Android için 6 Akıllı Galeri Uygulaması

Android için 6 Akıllı Galeri Uygulaması

Her gün, telefonunuz her yerden fotoğraf biriktirir. Mesajlaşma uygulamalarındaki arkadaşlarınızdan, tıklattığınız kişisel hatıralardan, sosyal medyadaki sohbetleri karıştırmak için ekran görüntülerinden ve benzerlerinden muhtemelen cihazınızda tonlarca yer kaplıyorsunuz. Bu dosyaların yüzlerce bölümünü yönetmek hantal bir görev olabilir. Neyse ki, Doğru araçlarla olmak zorunda değil. İşte tüm fotoğraf yönetimi ihtiyaçlarınız için altı akıllı Android uygulaması.

İlginizi Çekebilir Android Galeri Uygulamasında Fotoğraf Gizleme

Android Galeri Uygulamasında Fotoğraf Gizleme

Bazen galerideki resim albümlerinin tümünü gizlemeniz gerekir. Bu işi yapmak kolay ve bunu yapmak için iki hızlı yol var. Burada özetlediğimiz iki çözümden birindeki adımları izlemeniz yeterlidir ve albümleriniz galerinizden gizlenecektir.

1. A+ Gallery

Ortak bir platformdaki çeşitli kaynaklardan resimlere göz atmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama olan A+ Gallery ile başlıyoruz. Üç bulut hizmetiyle uyumludur: Dropbox, Facebook ve Amazon Cloud Drive. Hesaplarınızı bağladıktan sonra A+ Gallery, yerel galeri uygulamanızı başka bir yere yüklediğiniz medyayla senkronize eder.

Buna ek olarak, A+ Gallery'de genellikle diğer üçüncü taraf çözümlere yönelmek zorunda olduğunuz diğer kullanışlı özellikler vardır.

Bu, resimlerinizi veya videolarınızı bir şifre ve rehber adı verilen bir özellik ile sağlama becerisini içerir. Tüm anılarınızı, onları aldığınız yere dayalı bir harita üzerinde gösterir. A+ Gallery, bu albümler arasındaki mesafeyi değerlendirerek ne kadar seyahat ettiğinizi bile gösterir. Elbette, A+ Gallery'in renk, veri ve konum gibi çok sayıda filtreden geçirdiği görüntüleri arayabilirsiniz.

2. Curator

Google gigabayt resimlerini ve videolarını beslemenin fikri size akıllı gelmezse, Curator ile tanışın.

Standart ve minimalist bir galeri uygulaması olmanın yanı sıra, sadece Google fotoğraflar gibi içeriğe dayalı resimlerinizi etiketleyebilirsiniz. Ancak fark, Curator'ün her şeyi çevrimdışı yapmasıdır. Uygulama sadece bir izin ister: yerel depolama alanınıza erişme.

Uygulama, evcil hayvan, skylines, selfies ve daha fazlası gibi herhangi bir sahne veya nesne hakkında hemen tanımlayabilir. Google Fotoğraflar'a benzer şekilde, daha sonra aradıklarınızı yazarak medyalarınızı da arayabilirsiniz.

Curator ayrıca yakında insanları tespit etme kabiliyetine sahip olacak, bir Google Fotoğraflar alternatifi olmaya yaklaştırmak (yedekleme özelliklerinin yanı sıra). En iyisi Curator ücretsizdir.

3. Zyl

Zyl, fotoğraflarınızı sıralamak için bir dizi akıllı algoritma kullanan başka bir uygulamadır. Curator farklı olarak, Zyl, tek bir koleksiyona ait olduğunu düşündüğü anlar için albümler oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, bu albümleri diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Öyleyse, eğer bir geziden geri döndüyseniz, Zyl bir fotoğraf makinesinde çektiğiniz tüm fotoğraf ve videoları daha sonra seyahat arkadaşlarınıza kolayca gönderebileceksiniz.

Zyl'in de manşetinde birkaç tane daha numarası var. Onun AI motoru yinelenen görüntüleri ortaya çıkarabilir ve bir düğmeye dokunarak onlardan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

  • İndir: Zyl (Ücretsiz)

4. Gallery

Sadece Gallery denilen, bu uygulama fotoğraf koleksiyonunuzu daha neşeli ve pratik yapmak içindir. Küçük resimlerin nasıl üretildiğini yeniden gözden geçirerek bunu yapar. Bunlardan hangisinin seçildiğini seçmek ve tüm medyaları çeşitli ilgili albümlerde düzenlemek. Böylece Gallery, Akıllı Mod olarak adlandırılan bir özellik ile geliyor. Varsayılan olarak ve devre dışıdır, Gallery diğer standart fotoğraf galerileri gibi görünür.

Etkinleştirildiğinde, Akıllı Mod, tüm medyanızı süzer ve bir resmin (yüzler gibi) en önemli kısmı etrafında ortalanmış küçük resimlerle bunları yeniden çizer. Ayrıca, Akıllı Modda olduğunuzda, her fotoğraf görünmez. Akıllı Mod, kalitesinin düşük olduğuna inandığı resimleri gizler. Son olarak, ilgili tüm fotoğrafları ve klipleri ayrı albümlerde ayırabilir.

Galeri uygulamanız en iyi çekimleri bulmak için fazla dağınıksa ve kötü zamanları silmek için zaman harcamak istemiyorsanız Gallery'i deneyin.

  • İndir: Gallery (Ücretsiz, premium versiyonu mevcut)

5. Google Files Go

Uygulama, öncelikle depola alanını boşaltmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bunlardan biri, mesajlaşma uygulamalarından veya kopyalarından kaynaklanan bir dizi resim veya videoyu silmenizi öneriyor. Bunun dışında, büyük veri yığınlarını başkalarıyla internet bağlantısı olmadan da paylaşabilirsiniz.

6. Slidebox

Slidebox istenmeyen resimleri kaldırmak için Tinder benzeri bir yaklaşım alır. Jest tabanlı bir arayüz kullanır, böylece görüntüleri hızlı bir şekilde önizleyebilir ve istemediğinizi silebilirsiniz.

Basittir: uygulama, çöp kutusuna gitmek için hızlıca kaydırabileceğiniz bir fotoğrafı gösterir, sonraki görünümü görüntülemek için sola hızlıca kaydırın veya bir albüme taşımak için aşağı kaydırın. İşiniz bittiğinde çöp kutusuna gidin ve boşaltın.
Ayrıca, WhatsApp Media veya Downloads gibi belirli klasörler için bu işlemi yapabilirsiniz.

Bonus: Google Fotoğraflar

Google Fotoğraflar, neredeyse tüm fotoğraf yönetimi ihtiyaçlarınız için en eksiksiz bir platformdur. Ve en iyi kısım, görevlerin çoğunu kendi başına yapmasıdır. Sadece kayıt ol.

Google Fotoğraflar’ın en önemli özelliği, sınırsız resim ve videoları, minimum kalite düşüşüyle ​​yüklemenize olanak tanımasıdır.
Ardından, neyin ne olduğuyla arama yapabilir, bunları albümlerde sıralayabilir ve bunlardan bir film yaratabilirsiniz. Bunun dışında, Google Fotoğraflar'da muhtemelen bilmediğiniz pek çok yararlı özellik bulunur.

Çoğu Android cihazında varsayılan olarak yüklendiğinden, bu listeye dahil etmedik, ancak kesinlikle kullanmaya değer.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 800 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Android için 6 Akıllı Galeri Uygulaması konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android için 6 Akıllı Galeri Uygulaması ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için 6 Akıllı Galeri Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın