Android için En İyi 10 Koşu Uygulaması

Android için En İyi 10 Koşu Uygulaması

Egzersiz çok önemli. Koşmak en kolay egzersizlerden biridir. Ekipmanı çok az gerektirir ve her yerde koşu alanları vardır. İnsanlar kilo vermek, formda kalmak ve biraz daha uzun ve mutlu bir yaşam sürmek için koşuyorlar. Mobil cihazınız koşu, mesafe, frekans ve hatta bazı durumlarda kalp atış hızınızı izlemek için mükemmeldir. Bu uygulamalar ile bunları takip edebilirsiniz.

Spor uygulamaları genelde abonelik modelini kullanan ücretli uygulamalardır. Temel işlevler için her ay ödeme yapmak kulağa hoş gelmesede, işlerin yolu budur.

Her durumda, bunlar Android için en iyi koşu uygulamaları!

Couch to 5K by RunDouble C25K

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Couch to 5K by RunDouble C25K (C5K olarak kısaltılır), yeni başlayanlar için daha iyi çalışan uygulamalardan biridir. Koşunuzu izler, çaba sarfetmeniz için çalışır ve daha fazlası. Buradaki fikir, dokuz hafta içinde hiçbir zaman 5K koşularına gitmemek. Diğer programlardan bazıları 10k, 5k ila 10k, yarım maraton eğitimi ve hatta eğlenceli bir koşu bölümü içerir. Diğer bazı özellikler arasında bir zaman ve mesafe izleme, müzikle entegrasyon ve kalp atış hızı monitörü desteği bulunur. Bu da fiyatı için özellikle harika. Abonelik yok, sadece çok uygun bir fiyat için pro sürümü var.

Endomondo Koşu Bisiklet Fitnes

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Endomondo en popüler koşu uygulamalarından biridir. Bu uygulamada bir sürü metrik özellik vardır. Bazıları spor izleme, analiz, çeşitli giyilebilir cihazlar, zorluklar ve sosyal özellikler için destek içerir. Bu da koşu dışında egzersizleri izler. Bu, çeşitli şekillerde egzersiz yapan kişiler için harikadır. Ayrıca MyFitnessPal, Google Fit, Android Wear ve Samsung Gear için destek içerir.

Google Fit: Sağlık ve Aktivite Takibi

Fiyat: Ücretsiz

Google Fit, mobil cihazlarda en iyi ücretsiz çalışan uygulamalar arasında. Egzersiz, yakılan kalori ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli şeyleri takip eder. Ayrıca giyilebilir egzersiz izleyicilerini de destekler. Büyük isimlerden bazıları Android Wear, Nike+, Runkeeper, Strava, MyFitnessPal, Lifesum ve hatta uyku takibi için Sleep As Android'dir. Eksikliklerine rağmen uygulama tamamen ücretsizdir. Yeni başlayanlar için kesinlikle harika bir uygulama.

Run with Map My Run

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Run with Map My Run, koşu için başka bir popüler seçenektir. 40 milyonluk bir topluluğa sahip. Bu, koşu rotalarını, parça istatistiklerini, hedefleri takip etmeyi ve daha fazlasını haritalamaya yardımcı olur. Pro sürümü daha iyi analiz, kalp hızı desteği, canlı izleme ve diğer araçları ekler. Neyse ki, ücretsiz sürümü yeni başlayanlar ve ara koşucular için harika çalışıyor. Uygulama ayrıca 600'den fazla etkinlik için izleme içerir. Endomondo gibi, genel olarak egzersiz için harika. Bu biraz pahalı ama yine de uygulama oldukça iyi.

RunKeeper

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Runkeeper, en popüler koşu uygulamaları ve iyi bir sebepten kolay bir uygulama. Gerçekten iyi çalışıyor. Uygulama, çeşitli eğitim rejimleri, izleme araçları, hedefler, ilerleme raporları ve daha fazlasını içerir. Bu, Android Wear, Garmin saatleri ve diğer bazı Bluetooth cihazları gibi giyilebilir cihazlar için destek içerir. Ücretsiz sürüm, temel istatistiklerin yanı sıra izleme ve giriş yapmanızı sağlar. Pro sürümü tüm eğlenceli şeylere sahiptir. Aylık abonelik pahalıdır ve bunu önermiyoruz. Alma yanlısı olanlar için muhtemelen yıllık obonelik daha uygun olacaktır. Bu şekilde çok daha ucuza gelir.

Running Distance Tracker +

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Running Distance Tracker +, koşu uygulamaları söz konusu olduğunda kaba bir elmas türüdür. Rakiplerinin çoğundan biraz daha basit. Uygulama, mesafe ve zaman izleme, ortalama ve mevcut hız istatistikleri, yakılan kalori, sesli geri bildirim ve daha fazlasını içerir. Arka planda gereksiz özellikler veya şişkinlikler yoktur. Ücretsiz sürümü belirtilen tüm özelliklere sahiptir. Çeşitli egzersiz programları satın almak için bir seçenek var. Her birinin bir abonelik seçeneği veya ömür boyu kilit açma fiyatı vardır. Ekstra şeyler almak için sadece bir kez ödeme seçeneği iyidir. Arayüz iyidir.

Runtastic Koşu ve Fitness Takibi

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Runtastic, buradakiler arasında en zengin özellikli çalışan uygulamalardan biridir. Temelde yapmanız gereken her şeyi yapabilir. Bu, fitness izleme, canlı izleme, sesli antrenörler, hedefler, çeşitli giyilebilir cihazlar için destek, diğer uygulamalar için destek ve çok daha fazlasını içerir.

Strava Training: Track Running, Cycling & Swimming

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Strava koşu uygulaması olmasının yanı sıra bir bisiklet uygulamasıdır. Temel olarak, uzun mesafelere seyahat ettiğiniz herhangi bir etkinlik bu kapsamdadır. Uygulama, fitness izleme, birçok giyilebilir cihaz desteği, diğer uygulamalar için destek ve kişisel zorluklar gibi temel bilgileri içerir. Ayrıca koşucular ve bisikletçilerin rotaları planlamasına, önceki egzersizlerini izlemesine ve daha fazlasını yapmasına izin verir. Sağlam, orta yol seçeneği. Rekabetçi olmak için yeterli özelliklere sahiptir, ancak bunları kullanmamanız için çok fazla şeyiniz yoktur. Bu iyi bir denge. Bununla birlikte, abonelik fiyatları rakiplerine kıyasla biraz daha yüksek.

Zombies, Run! (Free)

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Zombies, Run!, en eşsiz çalışan uygulamalardan biridir. Size bir hikaye anlatarak sizi motive eder. Ne kadar uzun gidersen, kilidini açtığın hikaye daha fazla olur. Ücretsiz sürümü bazı temel şeylerle birlikte geliyor. Ancak, bazı ek özelliklerle birlikte tüm hikayeleri almak için pro sürümüne ihtiyacınız vardır. Bu 200'den fazla hikaye misyonu içerir. Zombie Chases eğlenceli bir oyun modudur. Temel olarak, arkanızda zombileri duyduğunuzda veya bunları dağıtmak için malzemeleri düşürdüğünüzde hızlanırsınız. Deneyimi kelimelere dökmek zor. Denemek için ücretsiz bir sürümü var!

Fitbit

Fiyat: Ücretsiz

Bazı durumlarda, başka bir uygulamayı indirmek gerekli değildir. Android Wear, Samsung Gear, Fitbit ve diğerleri de dahil olmak üzere birçok giyilebilir cihaz, deneyimlerine sahip uygulamaları içerir. Bunlar genellikle atılan adımlar, kalp atış hızı (uygulanabilir olduğunda), kat edilen mesafe, merdiven çıkması, yakılan kalori ve diğerleri gibi temel istatistikler için oldukça iyidir. Örneğin, Fitbit temel istatistik izleme için son derece iyi bir uygulamaya sahiptir.

Android için En İyi 15 Fitness Uygulaması
İlginizi Çekebilir

Android için En İyi 15 Fitness Uygulaması

Android için En İyi 10 Sağlık Uygulaması
İlginizi Çekebilir

Android için En İyi 10 Sağlık Uygulaması

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile