Android için En İyi 10 Video Sohbet Uygulaması

Android için En İyi 10 Video Sohbet Uygulaması

Görüntülü görüşme bu günlerde oldukça kolaydır. Bunu bilgisayarlarla, mobil cihazlarla ve hatta tabletlerle yapabilirsiniz. Seçenekleriniz oldukça popüler ve yaygın. Arkadaşlarıyla veya ailenizle görüntülü sohbet etmek isteyenler için birçok seçenek mevcut. İşte Android için en iyi görüntülü sohbet uygulamaları!

Facebook Messenger

Fiyat: Ücretsiz· Uygulama içi satın alma içeriyor

Facebook Messenger, gezegendeki en popüler mesajlaşma uygulamalarından biridir. Birçok insanın uygulamayı sevmediğini biliyoruz. Hala çok fazla çalışmaya ihtiyaç duyduğu konusunda hemfikiriz. Bununla birlikte, Facebook'u kullanan çok fazla insan var. Görüntülü sohbet deneyimi nispeten iyi çalışıyor. Tanıdığınız kişilerin çoğu Facebook'ta olduğundan, bu uygulamayı kullanmak herkesi yeni bir platforma katılmaya ikna etmekten daha kolaydır.Mükemmel değil, ama belki de bu listedeki görüntülü sohbet uygulamalarının en kullanışlısı. En azından bedava.

Google Duo - Yüksek Kaliteli Görüntülü Konuşma

Fiyat: Ücretsiz

Google Duo, esasen Google’ın FaceTime’a cevabıdır. Aynı zamanda mevcut en basit görüntülü sohbet uygulamalarından biridir. Sadece giriş yapın, numaranızı doğrulayın ve kullanın. Normal bir telefon görüşmesi yaptığınız gibi diğer Google Duo kullanıcılarıyla görüntülü arama yapabilirsiniz. Ayrıca, görüntülü aramayı cevaplamadan önce birinin ne yaptığını görmenizi sağlayan Knock Knock adlı bir özellik içerir. Uygulama çapraz platformlarda çalışır. Bu, iOS ve Android arasında çalıştığı anlamına gelir. Söylentilere göre, bilgisayar desteği için bir web versiyonu gelecek.

imo free HD video calls and chat

Fiyat: Ücretsiz· Reklam İçeriyor

Imo basit bir görüntülü görüşme ve sohbet uygulamasıdır. 2G, 3G, 4G ve LTE ağları için uyumluluğu vardır. Bu, kötü bağlantılarla internete bağlaı olanlar için iyidir. Aynı zamanda hem iOS hem de Android ile uyumludur. Metin sohbeti ve video görüşmesinin yanı sıra, bu uygulamada sizi basit bir deneyimden geri tutan herhangi bir şişkinlik yok. İndirmek ve kullanmak ücretsizdir. Başa çıkmanız gereken tek şey bazı reklamlar.

JusTalk: Ücretsiz Görüntülü Sohbet &Görüşme&Arama

Fiyat: Ücretsiz  · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

JusTalk, daha az bilinen görüntülü sohbet uygulamalarından bir tanesidir. Ancak, aslında oldukça iyidir. Uygulamanızı istediğiniz gibi temalandırabilirsiniz. Ek olarak, video görüşmesindeyken doodle uygulamasına eğlenceli bir şeyler eklemek için doodle gibi şeyler yapabilirsiniz. Ayrıca grup sohbetleri, şifreleme ve çapraz platform desteği sunar. Video görüşmelerin birincil özellik olduğu Google Duo gibi bir şeye iyi bir alternatif. Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Uygulama içi satın alımlar, temalar ve diğer kişiselleştirme avantajları gibi şeyler içindir. Gerçekte işlevselliği etkilemiyorlar.

Kik

Fiyat: Ücretsiz

Kik popüler bir video sohbet uygulamasıdır. Aslında görüntülü sohbet özelliklerine sahip bir metin sohbeti uygulaması. Uygulamaya tek veya grup sohbeti, çoğu medya paylaşımı türü (GIF, video, resim vb.) desteği ve etiketler gibi bazı ekstra şeyler dahildir. Kik, mobil oyuncular için popüler bir sohbet servisidir. Mesela, Clash of Clans için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda telefon numaranızı da istemez. WhatsApp veya Google Duo'dan farklı olarak standart bir kullanıcı adına ihtiyacınız var. Renkli, değişik bir uygulama, bu yüzden biraz daha ciddi bir uygulama isteyenler diğerlerine bakmaya devam edebilir. Aksi takdirde, Kik hem video hem de metin sohbetleri için mükemmel bir alternatif uygulamadır.

Signal Private Messenger

Fiyat: Ücretsiz

Signal Private Messenger en popüler gizlilik sohbet uygulamalarından biridir. İki Signal kullanıcısı arasında tüm mesajlar, sesli çağrılar ve görüntülü sohbetler için uçtan uca şifreleme özelliği bulunur. Bireysel sohbetlere daha çok odaklanır. Grup sohbeti özellikleri var, ancak çoğunlukla kişisel kullanım için. Bu onunla rakip gizlilik sohbet uygulaması Telegram arasındaki en büyük farklardan biridir. Bazı şifreli sohbetler için iyi bir yol. Bu uygulama aynı zamanda tamamen ücretsiz ve açık kaynak. Grup görüntülü sohbetlere ihtiyacınız varsa daha iyi görüntülü sohbet uygulamaları var.

Skype

Fiyat: Ücretsiz  · Reklam İçeriyor

Skype, herhangi bir platform için en popüler görüntülü sohbet uygulamalarından biridir. PC de dahil olmak üzere çoğu platformda yerel uygulamalara sahiptir ve bu da onu en iyi platformlar arası seçeneklerden biri yapar. Android uygulaması kesinlikle mükemmel değil, ancak genellikle işi halledebilir. 25 kişiye kadar grup görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda ücretsiz bir metin sohbeti, Microsoft ve Facebook hesap entegrasyonu sunmaktadır. Uygulamanın hala çalışmaya ihtiyacı var, ancak kesinlikle bir veya iki yıl önce olduğundan daha iyi. Çapraz platform desteği de en üst düzeydedir.

Viber Messenger

Fiyat: Ücretsiz  · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Viber, sesli arama uygulaması olarak hayata başladı. Normal telefon görüşmeleri ile birlikte servisteki insanları arayabiliyordunuz. O zamandan beri tam teşekküllü bir mesajlaşma servisi haline geldi. Daha önce yapabildiğiniz gibi telefon görüşmesi yapabilirsiniz (ücretlidir). Ayrıca metin sohbeti, görüntülü arama ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca Viber kullanıcıları arasında sesli, yazılı ve görüntülü aramalarda şifreleme özelliği de vardır. Gizli sohbetler gibi birkaç ekstra eğlenceli özellik daha var. Facebook Messenger'a benzer şekilde biraz daha ağır. Uygulama içi satın alma, etiketler ve diğer kişiselleştirme öğeleri gibi şeyler içindir.

WhatsApp Messenger

Fiyat: Ücretsiz

WhatsApp, şimdiye kadarki en popüler mesajlaşma uygulamalarından biridir. Bir milyardan fazla aktif kullanıcısı olan birkaç uygulamadan biridir. Facebook bir süre önce bu uygulamayı satın almadan önce bir metin sohbet servisi olarak başladı. O zamandan beri, uygulama sesli görüşme, görüntülü görüşme ve diğer özelliklere kavuştu. Video görüşmesi oldukça iyi çalışıyor ve onu kullanmakta herhangi bir problem yaşamayacaksınız. Facebook tarafından satın alındığından beri çoğu kimseler uygulamaya güvenmiyor. Ancak, sadece çalışan ve kararlı bir şey arıyorsanız, bu denemek için en iyi uygulama.

BiP Messenger

Fiyat: Ücretsiz  · Uygulama içi satın alma içeriyor

BiP'te, çok iyi bir görüntülü ve sesli arama deneyimi yaşarsınız. BiP’li tüm arkadaşlarınla ve ailenle harika bir ses ve cam gibi görüntüyle konuşursun, üstelik ücretsiz. BiP’te olmayan arkadaşlarına bile “alo” diyebilirsin. Tüm cep telefonlarını ve sabit hatları gündüz ya da gece istediğin saatte ararsın. BiP’te her yöne arama var. Mesela sen Almanya’dasın. Türkiye’deki BiP’i olmayan bir akrabanı aramak istiyorsun. Bu arama, sanki sen Türkiye’deymişsin gibi gerçekleşiyor ve hiçbir ek ücret ödemiyorsun. Bunun gibi birçok özelliğe sahip Türk yapımı bir mesajlaşma uygulaması.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile