Android için En İyi 10 Galeri Gizleme Uygulaması

Android için En İyi 10 Galeri Gizleme Uygulaması

Bazen meraklı gözleri fotoğraf ve videolarımızdan uzak tutmak isteriz. Bunu yapmanın çeşitli yolları var. Uygulama kilitleme, mahremiyet yollarını hızlı bir şekilde sunar. Ayrıca, dosyaları depolayan ve diğer uygulamalardaki dosyaları gizleyen özel kasa uygulamaları da vardır.

Tabii ki, OEM çözümleri de var. Neyi seçerseniz seçin, oda arkadaşlarınızı veya çevrenizi özel içeriklerizden uzak tutmalısınız. Bununla birlikte, teknoloji meraklısı bir kişi, çok fazla çaba harcamadan bunları atlayabilir. Ek olarak, bir hata veya unutulmuş bir şifre, bir miktar veriyi kaybetmek anlamına gelir. Bu, dünyanın sonu değil, ancak bu uygulamalarında sınırsız güvenli uygulamalar olmadığına ve sorun yaşayacağını göz ardı etmeyin. Bunlar gerçekte sadece kısa vadeli gizlilik faydaları sağlar. Her durumda, işte Android için en iyi galeri gizleme uygulamaları.

Kilit (AppLock)

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

DoMobile Lab tarafından yapılan AppLock Android için en popüler uygulama kilitleme uygulamalarından biridir. Temelde herhangi bir uygulamayı kasa uygulamasına dönüştürür. Çeşitli güvenlik önlemleri vardır. Örneğin, onu uygulama çekmecesinden gizleyebilirsiniz. Ek olarak, galerinizi, bulut depolama uygulamalarınızı, dosya gezgini uygulamasını veya dosyalarınıza erişebilecek diğer uygulamaları kilitler. İsterseniz, uygulamayı ücretsiz olarak reklamlarla kullanabilirsiniz.

Calc Vault-Photo,video locker,Safe Browser,Applock

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Calc Vault, basit ama eğlenceli bir galeri gizleme uygulamasıdır. Çoğu gizleme uygulamasının yaptığı gibi çalışır. Bunda video ve resim içeriğini içe aktarırsanız, normal galerinizde görünmez hale gelir. Bu, uygulama çekmecesinde bir hesap makinesi uygulaması olarak kendini gizler. Böylece, orada olduğu hemen belli olmaz. İyi bir özellik, görüntüleri ve videoları doğrudan kasaya yükleyen bir web tarayıcısıdır. Ayrıca sahte şifreler, sahte kapanma uyarıları ve ek güvenlik için izinsiz giriş yapanların resimlerinin çekilmesini ayarlayabilirsiniz. Bu uygulamada en çok şikayet reklamla ilgili. Bu, uygulama içi satın alma yapıp premium sürümün kilidini açarak atlanır. Zaman ayırmaya değer olabilir.

Clock - The Vault : Secret Photo Video Locker

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Clock - The Vault başka bir temel fakat etkili galeri gizleme uygulamasıdır. Temel video kilitleme işlevinin yanı sıra hem video hem de görüntü içeriğini destekler. Aynı zamanda giriş zorlama uyarıları, parmak izi tarayıcı desteği, temalar ve daha fazlasını alabilirsiniz. Özellikle simgeyi ve sahte görüntüleri gösteren sahte şifre kurulumunu gizleme ve değiştirme özelliğini seviliyor. Ortalamanın üstünde bir şifre kurtarma aracına sahiptir (daha fazla ayrıntı için Play Store açıklamasına bakın) ve tüm içeriğinizin yanlışlıkla silinmesini önlemek için korumayı kaldırın. Bu uygulamayla ilgili şikayetlerin çoğu yine reklam gösterimi ile ilgilidir. Neyse ki, bir pro versiyonu var.

Hide Something - Fotoğraf, video gizle

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Hide Something, gördüğümüz en temiz galeri gizleme uygulamalarından biridir. Ayrıca bir kasa uygulaması olarak yeterince iyi çalışıyor. Dosyaları gizlemek için doğrudan üçüncü taraf uygulamalardan paylaşabilirsiniz. Ek olarak, gizli yedeklemeler için Google Drive desteğine sahiptir. Diğer bazı özellikler GIF desteği, sahte kasa modu, parmak izi desteği ve daha fazlasını içerir. Aynı zamanda son uygulamalar menüsünde görünmüyor. Basit, iyi görünüyor ve daha genel özelliklere sahip. Bir uyarı, bu uygulama dosyalarınızı şifrelemez. Bu durumda, bir dosya tarayıcısı ile daha teknoloji meraklısı bir kişi hala dosyalarınıza erişebilir. Meraklı arkadaşlarınız için harika, teknoloji meraklısı hırsızlar için mükemmel değil.

LockMyPix - Fotoğrafları ve Videoları Gizleyin

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

LockMyPix başka bir kaliteli galeri gizleme uygulamasıdır. Tam çevrimdışı destek, sahte giriş, AES şifrelemesi, parmak izi tarayıcı desteği ve SD kart desteği dahil olmak üzere çok sayıda istenilen özelliğe sahiptir. İsterseniz sahte bir kasa bile açabilirsiniz. Birisi uygulamayı açmaya zorluyorsa, bu potansiyel olarak faydalıdır. Bu uygulama sağlam bir seçim gibi görünüyor.

Memoria Photo Gallery

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Memoria, Android'deki yeni galeri gizleme uygulamalarından biridir. Tam galeri değiştirme uygulaması olarak işlev görür ve galeri değişiminin tüm özelliklerine sahiptir. Özelleştirme seçeneklerini, sık kullanılanları, sıralama seçeneklerini, slayt gösterilerini, sabitleme içeriğini ve hepsini içerir. Bu uygulama aynı zamanda tüm albümler de dahil olmak üzere fotoğraf içeriğiniz için yerleşik bir kasa içeriyor. Kasa bir şifre ile güvence altına alınmıştır. Böylece, insanlar galerinize girip normal fotoğraflarınızı bulsalar bile, hassas içeriği görmeden önce fazladan bir adım atmanız gerekir. Uygulama, daha büyük galerilerle biraz zorlanıyor ve bazı seçenekler yalnızca profesyonel sürümde mevcut. Aynı zamanda yeniliği sayesinde birkaç hata barındırıyor. Ancak, zamanla istikrar kazanmasını bekliyoruz.

Norton App Lock

Fiyat: Ücretsiz

Norton Uygulama Kilidi, tipik olarak mükemmel olmayan bir geliştiriciden şaşırtıcı derecede iyi bir başka uygulama. Bu, tüm ortak özelliklere sahiptir. Aynı zamanda birkaç farklı şifre seçeneği, birden fazla uygulama için destek içerir ve applock'u kırmaya çalışan kişilerin fotoğraflarını çeker. Diğer uygulama kilitleri daha fazla özelliğe sahiptir. Ancak, bu temel ilkeleri yapar ve bir Norton uygulaması için şaşırtıcı derecede hafif. Ayrıca uygulama içi satın alımlar veya reklamlar olmadan tamamen ücretsizdir.

SpSoft AppLock

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

SpSoft AppLock başka popüler ve güvenilir bir uygulama. Davetsiz misafirleri kaydetme işlevi, parmak izi desteği, sahte kilit, 31 dil desteği ve daha fazlası dahil olmak üzere her zamanki özelliklere sahiptir. Bu aynı zamanda kilitlediği her uygulama için farklı şifreler için destek içerir ve uzaktan kilitleme özelliğine de sahiptir. Bu, diğer çoğu uygulamanın üstünde fazladan bir adım atıyor. Arada bir hata ile karşılaşılıyor, ancak çoğu kişi bunu kullanıyor gibi görünüyor. Aynı zamanda nispeten ucuz.

Samsung Accessory Service

Fiyat: Ücretsiz

Cihaz üreticileri, stok Android üzerinden cihazlarına birçok özellik ekliyor. Bazen, bir uygulama kilidi veya bir tür gizlilik kasası içerir. Samsung'un Güvenli Klasör özelliği (güvenlik ve ekran kilidi ayarlarında) mükemmel bir örnektir. Bu uygulamalar, üçüncü taraf uygulamalara göre avantajlıdır, çünkü sistem düzeyindedirler. Kaldırılamazlar, doğrudan Android'in OEM sürümüne yerleştirilirler ve bu kaldırılabilir bir uygulamadan daha fazla güvenlik sağlar. Bir kilit ekranı yeterli değilse, üçüncü taraf bir uygulamaya geçmeden önce kesinlikle cihaz üreticisine özgü kilitleme özelliklerine bakmanızı öneririz. Genelde daha az problemli ve daha iyi bir seçenektir.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile