu sunuyor. Bu da çıkartmalar, filtreler ve kırmızı göz düzeltme, leke çıkarıcı ve diş beyazlatıcısı gibi kozmetik araçlar ile birlikte gelir.

3. AirBrush

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

AirBrush

AirBrush mükemmel bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Yüze ve tene yapılan hızlı düzeltmeler ve düzenlemeler konusunda uzmanlaşmıştır; leke sökücü, diş beyazlatma, gözlerin daha parlak görünmesi, araçları yeniden şekillendirme ve bir dizi filtre içeriyor. Kullanması kolay fotoğraf editörü uygulamalarından biridir.

4. Bonfire Photo Editor

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Bonfire Photo Editor

Bonfire Photo Editor, giderek yaygınlaşan popüler fotoğraf editörü uygulamalarından biridir. Temel düzenleme araçları ile birlikte filtreleri de içeren bir çok temel özellikleri vardır. Bonfire'ı öne çıkaran nokta ise, desteklediği çok sayıda filtredir. Siyah beyaz, HDR vb. gibi çok bilinen filtrelerin yanında fotoğraflarınızı suluboya boyamasına dönüştüren bir filtre olan Fancy gibi benzersiz fotoğraf filtreleri birlikte gelir. Cilt üzerinde yumuşatma ve leke çıkarma gibi bazı temel düzenleme araçlarına sahiptir.

5. Cupslice Photo Editor

 • Ücretsiz

Cupslice, fotoğraf düzenleme için birçok filtre sunan kullanımı kolay mobil fotoğrafçılık uygulamasıdır. Filtrelerin yanında, uygulama bir çok çıkartma özelliğine sahiptir ve geliştiriciler, en son trendlere ayak uydurmak için uygulamayı devamlı güncel tutarlar. Filtreler, istediğiniz görünüşü elde edecek şekilde özelleştirilebilir. Kırpma, çerçeve, renk tonu, doygunluk ayarı, siyah beyaz, kolajlar, parlaklık ve kontrast ayarları gibi bazı temel fotoğraf düzenleme araçları da vardır. Gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri değil, ancak tamamen ücretsiz olan birkaç uygulamadan biridir.

6. Fotor Photo Editor

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Fotor, bir çok fotoğraf düzenleme araçlarına sahiptir. Kırpma, döndürme, parlaklık, kontrast, doygunluk, pozlama, gölge, vurgular, sıcaklık, renk tonu, RGB ve aralarından seçim yapabileceğiniz 100'den fazla filtre var. Kesinlikle bir göz atmaya değer. Tek dezavantajı, uygulamayı kullanmak için bir hesap açmanız gerekmesi.

7. LightX Photo Editor

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

LightX gittikçe popülerleşen bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. LightX, tüm fotoğraf düzenleme işlemlerini yapabileceğiniz ücretsiz bir Android için fotoğraf editörüdür.

LightX uygulaması arkaplan kaldırma, fotoğraf kesme ve birleştirme, portre rötuş, renk düzenleme efektleri, cift pozlama efektşeri, fotoğraf filtreleri, seçici düzenleme efektleri, bulanık arka plan ve bulanıklaştırma efektleri yapmanın kolay ve eğlenceli bir yoludur.

8. PhotoDirector

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

PhotoDirector, Android için fotoğraf düzenleme uygulamaları içinde yeni ve oldukça iyi bir uygulamadır. Fotor gibi bu da filtreler yerine manuel iyileştirmeler üzerine yoğunlaşıyor ve fotoğraflarınızı düzgün bir şekilde düzenlemek için RGB renk kanalları, beyaz dengesi ve daha fazlasına erişebiliyorsunuz. Ton, parlaklık, karanlık, pozlama ve daha derinlemesine düzenleme için kontrast için kaydırıcılar da vardır.

9. Photo Effects Pro

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Photo Effects Pro

Photo Effects Pro, filtreler, efektler ve çıkartmalarla oynamak isteyenler için güzel bir fotoğraf düzenleyicidir. 40'dan fazla filtre ve efekt ile birlikte metin, çıkartma ve çerçeve ekleme özelliği de bulunuyor. Fotoğraf düzenleme araçları sınırlı ancak efektler için bu uygulama kesinlikle çok iyi. İndirme ve kullanma ücretsiz, bu da bir ücretsiz bir alternatif isteyenler için iyi bir seçim.

10. Photo Lab PRO Picture Editor

 • Ücretli

Photo Lab

Fotoğraflarınızı 640'dan fazla güzel çerçeve, efekt veya filtre ile geliştirin. Photo Lab PRO, kolay, hızlı ve eğlenceli bir fotoğraf editörüdür. Herhangi bir fotoğrafın, herhangi bir portresini güzelleştirmek için bir fotoğraf düzenleme uzmanı olmanıza gerek yoktur. Kullanmak için bir filtre, çerçeve veya montaj seçin, sonra hangi görüntünün işleneceğini seçin, işte bu kadar!

11. Photo Mate R3

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Photo Mate R3, tüm temel araçlar dahil olmak üzere oldukça güçlü bir fotoğraf düzenleme araçları paketine erişebileceksiniz. Ayrıca fotoğrafçıların kullandığı RAW dosyaları için desteği var. Uygulama aynı zamanda bir Lens Koleksiyonu ile birlikte gelir; böylece vinyet bozma, bozulma ve renk sapmaları dahil lens konularını düzeltebilirsiniz. Tek dezavantajı diğer fotoğraf editörleri ile benzer özelliklere sahip olmasıdır.

12. PicsArt Photo Editor

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

PicsArt çok uzun süredir piyasada olan bir uygulama. Neyse ki geliştiriciler uygulamayı devamlı olarak güncelliyorlar. Işık düzenleme araçlarının yanı sıra filtreler, metinler, çıkartmalar ve kolajlar da dahil olmak üzere olağan fotoğraf düzenleme araçlarının çoğunu bulacaksınız. 100'den fazla düzenleme aracının yanı sıra malzeme paylaşmak için yaratıcı insanlardan oluşan bir topluluğa sahiptir. Ayrıca animasyonlu Gif'ler oluşturmak ve hatta fotoğraflarınıza çizimler yapmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Birçok özelliği olan güçlü bir seçenektir.

13. Pixlr

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Pixlr, güçlü bir fotoğraf editörüdür. En iyi, tek dokunuşla düzenleme özelliğine sahiptir ve ayrıca kullanabileceğiniz bir çok diğer özellikler ve araçlar içerir. Ayrıca filtreler, leke çıkarıcılar ve diş beyazlatıcıları gibi kozmetik düzenleme araçlarını da içeriyor. Bu, herkes için bir şeyler içeren daha iyi fotoğraf editörü uygulamalarından biridir.

14. SKRWT

 • Ücretli

SKRWT, bu listedeki en güçlü perspektif ve lens düzeltme aracıdır. Objektif düzeltmesi, perspektif düzeltmesi ve daha fazlası da dahil olmak üzere çeşitli basit araçlara sahiptir. Uygulama ayrıca 4PNTS ve MRRW ile iki eklentiye sahip. Bunlar, köşe noktası yeniden işleme, yansıtma ve diğer alışılmadık özellikler gibi ek özellikler ekler. Her biri tek başınıza yeteri kadar işe yaramayabilir, ancak diğer fotoğraf editörü uygulamalarına ek olarak iyi bir araçtır.

15. Snapseed

 • Ücretsiz

Snapseed

Snapseed kesinlikle en iyi fotoğraf editörü uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulama, bu alanda oldukça güçlü bir fotoğraf editörü. Fotoğrafçıları büyük ölçüde memnun edecek RAW fotoğrafları destekliyor. Ayrıca tek dokunuşla araçları geliştirerek görüntüyü ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, uygulama içinde bazı filtreler de vardır. İnanılmaz derecede hafif ve bir o kadar güçlü fotoğraf düzenleme uygulaması, uygulama içi satın alma olmaksızın tamamen ücretsizdir.

16. TouchRetouch

 • Ücretli

TouchRetouch, diğer iyi fotoğraf editörü uygulamalarından biridir. TouchRetouch, fotoğraflarınızdaki istenmeyen görüntüyü etkin bir şekilde yok etmeniz için gerekli tüm araçları sunan bir uygulamadır. İstenmeyen nesneleri işaretleyerek gözünüzün önünde kaybolmasını sağlayabilirsiniz. Leke yok edici ile küçük lekelere dokunup fotoğraftan kaldırabilirsiniz. Mucizeler beklemeyin, ancak çoğu zaman oldukça iyi bir iş çıkarıyor.

17. VIMAGE - sinemagraf ve canlı resim editörü

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Vimage bazı iyi özelliklere sahip yeni bir fotoğraf editörü uygulaması. Hareketli görüntü içermeyen fotoğraflar çekebilir ve bunlara hareketlilik katabilirsiniz. Parlaklık, bulanıklık, kırpma, döndürme, doygunluk ve diğer şeyler gibi temel düzenlemeleri yapabilirsiniz. Ardından, canlandırmak için fotoğrafa önceden yapılmış çeşitli animasyonlardan birini ekleyebilirsiniz. Bu, her gün göremediğiniz benzersiz animasyonlu fotoğraflar oluşturur.

18. Photo Editor Pro

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Photo Editor Pro

Photo Editor Pro, fotoğraflarda düzenlemek istediğiniz her şeyi sunar. Bir dizi stil efekti, filtre, kılavuz ve çizim aracı ve fotoğraflardan göz kamaştırıcı bir kolaj yapmanızı sağlar. Fotoğraf düzenleyicisi ile sanatsal çalışmalarınızı Instagram, Whatsapp, Facebook vs. de yayınlayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve bir profesyonel gibi fotoğraf düzenleyin!

19. Cupace - Cut and Paste Face Photo

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Cupace - Cut and Paste Face Photo

Cupace, basit bir fotoğraf editörü uygulamasıdır. Bu uygulama ile komik resimler oluşturabilir ve yüzleri yer değiştirebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflara metin ve çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Son olarak, fotoğraf kaydedip, Instagram, Facebook, Whatsapp gibi sosyal medya ağlarında paylaşabilirsiniz.

20. Enlight Pixaloop

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Hareketleri fotolar oluşturun ve animasyonlu fotoğrafları yönetin. En iyi animasyon uygulaması olan Pixaloop ile fotoğraflara animasyon ekleyin ve onları canlandır. Hiç hareketli ve animasyonlu fotoğraflar nasıl oluşturulur diye merak ettiniz mi? Şimdi fotolarınızı Android’de hareketlendirebilirsiniz!

Pixaloop, güçlü yazılımıyla fotolarınıza hayat kazandırıp, Instagram takipçilerinizi büyülemenizi sağlıyor. Ve dahası da var, uygulama ücretsiz! Pixaloop; güçlü ve kullanımı kolay animasyon araçlarıyla fotolarınızı hemen düzenleme imkanı sağlıyor.