Android için En İyi 15 Yarış Oyunları

Android için En İyi 15 Yarış Oyunları

Yarış oyunları, tüm mobil oyunlar arasında en popüler oyunlardır. Akıllı telefonlardaki fiziki düğmelerin eksikliğinin hissedilmediği, oyun oynamaya değer ilk türdü. En popüler yarış oyunlarının on milyonlarca hayranı var. Ve işte Android için en iyi yarış oyunları.

Asphalt 9: Legends

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz · Reklam İçeriyor

Asfalt 9: Legends Gameloft'un en yeni yarış oyunu ve popüler Asfalt serisinin en son oyunu. Mükemmel grafikler, sağlam mekanikler ve içeriğin harmanlanması için bir metrik ton içeriyor. Bu, 800'den fazla etkinlik, haftalık ve aylık etkinlikleri ve çevrimiçi PvP eylemini içerir. Ayrıca kilidini açmak, çeşitli yükseltmeleri ve daha fazlasını yapmak için 50'ye kadar arabaya sahip olursunuz. Freemium stratejisi, normalde istediğimizden biraz daha agresif. Bununla birlikte, bunun dışında iyi bir arcade yarış başlığı. Asfalt 8 halen aktif olarak güncellenmektedir. Ayrıca, Asfalt 8: Airborne, harika çevrimdışı yarış oyunlarından biridir. Asfalt 9: Legends şu anda sadece çevrimiçi.

Asphalt Xtreme: Rally Racing

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz · Reklam İçeriyor

Asfalt Xtreme, Asfalt serisinden bir offroad yarışıdır ve bu listede yer alan Asfalt 9'dan farklıdır. Çeşitli araçlarla çeşitli offroad pistlerinde yarışacaksınız. Şu anda, yedi farklı kategoriyi kapsayan 35 araç var. Gameloft muhtemelen daha sonra oyuna daha fazla katılacaktır. Oyun ayrıca çevrimiçi çok oyunculu yarış, 400'den fazla kariyer etkinliği, 500 ustalık mücadelesi ve bazı şeyleri ilgi çekici tutmak için sınırlı zaman etkinlikleri sunuyor. Bu bir freemium oyunudur, bu yüzden beklentilerinizi buna göre ayarlayın. Bu çevrimdışı oyun için de kullanılabilir.

CSR Racing 2

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz · Reklam İçeriyor

CSR Racing serisi, en popüler yarış oyunlarından biridir. CSR Racing 2 bir drag yarış oyunu. Araba satın alacak, yükseltmeler ekleyecek ve sonra yarışacaksınız. Çok sayıda yarış ile bir kampanya modu sunuyor. İsterseniz insanlara karşı çevrimiçi yarış yapabileceksiniz. Toplamak için bolca araç var ve grafikler aslında oldukça iyi. Yarış türünde iyi bir zaman geçirme oyunu. CSR Racing 2, freemium bir oyundur.

Dirt Trackin

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Dirt Trackin bir retro yarış oyunu. Grafikler, kontroller ve diğer unsurlar eski yarış oyunlarına benzer. Bunun dışında offroading devresinde gerçek yarışçılar, 24 araba, on parça ve daha fazlasını sunuyor. Cihazınızı yönlendirmek için sensörlerden yaralanmak istemiyorsanız, ekrandaki kontrollerle oynayabilirsiniz. Bu oyunda biraz zaman geçirmek istiyorsanız 100 tur kadar yarış yapabilirsiniz. Çoğu farklı olarak, uygulama içi satın almalar gibi bazı isteğe bağlı bir kez ödeme bulunuyor.

Drag Racing

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz · Reklam İçeriyor

Drag Racing, CSR gibi bir başka sürükleyici yarış oyunu ve kuşkusuz, neredeyse rakibi kadar iyi görünmüyor. Ne var ki, grafikte eksik olan şey, mekanikten çok daha fazlasıdır. Arabanızı istediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz. Aracınızı uzun süre çalıştırarak, mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlamak çok kolay. Kilidini açmak için bir ton araba ile birlikte rekabetçi bir çok oyunculu modu var. Bu eski bir oyun, ama sık sık güncellendi ve hala en iyi yarış oyunlarından biri.

Grand Prix Story

Fiyatı: Ücretli

Grand Prix Story, Kairosoft'tan bir yarış simulasyonu. Geliştiriciler, iyi mekanikleri ile ilginç, basit simülasyon oyunları yapmakta gerçekten çok iyiler. Kendi takımının patronu olacaksın. Bu, sizi eğitim sürücülerinden sorumlu tutuyor, sponsorlar alıyor ve mümkün olduğunca çok yarış kazanıyor. Yarış yapmayı sevenler için iyi bir yaklaşım, ancak daha fazla elden yaklaşmayı tercih ediyor. Gerçek bir deneyim arayanlar hayal kırıklığına uğrayabilir. Ancak, hala kötü bir oyun değil. Aynı zamanda, uygulama içi satın alma yapmadan bir kez ödeme ile sahip olabileceğiniz bir oyun.

GT Racing 2 – The Real Car Exp

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz · Reklam İçeriyor

GT Racing 2 başka bir Gameloft başlığıdır. Asfalt dizisi kadar fazla ilgi çekmedi, ama yinede iyi. 30'dan fazla üreticiden 71 arabaya sahiptir. 13 pistte yarışabilir, 1400'den fazla etkinliğe katılabilirsiniz ve oynamak için haftalık zorluklar vardır. Diğer oyuncularla da çevrimiçi yarışabilirsiniz. Güncellemeler daha yavaş geliyor, ama yine de daha iyi yarış oyunlarından biri.

Hill Climb Racing 2

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz · Reklam İçeriyor

Hill Climb Racing 2, Android'deki yeni yarış oyunlarından biridir. Basit bir öncül, renkli grafikler ve basit kontroller sunuyor. Rakiplere karşı tepelerde yukarı ve aşağı gitmek için yarışacaksınız. Aslında olduğundan daha kolay geliyor. Oyuncular ayrıca araçlarını özelleştirebilir, belirli bir şekilde davranmaları için ayarlayabilir ve daha fazlasını yapabilir. Oyun bir kampanya, bir çevrimiçi çok oyunculu mod, başarılar, günlük görevler ve zorluklar içeriyor. Ayrıca eski cihazlarda oldukça iyi çalışıyor. Bu bir freemium oyunu. Bu aynı zamanda bir çevrimdışı yarış oyunu olarak da mevcuttur.

Horizon Chase - World Tour

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Horizon Chase, 2015 yılının en iyi yarış oyunlarından biriydi. Retro esinli grafiklere sahip, ayrıca yapacak çok şey var. Düzinelerce parça, kilidini açmak için çeşitli arabalar ve daha fazlasını içerir. Bu oyunu benzersiz kılan, tam bir Android TV desteği, NVIDIA Shield TV desteğine sahip olması ve oyun denetleyicilerinin çoğunu bununla birlikte kullanabilmesidir. Deneyimi tamamlayan bir çevrimiçi çok oyunculu mod ve skor tabloları da vardır. Ücretsiz sürüm, birkaç parçayı ücretsiz olarak denemenizi sağlayan bir demodur. Geliştiriciler hala yeni etkinlikler de ekliyorlar. Bu yarış oyununu da çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Motorsport Manager Mobile 3

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Motorsport Manager Mobile 3, mobil cihazlardaki yeni yarış oyunlarından biridir. Teknik olarak, bir yarış simülatörü. Ancak, oyunda bazı gerçek yarış mekaniği var. Hayali bir yarış ekibi ile başlarsınız. Çalışanları işe alır, işinizi yükseltir, aracınızı daha iyi bir hale getirir ve çok sayıda yarış ve etkinlik kazanırsınız. Bu şaşırtıcı derecede kapsamlı bir oyun. Her pit stopunu planlamanız ve yarışçılarınızı daha iyi yarışmaları için eğitmeniz gerekiyor. Grafikler bu listedeki diğerleri kadar iyi değil. Ancak, bir yarış simulasyonu olarak en iyiler arasındadır. Ara sıra bir hataya ve potansiyel olarak birkaç dengeleme sorununa sahiptir, ancak bunlar çok küçük şikayetlerdir.

Moto X3M Bike Race Game

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz · Reklam İçeriyor

Moto X3M, sadece birkaç iyi bisiklet yarış oyunlarından biridir. Basit mekanikleri, 2D grafikleri ve yapacak çok şeyi içerir. 75 seviye, çeşitli kilitlenebilir bisikletler, zamanlanmış etkinlikler ve daha fazlasını elde edersiniz. Çeşitli özelleştirmelerle birlikte isterseniz birkaç püf noktası bulabilirsiniz. Karmaşık bir oyun değil. Web tabanlı bir flash oyun olarak hayata başladı, bu yüzden çok fazla şey beklemeyin. Yine de, beklentileriniz Motorsport Manager Mobile 3, Riptide GP: Renegade ya da Asfalt 9: Legends gibi süper derin bir tecrübeyle meşgul olmaktan çok, bir zaman geçirmek olduğu sürece mükemmel bir arcade yarış oyunu.

Nitro Nation 6

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Nitro Nation Racing, yarış oyunları listelerinde yer alan daha yeni bir drag yarış oyunu (nispeten). Uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsiz olmasına rağmen, geliştirici hiçbir enerji sınırına, otomobil yükseltmeleri için hiçbir teslim süresine ve hepimizin beğenmediği bu daha düşük freeware tuzaklarına sahip değildir. Kilidini açmak için bir ton otomobil, çevrimiçi çok oyunculu modlar, yükseltme tonları, görsel özelleştirmeler ve hatta araba ayarlaması vardır. Birkaç hata var, bu yüzden dikkat edin.

Real Drift Car Racing

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Real Drift Car Racing, çoğunlukla ilerlemeye odaklanan bir oyundur. Rakiplerinize karşı bir kenar elde etmeye çalışan köşelerde yarışacaksınız. Beceri düzeyinize göre farklı zorluklarla birlikte gelir. Ayrıca, kilidini açacak araçlar, bir kampanya modu, çeşitli parçalar ve ayar seçenekleri de dahil olmak üzere normal özellikler de vardır. Çoğunun aksine, ücretsiz ve ücretli bir sürümü vardır. Ücretli sürüm hâlâ uygulama içi satın alma işlemlerine sahip, ancak reklamlardan kurtulacak ve bazı ek içeriklerin kilidini açacak. Genel olarak kötü değil.

Real Racing 3

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Real Racing 3, listedeki daha gerçekçi yarış oyunları arasında yer alıyor. Oyuncular arasında da bir favori. Oyun, çeşitli üreticilerin 100'den fazla otomobil, gerçek zamanlı çok oyunculu dahil çeşitli oyun modları dahil olmak üzere içerikle dolu ve hatta oyunun yarış pistleri gerçek yarış pistlerinin dijital versiyonları. Değişen kurallar ve tür yarışları ile 2000'in üzerinde toplam etkinlik var. Bu oldukça eski bir oyun. Bununla birlikte oynamak için bir ton içerik var.

Riptide GP: Renegade

Fiyat: Ücretli

Riptide GP serisi, en çok radar olan yarış oyunları serilerinden biridir. Rakiplere karşı bir jet ski ve yarış yapmadığınız bir waverunner oyunu. Renegade, eğlenceli hale getirmek için bir kampanya modu, çevrimiçi çok oyunculu mod ve çeşitli diğer küçük şeylere sahiptir. Hatta tek bir makinede dört oyuncuya kadar yerel çok oyunculu mod içerir (yeterli denetleyiciniz varsa). Serilerdeki diğer iki oyun, Riptide GP ve Riptide GP 2 de gerçekten çok iyi. Bu aynı zamanda Android için de en iyi çevrimdışı yarış oyunlarından biridir ve serideki üç oyun çevrimdışı oynanabilir.

En İyi ve Yeni 10 Android Oyunu 2018
İlginizi Çekebilir

En İyi ve Yeni 10 Android Oyunu 2018

Kategoriler Halinde En iyi Android Oyunları
İlginizi Çekebilir

Kategoriler Halinde En iyi Android Oyunları

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile