Ogznet.com
Android için En İyi 15 Araba Yarışı Oyunu Paylaş:

Android için En İyi 15 Araba Yarışı Oyunu

Android için En İyi 15 Araba Yarışı Oyunu

En iyi mobil yarış oyunları 2021

Yarış oyunları, tüm mobil oyunlar arasında en popüler oyunlarıdır. Akıllı telefonlardaki fiziki düğmelerin eksikliğinin hissedilmediği, oyun oynamaya değer ilk türdür. En popüler yarış oyunlarının on milyonlarca hayranı var. Ve işte Android için en iyi yarış oyunları.

 

Asfalt 9: Legends Gameloft'un en yeni yarış oyunu ve popüler Asfalt serisinin en son oyunu. Mükemmel grafikler, sağlam mekanikler ve içeriğin harmanlanması için bir ton metrik içeriyor. Bu, 800'den fazla etkinlik, haftalık ve aylık etkinlikleri ve çevrimiçi PvP eylemini içerir. Ayrıca kilidini açmak, çeşitli yükseltmeleri ve daha fazlasını yapmak için 50'ye kadar arabaya sahip olursunuz. Freemium stratejisi, normalde istediğimizden biraz daha agresif. Bununla birlikte iyi bir arcade yarış oyunu.

 

Asfalt Xtreme, Asfalt serisinden bir offroad yarışıdır ve bu listede yer alan Asfalt 9'dan farklıdır. Çeşitli araçlarla çeşitli offroad pistlerinde yarışacaksınız. Şu anda, yedi farklı kategoriyi kapsayan 35 araç var. Gameloft muhtemelen daha sonra oyuna daha fazlasını katacaktır. Oyun, ayrıca çevrimiçi çok oyunculu yarış, 400'den fazla kariyer etkinliği, 500 ustalık mücadelesi ve bazı şeyleri ilgi çekici tutmak için sınırlı zaman etkinlikleri sunuyor. Bu bir freemium oyunudur, bu yüzden beklentilerinizi buna göre ayarlayın. Bu çevrimdışı oyun olarak da oynanabilir.

 

CSR Racing serisi, en popüler yarış oyunlarından biridir. CSR Racing 2 bir drag yarış oyunudur. Araba satın alacak, yükseltmeler ekleyecek ve sonra yarışacaksınız. Çok sayıda yarış ile bir oyun modu sunuyor. İsterseniz insanlara karşı online yarış yapabileceksiniz. Toplamak için bolca araç var ve grafikler aslında oldukça iyi. Yarış türünde iyi bir zaman geçirme oyunu. CSR Racing 2, freemium bir oyundur.

Dirt Trackin - Dirt Trackin bir retro yarış oyunu.

Dirt Trackin bir retro yarış oyunudur. Grafikler, kontroller ve diğer unsurlar eski yarış oyunlarına benzer. Bunun dışında offroading modunda gerçek yarışçılar, 24 araba, on bölüm ve daha fazlasını sunuyor. Cihazınızı yönlendirmek için sensörlerden yaralanmak istemiyorsanız, ekrandaki kontrollerle de oynayabilirsiniz. Bu oyunda biraz zaman geçirmek istiyorsanız 100 tur kadar yarış yapabilirsiniz. Çoğu oyundan farklı olarak, uygulama içi satın alımlar yerine bir kez satın alma seçeneği bulunuyor.

 

Drag Racing, CSR gibi bir başka sürükleyici yarış oyunu ve kuşkusuz, neredeyse rakibi kadar iyi görünüyor. Ne var ki, grafikte eksik olan şey, mekanikten çok daha fazlasıdır. Arabanızı istediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz. Aracınızı uzun süre çalıştırarak, mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlamak çok kolay. Kilidini açmak için bir ton araba ile birlikte rekabetçi bir çok oyunculu modu var. Bu eski bir oyun, ama sık sık güncellendi ve hala en iyi yarış oyunlarından biri.

Grand Prix Story - Grand Prix'i fethetmeden önce kendi takımınızın patronu olun, sürücüleri eğitin ve sponsorlar edinin!

Grand Prix Story, Kairosoft'tan bir yarış simulasyonu. Geliştiriciler, iyi mekanikleri ile ilginç ve basit simülasyon oyunları yapmakta gerçekten çok iyiler. Kendi takımının patronu olacaksın. Bu, sürücü eğitimlerinden sorumlu olmak, sponsorlar aramak ve mümkün olduğunca çok yarış kazanmak anlamına gelir. Yarış yapmayı sevenler için iyi bir yaklaşım. Gerçek bir deneyim arayanlar hayal kırıklığına uğrayabilir. Ancak, hala kötü bir oyun değil. Aynı zamanda, uygulama içi satın alma yapmadan bir kez ödeme ile sahip olabileceğiniz bir oyun.

GT Racing 2 – The Real Car Exp - GT Racing 2: Gerçek Otomobil Deneyimi dünyanın en prestijli otomobillerini içeren gerçekçi bir yolculuk!

GT Racing 2 başka bir Gameloft oyunudur. Asfalt dizisi kadar fazla ilgi çekmedi, ama yinede iyi. 30'dan fazla üreticiden 71 arabaya sahiptir. 13 pistte yarışabilir, 1400'den fazla etkinliğe katılabilirsiniz. Oynamak için haftalık zorluklar vardır. Diğer oyuncularla çevrimiçi de yarışabilirsiniz. Güncellemeler daha yavaş geliyor, ama yine de daha iyi yarış oyunlarından biri.

 

Hill Climb Racing 2, Android'deki yeni yarış oyunlarından biridir. Basit bir öncül, renkli grafikler ve basit kontroller sunuyor. Rakiplere karşı tepelerde yukarı ve aşağı gitmek için yarışacaksınız. Aslında olduğundan daha kolay geliyor. Oyuncular ayrıca araçlarını özelleştirebilir, belirli bir şekilde davranmaları için ayarlayabilir ve daha fazlasını yapabilir. Oyun, bir çevrimiçi çok oyunculu mod, başarılar, günlük görevler ve zorluklar içeriyor. Ayrıca eski cihazlarda oldukça iyi çalışıyor. Bu bir freemium oyundur. Bu aynı zamanda bir çevrimdışı yarış oyunu olarak da mevcuttur.

 

Horizon Chase, 2015 yılının en iyi yarış oyunlarından biriydi. Retro esintili grafiklere sahip, ayrıca yapacak çok şey var. Düzinelerce bölüm, kilidini açmak için çeşitli arabalar ve daha fazlasını içerir. Bu oyunu benzersiz kılan, tam bir Android TV desteği, NVIDIA Shield TV desteğine sahip olması ve oyun denetleyicilerinin çoğunu bununla birlikte kullanabilmesidir. Deneyimi tamamlayan bir çevrimiçi çok oyunculu mod ve skor tabloları da vardır. Ücretsiz sürüm, birkaç bölümü ücretsiz olarak denemenizi sağlayan bir demodur. Geliştiriciler hala yeni etkinlikler de ekliyorlar. Bu yarış oyununu da çevrimdışı oynayabilirsiniz.

 

Motorsport Manager Mobile 3, mobil cihazlardaki yeni yarış oyunlarından biridir. Teknik olarak, bir yarış simülatörü. Ancak, oyunda bazı gerçek yarış mekaniği var. Hayali bir yarış ekibi ile başlarsınız. Çalışanları işe alır, işinizi yükseltir, aracınızı daha iyi bir hale getirir ve çok sayıda yarış ve etkinlik kazanırsınız. Bu şaşırtıcı derecede kapsamlı bir oyun. Her pit stopunu planlamanız ve yarışçılarınızı daha iyi yarışmaları için eğitmeniz gerekiyor. Grafikler bu listedeki diğerleri kadar iyi değil. Ancak, bir yarış simulasyonu olarak en iyiler arasındadır. Ara sıra bir hataya ve potansiyel olarak birkaç dengeleme sorununa sahiptir, ancak bunlar çok küçük şikayetlerdir.

İlginizi çekebilir

Oyun Türlerine Göre Listelenmiş En iyi Android Oyunları

Android akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz en güzel ve en iyi oyunları kategoriler halinde sizin için derledik. Eğer telefonda oyun oynamayı sevenlerdenseni..

 

Moto X3M, sadece birkaç iyi bisiklet yarış oyunlarından biridir. Basit mekanikleri, 2D grafikleri ve yapacak çok şeyi içerir. 75 seviye, çeşitli kilitlenebilir bisikletler, zamanlanmış etkinlikler ve daha fazlasını elde edersiniz. Çeşitli özelleştirmelerle birlikte isterseniz birkaç püf noktası bulabilirsiniz. Karmaşık bir oyun değil. Web tabanlı bir flash oyun olarak hayata başladı, bu yüzden çok fazla şey beklemeyin. Yine de, beklentileriniz Motorsport Manager Mobile 3, Riptide GP: Renegade ya da Asfalt 9: Legends gibi süper derin bir tecrübeyle meşgul olmaktan çok, bir zaman geçirmek olduğu sürece mükemmel bir arcade yarış oyunu.

 

Nitro Nation Racing, yarış oyunları listelerinde yer alan nispeten daha yeni bir drag yarış oyunu. Uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsiz olmasına rağmen, geliştirici hiçbir enerji sınırına, otomobil yükseltmeleri için hiçbir teslim süresine ve hepimizin beğenmediği bu daha düşük freeware tuzaklarına sahip değildir. Kilidini açmak için bir ton otomobil, çevrimiçi çok oyunculu modlar, yükseltme modları, görsel özelleştirmeler ve hatta araba ayarlaması vardır.

 

Real Drift Car Racing, çoğunlukla ilerlemeye odaklanan bir oyundur. Rakiplerinize karşı bir kenar elde etmeye çalışan köşelerde yarışacaksınız. Beceri düzeyinize göre farklı zorluklarla birlikte gelir. Ayrıca, kilidini açacak araçlar, bir yarış modu, çeşitli bölümler ve ayar seçenekleri de dahil olmak üzere normal özellikler de vardır. Çoğunun aksine, ücretsiz ve ücretli bir sürümü vardır. Ücretli sürüm hâlâ uygulama içi satın alma işlemlerine sahip, ancak reklamlardan kurtulacak ve bazı ek içeriklerin kilidini açacak. Genel olarak kötü değil.

 

Real Racing 3, listedeki daha gerçekçi yarış oyunları arasında yer alıyor. Oyuncular arasında da popüler bir oyundur. Oyun, çeşitli üreticilerden 100'den fazla otomobil, gerçek zamanlı çok oyunculu dahil çeşitli oyun modları dahil olmak üzere içerikle dolu ve hatta oyunun yarış pistleri gerçek yarış pistlerinin dijital versiyonlarıdır. Değişen kurallar ve tür yarışları ile 2000'in üzerinde toplam etkinlik var. Bu oldukça eski bir oyun. Bununla birlikte oynamak için bi ton içerik var.

 

Riptide GP serisi, en çok radar olan yarış oyunları serilerinden biridir. Rakiplere karşı bir jet ski ve yarış yapmadığınız bir waverunner oyunu. Renegade, eğlenceli hale getirmek için bir kampanya modu, çevrimiçi çok oyunculu mod ve çeşitli diğer küçük şeylere sahiptir. Hatta tek bir makinede dört oyuncuya kadar yerel çok oyunculu mod içerir. Serilerdeki diğer iki oyun, Riptide GP ve Riptide GP 2 de gerçekten çok iyi. Bu aynı zamanda Android için de en iyi çevrimdışı yarış oyunlarından biridir ve serideki üç oyun çevrimdışı oynanabilir.

Yorumlar (1)
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!