Android için En İyi 10 Bulut Depolama Hizmeti ve Uygulaması!

Android için En İyi 10 Bulut Depolama Hizmeti ve Uygulaması!

/ / Okuma süresi: 6 dk, 10 sn

Android için bu harika bulut depolama hizmetleri ve uygulamaları ile teknolojinin bir adım önüne geçebilirsiniz! Burada sizin için başka hiçbir şeye mal olmayacak bazı harika ücretsiz bulut depolama uygulamaları da var!

Bulut depolama alanına sahip olmanın iyi bir fikir olduğu bir çağdayız. Verimli, dahili depolama alanınızı kaplamıyor ve her yerde sabit disk taşımak zorunda kalmamak çok daha kullanışlı. Ayrıca dosyaları diğer insanlarla paylaşmayı da kolaylaştırır.

Amazon Drive
Fiyat: Ücretsiz uygulama / Yıllık ücretli planlar var

Amazon Drive, Amazon Prime kullanan herkese iyi bir başlangıç. Amazon Prime'lılar zaten fotoğraf ve videolar için sınırsız yedekleme ile birlikte 5GB'lık ücretsiz depolama alanına sahip olacak. Yıllık yaklaşık $60 karşılığında sınırsız depolama alanına geçebilirsiniz.
Amazon Prime'ınız yoksa da kullanabilirsiniz, ancak 5GB depolama ve sınırsız fotoğraf yedeklemesi size $12 / yıl maliyete mal olacaktır. App bazen biraz hata veriyor, ama yeterince iyi çalışıyor ve dosyalarınıza istediğiniz zaman çevrimiçi erişebilirsiniz.

Box
Fiyat: Ücretsiz / aylık kurumsal seçenekler ücretli

Box.com bulut depolama dünyasında ileri bir seviyede. Box entegrasyonuna sahip çeşitli dosya yönetimi uygulamaları var. Yeni kullanıcılar ücretsiz olarak kişisel hesaplara kaydolabilir ve 10GB’lık ücretsiz depolama alanına sahip olurken, 100GB’lık alan için $10 / aylık bir ücret alır. İşletme fiyatları kullanıcı başına $5-15 / ay arasında değişmektedir ve çok daha fazla özellik içermektedir.

Uygulama oldukça iyi çalışıyor ve sadeliğe ve organizasyona önem veriyor. Ne yazık ki, 100 GB’den fazlasına ihtiyaç duyanların başka yerlere başvurması gerekebilir.

Dropbox
Fiyat: Ücretsiz / Aylık ücretli planlar var

Herkes Dropbox'ı biliyor ve bazılarınızın bu uygulamaya sahip olma ihtimali de var. App otomatik fotoğraf yükleme, kolay paylaşım seçenekleri, en yeni Android tasarım öğeleri, Microsoft Office desteği ve başkalarına dosya gönderme yeteneği ile birlikte geliyor. Bireysel hesaplar, ücretli sçeneklerin yanısıra ücretsiz 2GB alan alır.

Google Drive
Fiyat: Ücretsiz / Aylık ücretli planlar var

Google Drive, mevcut en saygın ve popüler bulut depolama uygulamalarından biridir. Kullanıcılar, seçtikleri takdirde (uygun kalite ayarlarıyla) Google Foto üzerinden sınırsız fotoğraf ve video yedeklemesi ile 15 GB'lık ücretsiz plandan alırlar. Belgeler, not alma, elektronik tablolar ve sunumlar için çeşitli ofis uygulamaları da bulunmaktadır. Ofis uygulamaları ve bulut depolama açısından, rakiplerin zor zamanlar geçirmelerine neden olan güçlü bir platformdur.

MediaFire
Fiyat: Ücretsiz / Aylık ücretli planlar var

MediaFire bir dosya paylaşım hizmeti olarak başladı, ancak kendi başına oldukça iyi bir bulut depolama hizmeti haline geldi. İstediğinizi yükleyebilir ve servis, buluttaki bu dosyalarla paylaşma ve oynatma etrafında döner. Ücretsiz kullanıcılar 10GB kazanır. $7 bir ücret için 1TB alan alabilirsiniz. Bu, dosya paylaşımı için mükemmel bir bulut depolama hizmetidir. Link oluşturma gerçekten çok kolay.

MEGA
Fiyat: Ücretsiz / Aylık ücretli planlar var

Mega, birkaç yıl önce devredilen bir bulut depolama hizmeti olan ve artık kullanılmayan Megaupload'un devamıdır. Mega, kullanıcılara ücretsiz 50 GB alan veren bir hizmettir. Bu bulut depolama uygulamaları ve hizmetleri arasında gördüğümüz en büyük giriş bonusu. 200 GB ila 8 TB arasında değişen bir dizi depolama seçeneği ile birlikte gelir. En büyük özelliği, ek güvenlik ve koruma için yüklenen tüm dosyaları şifrelemesidir.

Microsoft OneDrive
Fiyat: Ücretsiz / Aylık ücretli planlar var

Microsoft OneDrive, çeşitli Windows ürünleriyle doğrudan bütünleştiği için popüler bir bulut depolama seçeneğidir. Yeni başlayanlar için,
5GB ücretsiz bulut depolama alanı alabilir ve ayda 1,99 dolar karşılığında 50 GB'a yükseltebilirsiniz. OneDrive depolama alanı, kişisel kullanım veya işletmeler için olsun, her Office 365 aboneliğine de dahildir. Bu, Microsoft Office ve çevrimiçi bulut depolama alanı için son derece uygun bir fiyat sunar.

Resilio Sync
Fiyat: Ücretsiz

Resilio Sync (eskiden BitTorrent Sync) kendi bulut depolarını yapmak isteyen herkes için en iyi bulut depolama çözümüdür. Bu uygulama masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet ve hatta telefonunuzun senkronizasyonu için hedef olarak kendi ev sunucunuzu seçebilirsiniz. Her şeyi saklamak için kendi makinenizi kullanmanız dışında, Dropbox, Google Drive vb. gibi çalışır. Güvenlik bilincinde olup bulut depolama alanına ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir seçenek. Tek olumsuz yanı, senkronizasyonun yapılabilmesi için alıcı makinenizi her zaman yanınızda tutmanız gerektiğidir. En iyi bölüm, uygulamanın tamamen ücretsiz olmasıdır ve alıcı cihazınızın tutabileceği kadar depolama alanına sahip olursunuz.

Tresorit
Fiyat: Ücretsiz / Aylık ücretli planlar var

Tresorit, daha yeni ve daha pahalı bulut depolama seçeneklerinden biridir. Ancak güvenliği çok ciddiye alıyor. Hizmetine yüklenen her dosyanın uçtan uca şifrelemesini sağlar. Temel hesaplar 1GB depolama alanı alır. Aylık 12,50 dolar size 200GB kazanırken, aylık 30 ABD doları 2TB'ye ulaşır. Bunlara ek olarak, pro planları, ücretsiz hesaptan çok daha fazla güvenlik özelliği içerir. İşletmeler ve kurumsal kullanım için ek seçenekler de vardır. Bulut için ödeme yapmayı düşünenler için güçlü bir seçenek.

Upthere Home
Fiyatı: Ücretsiz / $1,99

Upthere Home, mobil cihazlarda daha yeni bulut depolama uygulamalarından biridir. Western Digital’in sabit sürücü üreticisi. Diğer bulut depolama türlerinden ziyade Google Fotoğraflar'a benzer şekilde çalışır. Bu tür içeriği görüntüleyen bir kullanıcı arayüzü ile otomatik olarak fotoğraf ve video yükleme özelliği sunar. Ancak, diğer dosya türlerini de destekler. Burada basit fiyatlandırma var. Uygulama $1'lık tek fiyatlandırma seçeneği sunuyor. Bu birçok kişi için yeterli olabilir.

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 724 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Android için En İyi 10 Bulut Depolama Hizmeti ve Uygulaması! konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android için En İyi 10 Bulut Depolama Hizmeti ve Uygulaması! ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için En İyi 10 Bulut Depolama Hizmeti ve Uygulaması! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "