Ogznet.com
Android Telefonlar için En İyi Galeri Uygulamaları Paylaş:

Android Telefonlar için En İyi Galeri Uygulamaları

Android Telefonlar için En İyi Galeri Uygulamaları

Android en iyi galeri uygulaması 2021

Android telefonlarda yerleşik galeri uygulamasına mahkum değilsiniz. İsterseniz değişik bir tasarıma ve kolay bir arayüze sahip, isterseniz de fotoğraf saklama vb. özelliklerle donatılmış bir galeri uygulamasına sahip olabilirsiniz. Tüm bunlar için birçok Android galeri uygulaması seçeneğiniz var.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Android telefonlar, içinde yüklü bir galeri uygulamasıyla birlikte gelir. Günümüzde akıllı telefonları birincil kameramız olarak kullanıyoruz ve onlarla resimlere bakmayı seviyoruz. Bu yüzden resimleri görüntülemek ve düzenlemek için Android akıllı telefonlarımızda iyi bir galeri uygulamasına ihtiyacımız var.

En iyi Android uygulamaları listemizde size farklı kategorilerdeki en iyi uygulamaları gösteren birçok galeri uygulaması gösterdik.

İşte Android için en iyi galeri uygulamaları.

Piktures - Piktures ayrıca Android için ilginç bir galeri uygulamasıdır.

Piktures basit galeri uygulamalarından biridir. Ancak bu, uygulamanın boş olmadığı anlamına gelmez. Fotoğrafları konum gibi çeşitli kriterlere göre sıralayabilir ve başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğrafları veya albümleri gizleyebilirsiniz. Daha büyük ekranlarda daha verimli çalışır. Ayrıca meraklıları için GIF desteği de vardır. Ayrıca uygulam,a jest tabanlı kontrollere sahiptir. Bazı temel özellikleri arasında:

- Yerel veya buluttaki fotoğraflara erişim
- Video oynatıcı
- Fotoğraf Düzenleyici
- GIF Oynatıcı ve GIF Maker
- Güvenli Fotoğraf Saklama

A+ Galeri - A+ Galeri Android telefonunuz için tam olarak dünyanın EN İYİ fotoğraf galeri uygulaması

A+ Galeri, HD fotoğrafları görüntülemek, fotoğraf aramak ve albümleri düzenlemek için en hızlı uygulamalardan biridir. Materyal tasarımının güzel görünümünü ve iPhone tarzı tasarım felsefesinin sadeliğini birleştiren bir galeri uygulaması. Fotoğraflarınızı yönetmek, fotoğraf albümleri oluşturmak ve fotoğraflarınızı paylaşmak gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bununla birlikte, Dropbox, Amazon Cloud ve Facebook'u destekliyor. Ayrıca, özel görüntülerinizi saklayabileceğiniz bir kasa özelliğine sahiptir.

1Gallery - 1Gallery, fotoğraflarınızı yönetmek için tasarlanmış en iyi alternatif galeri uygulamasıdır.

1Gallery, standart bir galeri uygulaması ile bir galeri kasası uygulaması arasında bir karışımdır. Uygulama, herhangi bir standart galeri gibi çalışır ve fotoğraflarınızı tarihe göre ve tablo biçiminde görüntüleyebilirsiniz. Ancak uygulama, fotoğraflarınızı ve videolarınızı bir pin, desen veya parmak izi kilidinin arkasına gizlemenize de olanak tanır. Gizli dosyalar sadece gizli değil, aynı zamanda gizliliğiniz için şifrelenir. Diğer bazı küçük özellikler, süper basit bir fotoğraf ve video düzenleyici işlevinin yanı sıra açık ve koyu bir tema içerir.

F-Stop Gallery - F-Stop, size profesyonel araçlar ve fotoğraflarınızı düzenlemeyi kolaylaştıran temiz, Materyal Tasarımı arayüzü sağlayan alternatif bir resim galerisidir.

F-Stop, profesyonel araçlar ve fotoğraflarınızı düzenlemenizi kolaylaştıran temiz bir Materyal Tasarımı arayüzü sunan alternatif bir resim galerisidir. Fotoğraflarınızı meta verilerine göre arayabilir ve daha kolay düzenleyebilmek için fotoğraflarınıza etiketler ekleyebilirsiniz. Ayrıca meta verilerini (EXIF, XMP ve IPTC bilgileri dahil) okur. Özelliklerinden bazıları pro sürümü gerektirir, ancak ücretsiz sürüm de çok işlevseldir.

İlginizi çekebilir

Android için Fotoğraf Gizleme Özelliğine Sahip En İyi Galeri Uygulamaları

Bazen galerideki resim albümlerinin tümünü gizlemeniz gerekir. Bu işi yapmak kolay ve bunu yapmak için aşağıdaki Android galeri uygulamalarını kullanabilirsiniz..

Google Fotoğraflar'dan Gallery Go - Google tarafından geliştirilen akıllı, küçük boyutlu, hızlı fotoğraf ve video galerisi Gallery Go ile tanışın.

Birçoğumuz, basitliği ve fotoğrafları konuma göre otomatik olarak düzenleme ve hatta yüzleri tanıma yeteneği nedeniyle Google Fotoğraflar'ı kullanıyoruz. Ancak, herkes fotoğraflarının bulutta saklanmasını istemez, özellikle de üzerinde kimin olduğunu tespit etmek için algoritmalar tarafından işlenecekleri zaman. Neyse ki, Gallery Go telefonunuzda benzer bir deneyim sunuyor ve çevrimdışı çalışıyor, bu da veri tasarrufu sağlıyor ve gizlilik endişelerini çözüyor. Uygulama, içeriğinizi otomatik olarak Kişiler, Selfie'ler, Doğa, Hayvanlar, Belgeler, Videolar ve Filmler gibi kategoriler halinde düzenleyebilir. Ayrıca, fotoğraflarınızı birkaç tıklamayla geliştirmenize olanak tanıyan düzenleme araçlarıyla birlikte gelir.

Focus Go - Galeriler, resimlerinizi/kedi giflerinizi/videolarınızı yeniden eskiye doğru kronolojik bir sırayla sergilemek için büyük bir tuvaldir, başka bir şey değil.

Focus Go yeni bir galeri uygulamasıdır. Francisco Franco'nun popüler Focus galerisinin daha hafif bir versiyonudur. Hafif ve basit bir galeri uygulaması. Fotoğrafları görüntülüyor ve paylaşabiliyoryorsunuz, gerçekten ihtiyacınız olan tek şey bu ise yeterlidir. Uygulama üçüncü taraf bir resim düzenleyici içermez. Ek olarak, daha iyi görüntü kalitesi ve bazı özelleştirme seçenekleri için isteğe bağlı bir 32 bit kodlayıcıya sahiptir. Bu galeri uygulaması, henüz geliştirilme aşamasındadır.

Gallery - Android Telefonunuz için basit, hızlı ve hafif bir galeri, içinde tüm özel anlarınızı inceleyebilirsiniz. Reklam yok, ağ kullanımı yok.

Bu uygulama, Gallery Go'ya benzer özellikler sunar ve şık bir arayüze sahiptir. Reklam içermez, çevrimdışı çalışır ve yerleşik bir kolaj oluşturma aracıyla birlikte gelir. İnsanların yüzlerini tanıyabilecek ve fotoğrafları otomatik olarak kategorilere ayırabilecek bir şey arıyorsanız ve Gallery Go işinize yaramıyorsa, bu uygulamayı kesinlikle denemelisiniz.

8. Gallery Vault - Resimleri ve Videoları Gizleyin

 

GalleryVault; başkaları tarafından görülmesini istemediğiniz fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer dosyalarınızı kolayca gizlemek ve şifrelemek için tasarlanmış muhteşem bir gizlilik koruma uygulamasıdır.

GalleryVault, kendi uygulama simgesini gizleyebilir, böylece gizliliğinizi kesin bir şekilde güvende tutar. Özel resimlerinizi ve videolarınızı, varlığından hiç kimsenin haberdar olmayacağı bu güvenli kasada saklayabilirsiniz.

Güzel bir tasarıma da sahip olan GalleryVault ortamlara gözatma konusunda sorunsuz, harika bir deneyim sağlar. Biraz gizlilik istiyorsanız ve satın almadan önce ücretsiz sürümünü deneyebilirsiniz, galeri uygulamaları açısından iyi bir seçenek.

Google Fotoğraflar - Google Fotoğraflar, fotoğraf ve videolarınızı otomatik organize edilmiş, kolay paylaşılabilir şekilde saklamak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Google Fotoğraflar, fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak organize edilmiş, kolay paylaşılabilir şekilde saklamak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Google Fotoğraflar uygulaması, istediğiniz sayıda fotoğraf ve video yükleyebileceğiniz bir bulut depolama uygulamasıdır. Tek dezavantajı, Google’ın yüksek kalite ayarında görüntülerin ve videoların sıkıştırılmasıdır. Google Fotoğraflar uygulamasını normal galeri uygulaması gibi de kullanabilirsiniz. Ne yazık ki Google, Haziran 2021'den başlayarak ücretsiz bölümünü sonlandırıyor, bu da tüm hizmetler için en fazla 15 GB depolama alanı sunuyor anlamına geliyor.

 

Sık seyahat ediyorsanız ve anılarınıza bakmak istiyorsanız, PhotoMap Gallery ihtiyacınız olan uygulamadır. Çektiğiniz fotoğrafları bir harita üzerinde çizerek ziyaret ettiğiniz yerleri yeniden keşfetmenize yardımcı olur. Bunu yalnızca telefonunuzdaki dosyalarla yapmakla kalmaz, aynı zamanda Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive, FTP/FTPS ve CIFS/SMB'ye de bağlanabilir ve çevrimiçi olarak yedeklediğiniz medyayı almanıza olanak tanır. Fotoğraflar ayrıca AR'de olduğu gibi bir takvim görünümünde de gösterilebilir, bu da bu uygulamayı kilitlemeyi unutturacak bir uygulama haline getirir. Seyahat deneyimlerinizi başkalarıyla paylaşmak isterseniz, PhotoMap Galerisi, seyahatlerinizi GPX/KML dosyalarına aktarmanıza olanak vererek onları göndermeyi kolaylaştırır.

Memoria Photo Gallery - Google Play mağazasındaki en kişiselleştirilmiş Fotoğraf Galerisi olan Memoria Fotoğraf Galerisi'ne hoş geldiniz.

Memoria Photo Gallery de listedeki en yeni galeri uygulamalarından biridir. Materyal Tasarımı ile oluşturulmuş galeri uygulaması, kusursuz kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Uygulamanın sloganı "Hızlı. Güvenli. Güzel. Kişiselleştirilmiş" tir. İyi bir kişiselleştirme düzeyi, sorunsuz performans ve hatta bazı güvenlik özellikleri sunar. Tema desteği, parmak izi doğrulama ve istemediğiniz albümleri gizleme. Bu uygulama aynı zamanda şifreli bir kasa ve çeşitli görünüm modları ile birlikte geliyor.

Basit Galeri Pro - Basit Galeri Pro size Android'inizde kaçırdığınız tüm fotoğraf galerisi ve fotoğraf düzenleyici özelliklerini, kullanımı kolay şık bir galeri kilidi uygulamasında getiriyor.

Basit Galeri Pro, adından da anlaşılacağı üzere basit bir galeri uygulamasıdır. Uygulama gereksiz izinler istemez ve internetsiz çalışır. Ayrıca, bir resim ve video araması, 32 dil desteği, hızlı erişim için sık kullanılan bir işlev, kaybolan fotoğrafları kurtarmak için geri dönüşüm kutusu ve büyük koleksiyonunuzu filtrelemek gibi birçok özelliğe sahiptir. Daha fazla gizlilik için parmak izi kilidi ile açılan bir güvenlik özelliği de vardır.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!