Arkadaşlarımıza şaka yapmak için bazen sesimizi manipüle ederek telefonla konuşuyoruz. Ama bu biraz zor iş gibi görünüyor çünkü bu aynı sesle çok uzun süre konuşamazsınız ve herkes bunun sahte olduğunu tahmin edebilir. Şimdi, çok şık ses değiştirme uygulamaları ile sesinizi değiştirebilir ve arkadaşlarınıza bir şaka yapabilirsiniz. Aşağıdaki en iyi ses değiştirme uygulamalarına göz atın.

Android İçin En İyi Ses Değiştirici Uygulamalar 2018 

1. Best Voice Changer

Size çok sayıda özellik sunan bir ses değiştirici uygulaması arıyorsanız, bu tek çözüm olabilir. Bu uygulama hakkında en iyi şey, ses geçişini kontrol etmek istediğiniz her seferinde yeni bir ses dosyası kullanmanın gerekliliğini bir kenara atmasıdır. Geliştirici, sesin değiştirileceği ve sihirin gerçekleştiği mevcut dosyaları kullanarak “sihirli dönüşüm” olarak adlandırılan muhteşem bir özellik ortaya koydu. Uygulama canavar, mağara, robot, uzaylı, ölüm tanrısı, çocuk, koro, banyo, eski radyo, astronot, sincap, arı, fan, helyum gibi sesleri değiştirmek için çılgın bir dizi seçenek verir.

Uygulama, sosyal medya platformları Twitter, WhatsApp, Facebook, WeChat, Line vb. gibi IM uygulamaları üzerinde bir paylaşım özelliği sunuyor ve tamamen ücretsizdir Uygulama, bir ses değiştirme uygulaması olarak tüm amaçlara uyacak şekilde tasarlanmıştır. Tek dezavantajı, bir grup reklamın ortaya çıkmasıydı, ancak sunduğu önemli hizmetle kıyaslandığında bu önemsizdir. Uygulama Android 4.0.3 ve üzeri cihazlar tarafından desteklenmektedir. 5 milyonu aşan indirme istatistikleriyle ve müşteri geri bildirimleri ile popüleritesini konuşturuyor. Uygulamayı Google Play Store'dan indirebilirsiniz.

2. Voice Changer

Eğer arkadaşlarınızla dalga geçmeyi ve şaka yapmayı seviyorsanız, bu uygulamayla gezintiye çıkmaya hazır olun. Bol ses değiştirme seçenekleri, arkadaşlarınızın tahmin etmesini zorlaştırır. Bu benzer bir adı olan başka bir ses değiştirme uygulamasıdır. Voice Changer ile mevcut dosyaların sesini değiştirebilir, ayrıca birçok ses seçeneğinden yenilerini kaydedebilirsiniz. Uygulama iyi UI sunuyor ama birkaç yıldır bir değişiklik olmadı. Kullanıcılar uygulamaya yerleştirilen kontrol mekanizmasını kolayca kavrayabilir ve hiç bir şekilde kullanımda zorluk yaşamazsınız. Tek yapmanız gereken değiştirmek istediğiniz dosyayı seçin ve efektleri uygulayın. Uygulama, ses dosyalarını sosyal medyada çok rahat bir şekilde paylaşmanızı sağlar. Ses dosyalarını diğer müzik dosyalarınızı paylaştığınız şekilde Bluetooth üzerinden de paylaşabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir, ancak reklamlar barındırmaktadır. Reklamlar sizi rahatsız etmezse, uygulama denemeye değer. Android 4.1 ve üzeri herhangi bir cihazda çalışır.

3. Voice Changer Androbaby

Basit bir uygulama, ihtiyacınız olan şey ise, o zaman Androbaby'i seveceksiniz. Android 4.0 veya üzeri cihazlarda çalışır. Temiz bir kullanıcı arayüzü ile basit bir ses değiştirici uygulaması ve normal, sincap, yankı, ölüm, smurf, canavar, tembel, canavar, robot, hızlı, geri, uzay istasyonu, arı, telefon, koro, sualtı gibi çok sayıda seçenek sunuyor. Böyle bir uygulama sınıfı için ayırt edici faktörlerden biri, uygulamanın sunduğu ses seçeneklerinin sayısıdır ve bu da fark yaratır. Dolayısıyla, seslerin miktarı ölçüt ise, uygulama favorilerinize eklenecektir. Ayrıca, renk şeması, bir kayıt bulma işlemini kolaylaştırır.

Sadece sesinizi kaydetmeli, uygulanacak efektleri seçmeli ve Twitter, Dropbox, Facebook ve başka herhangi bir yerde paylaşmalısınız. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ancak isteğe bağlı uygulama içi satın alma işlemi yapabilirsiniz. Ücretsiz sürüm, özelliklerde önemli bir değişiklik yapmadan reklamlarla gelir. Tablet kullanıcıları, son gelişmelerden dolayı daha iyi bir tasarım elde etme avantajına sahiptir.

4. Voice Changer with Effects

Bu, çok popüler bir ses değiştirme uygulaması. Uygulamanın 5 üzerinde 4 puan alması da başarısını doğrulamaktadır. Uygulama asla kullanmaktan yorulmayacak kadar bol efekt sunuyor. Karanlık taraf, katedral, zombi, dünya dışı, karanlık cyborg gibi çok farklı ses efektlerini keşfedebilirsiniz; her şey dönüyor, megafon, kötü adam, ejderha ve daha pek çok harika etki. Böylesine geniş bir ses seçeneği yelpazesi ile kolayca bir şakayı çekebilir veya bir aldatmaca çağırabilir ve bir sırtlan gibi gülüp özgürce kaçabilirsiniz. Sesinizi kaydedebilir, efektleri uygulayabilir ve değişikliği görebilirsiniz. Ses dosyası da kaydedilebilir veya hatta zil sesi olarak ayarlanabilir.

WhatsApp'daki paylaşım özelliği popülaritesinin ardındaki bir başka nedendir. Uygulama, ücretsizdir ancak reklamlarla gelir. Bu sinir bozucu reklamları cihazınızdan almak için bir uygulama içi satın alma işlemi yapmanız gerekecektir. Uygulamaya Android 4.0 veya üstü ile uyumludur.

5. Voice Changer by e3games

Güçlü ve canlı, renkli bir ses değiştirme uygulamasını seviyorsanız, e3games tarafından yapılan Voice Changer'a gidin. Bu çok renkli bir ses değiştirme uygulaması. Tüm fmod ses değiştirici uygulamalarının bu özellikleri çoğunlukla aynı olmasına rağmen, aynı zamanda fmod ses değiştirici motoru sunuyor. E3games ve Voice Changer Androbaby tarafından Voice Changer'ı bir bölmede iki bezelye olarak görebilirsiniz. Yani, Androbaby'i beğendiyseniz, bu uygulamaya da güvenebilirsiniz. Bu bir türev ama yine de iyi çalışıyor. Kullanıcılar bu uygulamayı incelemekte zorlanmayacak.

6. Voice Changer Plus

Bu Android kullanıcıları için başka bir şaşırtıcı ses değiştirici uygulamadır. Kullanıcı, 55 ses efekti arasından yankı, DJ, robot, korkutucu yer, sivrisinek gibi çok fazla ses efektinden birini seçebilir. Kaydedilen dosyaları içe aktarabilir ve sosyal medyada istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. Ücretsiz kaydetme ve ses dosyalarının paylaşımını sunar. Kayıtları kısaltmak ve daha eğlenceli hale getirmek için daha fazla efekt, tam ses desteği ve trim kontrolü uygulamak için açık kaydedilmiş kayıtların yanı sıra başka özellikler de vardır. Düzeltme yeteneği sadece ücretli sürümde kullanılabilir. Uygulamayı indirmek ücretsizdir. Kayıtlı dosyayı zil sesi yapmak, reklamları kaldırmak ve videolara fotoğraf eklemek gibi diğer özellikler de ücretli sürümle birlikte gelir.

7. SnapChat

Snapchat tanınmış bir görüntü mesajlaşma servisidir ve aynı zamanda popüler bir ses değiştirme uygulamasıdır. Ancak, uygulama pilin düşmanıdır ve bu yüzden iOS sürümünü tercih etmelisiniz. Kullanıcının sesi, görünümü ve diğer ayarları değiştirmesini sağlar. Ayrıca, kullanıcının enstantaneleri silinmeden önce saklamasına veya kaydetmesine olanak veren bir “Snapchat Memories” özelliğine de sahiptir. Uygulama ücretsizdir ancak reklamları engellemez.

8. Voice Changer Voice Effects FX

Bu uygulamayı seçmek için ses efektleri dolu özellikler var. Robot, Sarhoş, Autotune, Maske, Mağara, Erkek, Çocuk, Kadın, Uzaylı, Güçlü, Sincap, Çift, Yavaş, Canavar, Hızlı, Uzay, Koyun ve daha birçokları arasından seçim yapabilirsiniz. Uygulama, listemizdeki başka bir ses değiştirme uygulaması gibi görünebilir, ancak diğer uygulamaların eksik olduğu birçok benzersiz ses efekti içerir. Sesinizi mikrofon üzerinde canlı olarak kaydedebilir ve efektleri uygulayarak değiştirebilirsiniz. Uygulama ücretsiz ve Android 4.0 ve üstü cihazlarda destekleniyor, şimdiye kadarki tüm uygulamalar gibi. Uygulama, reklamları filtrelemez ve ayrıca belirli uygulama içi satın alımlar olabilir. Bu uygulamanın geliştiricileri sık sık yeni özellikler ve diğer güncellemelerle değiştirir, böylece kullanım özellikleriniz boyunca sağlam özelliklerin keyfini çıkarmaya devam edersiniz.

9. Celebrity Voice Changer

Bu arkadaşlarınız için eğlenceli ve şaşırtıcı başka bir uygulama. Voice Changer size ünlüleri taklit etme şansı verir. Ses efektleri arasında Heisenberg, Magneto, Hodor ve diğer birçok film ya da TV yıldızı var. Ses efektlerini uygulayabilir ve ses dosyasını paylaşabilir ya da kaydedebilirsiniz. Bu komik 'zil sesi yaratıcısı' uygulaması sesinizi kolayca kaydetmenizi ve inanılmaz bir kayıt arayüzüne sahip olmanızı sağlar. Ses mp3 dosyasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Birçok konuşma ya da ses çarpıtma uygulamasından farklı olarak, Celebrity Voice Changer, arkadaşlarınızı kandırmaktan keyif alacak bir sürü SMS sesine sahiptir.

10. Voice changer for kids

Uygulama çocuklar için ses değiştirici olarak adlandırılmasına rağmen; herkesin kendi özelliklerinden yararlanmasına izin verilir. Buradaki ses efektleri sayıca bir mamuttur ve diğer popüler ses değiştiricilerinde yaygın olarak bulunan tüm sesleri içerir. Kullanıcılar, kolayca görülebilen büyük çubukları veya düğmeleri görüntülerken uygulamayı keşfetmeyi çok kolay bulacak. Uygulamaya deneme için indirmek ücretsizdir ve daha sonra uygulamayı satın almak zorunda kalacaksınız. Ürünü dikkate alan kullanıcılar için Materyal Tasarımı vardır.

11. Fun Call

  • Funcall - Arama Ses Değiştirici ve Çağrı Kayıtları
  • Fiyat: Ücretsiz

Bu, telefon görüşmesi sırasında sesinizi değiştirmenizi sağlayan çok ilginç bir uygulama. Bu nedenle, konuşurken, ses modifikasyonları ile kolayca birisini kandırabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamadan isimsiz arama yapmanıza da izin verilir. Ancak, arama sadece birkaç saniye sürer ve yapabileceğiniz aramaların sayısı bir ile sınırlıdır. Bundan sonra, bu hizmet için ücret ödemek zorunda kalacaksınız.

12. Girls Voice Changer

Girls Voice Changer uygulaması sesinizi çeşitli girdap ses efektleri ile değiştirir. Ayrıca kendi sesinizi kaydedebilir ve değişikliği görmek için efektleri uygulayabilirsiniz.

13. RoboVox Voice Changer

Bu uygulama ile, sesinizi RoboVox kullanarak korkutucu, müzikal, komik, robotik veya kötü ses efektlerine kaydedebilirsiniz. RoboVox ses kaydeder ve vocoder teknolojisi ile sesi değiştirir. Kullanıcıların emrinde 32 farklı ses tarzı olacak. Parmağınızı X-Y kontrol alanı boyunca kaydırarak kaydedilen sesin perde ve modülasyonunu da değiştirebilirsiniz.

Sonuç
Farklı ses değiştirme filtreleriyle her tür uygulamayı listeledik, böylece arkadaşlarınızla şaka yapabilirsiniz. Bu uygulamayı sadece şaka amaçlı olarak kullanacağınızı unutmayın. Yukarıdaki listeden en iyi ses değiştirici uygulaması hangisidir? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizi bilgilendirin.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 2401 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Android için En İyi 13 Ses Değiştirici Uygulama konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android için En İyi 13 Ses Değiştirici Uygulama ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için En İyi 13 Ses Değiştirici Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "