Android için en iyi 10 TV Kumanda Uygulaması

Android için en iyi 10 TV Kumanda Uygulaması

/ / Okuma süresi: 5 dk, 32 sn / Yorum (0)
A A A

IR blaster cep telefonlarında en az kullanılan özelliklerden biridir. Ayrıca, cep telefonlarında daha nadir yer alan bir özellik. Aslında çok fazla kullanım alanı var. Bunlardan biri televizyonunuzu kontrol etmektir. Bunu yapabileceğiniz çeşitli uygulamalar var. Ancak, bir sürü TV markası var. Bu iyi bir eşleşme bulmayı zorlaştırabilir. Bu makalede, Android için en iyi TV uzaktan kumanda uygulamalarını listeliyoruz.

İlginizi Çekebilir
ZaZaRemote - Uzaktan Kumanda Sihirbazı

ZaZaRemote - Uzaktan Kumanda Sihirbazı

ZaZaRemote cep telefonunuzun kumanda özelliğini (varsa) kullanmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Google Home
Fiyat: Ücretsiz (donanım maliyetli)

Google Home, kesinlikle en iyi uzaktan kumanda uygulamaları arasındadır. Temel işlevi Google Home ve Google Chromecast cihazlarını kontrol etmektir. Bu, bu işi yapmak için bunlardan birine ihtiyacınız olması gerekiyor demektir. Aksi takdirde, oldukça basit. Tek yapman gereken bir gösteri, film, şarkı, resim ya da her neyse seçmektir. Daha sonra ekranınıza dökün. Kanal değiştirmek gibi şeyler yapamaz. Ayrıca sesi de değiştiremez. Ancak, telefonunuzdaki ses seviyesini değiştirebilir ve aynı etkiye sahip olabilirsiniz. Sadece zaman geçtikçe daha iyi olacak. Uygulama ücretsizdir. Ancak, Google Home ve Chromecast cihazlarını satın almanız gerekir.

Roku
Fiyat: Ücretsiz

Resmi Roku uygulaması Roku sahipleri için mükemmeldir. App Roku üzerinde hemen hemen her şeyi kontrol etmenizi sağlar. Roku uygulaması ile uzaktan hızlı ileri sarma, geri sarma, oynat/duraklat ve gezinti düğmeleri ile birlikte gelir. Aynı zamanda sesli arama ile geliyor. TV uzaktan kumanda uygulamaları söz konusu olduğunda düşündüğünüz şey bu değil. Ancak, bir Roku olanların gerçekten tam bir uzaktan kumanda uygulaması ihtiyacı. Uygulama ücretsizdir.

Smart IR Remote - Anymote
Fiyatı: Ücretsiz / $6,99

Smart IR Remote, daha iyi TV uzaktan kumanda uygulamalarından biridir. 900.000'in üzerinde cihaz desteği sağlıyor. Sadece televizyonlar için de değil. DSLR kameralar, klimalar ve bir IR blasterine sahip olan herhangi bir teknolojik cihaz için destek içerir. Uzaktan kumandanın kendisi basit ve okunması kolay. TV'niz bu şeyleri destekliyorsa, Netflix, Hulu ve hatta Kodi gibi şeyler için düğmeler de vardır. Fiyatı biraz pahalı ama, gerçekten iyi çalışıyor.

Sure Universal Smart TV Remote Control
Fiyat: Ücretsiz / $4.99'dan başlıyor

Sure Universal Smart TV Uzaktan Kumanda kesinlikle ayrıntılı. Aynı zamanda harika TV uzaktan kumanda uygulamalarından biridir. Bir sürü televizyonda çalışıyor. Anymote gibi, ayrıca IR blaster ile diğer cihazları da destekler. Fotoğraf ve videoları yayınlamak için DLNA ve WiFi desteği var. Amazon Alexa için bile destek var. Ayrıca, Google Asistan'ın kişisel bir asistan uygulaması için destek sunan tek uygulama olmadığı anlamına da gelir. Ancak, satın almadan önce bunu deneyebilirsiniz.

Twinone Universal TV Remote
Fiyat: Ücretsiz

Twinone Universal Remote, daha iyi ücretsiz TV uzaktan kumanda uygulamalarından biridir. Basit bir tasarıma sahiptir. Ayarladıktan sonra bununla hiçbir problem yaşamazsınız. Ayrıca çoğu TV ve uydu için de düzgün bir şekilde çalışır.
Bu kategorilere uymayan bazı cihazlar için bile destek var. Şu anda, tek kötü kısmı reklamdır. Twinone onlardan kurtulmanın bir yolunu sağlamaz. Bunu karşılamak için gelecekte ücretli bir sürüm görmek isteriz.

Unified Remote
Fiyatı: Ücretsiz / $3,99

Unified Remote uzaktan kumanda, daha benzersiz uzaktan kumanda uygulamalarından biridir. Birinin bilgisayarını kontrol etmek için kullanışlıdır. Bu, HTPC (ev sineması PC) kurulumlarına sahip olanlar için avantajlıdır. PC, Mac ve Linux için destek var. Daha iyi giriş kontrolü için bir klavye ve bir fare ile birlikte geliyor. Raspberry Pi cihazları, Arduino Yun cihazları ve daha fazlası için de harika. Ücretsiz sürüm, özelliklerin çoğunda bir düzineden fazla uzaktan kumandaya sahip. Ücretli sürüm, 90 uzaktan kumanda, NFC desteği, Android Wear desteği ve daha fazlası dahil olmak üzere her şeyle birlikte gelir.

Xbox
Fiyat: Ücretsiz

Xbox uygulaması mükemmel bir iyi uzaktan kumanda uygulaması. Xbox Live'ın birçok bölümüne erişmenizi sağlar. Bu mesajlar, başarılar, haber akışı ve daha fazlasını içerir. Arayüzde gezinmek, uygulamaları açmak ve daha fazlası için bunu kullanabilirsiniz. Pek çok kişi Xbox'larını hepsi bir arada eğlence paketi olarak kullanıyor.

Yatse
Fiyat: Ücretsiz / $6.49'den

Yatse, Kodi için uzaktan kumanda uygulamalarından biridir. Bir çok özelliği vardır. Ayrıca Plex ve Emby sunucuları için yerel desteğe sahiptir. Çevrimdışı bir kütüphaneye erişebilir, Kodi'yi bütünüyle kontrol edebilir ve hatta Muzei ve DashClock için desteğe de sahip olabilirsiniz. Bu uygulamanın yapabileceği şeyler söz konusu olduğunda sadece buzdağının görünen kısmındayız. Bunu ücretsiz deneyebilirsiniz.

LG TV Remote
Fiyat: Ücretsiz (genellikle)

Çoğu TV üreticisinin akıllı TV'leri için uzaktan kumanda uygulamaları var. Bu uygulamalar genellikle her türlü işlevselliğe sahiptir. Akıllı TV'nize WiFi üzerinden bağlanırlar. Bu, bu işi yapmak için IR blasterine ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir.
Kanalı veya sesi değiştirebilirsiniz. Televizyonda uygulama seçmenize bile izin verir. Bazı üretici uygulamaları oldukça iyi. Samsung ve LG özellikle uygulamaları ile iyi bir iş yapma eğilimindedir. Linkte sadece LG kumanda uygulaması var ve markette arama yaparak diğer markaların uygulamalarına erişebilirsiniz.

Peel Universal Smart TV Remote Control
Fiyat: Ücretsiz (genellikle) / Değişir

IR blaster donanımı ile çoğu telefon bir uzaktan kumanda uygulaması ile gelir. Bunları genellikle Google Play Store'da bulabilirsiniz. Örneğin, birkaç HTC cihazı Peel kullanır. Bunlar, üreticilerin cihazlarıyla test ettiği uygulamalar. Dolayısıyla, en azından çoğuyla çalışacak olmaları oldukça muhtemeldir.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 2767 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Android için en iyi 10 TV Kumanda Uygulaması konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android için en iyi 10 TV Kumanda Uygulaması ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için en iyi 10 TV Kumanda Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.