Android için En İyi 10 İngilizce Öğrenme Uygulaması

Android için En İyi 10 İngilizce Öğrenme Uygulaması

İngilizce, karmaşık ama popüler bir dildir. Aslında dünyadaki en popüler dillerden biri ve pek çok ülkede yaygın. İngilizce öğrenmek biraz zor, ama ödüllendirici çünkü onu hemen hemen her yerde kullanabilirsiniz. İnsanların İngilizce öğrenmesine yardımcı olacak şaşırtıcı sayıda uygulama vardır. Birkaç farklı kategoriye ayrılırlar. Memrise veya Drops gibi tam öğrenme deneyimleriniz var, HelloTalk veya Tandem gibi uygulamalar ve ardından Simply English (İngilizce Öğren) gibi phrasebook tarzı uygulamalar. Aşağıdaki üçünün de bir karışımı var. Geldiyseniz muhtemelen zaten en azından biraz bilginiz var. Yani burada Android için en iyi İngilizce öğrenme uygulamaları!

busuu - İngilizce, Almanca, Fransızca +9 dil öğren

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Busuu popüler bir dil öğrenme uygulaması. Aynı zamanda çeşitli dillerden İngilizce'ye çevirmeyi de destekler. Biraz geleneksel yöntemler kullanıyor. Dilbilgisi, heceleme, kelimeler, ifadeler ve konuşma İngilizcesini öğrenirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda aksan eğitimi içerir ve birkaç iyi çevrimdışı İngilizce öğrenme uygulamasından biridir. Yıllık aboneliği için biraz pahalı. Ancak, başlamak için ücretsiz olarak yeterli miktarda içerik alıyorsunuz.

Drops: Amerikan İngilizcesini olarak öğren!

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Language Drops aslında iki İngilizce öğrenme uygulamasına sahiptir. Biri İngiliz İngilizcesi ve diğeri Amerikan İngilizcesi içindir. Uygulama agresif bir kelime yöntemini kullanır. Çok fazla dilbilgisi öğretmiyor. Bunun yerine, konuşma İngilizcesi öğretiyor ve dilbilgisini kendiniz öğreniyorsunuz. Ayrıca çevrimdışı destek, oyunlar ve çeşitli abonelik katmanları ve fiyatları içerir. Bunlar, özellikle her gün ders çalışmak için çok fazla vakti olmayanlar için oldukça iyi uygulamalardır.

Duolingo'yla Bedava İngilizce

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Duolingo en iyi ücretsiz İngilizce öğrenme uygulamalarından biridir. Toplamda iki düzineden fazla dili desteklemektedir ve İngilizce bunlardan biridir. Duolingo öğretmek için eğlenceli bir yöntem kullanıyor. Oyun şeklinde bir sürü gramer ve kelime dersi. Bu nedenle, Mondly, Memrise ve diğerleri gibi daha ciddi uygulamalardan biraz daha renkli ve eğlenceli. Kısa süreli dersleri, öğle tatilinde hızlı öğrenme seansları için de harikadır. Bu kesinlikle insanlara ilk önerdiğimiz İngilizce öğrenme uygulamalarından biridir.

Hello English: Learn English

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Hello English, İngilizce öğrenmek için popüler bir uygulama. Bu dili diğer 22 dilden öğrenmenizi sağlar. Bu çoğu insan için iyidir. Uygulamada 475 ders, çevrimdışı destek, 10.000 kelime sözlüğü ve size yardımcı olacak öğretmenler bulunuyor. Ayrıca günlük haberler, ses ve video klipler ve hatta e-kitaplar gibi eğlenceli öğretim yöntemlerini kullanır. İnsanlar bunu gerçekten seviyor gibi görünüyor ve testlerimizde iyi çalıştı. Abonelikler de oldukça makul, ancak daha ucuz olduğu için bir yıllık abonelik öneriliyor.

HelloTalk Dil Değişimi

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

HelloTalk daha ilginç İngilizce öğrenme uygulamalarından biridir. Öğretmek için bir tür sosyal ağ kullanır. Diğer bireylerle eşleşiyorsun. Size dillerini öğretiyorlar ve sizinkini siz öğretiyorsunuz. Değişim konuşma İngilizce, kelime ve hatta gramer konularında yardımcı olur. Uygulama, 100'den fazla dili destekliyor ve ayrıca sesli aramaları, görüntülü aramaları, kısa mesajları, resimli mesajları ve sesli mesajları da içeriyor. Bunu ikincil bir çalışma şekli olarak kullanmanızı öneririz. Bu Duolingo gibi bir şey ile çok fazla uğraşmadan dil öğretir.

Google Çeviri

Fiyat: Ücretsiz

Google Translate, dil bilimciler ve gezginler için mükemmel bir uygulama. Uygulamanın gerçekten yararlı olan üç ana özelliği vardır. Birincisi, standart metin-metin çeviriniz. Çevrimiçi 103 dil ve çevrimdışı 59 dil destekler. Bu uygulama aynı zamanda gerçek zamanlı olarak konuşmayı çevirir. Kelime bilginizi ve diksiyonunuzu uygulamak için mükemmel bir araçtır. Artık kamerayı kullanarak çeviri yapabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda kameradaki şeyleri gerçek zamanlı olarak çevirir. Google Translate ücretsizdir ve ikinci bir dil öğrenen herkesin sahip olması gerekir.

Ücretsiz İngilizce Öğrenin | İngilizce Çevirmen

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

İngilizce İfadeler öğrenin İngilizce öğrenmek için basit, erişilebilir bir uygulama. Bu bir phrasebook veya başvuru kılavuzu olarak en iyi şekilde çalışır. Amerikan ve İngilizcelerin telaffuzlarıyla birlikte bir sürü İngilizce kelime ve kelime öbeğine sahiptir. Ayrıca kendi sesinizi kaydedebilir ve sesinizi duyabilirsiniz. Bu, çalışma yardımcısı olarak daha iyi çalışsa bile, daha iyi çevrimdışı İngilizce öğrenme uygulamalarından biridir. Bu, Duolingo veya Busuu gibi başka bir uygulamayla birlikte gerçekten iyi bir kombinasyon oluşturuyor.

Memrise ile Dil Öğren

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Memrise, en güçlü ve popüler dil öğrenme uygulamalarından biridir. Çeşitli dilleri destekler ve İngilizce dilini içerir. Memrise bir topluluk sitesidir ve birçok farklı öğretim yöntemi kullanır. Bu, oyunlar, konuşma İngilizcesi, telaffuz kılavuzu ve çok daha fazlası ile birlikte temel kelime hazinenizi ve gramer derslerinizi içerir. Hatta çevrimdışı desteği var. Çoğundan biraz daha pahalı. Ancak, sizi uzun süre meşgul edecek yeterli içerik var.

Kolay İngilizce Öğrenme

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Basitçe Amerikan İngilizcesi öğrenmek için çok basit bir uygulama. Ancak, bu çoğunlukla bir phrasebook olarak kullanışlıdır. Premium versiyon 30 kategoride 1000'den fazla kelime ve kelime öbeği içeriyor. Ücretsiz sürümü yaklaşık 300 tanesini sunar. Bu uygulama aynı zamanda kolay telaffuz için ses telaffuzları, sınavlar ve Flashcards içerir. Bu, Busuu, Duolingo veya Memrise gibi daha ciddi bir uygulamayla eşleştirildiğinde mükemmel bir ikincil çalışma yardımcısıdır. Ayrıca çevrimdışı çalışır.

Tandem Language Exchange: Speak & learn languages

Tandem dil öğrenmek için bir topluluk uygulaması. HelloTalk'a çok benzer. İnsanlarla eşleşiyorsun, onlara dilini öğretiyorsun ve sana onların dilini öğretiyorlar. Uygulama, resimli, yazılı ve sesli mesajların yanı sıra sesli ve görüntülü aramaları da destekler. 150'den fazla dili desteklemektedir. Bu nedenle, bir çift bulmak zor olmamalı. Tandem ayrıca profesyonel öğretmenler sunuyor. Ayrıca, belirli bir günde daha fazla çalışmak istediğiniz konuyu seçebilirsiniz. En iyi HelloTalk gibi bir ikincil öğrenme kaynağı olarak çalışır.

İngilizce Öğrenmek veya Geliştirmek için En İyi Mobil Uygulamalar
İlginizi Çekebilir

İngilizce Öğrenmek veya Geliştirmek için En İyi Mobil Uygulamalar

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile