Android için En İyi 10 Alarm Uygulaması

Android için En İyi 10 Alarm Uygulaması

Biz insanlar olarak sadece ortak noktalarımız var. Hepimiz yeriz, uyuruz, tuvaleti kullanırız ve genellikle hepimiz uyuduktan sonra uyanırız. Çalar saat, yatak odasındaki her yerde bulunan bir armatürdür ve akıllı telefonlar bir ton insan için bu amaca hizmet eder. Bazen hisse senedi çalar saat uygulaması sadece kesmiyor ve daha iyi bir şeye ihtiyacınız var, ancak cihazınızdaki hisse senedi çalar saat uygulamasını ilk önce iyi bir şekilde denemenizi öneririz. Bu alanda bazı ilginç uygulamalar var, bu yüzden hadi onları kontrol edelim. İşte Android için en iyi çalar saat uygulamaları!

Ağır Uyuyanlar için Çalar Saat - Smart Math

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Ağır Uyuyanlar için Çalar Saat uygulaması basit, ancak etkili bir uygulama. Sınırsız sayıda alarm ayarlayabilirsiniz. Buna ek olarak, uygulama geri sayım alarmları, tekrarlayan alarmlar ve bir kerelik alarmları kurabilirsiniz. Hatta Android Wear, uyku istatistikleri ve daha fazlasını destekler. Her biri, uykuya dalmayacak kadar sizi uyandırmaya çalışan bir mücadele moduna sahip olabilir. Bu, yatma süresi için alarmları içerir, böylece yeterince uyuyabilirsiniz. Ücretsiz sürüm ve ücretli sürüm hemen hemen aynıdır. Bununla birlikte, ücretli sürüm reklamları kaldırıyor.

Alarm Clock: Çalar Saat, Kronometre ve Zamanlayıcı

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Alarm Clock Xtreme en popüler alarmlı saat uygulamalarından biridir. Standart çalar saat özelliklerine sahiptir. Bu müzik alarmları, alarm zorlukları, otomatik erteleme, erteleme düğmesi özelleştirme ve çok daha fazlasını içerir. Bu uygulama aynı zamanda uykunuzu izlemeye çalışır. Alarm Clock Xtreme de 2018 yılında bir yeniden tasarlandı. Ücretsiz sürüm, bugüne kadarki en sinir bozucu reklamlardan bazılarına sahiptir. Bunu denerseniz, ücretli sürümü almanızı kesinlikle öneririz.

Alarmy

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Alarmy kendisine dünyanın en sinir bozucu alarm saati diyor. Bunun bir nedeni var. Alarmları ayarlarsınız ve normalde olduğu gibi kapanır. Ancak, Alarmy ayrıca evinizde bir şeyin görüntüsünü eklemenizi sağlar. Daha sonra yataktan kalkmanız, aynı noktaya gitmeniz ve alarmın durması için aynı şeyin bir resmini çekmeniz gerekir. Genellikle, yataktan kalktıktan sonra, güne uyanırsınız, yani felsefe budur. Ayrıca size rastgele matematik soruları sormasını sağlayabilir, alarmı kapatmak için cihazı sallayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Telefon, alarm çalarken telefonunuzu kapatmanızı bile önleyebilir. Özellikle ağır uyuyanlar için iyi bir alarm uygulaması.

Early Bird Alarm Clock

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Erkenci Kuş Çalar Saat, temel çalar saat uygulamalarından biridir. Neredeyse sonsuz sayıda alarm gibi temel özelliklere sahiptir. Aynı zamanda temaları, alarm zorluklarını, hava durumunu ve daha fazlasını içerir. Alarm zorlukları da oldukça iyi. Bu uygulama aynı zamanda her gün alarm sesini otomatik olarak değiştirebilir. Bu kesinlikle en iyi özellikleri arasında. Çok basit ve sadece işini yapıyor. Ücretli sürümde ücretsiz sürümden farkı reklam olmaması. Aksi takdirde her ikisi de aynı şekilde çalışır.

İyi sabahlar Çalar Saat

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Günaydın Çalar Saat, nispeten yeni saat uygulamalarından biridir. Aynı zamanda uykunuzu izlemeye ve sizi uyandırmaya çalışır. Tabii ki, bu telefonunuzla yatağınızda yatmak demektir. Bunun dışında, iyi çalışıyor. Sıra dışı özelliklerden bazıları beyaz gürültü oluşturucu, hava durumu güncelleme özellikleri, komidin modu ve daha fazlasını içerir. Uyku takibi biraz ilkel, ancak bazı insanlar için işe yarayabilir.

Google Asistanı

Fiyat: Ücretsiz

Google Asistan bir çalar saat olarak ikiye katlayabilir. Siz sadece sizin için bir alarm ayarlamasını isteyin. Alarm daha sonra planlandığı gibi çalar. Ayrıca geri sayım sayaçlarını, hatırlatıcıları destekler ve takviminize bir şeyler ekleyebilir. Her durumda, Google Assistant alarmları hızlı bir şekilde ayarlayabilir ve ayrıca zamanlayıcılar veya hatırlatıcılar gibi şeyleri belirli zamanlarda kapanması için de ayarlayabilirsiniz. Bir şey için alarm ayarlamanın birkaç yolu vardır ve bazıları uyku dışında da olanlar için. Google Asistan'ı zaten kullanıyorsanız, bu iyi bir seçenek.

I Can't Wake Up! Alarm Clock

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Uyanamıyorum uygulaması adının hakkını veriyor. Sabahları uyanmakta zorlananlar içindir. Uygulama alarmı kapatmak için sekiz uyandırma zorluğu içerir. Erteleme düğmesine basmadan önce sizi uyandıracak kadar kararlıdır. Ayrıca çeşitli alarm stilleri, bazı özelleştirme özellikleri ve bazı kolaylık özelliklerine sahiptir. Bu kesinlikle normal stok alarm saatiniz değil. Ancak, listedeki diğer seçeneklerden bazılarından biraz daha temiz hissediyor. Ücretsiz sürüm ve pro sürüm neredeyse aynıdır. Pro sürümü reklamları kaldırıyor.

Sleep as Android

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Sleep as Android, en popüler uyku izleme uygulamaları arasındadır. Siz uyurken uygulama çalışır. Daha sonra ne kadar iyi uyuduğunuzu analiz etmeye çalışır. Telefonunuzla yatakta yatmanızı gerektirir. Bu uygulama aynı zamanda Google Fit, Samsung S Sağlık, Galaxy Gear, Android Wear, Pebble (RIP) ve Spotify ile entegredir. Uygulamayla uyku apnesi olup olmadığını bile tahmin edebilirsiniz. Ancak, bunu bir tanı aracı olarak kullanmanızı önermiyoruz. Her zaman bir doktora danışın! Nasıl uyuduğunuza dair bir fikir edinmek için harika bir yoldur ve aynı zamanda birçok çalar saat işlevselliği ile birlikte gelir.

Timely Alarm Clock

Fiyat: Ücretsiz

Zamanında popüler olmuş tek çalar saat uygulaması. Renkli ve eğlenceli bir tasarıma sahiptir. Çoğunlukla temel özelliklere sahiptir. Bir zamanlayıcı, alarmlar, temalar ve bir saat var. Bu uygulama aynı zamanda özel yapılmış alarm tonları ile Smart Rise özelliği içerir. Google bugünlerde uygulamanın sahibi. Ancak, zaman zaman hala güncellemeler alıyor. Bu uygulamayı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

WakingNews Çalar Saat

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

WakingNews Alarm Clock, Android'deki yeni çalar saat uygulamalarından biridir. Bu bir Yahoo uygulaması ve işleri biraz farklı yapıyor. Alarm ayarlama, birden fazla alarm ve yerel hava durumunuz gibi bazı ekstra şeyler gibi olağan şeyler alırsınız. En benzersiz özellik alarm sesidir. Müzik kullanmak veya her neyse, çeşitli haber kaynaklarından günlük haber bültenleri alırsınız. Buna Yahoo Finans, Yahoo Spor, Engadget ve diğerleri de dahildir. Günlük brifing sizi uyandırır, dünyadaki haberleri anlatır ve gününüze devam edersiniz. Bu yazının yayınlanma tarihi itibariyle hala beta aşamasında.

Yataktan Sizi Kaldırma Garantili 5 Alarm Saat Uygulaması
İlginizi Çekebilir

Yataktan Sizi Kaldırma Garantili 5 Alarm Saat Uygulaması

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile