Android

Android için Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulamaları

Android için En İyi 10 Görüşme Kayıt Uygulaması

06 Kasım 2019 4276 8 dk, 6 sn
Android için Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulamaları
Photo by Kaboompics .com from Pexels
Abone Ol 
Bir akıllı telefonun en iyi özelliklerinden biri sesli aramaları kaydetme yeteneğidir. Görüşme kaydı, daha sonra tekrar dinlemek isteyebileceğiniz önemli konuşmaları kaydetmenize yardımcı olduğu için çok önemli bir özelliktir. Android cihazınıza görüşmeleri kaydetmeniz gerekiyorsa, Play Store’da bulunan ve tam da bunu yapmanıza izin veren bazı iyi uygulamalar var.

Görüşme kayıt uygulamaları birçok faydalı kullanım alanına sahiptir. Bazı insanlar telefon görüşmelerini yasal veya güvenlik nedenleriyle kayıt altına almayı isterler. Ancak bu uygulamaları yasalara uygun bir şekilde kullanmanızı öneririz.

Ek olarak, Android 9.0 Pie sürümü bu tip arama kaydedici uygulamaların kullanımını birçok şekilde kısıtladı ve işe yaramaz hale getirdi. Ancak, bu kısıtlamalar Android 10'da kaldırıldı. Yani Android 9.0 Pie işletim sistemize sahip bir Android cihazı kullanıyorsanız, bu uygulamalar çalışmayacaktır.

Bununla birlikte, bu uygulamalar Android'in diğer tüm sürümleriyle çalışır. İşte Android için en iyi görüşme kaydedici uygulamalar:

1. Görüşme Kayıt - ACR

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Görüşme Kayıt - ACR

ACR Ücretsiz bir “Telefon Görüşmesi Kayıt” uygulamasıdır. ACR, Android'deki en popüler görüşme kaydetme uygulamalarından biridir. Görüşme kayıt kalitesi ayarları ve bulut yedekleme gibi bir dizi özelliğe sahiptir.

ACR ile hem gelen, hem de giden aramaları süre sınırı olmaksızın farklı formatlarda kaydetme imkanına sahip olursunuz.

Uyarı: Piyasadaki bazı telefonlar “Çift Taraflı Ses Kaydı” özelliğini desteklememektedir. Bu yüzden ACR Görüşme Kayıt uygulaması tüm modellerde düzgün bir şekilde çalışmayabilir.

2. Automatic Call Recorder - Arama Kaydedici

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Automatic Call Recorder - Arama Kaydedici

Automatic Call Recorder, Android için en popüler görüşme kaydedici uygulamalarından biridir. İstediğiniz telefon aramasını kaydedin ve hangi aramayı saklayacağınızı seçin. Kaydedilecek aramaları ve göz ardı edilecek aramaları belirleyebilirsiniz. Kaydı dinleyebilir, notlar ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Google Drive™ ve Dropbox ile entegrasyon, aramaların ayrıca bulutta saklanmasına ve eşleştirilmesine olanak tanır.

3. Automatic Call Recorder by recorder & smart apps

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Automatic Call Recorder by recorder & smart apps

Bu uygulama, bu listedeki diğer otomatik görüşme kaydedici uygulamasıdır. Otomatik arama kaydı, bazı organizasyon özellikleri, birkaç farklı ses kod çözücüsü içinde kayıt yapabilme özelliği ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok iyi özellik bulunur.

Çağrı kaydedicisinin kullanımı çok kolaydır, hangi çağrıların beyaz listeye kaydedileceğini ve hangilerinin yoksayılacağını ayarlayabilirsiniz. Kayıt dosyalarınızı yönetebilir, kaydı dinleyebilir, not ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda bulut depolamayı destekler. Bir konuşma ayarlayabilir, kaydedebilir ve istediğiniz bir kategoride saklayabilirsiniz.

4. Blackbox Call Recorder - Çağrı kaydedici

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Blackbox Call Recorder - Çağrı kaydedici

Blackbox, otomatik arama kaydetmek için güvenilir bir araç olarak geliştirilmiş profesyonel bir arama kaydedicidir. Temiz bir arayüzle tasarlanan Blackbox™ sağlam bir yardımcı platform üzerinde gelişmiş arama kaydetme teknolojisine sahiptir.

Görüşme kaydetme, bulut yedekleme desteği ve kayıt kalitesi ayarları gibi genel özelliklere sahiptir. Bluetooth aksesuar desteği ve çift SIM desteği ile diğer görüşme kayıt uygulamalarından ayrılır. Listedeki herhangi bir görüşme kayıt uygulamasından daha uzun bir özellik listesine ve daha temiz bir arayüze sahiptir.

5. Call Recorder Automatic

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Otomatik görüşme kaydedici, telefon görüşmelerinizi kaydetmenizi sağlar. Bu otomatik görüşme kaydedici ile istediğiniz herhangi bir telefon görüşmesini kaydedin, hangi kişileri veya gelen \ giden telefon görüşmelerini kaydedeceğinizi ve hangi çağrıları kaydetmek veya paylaşmak istediğinizi seçin.

Bu uygulama ile görüşmeleri kaydetmek için görüşme esnasında telefonunuzun hoparlörünü açmak zorundasınız. Uygulama basit ve kullanımı kolaydır.

İlginizi
çekebilir
Android için En İyi Ses Kayıt Uygulamaları

6. Cube ACR - Görüşme kaydı

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Cube ACR - Görüşme kaydı

Arama kaydedici - Cube ACR, gelen ve giden telefon görüşmelerinizi ve VoIP görüşmelerinizi kolayca kaydetmenizi sağlar.

Teknik olarak en gelişmiş görüşme kaydedici. Bu uygulama yalnızca normal telefon görüşmelerini değil, aynı zamanda Skype, Viber, WhatsApp, Slack, Telegram ve diğerleri gibi VoIP servisleriyle de çalışır. Çoğu Android sürümleri için görüşme kaydını destekler. Çağrıları kaydetmek için diğer uygulamaları kullanarak çağrıları kaydetmeye çalıştıysanız ve tatmin edici bir sonuç alamadıysanız, bu uygulamayı deneyin.

Organizasyonel özellikler, oynatma özellikleri ve kayıt kalitesi özellikleri dahil olmak üzere yararlı özelliklerin çoğuna sahiptir. Kişileri otomatik görüşme kaydının dışında tutabilirsiniz.

7. Smart Recorder – High-quality voice recorder

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Smart Recorder – High-quality voice recorder

Android için ücretsiz ve kullanımı kolay bir ses kaydedici. Temiz ve basit bir kullanıcı arayüzü ile yüksek kaliteli ve uzun süreli kayıtlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Hareket halindeyken sessizlik atlama özelliği ile göreceli sessizliği atlayarak kayıtları kısaltabilirsiniz. Örneğin, ne olursa olsun önce gece uykusu konuşmalarını ya da belki biraz horlamayı yakalamanızı sağlar.

Diğer ses kayıt cihazlarından daha iyidir ve görüşme kaydetme özelliği mükemmeldir.

8. Smart Voice Recorder - HD Audio Recording

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Smart Voice Recorder HD Audio Recording

Smart Voice Recorder, bazı görüşme kayıt özelliklerine sahip başka bir ses kayıt uygulamasıdır. Gerekirse normal kayıt ve arama kaydı arasında geçiş yapabilir. Ayrıca çeşitli ses kodeklerini kaydedebilir ve gerekirse bulut depolama alanınızla paylaşabilirsiniz.

Ses Kaydedici, Android mobil cihazlarda yüksek kaliteli ses kaydetmek için tasarlanmış bir akıllı ses kayıt uygulamasıdır. Bu ses kayıt uygulaması ile kullanıcılar, akıllı telefonlarından yüksek kalitede ses ve ses notlarını hızlı bir şekilde kaydedebilir ve oynatabilir.

9. Ses Kaydedici

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Ses Kaydedici

Ses Kaydedici uygulaması çağrı kaydetme işlevine sahip bir başka ses kaydedicidir. Özelliklerinin çoğu ses kaydı içindir, bu nedenle çağrı kaydı özzelliği arka planda kalır. MP3, yüksek kaliteli PCM (wav), kaliteli AAC (m4a / mp4) ve AMR (3gp) gibi 4 farklı ses dosyası formatında kayıt yapabilirsiniz. Telefon kalitesinden (8 kHz) CD kalitesine (44 kHz) kadar ayarlanabilir hız oranı. Seçilebilir ses kaynağı (mikrofonlar veya telefon görüşmesi) özelliği ile görüşme kayıtları alabilirsiniz.

10. Otter Voice Meeting Notes (for English)

  • Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Otter Voice Meeting Notes (for English)

Otter Voice Notes bir transkripsiyon servisi ve sesli not düzenleyicidir. AI (yapay zeka) ile not almayı güçlendirin ve tüm toplantılarınız, röportajlarınız, konferanslarınız ve günlük konuşmalarınız için Otter kullanın.

Notlarınızı dinleyebilir ve düzenleyebilir, varolan sesli notları ve daha fazlasını yazdırabilirsiniz. Aslında bu diğer görüşme kayıt uygulamaları gibi aramaları kaydetmiyor. Gerçek zamanlı olarak sizin için toplantı notlarını kaydeder ve alır; böylece konuşmaya odaklanmaya devam edebilir ve ekibinizle paylaşılabilir olduğundan emin olabilirsiniz. Ayda 600 dakika ücretsiz transkripsiyon hizmeti alabilirsiniz.

İlginizi
çekebilir
iPhone için Gerçekten işe yarayan 5 Çağrı Kayıt Uygulaması

Sonuç

Bu uygulamalar özellikle not tutmak isteyen veya unutkan kişiler için faydalı uygulamalardır. Ancak unutmamak gerekiyor karşı tarafın izni olmadan yapılan görüşme kayıtları kanunen sizi sıkıntıya düşürebilir. Bu konuda dikkatli olmanızda fayda var.Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!


İlginizi Çekebilir


Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

Yukarı kaydır