Ogznet.com
Android için Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulamaları Paylaş:

Android için Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulamaları

Android için Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulamaları

Android için En İyi 10 Görüşme Kayıt Uygulaması

Bir akıllı telefonun en iyi özelliklerinden biri sesli aramaları kaydetme yeteneğidir. Görüşme kaydı, daha sonra tekrar dinlemek isteyebileceğiniz önemli konuşmaları kaydetmenize yardımcı olduğu için çok önemli bir özelliktir. Android cihazınıza görüşmeleri kaydetmeniz gerekiyorsa, Play Store’da bulunan ve tam da bunu yapmanıza izin veren bazı iyi uygulamalar var.

Görüşme kayıt uygulamaları birçok faydalı kullanım alanına sahiptir. Bazı insanlar telefon görüşmelerini yasal veya güvenlik nedenleriyle kayıt altına almayı isterler. Ancak bu uygulamaları yasalara uygun bir şekilde kullanmanızı öneririz.

Telefon görüşmelerini kaydetmek için en iyi yol üçüncü taraf görüşme kayıt uygulamaları kullanmaktır; bu nedenle, telefon görüşmelerinin bir kopyasını saklamak için en iyi görüşme kayıt uygulamalarını sağlayarak size yardımcı olmak için buradayız.

İşte Android için en iyi görüşme kaydedici uygulamaları:

Arama Kaydedici - İstediğiniz telefon aramasını kaydedin ve hangi aramayı saklayacağınızı seçin.

Arama Kaydedici, Android için en popüler görüşme kaydedici uygulamalarından biridir. Google Play'in politikalarındaki arama kaydı değişikliğinden çok etkilendi, ancak yine de işlevsel bir görüşme kayıt uygulamasıdır. Uygulama, Google Drive ve Dropbox entegrasyonunun yanı sıra, bazı yardımcı diğer bazı küçük işlevlere sahiptir. Pro sürümü pahalıdır ancak birkaç ek özellik de ekler.

2. Cube ACR - Görüşme kaydı

 

Arama kaydı - Cube ACR, gelen ve giden telefon görüşmelerinizi ve VoIP görüşmelerinizi kolayca kaydetmenizi sağlar.

Teknik olarak en gelişmiş görüşme kaydedici uygulamadır. Bu uygulama yalnızca normal telefon görüşmelerini değil, aynı zamanda Skype, Viber, WhatsApp, Slack, Telegram ve diğerleri gibi VoIP servisleriyle de çalışır. Çoğu Android sürümleri için görüşme kaydını destekler. Çağrıları kaydetmek için diğer uygulamaları kullanarak çağrıları kaydetmeye çalıştıysanız ve tatmin edici bir sonuç alamadıysanız, bu uygulamayı deneyin.

Organizasyonel özellikler, oynatma özellikleri ve kayıt kalitesi özellikleri dahil olmak üzere yararlı özelliklerin çoğuna sahiptir. Kişileri otomatik görüşme kaydının dışında tutabilirsiniz.

3. Automatic Call Recorder by recorder & smart apps

Arama Kaydedici - Otomatik çağrı kaydedici, android için en iyi telefon görüşmesi.

Bu uygulama, bu listedeki diğer otomatik görüşme kaydedici uygulamasıdır. Otomatik arama kaydı, bazı organizasyon özellikleri, birkaç farklı ses kod çözücüsü içinde kayıt yapabilme özelliği ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok iyi özellik bulunur.

Çağrı kaydedicisinin kullanımı çok kolaydır, hangi çağrıların beyaz listeye kaydedileceğini ve hangilerinin yoksayılacağını ayarlayabilirsiniz. Kayıt dosyalarınızı yönetebilir, kaydı dinleyebilir, not ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda bulut depolamayı destekler. Bir konuşma ayarlayabilir, kaydedebilir ve istediğiniz bir kategoride saklayabilirsiniz.

4. Blackbox Call Recorder - Çağrı kaydedici

Blackbox, otomatik arama kaydetmek için güvenilir bir araç olarak geliştirilmiş profesyonel bir arama kaydedicidir. Temiz bir arayüzle tasarlanan Blackbox™ sağlam bir yardımcı platform üzerinde gelişmiş arama kaydetme teknolojisine sahiptir.

Görüşme kaydetme, bulut yedekleme desteği ve kayıt kalitesi ayarları gibi genel özelliklere sahiptir. Bluetooth aksesuar desteği ve çift SIM desteği ile diğer görüşme kayıt uygulamalarından ayrılır. Listedeki herhangi bir görüşme kayıt uygulamasından daha uzun bir özellik listesine ve daha temiz bir arayüze sahiptir.

Otomatik görüşme kaydedici, telefon görüşmelerinizi kaydetmenizi sağlar. Bu otomatik görüşme kaydedici ile istediğiniz herhangi bir telefon görüşmesini kaydedin, hangi kişileri veya gelen \ giden telefon görüşmelerini kaydedeceğinizi ve hangi çağrıları kaydetmek veya paylaşmak istediğinizi seçin.

Bu uygulama ile görüşmeleri kaydetmek için görüşme esnasında telefonunuzun hoparlörünü açmak zorundasınız. Uygulama basit ve kullanımı kolaydır.

İlginizi çekebilir

Android için En İyi Ses Kayıt Uygulamaları

Herhangi bir Android cihazının en kullanışlı özelliklerinden biri ses kaydetme yeteneğidir. Bunu yapmak için pek çok sebep var. Müzisyenler yeni bir fikir kayde..

otomatik çağrı kaydedici - Otomatik Çağrı Kaydedici ücretsiz bir çağrı kaydedici uygulamasıdır.

Otomatik çağrı kaydedici uygulaması, listemizdeki en iyi görüşme kayıt uygulamalarından biridir. Uygulama önce gerekli izinleri ister ve ardından kullanıma hazırdır.

Çeşitli telefon görüşmesi kayıt uygulamaları gibi, Otomatik çağrı kaydedici, Tüm aramalar, Giden aramalar, Gelen aramalar ve Favori aramalar, Ayarlar ve daha fazlası gibi seçenekler içeren soldaki bir menü ile kaydedilen tüm aramaları listeleyen bir sayfaya sahiptir.

Sağ tarafta, ihtiyacınız olan görüşme kayıtlarını aramak için bir arama simgesi vardır ve ardından uygulamanın alt kısmında görüntülenen reklamlar vardır. Kullanımı oldukça basittir. Reklamsız bir deneyim için, Call Recorder Pro'ya yükseltebilirsiniz.

7. Smart Recorder – High-quality voice recorder

Android için ücretsiz ve kullanımı kolay bir ses kaydedici. Temiz ve basit bir kullanıcı arayüzü ile yüksek kaliteli ve uzun süreli kayıtlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Hareket halindeyken sessizlik atlama özelliği ile göreceli sessizliği atlayarak kayıtları kısaltabilirsiniz. Örneğin, ne olursa olsun önce gece uykusu konuşmalarını ya da belki biraz horlamayı yakalamanızı sağlar.

Diğer ses kayıt cihazlarından daha iyidir ve görüşme kaydetme özelliği mükemmeldir.

8. Smart Voice Recorder - HD Audio Recording

Smart Voice Recorder, bazı görüşme kayıt özelliklerine sahip başka bir ses kayıt uygulamasıdır. Gerekirse normal kayıt ve arama kaydı arasında geçiş yapabilir. Ayrıca çeşitli ses kodeklerini kaydedebilir ve gerekirse bulut depolama alanınızla paylaşabilirsiniz.

Ses Kaydedici, Android mobil cihazlarda yüksek kaliteli ses kaydetmek için tasarlanmış bir akıllı ses kayıt uygulamasıdır. Bu ses kayıt uygulaması ile kullanıcılar, akıllı telefonlarından yüksek kalitede ses ve ses notlarını hızlı bir şekilde kaydedebilir ve oynatabilir.

Ses Kaydedici uygulaması çağrı kaydetme işlevine sahip bir başka ses kaydedicidir. Özelliklerinin çoğu ses kaydı içindir, bu nedenle çağrı kaydı özzelliği arka planda kalır. MP3, yüksek kaliteli PCM (wav), kaliteli AAC (m4a / mp4) ve AMR (3gp) gibi 4 farklı ses dosyası formatında kayıt yapabilirsiniz. Telefon kalitesinden (8 kHz) CD kalitesine (44 kHz) kadar ayarlanabilir hız oranı. Seçilebilir ses kaynağı (mikrofonlar veya telefon görüşmesi) özelliği ile görüşme kayıtları alabilirsiniz.

Call Recorder, bazen mükemmel çalışan veya bazen hiç çalışmayan uygulamalardan biridir. Her durumda, görüşme kaydedici uygulaması aslında oldukça iyi yapılmış. Gerekirse, aramaları bir kısayol tuşuyla manuel olarak kaydedecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunu yapmanız gerektiğinde bir ses kaydedici olarak da işlev görür. Uygulama, Android 8.1'den Android 5.0'a kadar tüm telefonları destekler. Telefonunuz root'lu ise Android 9.0'da ve Android 10 ile de çalışır.

İlginizi çekebilir

iPhone için Gerçekten işe yarayan 5 Çağrı Kayıt Uygulaması

Bir Android telefon kullanıcısısıysanız, arama kaydetme söz konusu olduğunda bunu kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Ancak Apple’ın güvenlik odaklı yaklaşımı ..

Sonuç

Bu uygulamalar özellikle not tutmak isteyen veya unutkan kişiler için faydalı uygulamalardır. Ancak unutmamak gerekiyor karşı tarafın izni olmadan yapılan görüşme kayıtları kanunen sizi sıkıntıya düşürebilir. Bu konuda dikkatli olmanızda fayda var.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!