Android için En Çok Bağımlılık Yapan 15 Oyun

Android için En Çok Bağımlılık Yapan 15 Oyun

Bağımlılık yapan oyunları bu kadar bağımlı yapan şey nedir? Genel olarak, oynamak için uzun sürmeyen oyunlardır. Ancak, ustalaşmak istediğiniz bir tür meydan okuma sağlarlar. Oyuna hakim olma ve yüksek puanlar almaya çalışırken, bir kişi bunu fark etmeden saatlerce oyun oynayabilir. İşte Android için en bağımlılık yapıcı oyunlar!

Android için En Çok Bağımlılık Yapan 15 Oyun

Alto's Odyssey

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Alto'nun Odyssey mükemmel bir arcade oyunu. Ufuk çizgisinin hemen ötesinde geniş ve keşfedilmemiş bir çöl uzanır. Sırlarını keşfetmek için sonu olmayan bir kumkayağı yolculuğunda Alto ve arkadaşlarına katılın. Rüzgarlı kumulların üzerinden uçun, nefes kesici kanyonların üzerinden geçin ve evinizden çok uzaktaki olağanüstü yerlerde saklı şehirler keşfedin.

Asphalt 9: Legends - 2018 Yeni Arcade Yarış Oyunu

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Asfalt 9: Efsaneler, uzun bir arcade yarış oyunu serisindeki en yenisidir. Bu bir öncekilerle aynı temel mekaniklere birkaç küçük ekstra ekledi. Oyun çok büyük. Açmak için bir sürü araba, bir sürü etkinlik ve oyun seviyeleri ve sağlam bir çevrimiçi çok oyunculu mod var. Bu oyunlar mükemmel grafikleri, basit mekanikleri ve bağımlılık yapıcı doğaları için en dikkate değer.

Crossy Road

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Crossy Road, bu neslin Frogger versiyonudur. Bir tavuğa bürün, yollara ve akıntılara atlayın ve arabalarla vurulmaya ya da suya düşmemeye çalışın. Bu basit, aile dostu ve sadece düz eğlence. Kontroller de basit. Bunu Android TV'de bile oynayabilirsiniz. Kilitlenebilir çeşitli karakterler vardır veya bunları açmak için uygulama içi satın alımları ödeyebilirsiniz. Bir grup Disney karakterine sahip bir Disney Crossy Road da var. Ayrıca arkadaşlarla eğlenmek için online ve yerel çok oyunculu modları var.

Cytus II

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Ctyus II, şu anda mobil cihazlarda en iyi ritim oyunları arasındadır. Evet, aslında mobilde iyi ritim oyunları var. Cytus II (ve öncülü) mükemmel örneklerdir. İyimser, hızlı tempolu ve oynamak için bolca bölüm var. Ücretsiz sürümü çeşitli zorluklarda iyi sayıda parçaya sahip. Şarkı paketlerini uygulama içi satın alımlar olarak satın alabilirsiniz. Onlar kalıcı eklemelerdir.

Duet

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Duet, en çok bağımlılık yapan oyunlardan biridir. İki boya topu olarak oynadığın bir bulmaca oyunu. Göreviniz, seviyenin sonuna ulaşmak için topları düşen platformlar etrafında döndürmektir. Başarısızlık, boyalarınızın platformda uyarıldığı anlamına gelir ve orada kalır, böylece seviyeyi tekrar oynattığınızda nereye bulaştığınızı görebilirsiniz. Kampanya modunu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Oyun modlarının geri kalanı ücretlidir. Kontrol edilmeye değer!

Faraway 3: Arctic Escape

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Faraway 3: Arctic Escape bir macera bulmaca oyunudur. Değişik ortamlarda 18 seviyeden geçiyorsunuz. Her seviye, içinde küçük bulmacalar bulunan bir tapınaktır. Bazı oyun özellikleri aile geçmişiniz hakkında bir hikaye, oyun kullanımı için bir ekran görüntüsü ve daha fazlasını içerir. Faraway çok az sayıda bulmaca oyunları serisidir, bu yüzden her üçünü denemenizi öneririz. İlk dokuz seviye ücretsizdir. Bundan sonra, tek bir uygulama içi satın alma işlemi tüm oyunun kilidini açar. Monument Valley, Limbo ve diğerleri gibi birçok harika bulmaca oyunu da var.

Game Dev Tycoon

Fiyat: Ücretli

Game Dev Tycoon mükemmel bir simülasyon oyunu. Temelde bir oyun imparatorluğunu sıfırdan inşa edersiniz. Oyuncular bilgisayarlı bir yatak odasında başlar. Zamanla, donanımlarını, becerilerini ve çevrelerini yükselttiler. Sonunda, büyük bir oyun geliştiricisine dönüşürler. Tek bir maliyeti vardır ve istenmeyen freemium elemanlarından kaçınmayı başarır. Bu, herhangi bir enerji kısıtlaması olmadan istediğiniz kadar oynayabileceğiniz anlamına gelir. Daha yeni bir oyun, ama yine de oldukça iyi.

RobTop Games (dört oyun)

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

RobTop Games, iyi bir dizi oyuna sahiptir. Ana oyun ücretli ve bu bir eylem platformu. Karakterinizi kişiselleştirmenize, her türlü zorlu zorluk ve seviyelerde oynamanıza izin verir. Ayrıca üç tane daha Geometry Dash oyunu da var. Hepsinin farklı temaları ve bazı ince farklı öğeleri var. Ancak, hepsi temelde aynı şekilde oynarlar. Oyunların üçü reklamlarla tamamen ücretsizdir. Hangisini aldığın gerçekten önemli değil. Hepsi oldukça bağımlılık yapan oyunlar.

Halfbrick Studios

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Halfbrick Studios, Google Play'de popüler bir geliştiricidir. Fruit Ninja, Dan the Man ve Subway Surfers gibi birkaç popüler oyun var. Muhtemelen onlardan en az iki tanesini duydun. Dan the Man ve Subway Surfers, sırasıyla platformer ve sonsuz koşucu mekaniği kullanırken, Fruit Ninja tamamen bağımlılık yaratan bir arcade klasiğidir. Mükemmel zaman geçirme oyunları ve genelde süper bağımlılık yapıyorlar.

Pocket City Free

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Pocket City başka bir mükemmel simülasyon oyunu. Sim City gibi bir şey. Bir şehir yaratır, altyapısını inşa eder, herkesi mutlu eder ve daha fazlasını yaparsınız. Temelde bu oyunların nasıl gittiğini biliyorsun. Oyuncular şehri doğru bir şekilde inşa ediyor ve temel olarak kendini yönetiyor ve zayıf bir yapı işleri çok zorlaştırıyor. Ayrıca, oyun hem dikey hem de manzara modları, çevrimdışı oyun ve diğer bazı güzel şeyler için destek içerir. Bu tek bir satın alma oyunu ama aynı zamanda ücretsiz bir sürümü var. Strateji simülatörleri aldıkça bağımlılık yapıyor.

PUBG Mobile

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

PUBG Mobile ve Fortnite, konsol ve PC'deki en popüler atıcılardan ikisi. Mobil cihazlarda hızla popülerlik kazanıyorlar. Bu oyunların her ikisi de çok benzer çekirdek mekaniğine sahiptir. Bir ton başka oyuncuyla bir savaş alanına düştün. Kazanan sonuncusu. Fortnite, atıcı unsurunun üstünde bazı ek işçiliğe sahiptir. Bu temelde tek fark PUBG Google Play'de kullanılabilir. Fortnite'i indirmek ve yüklemek için Epic Games'in web sitesine gitmelisiniz.

Reigns: Her Majesty

Fiyat: Ücretli

Reigns: Her Majesty iki eğlenceli kart oyunu. Aslında biraz Tinder gibi çalışıyorlar. Bir senaryo ve bir seçenek ile bir kart açılır. Senaryoya nasıl cevap verileceğini seçmek için sola veya sağa kaydırın. Doğru yap ve başarılı ol ya da yanlış seç ve başarısız ol. Oldukça hassas bir denge gerektirir. Cevapları ezberleyebilir ve bu şekilde başarılı olabilirsiniz. Her iki oyun da ek bir uygulama içi satın alma olmadan ücretlidir.

SEGA Forever oyunları

Fiyat: Değişir

SEGA, bir sürü eski oyunu remastering yapan mükemmel bir iş çıkardı. Sonic the Hedgehog, VectorMan, Gunstar Heroes, Super Monkey Ball: Sakura Edition, Kid Chameleon ve diğerleri dahil olmak üzere seçmek için bir renk örneği vardır. Her oyun reklam ile tamamen ücretsizdir. Bu oyunlar, daha eski bir oyun dönemi ile iletişim kurmak için mükemmeldir. Gelecekte daha fazla yayın bekliyoruz.

Sky Force Reloaded

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Sky Force Reloaded, Sky Force imtiyazındaki en son yenilik. Tehlikelere uçtuğunuz, havaya uçtuğunuz ve seviyenin sonuna kadar hayatta kalmaya çalıştığınız bir dizi yukarıdan aşağı atıcıdır. Ek olarak, orta seviye olarak savaşın ortasında sıkışıp kalmış insanları kurtarmak gibi yapabileceğiniz küçük yan görevler var. Oyun güzelce yapıldı, pürüzsüz oynuyor ve yapacak çok şey var. Bu, geminizi daha güçlü hale getirmek için yükseltmeyi içerir. Bu bir ton eğlence ve tekrar tekrar oynamak çok kolay.

Supercell oyunları

Fiyat: Freemium

Supercell, tüm Android'de en popüler oyunlardan bazılarına sahiptir. Bunun bir sebebi var, çünkü bağımlılık yapıyorlar. Onların oyunları arasında Boom Beach, Clash of Clans ve Clash Royale sayılabilir. Boom Beach ve Clash of Clans krallık oluşturucu oyunları ve Clash Royale bir kart düello oyunu. Hepsi bir ton içeriğe ve çok sayıda tekrarlanabilirliğe sahip nispeten basit oyunlardır. İnsanlar bu oyunları yıllardır oynuyor çünkü kısa oyun seanslarıyla oynamak çok kolay.

Android için En İyi Strateji Oyunları

Android'de strateji oyunları yıllar içinde daha etkileyici ve karmaşık hale gelmiştir. Eğer düşmanları alt edecek stratejiye sahipsen, dünyanın Fethi, avucunuzun içinde duruyor. Taktik zekanızı test etmek için Play Store'daki en iyi strateji oyunları..

Android için En İyi 15 Ücretsiz Oyun

Daha önce düşünmemiş olabileceğiniz kategorilerde, yetişkinlere yönelik benzersiz ve ilgi çekici ücretsiz oyunlar bulmak için Android'deki en yeni oyunları inceledik. Burada listelenen ücretsiz oyunların her biri dört ve beş yıldızlı derecelendirmele..

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.