Android için en iyi 15 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması 2019

Android için en iyi 15 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması 2019

Android için En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları (güncellendi)

Image by David Bruyland from Pixabay

Telefononuz ile çektiğiniz fotoğrafları sosyal medyaya yüklemeden önce çoğu zaman bazı düzenlemeler yaparız. Bunun için telefonunuzda bir fotoğraf editörüne ihtiyaç var. Bu yazıda Andoid için en iyi fotoğraf düzenleme yazılımlarını bulacaksınız.

Akıllı telefon kameralarındaki gelişmeler sayesinde mobil fotoğraf düzenleme her zamankinden daha popüler oldu. Herkes, fotoğraflarını daha güzel yapmak için bu küçük değişiklikleri yapmak istiyor ve bunu yapabilen bi ton uygulama var. Google Play Store'daki fotoğraf editörü uygulamalarını aramak ve sonuca ulaşmaya çalışmak başınızı döndürür, bu nedenle Android için en iyi fotoğraf editörü uygulamalarının bir listesini bir araya getirdik. Unutmayın ki bunların hiçbiri Gimp, Lightroom veya Photoshop gibi bir şeye sahip değildir. Daha ciddi fotoğraf düzenleme için hala bir bilgisayara ihtiyacınız olacak!

Adobe photo editor apps

Adobe

Adobe, son birkaç yıldır birçok düzenleme aracı yayımladı. Mevcut en iyi fotoğraf editörü uygulamalarından bazılarını barındırır. Bazı seçenekler arasında Adobe Photoshop Express, Adobe Photoshop Mix ve Adobe Lightroom bulunmaktadır. Her birinin size yardımcı olacak çeşitli özellikleri vardır. Akıllı telefonunuz veya DSLR fotoğraf makineniz tarafından çekilen RAW dosyalarını düzeltmek için kırmızı göz kaldırmak gibi basit işlemleri yapabilirsiniz. Adobe Lightroom özellikle yeni özelliklerle oldukça sık güncelleniyor. Tek potansiyel uyarı, bazılarının tüm özelliklerini kullanabilmek için bir Adobe Creative Cloud aboneliği gerektirmesi. Adobe CC'yi kullananlar, zaten bir CC aboneliğine dahil olduklarından bunları almanız gerekmez.

Aviary

Aviary

Aviary, iyi bir özellik ve güvenilirlik setine sahip, uzun zamandır kullanılan popüler bir fotoğraf editörüdür. Çoğu gibi, rengin, parlaklığın, sıcaklığın, kontrastın, doygunluğun ve daha fazlasının ayarlanması gibi işlemleri yapmanıza izin veren çeşitli manuel ayarlamalara sahip olacak şekilde bir tek dokunuşla geliştirme modu sunuyor. Bu da çıkartmalar, filtreler ve kırmızı göz düzeltme, leke çıkarıcı ve diş beyazlatıcısı gibi kozmetik araçlar ile birlikte verilir.

AirBrush

AirBrush

AirBrush mükemmel bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Yüze ve tene yapılan hızlı düzeltmeler ve düzenlemeler konusunda uzmanlaşmış; leke sökücü, diş beyazlatma, gözleri daha parlak görünmesi, araçları yeniden şekillendirmesi ve elbette biraz pizzazz eklemek için bir dizi filtre içermesi. Kullanımı oldukça kolaydır ve Google Play Store'da inanılmaz 4,8 puan verilmiştir. Araçların çoğu tek tıklamayla hepsini de son derece kolay kullanır. Kullanması kolay fotoğraf editörü uygulamalarından biridir. Pro sürümü, çoğu diğer fotoğraf editörü uygulamalarından göreceli olarak daha ucuzdur.

Bonfire Photo Editor

Bonfire Photo Editor

Bonfire Photo Editor, giderek yaygınlaşan popüler fotoğraf editörü uygulamalardan biridir. Bu da oldukça iyidir. Temel düzenleme araçları ile birlikte filtreleri içeren çok temel özellikleri vardır. Bonfire'ı çok eğlenceli kılan ise, desteklediği çok sayıda filtredir. Siyah beyaz, HDR vb. gibi olağan özelliklerle birlikte gelir ancak fotoğraflarınızı suluboya dönüştüren bir filtre olan Fancy gibi benzersiz olanlarla da birlikte gelir. Cilde yumuşatma ve leke çıkarma gibi bazı temel düzenleme araçlarına sahip.

Cupslice Photo Editor

Cupslice Photo Editor

Cupslice, iyi bir deneyim sunmak için filtreler gibi şeylere yoğun bir şekilde dayanan bir başka fotoğraf editörüdür. Filtrenin üstünde, uygulama bir ton çıkartma özelliğine sahiptir ve geliştiriciler, en son trendlere ayak uydurmaya çalışır ve böylece çıkartmalar genellikle güncel kalır. Filtreler, istediğiniz görünüşü verecek şekilde özelleştirilebilir. Kırpma, çerçeve, renk tonu ve doygunluk ayarı, siyah beyaz, kolajlar ve parlaklık ve kontrast ayarları gibi bazı temel fotoğraf düzenleme araçları da vardır. Daha karmaşık fotoğraf editörü uygulamalarından biri değil, ancak tamamen ücretsiz olan birkaç özellikten biri.

Fotor Photo Editor

Fotor Photo Editor

Fotor, bu listenin uzun zamandır üyesidir ve Fotor'u zorunlu olarak seçebilecek birçok blog ve liste bulunmaktadır. Katılıyoruz. Çoğu kişiye göre çok daha fazla gerçek düzenleme araçlarına sahiptir ve kolaylık sağlamak için tek dokunmalı bir araçla fotoğraf geliştirme yeteneğini içerir. Diğer araçlar arasında kırpma, döndürme, parlaklık, kontrast, doygunluk, pozlama, gölge, vurgular, sıcaklık, renk tonu, RGB ve çalışmıyorlarsa seçim yapabileceğiniz 100'den fazla filtre var. Kesinlikle bir göz atmaya değer. Tek dezavantajı, uygulamanın sizi kullanmak için oturum açması ve daha pahalı fotoğraf editörü uygulamalarından biri olması.

LightX Photo Editor

LightX

LightX popülerleşme eğilimi olan fotoğraf editörü uygulamalarından biridir. IOS'ta iyi bir başarı elde etti. Oldukça iyi birkaç özellik var. Arka plan değiştirici bir araç, renk sıçrama efektleri ve renk dengesi, düzeyler ve eğri gibi bir sürü araçları vardır. Hatta fotoğrafları bir araya getirebilirsiniz. Bulanıklaştırma özellikleri, fotoğraf kolajları, şekil manipülasyonu ve çıkartmalar da vardır. Hâlâ beta halindedir. Yani hatalar var demektir. Bununla birlikte, eninde sonunda beş ya da daha fazla fotoğraf editörünün arasında yer almalı.

PhotoDirector

PhotoDirector

PhotoDirector, Android'deki fotoğraf düzenleme alanına yeni giren oldukça iyi bir uygulamadır. Fotor gibi bu da filtreler yerine manuel iyileştirmeler üzerine yoğunlaşıyor ve fotoğraflarınızı düzgün bir şekilde düzenlemek için HSL sürgüleri, RGB renk kanalları, beyaz dengesi ve daha fazlasına erişebiliyorsunuz. Ton, parlaklık, karanlık, pozlama ve daha derinlemesine düzenleme için kontrast için kaydırıcılar da vardır.

Android için En İyi 6 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması
İlginizi Çekebilir

Android için En İyi 6 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Photo Effects Pro

Photo Effects Pro

Photo Effects Pro kesinlikle filtrelerle, efektlerle, çıkartmalarla oynamak isteyenler için güzel bir düzenleyicidir. 40'dan fazla filtre ve efekt ile birlikte metin, çıkartma ve çerçeve ekleme özelliği de bulunuyor. Fotoğraf düzenleme araçlarından küçük bir seçim var, ancak efektler için kesinlikle bunlardan yararlanıyorsunuz. İndirme ve kullanma konusunda ücretsiz, bu da bir ücretsiz bir alternatif isteyenler için harika.

Photo Lab

Photo Lab

Photo Lab en popüler fotoğraf editörü uygulamaları arasında değil. Uygulama, yine de iyi olmayı başarıyor. 640'dan fazla filtre, çerçeve ve efektler ve bunları kullanıcıların kullanımına sunduğu en büyük koleksiyonlardan biri haline getirir. Bu birimlerle, montajlar oluşturabilir, hafifçe fotoğrafları düzenleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşacak benzersiz bazı fotoğraflar oluşturmak için efektleri birbirine ekleyebilirsiniz. Reklam ve filigranlı ücretsiz bir sürümü var. Pro sürümünü satın almadan önce ücretsiz olanı deneyebilirsiniz.

Photo Mate R3

Photo Mate R3

Photo Mate R3, listede en iyi fotoğraf editörlerinden biri olan Photo Mate R2'nin manevi halefidir. Hâlâ yeni olduğundan, zaman içinde gelişmesini ve ilerlemesini bekleyin. Şimdilik, tüm temel bilgiler de dahil olmak üzere oldukça güçlü bir düzenleme araçları paketine erişebileceksiniz. Ayrıca fotoğrafçılar için harika olan RAW dosyaları için doğal desteği var. Uygulama aynı zamanda bir Lens Koleksiyonu ile birlikte gelir; böylece vinyet bozma, bozulma ve renk sapmaları dahil lens konularını düzeltebilirsiniz. Bu, Android'de elde ettiği kadarıyla yanlızca. Tek dezavantajı diğer fotoğraf editörleri benzer özelliklere sahip olmasıdır.

PicsArt Photo Editor

PicsArt

PicsArt çok uzun süredir piyasada olan bir uygulama. Neyse ki geliştiriciler modern tutmak için uygulamayı güncelleyen iyi bir iş çıkardılar. Işık düzenleme araçlarının yanı sıra filtreler, metinler, çıkartmalar ve kolajlar da dahil olmak üzere olağan malzemelerin çoğunu bulacaksınız. 100'den fazla düzenleme aracının yanı sıra malzeme paylaşmak için yaratıcı insanlardan oluşan bir topluluğa sahiptir. Ayrıca animasyonlu gif'ler oluşturmak ve hatta fotoğraflarınıza çizimler yapmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Birçok özelliği olan güçlü bir seçenektir.

Pixlr

Pixlr

Pixlr, Pixlr Express olarak da bilinen AutoDesk tarafından, güçlü bir fotoğraf editörü ve okuyucularımızın bize zaman zaman tekrar önerdikleri bir uygulamadır. Gördüğümüz en iyi tek dokunuşla geliştirilmiş araçlardan birine sahiptir ve ayrıca kullanabileceğiniz bir ton diğer özellikler ve araçlar içerir. Ayrıca filtreler var, ancak onları akıllıca "kaplamalar" olarak gizliyor ve aynı zamanda leke çıkarıcılar ve diş beyazlatıcıları gibi kozmetik düzenleme araçlarını da içeriyor. Bu, herkes için küçük bir şeyler içeren daha iyi fotoğraf editörü uygulamalarından biridir.

SKRWT

SKRWT

SKRWT, bu listedeki yeni fotoğraf düzenleme uygulamalardan biridir. Objektif düzeltmesi, perspektif düzeltmesi ve daha fazlası da dahil olmak üzere çeşitli basit araçlara sahiptir. Uygulama ayrıca 4PNTS ve MRRW ile iki eklentiye sahip. Bunlar, köşe noktası yeniden işleme, yansıtma ve diğer alışılmadık özellikler gibi ek özellikler ekler. Her biri tek başınıza yeteri kadar işe yaramayabilir, ancak diğer fotoğraf editörü uygulamalarına ek olarak iyi bir araçtır.

Snapseed

Snapseed

Snapseed kesinlikle en iyi fotoğraf editörü uygulamaları arasında yer alıyor. Google bunu birkaç yıl önce satın aldı. Uygulama, bu alanda oldukça güçlü bir fotoğraf editörü haline geldi. Fotoğrafçıları büyük ölçüde memnun edecek RAW fotoğrafları destekliyor. Ayrıca çeşitli sürgü ve tek dokunuşla araçları geliştirerek görüntüyü ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, içine girerseniz bazı filtreler de vardır. İnanılmaz derecede hafif ve ne kadar güçlü olduğu konusunda basittir ve uygulama içi satın alma yapılmaksızın tamamen ücretsizdir.

Android için En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulaması
İlginizi Çekebilir

Android için En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

TouchRetouch

TouchRetouch başka bir güzel fotoğraf editörü uygulamalarından biridir. Cildinizi yumuşatmak veya kırmızı gözleri gidermek gibi olağan işleri yapmaz. Bunun yerine, fotoğraftaki diğer şeyleri kaldırır. Vücudunuzdaki çirkin güç hatlarını, istemediğiniz küçük cisimleri kaldırmak ve bazı durumlarda insanları bile kaldırabilirsiniz. Mucizeler beklemeyin, ancak çoğu zaman oldukça iyi bir iş çıkarıyor.

VIMAGE - sinemagraf ve canlı resim editörü

Vimage bazı iyi özelliklere sahip yeni bir fotoğraf editörü uygulaması. LG V40'ın sinemagraf özelliğine çok benziyor. Hareketli görüntü içermeyen fotoğraflar çekebilir ve bunlara hareketlilik katabilirsiniz. Parlaklık, bulanıklık, kırpma, döndürme, doygunluk ve diğer şeyler gibi temel düzenlemeleri yapabilirsiniz. Ardından, canlandırmak için fotoğrafa önceden yapılmış çeşitli animasyonlardan birini ekleyebilirsiniz. Bu, her gün göremediğiniz benzersiz animasyonlu fotoğraflar oluşturur.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile