Ogznet.com

Android telefonlarda yerleşik galeri uygulamasına mahkum değilsiniz. İsterseniz değişik bir tasarıma ve kolay bir arayüze sahip, isterseniz de fotoğraf saklama vb. özelliklerle donatılmış bir galeri uygulamasına sahip olabilirsiniz. Tüm bunlar için birçok Android galeri uygulaması seçeneğiniz var.

İşte Android için en iyi galeri uygulamaları.

1. Piktures – Fotoğraf Galerisi

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Piktures – Fotoğraf Galerisi

Piktures basit galeri uygulamalarından biridir. Ancak, bu uygulamanın boş olmadığı anlamına gelmez. Fotoğrafları konum gibi çeşitli kriterlere göre sıralayabilir ve başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğrafları veya albümleri gizleyebilirsiniz. Daha büyük ekranlarda daha verimli çalışır. Ayrıca meraklıları için GIF desteği de vardır. Ayrıca uygulama jest tabanlı kontrollere sahiptir. Bazı temel özellikleri arasında:

- Yerel veya buluttaki fotoğraflara erişim
- Video oynatıcı
- Fotoğraf Düzenleyici
- GIF Oynatıcı ve GIF Maker
- Güvenli Fotoğraf Saklama

2. A+ Galeri

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

A+ Galeri

A+ Galeri, HD fotoğrafları görüntülemek, fotoğraf aramak ve albümleri düzenlemek için en hızlı uygulamalardan biridir. Materyal tasarımının güzel görünümünü ve iPhone tarzı tasarım felsefesinin sadeliğini birleştiren bir galeri uygulaması. Fotoğraflarınızı yönetmek, fotoğraf albümleri oluşturmak ve fotoğraflarınızı paylaşmak gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bununla birlikte, Dropbox, Amazon Cloud ve Facebook'u destekliyor. Ayrıca, özel görüntülerinizi saklayabileceğiniz bir kasa özelliğine sahiptir.

3. F-Stop Gallery

  • Ücretsiz

F-Stop Gallery

F-Stop, profesyonel araçlar ve fotoğraflarınızı düzenlemenizi kolaylaştıran temiz bir Materyal Tasarımı arayüzü sunan alternatif bir resim galerisidir. Fotoğraflarınızı meta verilerine göre arayabilir ve daha kolay düzenleyebilmek için fotoğraflarınıza etiketler ekleyebilirsiniz. Ayrıca meta verilerini (EXIF, XMP ve IPTC bilgileri dahil) okur. Özelliklerinden bazıları pro sürümü gerektirir, ancak ücretsiz sürüm de çok işlevseldir.

4. Focus Go

  • Ücretsiz

Focus Go

Focus Go yeni bir galeri uygulamasıdır. Francisco Franco'nun popüler Focus galerisinin daha hafif bir versiyonudur. Hafif ve basit bir galeri uygulaması. Fotoğrafları görüntülüyor ve paylaşabiliyoryorsunuz. Uygulama üçüncü taraf editör içermez. Ayrıca, daha iyi görüntü kalitesi ve bazı özelleştirme seçenekleri için isteğe bağlı 32 bit kodlayıcıya sahiptir. Bu galeri uygulaması henüz geliştirilme aşamasındadır.

5. Gallery Vault - Resimleri ve Videoları Gizleyin

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

GalleryVault; başkaları tarafından görülmesini istemediğiniz fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer dosyalarınızı kolayca gizlemek ve şifrelemek için tasarlanmış muhteşem bir gizlilik koruma uygulamasıdır.

GalleryVault, kendi uygulama simgesini gizleyebilir, böylece gizliliğinizi kesin bir şekilde güvende tutar. Özel resimlerinizi ve videolarınızı, varlığından hiç kimsenin haberdar olmayacağı bu güvenli kasada saklayabilirsiniz.

Güzel bir tasarıma da sahip olan GalleryVault ortamlara gözatma konusunda sorunsuz, harika bir deneyim sağlar. Biraz gizlilik istiyorsanız ve satın almadan önce ücretsiz sürümünü deneyebilirsiniz, galeri uygulamaları açısından iyi bir seçenek.

İlginizi
çekebilir
Android Galeri Uygulamasında Fotoğraf Gizleme

6. Google Fotoğraflar

  • Ücretsiz

Google Fotoğraflar

Google Fotoğraflar, fotoğraf ve videolarınızı otomatik organize edilmiş, kolay paylaşılabilir şekilde saklamak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Google Fotoğraflar uygulaması, istediğiniz sayıda fotoğraf ve video yükleyebileceğiniz bir bulut depolama uygulamasıdır. Tek dezavantajı, Google’ın yüksek kalite ayarında görüntülerin ve videoların sıkıştırılmasıdır. Google Fotoğraflar uygulamasını normal galeri uygulaması gibi de kullanabilirsiniz.

7. Memoria Photo Gallery

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Memoria Photo Gallery

Memoria Photo Gallery de listedeki en yeni galeri uygulamalarından biridir. Materyal Tasarımı ile oluşturulmuş galeri uygulaması, kusursuz kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Uygulamanın sloganı "Hızlı. Güvenli. Güzel. Kişiselleştirilmiş" tir. İyi bir kişiselleştirme düzeyi, sorunsuz performans ve hatta bazı güvenlik özellikleri sunar. Tema desteği, parmak izi doğrulama ve istemediğiniz albümleri gizleme. Bu uygulama aynı zamanda şifreli bir kasa ve çeşitli görünüm modları ile birlikte geliyor.

8. PhotoMap Galeri - Fotoğraflar, Videolar ve Geziler

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

PhotoMap Galeri - Fotoğraflar ve Videolar

PhotoMap daha benzersiz galeri uygulamalarından biridir. Fotoğraflarınızı büyüleyici bir şekilde bir dünya haritası üzerinde görmenin keyfini çıkarın. Etkileyici coğrafi fotoğraf kolajları oluşturun ve arkadaşlarınızla paylaşın. 

Fotoğraf çekmenizi ve bulunduğunuz yer ile kaydetmenizi sağlar. Ardından, fotoğraflarınızı çektiğiniz yere göre görüntülemek için bir harita kullanabilirsiniz. Örneğin, sahilde çektiğiniz fotoğrafları görmek için haritayı sahile çekmeniz gerekir. Uygulanın ayrıca AR özellikleri de var.

9. Simple Gallery Pro: Fotoğraf Yönetici & Düzenleyici

  • Ücretli

Basit Galeri Pro, adından da anlaşılacağı üzere basit bir galeri uygulamasıdır. Uygulama gereksiz izinler istemez ve internetsiz çalışır. Ayrıca, bir resim ve video araması, 32 dil desteği, hızlı erişim için sık kullanılan bir işlev, kaybolan fotoğrafları kurtarmak için geri dönüşüm kutusu ve büyük koleksiyonunuzu filtrelemek gibi birçok özelliğe sahiptir. Daha fazla gizlilik için parmak izi kilidi ile açılan bir güvenlik özelliği de vardır.

10. Samsung Gallery

  • Ücretsiz

Samsung Gallery

Samsung Gallery, Galaxy kullanıcıları için resim ve video görüntülemede en iyi uygulamadır. Samsung Gallery ile görüntü ve videolarınızı hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Gelişmiş güvenlik özelliklerinin yanı sıra görüntü ve videolarınızı güvenli bir şekilde korumanıza yardımcı olur, aynı anda oturum açarak bulut senkronizasyonu yoluyla görüntü ve videolarınızı yedekleyebilirsiniz. Samsung Gallery uygulamasının bazı özellikleri ülkeye ve cihaza bağlı olarak kullanılamayabilir.