Ogznet.com
Android Tableti Bir Navigasyon Cihazına Dönüştürmek için En İyi 6 Harita Uygulaması Paylaş:

Android Tableti Bir Navigasyon Cihazına Dönüştürmek için En İyi 6 Harita Uygulaması

Android Tableti Bir Navigasyon Cihazına Dönüştürmek için En İyi 6 Harita Uygulaması

Android için En İyi Harita Uygulamaları

Navigasyon haritasına sahip bir Android tablet veya telefon, geleneksel navigasyon cihazları için iyi bir alternatiftir. Navigasyon cihazınızı düşük maliyetli Android harita uygulamasına sahip bir tablet ile değiştirebilirsiniz. Ucuz bir Android tablet ve iyi bir harita uygulaması, en son güncellemeler ve ek özelliklerle her zaman mükemmel bir performans gösterecektir.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Google Store'da Android harita uygulamalarının ücretsiz ve ücretli sürümleri mevcuttur. Akıllı telefon veya tablette için Android navigasyon haritalarını kullanmak mükemmel bir seçimdir.

iPad'ler yerleşik GPS ile gelmediğinden, çevrimdışı harita uygulamaları iPad'lere kıyasla Android tabletlerde daha iyi çalışır. Android telefonların çoğu yerleşik GPS ile geliyor, ancak Android tabletlerde entegre GPS donanımının olduğundan emin olmalısınız.

İşte internet bağlantısı olmadan yolda size rehberlik edecek Android telefon ve tablet için en iyi çevrimdışı harita uygulamalarının  bir listesi.

1. MapFactor Navigator - GPS Navigation Maps

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

MapFactor Navigator, OpenStreetMaps'ten ücretsiz çevrimdışı haritalar içeren ücretsiz bir GPS navigasyon uygulamasıdır.

MapFactor Navigator, OpenStreetMaps'ten ücretsiz çevrimdışı haritalar içeren ücretsiz bir GPS navigasyon uygulamasıdır (ücretsiz aylık harita güncellemesi dahil). 200'den fazla ülkede internet bağlantısı olmadan yolda size rehberlik eder. Farklı dillerde, hız sınırı uyarıları, hız kamerası uyarıları ve diğer kullanışlı özelliklerle sezgisel sesli adım adım navigasyon sunar.

MapFactor Navigator haritası, cihaz hafızasına yüklenir, bu nedenle seyahat ederken internet bağlantısına gerek yoktur. Harita ve uygulama güncellemeleri her ay ücretsiz olarak sunulur.

MapFactor, farklı dillerde sezgisel sesli navigasyona sahip, gerçekçi görsel harita görüntüsüne izin veren 2D / 3D modu özelliklerine sahiptir.

2. Navmii GPS Dünya (Navfree)

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

 Navfree Android Harita navigasyon uygulamasıdır.

Navmii, araç sürücülerine özel ücretsiz navigasyon ve trafik bilgileri uygulamasıdır. Navmii, ücretsiz sesli rehber, anlık trafik bilgileri, konum arama, ilgi alanı ve sürücü deneyim puanları gibi özellikleri bir arada sunmaktadır. Cihazınızda depolanan çevrimdışı haritaları internet bağlantısına gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Uygulamamız 24 milyondan fazla sürücü tarafından kullanılırken 150'den fazla ülke haritasını da sürücülerine kullanımına sunuyor.

Navfree, diğer birçok özelliğin yanı sıra çevrimdışı harita kullanımı, adres arama ve Google veya Microsoft Bing üzerinden canlı arama sunan tamamen ücretsiz bir Android harita uygulamasıdır. Bu Navigasyon uygulaması ile sürüş sırasında sabit bir veri bağlantısına gerek yoktur.

Android çevrimdışı harita uygulaması özellikleri arasında 2D, 3D ve güvenlik ekranı modu arasında geçiş yapma özelliği, dokunmatik ekranlı cihazlarla kolay kullanım için tasarlanmış sezgisel menüler ve büyük düğmeler ve en hızlı, en kolay, en ekonomik vb. gibi çeşitli yönlendirme seçenekleriyle kavşaklarda otomatik yakınlaştırma özelliği bulunur.

3. MAPS.ME – Çevrimdışı harita, navigasyon, rehber

Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

  Maps.Me Android harita uygulaması

  Bu Android harita uygulaması çevrimdışı, hemen hemen tüm ülkelerin haritasını pro sürümüyle birlikte sağlar. Yenilikçi veri sıkıştırma yöntemi, haritaları saniyeler içinde indirmenize, aralarında sorunsuz bir şekilde gezinmenize olanak tanır. Gidilen yeri adım adım yönlendirmelerle gösteren navigasyon sistemli ücretsiz, ayrıntılı ve tamamen çevrimdışı haritalar sunar.

  Maps.Me, uygulamayı şehir rehberinize dönüştüren milyonlarca POI ile birlikte gelir. Bu Android harita uygulaması, ihtiyacınız olan yeri bulmak için fast food, mağaza, otel, turistik yerler, eğlence, banka, ulaşım ve diğer birçok kategori içinde arama yapabilir.

  4. Sygic GPS Navigation & Offline Maps

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

  Sygic GPS Navigasyonu ve Haritalar en gelişmiş navigasyon uygulamasıdır.

  Sygic GPS Navigasyonu ve Haritalar en gelişmiş navigasyon uygulamasıdır. Pek çok akıllı navigasyon özelliği, muhteşem 3D çevrimdışı haritalar ve kullanımı kolay arayüzü sayesinde olağanüstü navigasyon deneyimi sunar.

  Sygic, en iyi navigasyon cihazı olan TomTom'un çevrimdışı bir sürümüdür. Bu TomTom haritalarını, Android cihazınızda saklayabilir (internet bağlantısı gerekmez!) ve sağlam navigasyon özellikleri seti ile güvenle sürüş yapabilirsiniz.

  Adım adım sesli rehberli navigasyon, yola odaklanızı sağlar. Seçilebilecek üçe kadar alternatif rota seçenekleri gibi ek özellikler sunar. Doğru şeridi öğrenmek için dinamik şerit kılavuzu, kavşakları kaçırmamak için kavşak görünümü, aşırı hız koruması için hız sınırı ekranı ve hız kamerası uyarıları bulunur.

  5. Google Haritalar (Beta)

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

  Google Haritalar ile daha hızlı ve daha kolay yolculuk yapın.

  Google Haritalar ile daha hızlı ve daha kolay yolculuk yapın. 220 ülke ve bölgeyi kapsayan haritalarda, yüz milyonlarca işletme ve yer bulunuyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, gerçek zamanlı GPS navigasyonu, trafik ve toplu taşıma bilgilerini alın, yemek yiyebileceğiniz, bir şeyler içebileceğiniz ve gidebileceğiniz yerleri öğrenerek yerel mahalleleri keşfedin.

  Android için Navigasyonlu Google Haritalar (Beta), 3D binalar, sesli rehberli adım adım GPS navigasyonu, sürüş, toplu taşıma, bisiklet ve yaya yol tarifleri ile ayrıntılı haritalara sahiptir.

  Google, trafik sıkışıklığını önlemek için canlı trafik bilgilerini günceller.

  6. Waze - GPS, Haritalar & Trafik

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

  Waze Dünyanın en büyük toplum temelli trafik ve navigasyon uygulamasıdır.

  Waze Dünyanın en büyük toplum temelli trafik ve navigasyon uygulamasıdır. Zamandan, yakıttan tasarruf etmek için gerçek zamanlı trafik ve yol bilgilerini günlük sürüşlerini paylaşan bölgenizdeki diğer tüm sürücülere katılın.

  Waze, yoldaki koşullar değiştikçe otomatik yeniden yönlendirme gibi tamamen ücretsiz hizmet teklifleri sunar ve sık gidilecek yerleri, işe gidip gelme saatlerini ve tercih edilen rotaları öğrenir. En önemlisi, Waze size canlı trafiği, yakındaki benzin istasyonlarını gösterecektir. Bu uygulama, tüm seyahat ihtiyaçlarınız için hepsi bir arada uygulamadır.

  Arkadaşlarınızla kolayca buluşmak için konumunuzu / varış noktanızı ve tahmini varış zamanınızı paylaşabilirsiniz. Harita canlıdır ve Waze topluluk harita editörleri tarafından sürekli güncellenir. Waze eller serbest modda ve sesle çalıştırılır. Waze açıkken sadece dolaşarak, yakındaki diğer Wazer'lara gerçek zamanlı trafik ve yol bilgileriyle katkıda bulunuyorsunuz.

  Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz

  AdBlock Tespit Edildi!

  Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
  Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

  Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!