Android için Alternatif SMS Uygulamaları

Android için Alternatif SMS Uygulamaları

Android cihazınızda varsayılan metin mesajlaşma uygulamasını beğenmiyorsanız, değiştirilmesi çok kolay! Çok sayıda harika alternatif var ve Android'in özelleştirilebilir doğası sayesinde geçiş yapmak çok kolay. En iyi alternatif SMS uygulama seçeneklerinden altı tanesine bir göz atalım.

Google Messenger

Şimdi, bu sizin için alternatif bir uygulama olabilir veya olmayabilir. Bunun nedeni, belirli Android cihazların Messenger ile varsayılan metin mesajlaşma uygulaması olarak gönderilmesidir.

Ancak, diğer birçok üretici (Samsung, LG ve HTC gibi) kendi özel metin mesajlaşma uygulamalarını yükleyerek Android'i değiştirir.
En özelleştirilebilir mesajlaşma uygulaması değil, ancak basit ve kararlı. Tabii ki hiç bir reklam veya uygulama içi satın alma yok.

Pulse SMS

Pulse, özelleştirilebilirlik ve sadeliğin şaşırtıcı bir karışımıdır. Muhteşem bir Materyal Tasarım görünümü ile birlikte burada en iyi özelliklerin hepsini elde edersiniz.
Mesaj baloncuklarının görünümünü değiştirebilir, tüm uygulama için özel renkler ayarlayabilir veya tek tek konuşmalar yapabilir, kısa mesajlar, kara liste numaraları, arşiv sohbetleri programlayabilir ve gönderdikten sonra birkaç saniyeyi iptal edebilmek için gönderimi erteleyebilirsiniz.

Ve bu uygulamanın (hatta reklamlar da yok) sadece ücretsiz sürümü var. Bir uygulama içi satın alma ile diğer platformlara mesaj gönderip-alabilirsiniz. Pulse'nin bir Chrome uygulaması, Chrome uzantısı, Web messenger, Firefox eklentisi, Android TV uygulaması, Android tablet uygulaması ve Android Wear uygulaması vardır.

QKSMS

Açık kaynak teknolojisi ile yapılmış bir uygulama. Tüm seçenekler sağ üstteki üç noktalı simgenin arkasına gizlenmiştir. Sadece basit ama etkili bir mesajlaşma uygulamasına sahip olabilirsiniz veya ayarlara girip temayı, renkleri, kabarcık stilini ayarlayabilirsiniz.

Hızlı, kolay ve güçlü bir açık kaynak kodlu bir uygulama. Hiçbir reklam veya uygulama içi satın alma işlemi yoktur (ancak cömert davranıyorsanız uygulamada bağışta bulunabilirsiniz).

  • İndir: QKSMS (Ücretsiz)

Textra

Textra uzun zamandır yayında ama tasarımı gelişti. Uygulama hakkında bazı sorular sormak isterseniz Textra Bot'u içerir, ancak bunun dışında hızlı bir pakette tonlarca özelleştirme özelliği sunar. iOS stili emojilere sahip olabilmeniz için uygulamadaki emoji stilini bile düzenleyebilirsiniz.

Sohbetleri tek tek özelleştirebilir veya hatta bir defada birden çok konuşmayı toplu olarak düzenleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz ve reklamsız bir uygulama gibi görünmesine rağmen, Textra aslında 14 günlük reklamsız bir denemede başlıyor. Daha sonra, reklamlarla devam edebilir veya bir defalık ödeme ile Pro'ya geçebilirsiniz.

chomp SMS

Textra'yı yapan aynı üreticiler tarafından yapılmıştır. Neden iki çok benzer uygulama yaptılar onlar bilir, ancak chomp SMS de mükemmel bir seçimdir. Textra Bot yok, ancak hemen hemen tüm diğer özellikler var: temalar, emoji stilleri, bireysel konuşma düzenleme, zamanlanmış mesajlar, kara liste ve daha fazlası.

Tıpkı Textra ile olduğu gibi, bir noktada, chomp SMS reklamları göstermeye başlayacak veya reklamlar olmadan devam etmek için küçük bir uygulama içi satın alma ödemenizi isteyecektir.

Mood Messenger

Mood Messenger kesinlikle grubun en eşsizidir. Ayarlar menüsü renkli ve kabarcıklı ve klavye, iOS stili emojiyi canlandırıyor. Bu herkes için olmayan eklektik ve benzersiz bir deneyim, ancak bazı insanlar için sadece iyi olacaktır.
Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok tema var, özel bir kutudaki bazı mesajları gizleyebiliyorsunuz, küçük Chat Head-like bildirimleri var, in-line GIF'leri ve YouTube videolarını destekliyor ve bu da tüm diğer uygulamalar gibi özelleştirilebilir.

Ve hiçbir reklam veya uygulama içi satın alma yok. İlginç, süper özelleştirilebilir bir mesajlaşma uygulaması için Mood Messenger'ı seçin.

Hangisi en iyisi?
Sizin için en uygun SMS mesajlaşma uygulaması, başka biri için en iyi şekilde çalışmayabilir ve bunların çoğu benzer özelleştirme yeteneklerini sunar. Açık kaynak meraklıları için herhangi bir fantezi özelliğine ihtiyaç duymayan kişiye Google Messenger'ı öneririm. Duyguların ve animasyonların tonlarını değiştirmek istiyorsanız, Messenger size göre değil.

Textra ve chomp SMS, burada en iyi sms uygulamalarından biri olsa da, üstün ücretsiz seçenekler mevcut olduğunda maliyetlerini haklı çıkarmak zordur. Artı, Pulse’ın herhangi bir yerdeki mesajlaşma özelliği bu listede benzersizdir (normalde bunun için MightyText gibi ayrı bir uygulamaya ihtiyacınız vardır).
 

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile