Android için 5 Mükemmel E-posta Uygulaması

Android için 5 Mükemmel E-posta Uygulaması

/ Okuma süresi: 5 dk, 4 sn / Yorum (0)
A A A

E-posta uygulamaları, özellikle de işiniz günlük olarak e-posta iletişimini gerektiriyorsa son derece kullanışlı olabilirler. İyi bir e-posta uygulamasına ihtiyacınız varsa, o zaman okumaya devam edin! Göz gezdirmeniz gereken ilk uygulamalar bunlar olacaktır.

1. Blue Mail

blue mail
152.000'den fazla değerlendirmeye göre 4,7 puan almıştır.

Kurulumdan bir dakika sonra Blue Mail beni etkiledi. Bu uygulama her şeye sahip. Ama en etkileyici yanı eski bir Galaxy S3 Mini telefon üzerinde bile ne kadar pürüzsüz ve hızlı olması oldu.

Güzel bir kompakt arayüze sahip. Küçük 4 inçlik ekranda bile, Blue Mail iyi bir performans sunuyor. Bu küçük ekranlarda bile asla sıkışıklık hissedilmez, hesaplarda gezinmek ve geçiş yapmak kolaydır, göze hoş gelir ve kullanımı keyifli.

Blue Mail, Gmail, Yahoo, Outlook ve Office 365'i destekler. Hem IMAP hem de POP3 desteklenir. Gelişmiş özellikler, hesap başına bildirim ayarları, Sessiz Saatler, Gruplar, aynı alıcılara toplu e-postalar göndermenizi ve daha fazlasını içerir.

2. TypeApp

TypeApp
142.000'den fazla değerlendirmeye göre 4.6 puan almıştır.

İlk bakışta, TypeApp, Blue Mail klonuna benziyor. İlk kullanıma başladığımda, doğru uygulamayı mı açtım diye iki kez kontrol ettim ve iki uygulamanın çok küçük farklarla birbirine çok benzediğini fark ettim.
TypeApp, Blue Mail tarafından kullanılan Materyal Tasarım ilkeleri yerine biraz daha eski bir düz tasarım görüntüsüne sahiptir, ancak TypeApp, gezinmeyi ve yönetimi daha kolay hale getiren ek arabirim öğelerine sahiptir.

Genel olarak, ikiside neredeyse aynı özellikler ile çok benzerdir.
Blue Mail biraz daha iyi performansa ve daha az pil tüketimine sahiptir, ancak Blue Mail bir sebepten ötürü sizin için çalışmazsa, TypeApp harika bir alternatiftir.

3. myMail

mymail
225.000'den fazla değerlendirmeye göre 4.5 puan almıştır.

myMail, Blue Mail gibi çok: temiz, hızlı, güzel ve kullanmak ayrı bir keyif. Tasarım öğelerinin birçoğu benzerdir, bu nedenle hangisini kullanmaya karar vereceğiniz gerçekten kişisel tercihinize bağlıdır.

myMail’in farklı e-posta hesapları için sunduğu destek aralığı, Google, Yahoo, iCloud, Outlook, Hotmail, AOL, GMX, Exchange ve Postalarım adlı kendi ücretsiz hizmetleri de dahil olmak üzere çalışır. Hesap kurulumu daha kolay olamazdı: sadece kimlik bilgilerinizi girin.

Göze çarpan özellikler arasında gerçek zamanlı push bildirimleri, kolay dosya eki süreci, benzersiz e-posta imzaları, sohbet zincirlerinin temiz taranması için e-posta dizisi ve ActiveSync protokolü kullanılarak güncel senkronizasyon bulunur.

4. Aqua Mail

Aqua Mail
44.000'den fazla değerlendirmeye göre 4.4 puan almıştır.

Aqua Mail hakkında ilk izlenim tasarımın eski tip gibi görünmesi. Ama uygulamayı kullanmamak için çok kötü bir neden değil, ancak bu listedeki diğer uygulamalara göre görüntü zayıf. Aqua Mail sadece eski hissediyor.

Ama pratik olarak, iyi çalışıyor. Gezmek için yeterince basit. Her şey sezgisel bir şekilde düzenlenir ve hemen hemen tüm e-posta hizmetlerini destekler: Gmail, Yahoo, Hotmail, FastMail, iCloud, GMX ve daha fazlası.

Dezavantajı, Aqua Mail'in ücretsiz sürümünün iki hesap sınırına sahip olmasıdır. Yönetilecek başka hesabınız varsa, Pro sürümünü satın almanız gerekir. Ücretsiz sürüm ayrıca tüm e-postalarınıza bir “Aqua Mail” imzası ekler.

5. Alto

alto mail
7.000'den fazla değerlendirmeye göre 4.4 puan almıştır.

AOL son birkaç yılda şaşırtıcı derecede iyi uygulamalar ortaya koydu ve en önemlisi RSS beslemeleri için AOL Reader oldu. Şimdi ise Alto'muz var. 2012 yılında piyasaya sürülen ancak son zamanlara kadar gerçekten popüler olmayan bir e-posta uygulaması.

Alto, mobil e-posta uygulamaları kavramını yenilemeye çalışan ve bana sorarsanız oldukça başarılı bir girişimdir.
Her şeyden önce en önemli e-postalarla uğraşmak için Kartlar ve Yığınlar şeklinde düzenlenir.

Birçok e-posta hizmeti desteklenmektedir: Gmail, Yahoo, Outlook, iCloud, Hotmail, Exchange, AOL Mail veya IMAP'yi destekleyen başka herhangi bir yer. Ancak en dikkate değer özellik, Alto’nun gösterge tablosu.
Yaşam ve programınız için bir merkez olmayı hedefliyor (veri için e-postalarınızı, takvimlerinizi ve kişilerinizi kullanarak).

 • İndir: Alto (Ücretsiz)

Neden bu listede Gmail ve Inbox yok?
Ne Gmail ne de Inbox'ın bu listede yer almadığını fark etmişsinizdir, ancak bunlar kötü oldukları anlamına gelmez.
Gmail uygulaması, çoğu Android cihazında önceden yüklenmiş olarak gelir. Bu nedenle, herhangi bir güçlük çekmemeniz durumunda kullanacağınız uygulamadır.

Inbox'a gelince, alışılmamış tasarımından dolayı biraz kullanımda zorluk çekilebilir veya hoşunuza gidecek bir benzersiz bir e-posta uygulaması olabilir.

Android'de e-postalarınızı yönetmek için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? Kaçırdığımız veya gözden kaçırdığımız daha iyi olanları var mı? Listelediğimiz herhangi biriyle aynı fikirde değil misiniz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda bizimle paylaşın!

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 1
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 4092 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Android için 5 Mükemmel E-posta Uygulaması konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android için 5 Mükemmel E-posta Uygulaması ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için 5 Mükemmel E-posta Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.