Android için En İyi 10 Yoga Uygulaması

Android için En İyi 10 Yoga Uygulaması
Image from pixabay.com

Herkes Yoga'yı duymuştur. Süper popüler ve ağırlıkları ya da koşmayı sevmeyenler için iyi bir egzersiz türü. Evde uygun bir video (veya metin) talimatı ile yapabilirsiniz ve ekipman yeni başlayanlar için aşırı pahalı değildir. Bununla birlikte, Yoga'ya girmek oldukça zor. Bunu yapmak için birçok yol var ve seçim için tonlarca eğitmen var. Bunu biraz daha kolaylaştırabiliriz. İşte Android için en iyi yoga uygulamaları!

Android için en iyi Yoga uygulamaları listelesi

5 Minute Yoga

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

5 Minute Yoga, daha basit yoga uygulamalarından biridir. Kısa, beş dakikalık yoga seanslarına odaklanır. Uygulama ayrıca günlük hatırlatmalar, bir zamanlayıcı ve her gün biraz farklı egzersizler sunuyor. Bununla birlikte, resimler ve açıklamalar gayet iyi. Tüm içerik için bir abonelik gerektirir. Abonelik aylık veya yıllık olabilir. Alternatif olarak, tek bir ödeme ile ömür boyu kullanım opsiyonu da var.

Down Dog: Great Yoga Anywhere

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Down Dog, yetenekli bir yoga deneyimi isteyen herkes için. Her seviyedeki yoga için ortalama bir tecrübeye sahiptir. Ayrıca, özelleştirilebilir oturum uzunlukları, çeşitli egzersiz türleri, düzeyleri ve daha fazlası vardır. Bazı ek özellikler arasında, Google Fit desteği, yeni başlayanların sınıfları, çevrimdışı destek ve sesli rehberliğin yanı sıra oturumlar sırasında müzik bulunur. Abonelikleri oldukça pahalıdır. Aylık veya yıllık abonelik sistemleri bulunuyor.

Pocket Yoga

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Pocket Yoga, daha iyi yoga uygulamalarından biridir. Pozisyon rehberliği için bir kelime ve görüntü formatı kullanır. Uygulama ayrıca tam açıklamaları ve görüntüleri, uygulama oturumları, yoga etkinliğinizin bir kayıt defteri ile 200'den fazla poz ve hatta müzik çalar içerir. Pocket Yoga da bir karma sistemi kullanır. Ne kadar çok pratik yaparsanız, o kadar çok karma elde edersiniz. Bu karma, uygulama içinde ek şeylerin kilidini açar. Ayrıca, uygulama içi satın alımlar yoluyla karma satın alabilirsiniz.

Yoga - Track Yoga

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Track Yoga bir başka, gerçekten iyi bir yoga uygulaması. Başlangıç, orta ve ileri düzey yoga hayranları için kurslar ve oturumlar sunuyor. Ayrıca, uygulama HD video içeriği, bir poz kütüphanesi ve gerçekten bunları başlatmadan önce oturumları önizleme fırsatı içerir. Hatta bir sürü serbest stil antrenmanı var. Uygulama ayrıca Pocket Yoga'nın karma sistemine benzer bir Kriya sistemi kullanır. Puanlar çeşitli alıştırmaların kilidini açar. Kriya puanlarını satın alabilir veya uygulamayı kullanarak kazanabilirsiniz. Her şeyin kilidini açan isteğe bağlı bir abonelik de var.

Udemy

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Udemy, yoga uygulamalarına geldiğinde ilk tahminimiz değildi. Ancak, aslında burada oldukça fazla yoga içeriği var. Bir arama bile onlarca sonuç verdi. Yedi günlük yoga zorlukları, sırt ağrısını yönetme ve hatta daha geleneksel alıştırmalarla yogayı birleştiren bazı karma yoga kursları gibi kurslar var. Kurslar pahalı olabilir. Bununla birlikte, burada da birçok benzersiz içerik var. Haklı olup olmadığına bakmak, aradığınız şeye ve ne harcamak istediğinize bağlıdır. Eğer yardımcı olursa, bir kursu bir kez satın almak sonsuza dek ona sınırsız erişim sağlar.

Yoga daily fitness - Yoga workout plan

Fiyat: Ücretsiz · Reklam içeriyor

Yoga Daily Fitness, daha iyi ücretsiz Yoga uygulamalarından biridir. Basit özellikleri ile basit bir uygulama. Çeşitli egzersizler, pozlar ve hatta 30 günlük bir yoga programı takip edebilirsiniz. Her poz, çalışmayı gerçekleştirdiğinizde nasıl hissettirdiğine dair yazılı bir açıklama ile birlikte nasıl çalıştığını göstermek için bir görüntü ile birlikte gelir. Bu reklamlar ile ücretsiz bir uygulama. Reklamları bir satın alma işlemiyle kaldırmanın bir yolunu isterdik, ancak reklamlar rahatsız edici değildir.

Yoga – hareketler ve sınıflar

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Yoga Hareketleri ve Sınıfları oldukça basit bir yoga deneyimidir. Genede, bu kötü değildir. HD videolar, 100'ün üzerinde poz, poz arama, çeşitli sınıflar ve daha fazlasını içerir. Uygulama ayrıca yeni başlayanlar, ara ve uzmanlar için sınıflar sunuyor. Sınıflar her biri on dakikadan 30 dakikaya kadar değişir. Hatta bazı zamanlama ve kayıt özellikleri vardır. Bazı kullanıcılar her zaman düzgün çalışmayan videolardan şikayetçidir, ancak bu aralıklı bir hata gibi görünüyor. Bu ücretsiz sürümü yeni başlayanlar ve ara ürünler için mükemmel bir şekilde tamamlayıcıdır. Tüm programlar, egzersiz rutinleri ve pozlar haftalık abonelik ile açılıyor.

Yoga Studio: Mind & Body

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Yoga Studio, yoga uygulamaları için popüler bir seçenektir. Bu, 70 yoga ve meditasyon dersleri, HD video ve çok daha fazlasından oluşan büyük bir kütüphaneye sahiptir. Uygulama 10 ila 60 dakika arasında oturumları destekler. Bunları ayrıca özelleştirebilirsiniz. Diğer bazı özellikler, programlama ve izleme desteği, poz arama, poz blokları, Chromecast desteği ve daha fazlasını içerir. Bu uygulamada, tek bir satın alma vardır. Ancak, son zamanlarda bir abonelik modeline geçtiler. Bununla birlikte, abonelik birçok rakipten daha ucuzdur.

Youtube

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

YouTube temelde her şey için iyidir. Bu yoga içinde geçerlidir. Burada yüzlerce yoga merkezli kanal var. Örneğin, Adrene ile Yoga, bazı harika yoga videoları ile oldukça popüler ve aktif bir kanal. Birkaç dakikadan bir saatten fazla bir süreye kadar değişen tüm sınıfları bulabilirsiniz. Ayrıca egzersizleriniz için müzik bulmak için iyi bir uygulama. YouTube da tamamen ücretsizdir ve bu, onu ücretsiz olanlar için daha iyi yoga uygulamalarından biri yapar. Youtube premiyum üyelik alırsanız, videoları çevrimdışı kullanım için indirmenize izin verir ve ayrıca reklamları kaldırır. Her ikisi de yoga uygulamasının çevrimdışı olmasını veya reklam aralarından kaçınmanızı sağlayan mükemmel özelliklerdir.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile