Android için En İyi 10 Seyahat Uygulaması

Android için En İyi 10 Seyahat Uygulaması

Cep telefonları gezginler için önemli araçlardır. Bilgilere bakabilir, otel rezervasyonu yapabilir, pit durakları ve avucunuzun içinde her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Giderek daha fazla kişi seyahat için cep telefonlarına bağlanıyor. Bir sonraki seyahatinizi de kolaylaştırmak adına Android için en iyi seyahat uygulamaları!

Çeşitlilik açısından, bu uygulamalar herhangi bir GPS veya navigasyon uygulamasını kapsamaz. İhtiyacınız varsa diğer harita uygulamalarına göz atın!

Seyahat ederken size yardımcı olabilecek Android uygulamaları

Airbnb

Fiyat: Ücretsiz

Airbnb en iyi bağımsız seyahat uygulamalarından biridir. Ayrıca, orada en çeşitli seçeneklerden bazılarına sahip. Bilmeyenler için Airbnb, insanların rasgele seyahat edenlere yedek oda kiralamasına izin veriyor. 190'dan fazla ülkede 2,5 milyon konuta sahiptir. Başka şeylerle ilgileniyorsanız, etkinlikleri bir seyahat programına da ekleyebilirsiniz. App kendi sorunları vardı ve bağımsız doğa ara sıra sorun için kendini ödünç. Ancak, tipik deneyimi kaldırmak ve farklı, genellikle daha ucuz bir seçenek için gitmek gerçekten eğlenceli bir yol.

Booking.com

Fiyat: Ücretsiz

Booking.com, en popüler ve yüksek puan alan seyahat uygulamaları arasında. Ana özelliği, bir milyondan fazla otel, motel ve diğer konaklama imkanlarını elinde bulundurmaktadır. Ayrıca, yerel konumlar, görülecek yerler ve hatta yerel WiFi noktaları hakkında bilgi vardır. Çevrimdışı haritalar, online rezervasyon, takviminize rezervasyon ekleme ve daha fazlası gibi bazı kolaylık araçları da vardır. Uygulamanın kullanımı tamamen ücretsizdir. Seyahat uygulamaları açısından biraz tipik bir deneyim sunuyor.

Google Çeviri

Fiyat: Ücretsiz

Herkesin yeni bir dili konuşmayı, okumayı veya yazmayı öğrenmesi için zamanı yoktur. Bu kullanıcılar muhtemelen Google Translate gibi bir uygulamaya ulaşmalı. Herhangi bir dili başka bir herhangi dile tercüme etme yeteneğine sahiptir. Ek olarak, anında çeviri yapmanızı sağlayan bir kamera özelliği vardır. Hepsinden iyisi, insanlarla konuşmanıza yardımcı olabilecek gerçek zamanlı bir konuşma çevirmeni var. Buradaki en önemli seyahat uygulamalarından biridir. Ayrıca tamamen ücretsizdir. Başka ülkelere seyahat ederken kesinlikle buna sahip olmalısınız.

Trips by Lonely Planet / Guides by Lonely Planet

Fiyat: Ücretsiz / Yükseltme Ücretli

Lonely Planet, Google Play'de bir geliştiricidir. Bunların bir çift iyi seyahat uygulamaları var. İlki bir rehber uygulaması. Tüm dünyada 100'den fazla şehirde yapılacak eğlenceli şeyler sunuyor. Aynı zamanda sesli phrasebook'lar, çevrimdışı haritalar ve diğer eğlenceli şeyler içerir. İkinci uygulama, bir çeşit seyahat günlüğüdür. Arkadaşlarınızla kolay paylaşım için fotoğraflarınızı ve deneyimlerinizi bir noktaya koymanızı sağlar. Anılarınızı sosyal medyaya koymadan günlüğe kaydetmenin iyi bir yolu. Seyahat kaydı uygulaması ücretsizdir. Rehber uygulaması birkaç dolar gerektirebilir, ancak buna değer.

KAYAK

Fiyat: Ücretsiz - Reklam içeriyor

KAYAK'ın uygulaması uzun zamandır yayında. Yıllardır daha tutarlı seyahat uygulamalarından biri olarak duruyor. Oteller, uçuşlar ve kiralık arabalar için rezervasyon yapmanızı sağlayan hepsi bir arada bir uygulamadır. Bununla birlikte, seyahat etmek istediğiniz yere göz atmak için bir keşif seçeneğine sahiptir. Ayrıca, önceden rezervasyon yapmamış olsanız bile önceden mevcut seyahat planlarınızı izlemenize izin verir. Bu, daha iyi bir fiyat bulmanıza yardımcı olmak için fiyat uyarıları, fırsat uyarıları ve fiyat tahminleri gibi şeylerle deneyimi ortaya çıkarır. Bu, Booking.com gibi biraz normal bir yetenekle dolu bir seyahat deneyimi sağladığından, yapmanız gereken neredeyse her şeyi yapıyor.

Priceline

Fiyat: Ücretsiz

Priceline, en tanınmış seyahat uygulamalarından biridir. Binlerce araç kiralama ve uçuş seçeneği ile birlikte 800.000'den fazla otele sahiptir. Hizmet ayrıca Google Cüzdan desteği, gelecekteki rezervasyon takibi ve daha fazlası gibi küçük özellikler içeriyor. Uygulamanın iddiası, Ekspres Fırsatları, Kendi Fiyatını İste ve son dakika otel odası fırsatları gibi çeşitli fırsatlardır. Bu, bazı seyahat planlarında yardımcı olabilir, özellikle de önceki planlarınızın düşebileceği uygun olmayan veya olmayanlar. Mükemmel değil, ama seyahat uygulamalarında büyük bir isim.

TripIt

Fiyat: Ücretsiz

TripIt sadece birkaç iyi seyahat planlayıcısı uygulamalarından biridir. Çoğu kullanıcı, bu tür şeyler için not alma uygulamaları, gerçek kağıt, bir randevu defteri, takvim uygulaması veya yapılacaklar listesi uygulamalarını kullanır. Ancak, hepsiyle birlikte çalışan bir uygulamaya sahip olmak güzel. Bu, güzergahınızı tek bir noktaya entegre eder. Koltuk yükseltmeleri veya uçuş iptalleri gibi şeyleri de izleyebilir. TripIt tamamen ücretsizdir.

Yelp

Fiyat: Ücretsiz - Reklam içeriyor

Herkes Yelp'i biliyor. Bir işletme hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız gidilecek en iyi yerlerden biri. Seyahat ederken, bölge hakkında daha fazla bilgi edinmenize, iyi yerlerin nerede olduğunu öğrenmenize ve iyi olmayan yerlerden kaçınmanıza yardımcı olabilir. Uygulama kullanımı kolaylaştıran temiz bir tasarım kullanır. İhtiyacınız olduğunda başka çeşitli hizmetler de bulabilirsiniz. Muhtemelen çok sık kullandığınız bir şey olmayacak, ama ihtiyacınız olduğunda kullanışlı bir araçtır. Google Haritalar biraz daha kolay ve daha fazla işleve sahip, ancak bu kötü bir ikinci görüş değil.

Lyft, Uber ve BiTaksi

Fiyat: Ücretsiz / Değişir

Gittiğiniz şehirde bi yerden bir yere gitmek için bir araba kiralamanız gerekli değil. Bu günlerde, hızlı ve verimli bir şekilde dolaşmanıza yardımcı olacak çeşitli taksi ve seyahat paylaşım uygulamaları var. Bazı seçenekler Lyft, Uber ve BiTaksi içerir. Birçok şehir ve ülkenin kendi bölgesel hizmetleri de vardır. Ancak bunlar da genellikle makul fiyatlı hizmetlerdir. Dünyanın her yerinden insanlar bu hizmetleri kullanmaktadır ve çoğu sürücülerin işe alınmasından önce bir arka plan kontrolü gerektirir. Sürekli olarak sürmeyi planlamadığınız sürece, bir sürüş paylaşımı veya taksi uygulaması ihtiyacınız olabilir.

Tatil Yolculuğunda Yanınızda Olması Gereken En İyi 21 Seyahat Uygulaması
İlginizi Çekebilir

Tatil Yolculuğunda Yanınızda Olması Gereken En İyi 21 Seyahat Uygulaması

Seyahat için En Popüler iPad Uygulamaları
İlginizi Çekebilir

Seyahat için En Popüler iPad Uygulamaları

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile