Android için En İyi 10 Kilo Verme Uygulaması

Android için En İyi 10 Kilo Verme Uygulaması
Image from pixabay.com

Sadece telefonunuza bakarak kilo veremezsiniz. Ancak, kalorilerinizi takip etmenize, bir egzersiz planı hazırlamanıza ve koltuğunuzdan kalkıp harekete geçmenize yardımcı olabilecek bir dizi uygulama ve hatta oyun var. İşte Android için en iyi kilo verme uygulamaları.

Kilo vermek kolay değildir. Ancak, fazla kilolu insanların yapabileceği en sağlıklı şeylerden biri, doktorun ve sağlık uzmanlarının önerdiği ve vücudunuzu olması gereken kilosuna getirmek için yapabilecekleriniz. Bilim son yirmi yılda çok ilerleme kaydetti. Ancak, kilo verme yöntemleri hiç değişmedi. Egzersiz yapmak, doğru yemek yemek ve kalori alımınızı izlemek, kilo vermek için en iyi yöntemdir.

Couch to 5K by RunDouble C25K

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Couch to 5K, yeni başlayanlar için en iyi kilo verme uygulamalarından biridir. Uygulamanın temel hedefi 5 kilometre maraton koşmaya hazır olmak için sizi koltuktan kaldırmaktır. Bunu tamamlamak yaklaşık dokuz hafta süren aşamalarda gerçekleştirilir. Ancak, daha fazla zamana ihtiyacınız varsa, uygulama bunun için de ayarlanabilir. Aynı zamanda sıfır ila 10 km, beş ila 10 km, yarı maraton ve elde etmek istediğiniz zindelik seviyesine bağlı olarak diğer programları içerir. Ortaya çıkan egzersiz şüphesiz sadece zamanla onlarca kilo verdirmeyecek, aynı zamanda daha sağlıklı olacaksınız. Denemek isterseniz indirmek ücretsizdir.

Endomondo Koşu Bisiklet Fitnes

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Endomondo en popüler kilo verme uygulamalarından biridir. Durmunuzu koşma, yürüyüş, bisiklete binme ve diğer 40 spor dalındaki çeşitli egzersizlerden takip edebilirsiniz. Ek olarak, performansınızı analiz edebilir, çeşitli uygulamalar ve giyilebilir ürünlerle senkronize edebilirsiniz (Android Wear, MyFitnessPal ve Google Fit dahil) ve arkadaşlarınızla paylaşmak için sosyal özellikler bile var. Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilir veya ücretli servise abone olabilirsiniz. Çok pahalı değil ve reklamsız bir deneyim, daha fazla istatistik ve daha fazla özellik gibi ek özellikler alıyorsunuz. Her iki durumda da, denemeye değer.

Google Fit: Sağlık ve Aktivite Takibi

Fiyat: Ücretsiz

Google Fit’in diğer kilo verme uygulamalarına kıyasla birçok avantajı var. Örneğin, çoğu Android cihazda önceden yüklü halde geliyor. Yani, yapmanız gereken tek şey uygulamayı açmak. Ek olarak, kullanımı tamamen ücretsiz ve platformlar arası geçiş var. Ayrıca Android Wear, Xiaomi Mi bantları gibi bir dizi giyilebilir akseuar ile fitness durumunuzu izleyebilirsiniz. Google halen bu uygulamayı geliştirmek için çalışmadır, bu nedenle önümüzdeki yıllarda çeşitli iyileştirmeler ve yeni tasarımları görebiliriz. Ancak yeni başlayanlar için iyi bir ilk adım ve Wear OS sahipleri için bir zorunluluktur.

Leap Fitness kilo kaybı uygulamaları

Fiyat: Ücretsiz / Değişir

Leap Fitness, Google Play'deki birkaç iyi fitness ve kilo verme uygulamasıyla bir geliştiricidir. Seçenekleriniz arasında bir ev egzersiz uygulaması, göbek yağını eritmek için iki uygulama, kadınlar için özel bir fitness uygulaması, bir koşu uygulaması, bir egzersiz uygulaması, bir adım sayacı uygulaması ve bir su içme hatırlatma uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamaların her biri farklı şeyler yapıyor. Çoğu, çeşitli egzersizlerinizi takip ederken, diğerleri adım izleme veya su alımı gibi ikincil şeylere yardımcı olur. Bu uygulamalara abonelik tarzında değil tek bir ücret ödenerek sahip olunur. Ancak, bir aboneliği olan çoğu kilo verme uygulamasından daha basittirler.

MyFitnessPal

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

MyFitnessPal, fiziksel aktivitenizi de kaydeden bir kalori sayma uygulamasıdır. Bu şekilde diyetinizi takip edebilir, ne yediğinizi kontrol edebilir ve ardından tüm egzersizlerinizi tek bir yerde kayıt edebilirsiniz. 50'den fazla uygulama ve cihaza bağlanabilir. Ayrıca, nasıl yapılacağı hakkında öğreticilerle gelir. 350'den fazla alıştırma içerir. İlk başta öğrenme eğrisi zor ancak Android'deki en güçlü kilo verme uygulamalarından biri.

MyPlate Calorie Tracker

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

MyPlate bir kalori sayma uygulamasıdır. Bununla beraber, diyetinizi yönetebilir ve ne yediğinizi kontrol edebilirsiniz. Veritabanında iki milyondan fazla öğe var. Ayrıca bir barkod tarayıcı vardır, böylece listenize hızlıca öğeler ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda su alımınızı takip eder. Bunun gibi bir uygulamanın temel fikri, daha sağlıklı yiyecekler ve daha az kalori almak için zamanla diyetinizi düzenleyip yönetebilmenizdir. Sonuç (genellikle) kilo kaybıdır. Uygulamayı abonelik ödemesi yapmadan önce ücretsiz deneyebilirsiniz. Aboneliği satın alırsanız gelişmiş istatistikler, forumlarında özel bir masa ve öncelikli müşteri desteği alacaklar.

Pokémon GO, Zombies, Run! ve diğerleri

Fiyat: Ücretsiz / Değişir

Seni koltuktan kaldıracak ve etrafta dolandıracak çeşitli oyunlar var. Dikkate değer bazı örnekler arasında Pokémon GO, The Walking Dead: Our World, Ingress, Ghostbusters World ve popüler Zombies, Run oyunu sayılabilir. Bunların çoğu, gerçek dünyadaki yerlerde dolaştığınız ve çeşitli aktiviteler yaptığınız AR video oyunlarıdır. Zombies, Run, koşmaya devam ederken kilidleri açılan ve bir hikaye anlatan uygulamadır. AR oyunları genellikle ücretsizdir; Zombies Run ise aylık abonelik maliyetine sahip bir uygulamadır. Koltuğunuzdan kalkıp dışarı çıkmak ve koşmak ya da dolaşmak için fazladan motivasyon istiyorsanız, kilo vermek için mükemmel bir oyun.

Stronglifts 5x5 - Weight Lifting & Gym Workout Log

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

StrongLifts yağ yakmak ve kas yapmanıza yardımcı olmak için iyi bir uygulama. Haftada üç kez seans başına 45 dakikada bir egzersiz rutini üzerinde çalışır. Daha fazla kas yapmanıza yardımcı olmak için çeşitli egzersizler kullanır. Bununla birlikte, uygulama Wear OS desteği, egzersiz videoları, yerleşik bir zamanlayıcı, bir dizi otomatik işlev içerir ve egzersiz ilerlemenizi kaydedebilirsiniz. Egzersizler yeni başlayanlar için başlatılır ve gittikçe zorluğu artırabilirsiniz. Yeni başlayanlar için iyi çalışıyor, ancak kilo vermek için daha ileri egzersiz rutinleri var.

Yoga daily fitness - Yoga workout plan

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Yoga giderek daha popüler hale geliyor. YouTube kanalları, çeşitli çevrimiçi kılavuzlar ve tonlarca Yoga uygulaması var. Yoga Günlük Spor yeni başlayanlar için iyi bir uygulama. Size çeşitli pozisyonlar gösterir ve 30 güne kadar uzanan çeşitli egzersiz planları içerir. Daha iyi yoga uygulamaları var. Ancak, bu uygulama ücretsiz. Eklenen güç ve zorluklar kesinlikle kilo vermenize yardımcı olur. Uygulamada ayrıca egzersiz rutinlerine yardımcı olan başka özellikler de var.

You Are Your Own Gym by Mark Lauren

Fiyat: Ücretli

Mark Lauren'in popüler kitabına dayanan bir uygulama. Uygulama içerisinde yapabileceğiniz 200'den fazla egzersiz var. Çoğu özel ekipman içermez. Bu, evde spor yapmak ya da bir spor salonuna gitmek için fazladan parası olmayan yeni başlayanlar için harika bir uygulama. Diğer egzersizler ve video içeriği için çeşitli eklentiler de satın alabilirsiniz. Uygulamanın kendisi ücretlidir ve fiyatlara göre eklentiler değişiyor. Ancak, yerinizden kalkıp çalışmaya başlamanın çok sağlam bir yolu. Ayrıca, donanıma sahip kişiler için egzersiz videoları içerir, bu nedenle yeni bir evde spor salonu yatırımı yapmaya başlamak için temiz ve küçük bir yoldur. Ekipman ekleyebilir ve daha sonra uygulamada yeni alıştırmalar ekleyebilirsiniz.

Android için En İyi 15 Fitness Uygulaması
İlginizi Çekebilir

Android için En İyi 15 Fitness Uygulaması

En İyi Egzersiz ve Spor Uygulamaları
İlginizi Çekebilir

En İyi Egzersiz ve Spor Uygulamaları

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile