Android için En İyi 10 Sağlık Uygulaması

Android için En İyi 10 Sağlık Uygulaması

Sağlıklı olmak, bir noktada herkesin aklında olan bir şeydir. Daha sağlıklı bir hayat, daha az hastaneye gitmeye, daha iyi hissetmenize ve daha fazla şey yapmanıza neden olabilir. Neyse ki, akıllı telefonlarda ve tabletlerde, daha iyi yaşamanıza, daha iyi beslenmenize ve daha sık egzersiz yapmanıza yardımcı olabilecek bi ton uygulama var.

Yararlı olanların çoğu, egzersiz uygulamaları, kalori sayaçları, etkinlik izleme uygulamaları veya her üçünün bazı kombinasyonlarıdır. Android için en iyi sağlık uygulamalarına bir göz atalım! Bununla sağlıklı yemek yemeye biraz odaklanıyoruz. Makalenin hemen altında ve altında bulunan daha fazla sağlık stili uygulama listesi var.

Headspace: Rehber Eşliğinde Meditasyon ve Farkındalık

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Headspace bir meditasyon uygulamasıdır. Headspace çeşitli rehberli meditasyonlar, sakinleştirici ihtiyaçlar için acil SOS seansları ve ihtiyaçlarınıza göre seçim yapmak için çeşitli programlar içerir. Hatta sizi rahatlatıp biraz nefes almanızı söyleyen ara sıra bildirimi de gönderir. Pro sürümü biraz pahalı ama daha fazla özellik içerir.

Home Workout: Ev Egzersizleri - Ekipmansız

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Ev Egzersizleri yeni başlayanlar için mükemmel bir sağlık uygulaması. Bu uygulama evde hiç ekipman olmadan yapabileceğiniz egzersizler koleksiyonuna sahiptir. Spora başlangıç ile senin ​​arandaki tek şey bir indirme düğmesi. Bazı egzersiz rutinleri, ısınma, germe, ağırlık antrenmanı, kuvvet antrenmanı ve daha fazlasını içerir. Ayrıca video ve animasyon kılavuzları, grafikler ve daha fazla izleme de elde edersiniz. Özellikle egzersiz ekipmanına fazla para harcamak istemiyorsanız çok iyi.

Lifesum: Diyet Planı, Kalori Sayacı ve Gıda Günlüğü

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Lifesum, diyet ve egzersizi birleştiren başka bir uygulamadır. Sizi her yemeğin ayrıntılarını tutmaya zorlamaz. Bunun yerine, takip etmek için temel kurallar sunar. Uygulama, kilo, boy, cinsiyet ve fitness hedefleriniz gibi şeyler ister. Uygulama herkese bu bilgilerin kişiselleştirilmiş tavsiyelerini verir. Ayrıca özel diyetler için mikro izleme gibi özel şeyler içerir. Bazı sosyal özellikler ile birlikte herkes için yemek ve egzersiz izleme ücretsizdir. Her şey bir abonelik gerektirir. Lifesum, bir defada üç, altı veya 12 ay boyunca ücretli abonelikler gerektirir. Bu harika sağlık uygulamalarından biridir.

MyFitnessPal

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

MyFitnessPal en popüler sağlık uygulamalarından biridir. Diyetinizi kontrol altında tutmak gerçekten çok iyi bir iş. Gıda maddelerinin geniş bir veritabanına sahiptir. Böylece yediğiniz her şeyi takip edebilirsiniz. Kalori sayımı en kullanışlı işlevidir. Ek olarak, bir ton başka fitness ve sağlık uygulamaları ile entegre etme kapasitesine sahiptir. Ayrıca gerçekleştirilecek egzersizler, etkileşimde bulunacak bir topluluk ve ilerlemeniz hakkında istatistikler de vardır. Ücretsiz sürümü temel kalori sayma gibi şeyler yapar. Geri kalanlar için aboneliğe ihtiyacınız var.

Runtastic: Koşu ve Fitness Takibi

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Runtastic en popüler sağlık uygulamalarından biridir. Rutin olarak Android Wear gibi yeni teknolojilerin ön planda. Ek olarak, istatistikler, grafikler, egzersiz izleme ve daha fazlasını içerir. Hatta bir ayakkabı izci var. Bu şekilde yeni ayakkabılar ne zaman satın alacağınızı biliyorsunuz. Abonelik ayrıca rakiplerinin birçoğu ile karşılaştırıldığında nispeten ucuzdur. Ayrıca Google Fit ve MyFitnessPal ile entegrasyon var. Bu gerçekten iyi bir sağlık uygulamaları üçlüsüdür. RunDouble tarafından 5K için Couch koşucular, özellikle yeni başlayanlar için başka mükemmel bir uygulama.

StrongLifts 5x5

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

StrongLifts 5x5 Egzersiz, daha iyi sağlık uygulamalarından biridir. StrongLifts sistemi ile daha çok kuvvet antrenmanlarına odaklanır. İlerlemenizi, bir zamanlayıcıyı ve diğer bir sürü şeyi kaydetmek için yöntemler içerir. Ayrıca çeşitli egzersizler ve antrenman egzersizleri de vardır. Uygulama, Android Wear desteği, bulut tasarrufu ve diğer bazı şık şeyler ile mükemmel bir deneyim sunuyor. Uygulama içi satın almalar, ücretsiz uygulamada aldığınız şeyle birlikte ek içerik sağlar. Sadece koşmaktan başka bir şey arayanlar için mükemmel.

Yoga Günlük Fitness

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Yoga Günlük Fitness, iyi ve basit bir yoga uygulaması. Esnekliği, çekirdek gücünü ve diğer her türlü sağlık faydasını artırabilecek çeşitli pozlar ve egzersizler sunar. Bu uygulama, başlamanıza yardımcı olacak birkaç iyi günlük rutine sahiptir. Ancak, yoga konusunda gerçekten ciddi olanlar, nihayetinde diğer, daha iyi uygulamalara geçeceklerdir. Biz sadece bunu tavsiye ediyoruz, çünkü fiyat etiketi son derece yönetilebilir ve yeni başlayanlar için mükemmel.

You Are Your Own Gym by Mark Lauren

Fiyat: Ücretli

You Are Your Own Gym, en kullanışlı sağlık uygulamalarından birisidir. Uygulama bir dizi egzersizleri içerir. Hiçbiri spor salonuna gitmenizi gerektirmez. Bu 200'den fazla egzersizleri içerir. Uygulama ayrıca videoları (ayrı bir eklenti aracılığıyla), rutinleri ve diğer şeyleri içerir. Aşırı karmaşık değildir. Artı tarafı, bu egzersizleri temelde her yerde yapabilirsiniz. Uygulama, uygulama içi satın alma veya reklam olmadan ücretlidir.

Google Fit: Sağlık ve Aktivite Takibi

Fiyat: Ücretsiz

Birçok telefon üreticisinin şu anda sağlık uygulamaları var. Google'ın da Google Fit'i var, Samsung'un S Health'i var ve birkaç tane daha var. Bu uygulamalar genellikle kondisyonunuzu, kalori alımınızı, su alımını ve diğer fitness istatistiklerini izler. Hiçbiri kötü değil. Bu uygulamalar genellikle ücretsiz, kullanımı daha kolay ve iyi özelliklere sahip. Yine de en iyisi Google Fit ve S Health'dir.

Android için En İyi 15 Fitness Uygulaması
İlginizi Çekebilir

Android için En İyi 15 Fitness Uygulaması

Daha Akıllı, Daha Sağlıklı ve Daha Mutlu Olmak İçin Günlük Yapabileceğiniz 13 Şey
İlginizi Çekebilir

Daha Akıllı, Daha Sağlıklı ve Daha Mutlu Olmak İçin Günlük Yapabileceğiniz 13 Şey

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile