Android için En İyi 15 Strateji Oyunu

Android için En İyi 15 Strateji Oyunu

Strateji, insanlık tarihinin en eski oyun türleri arasındadır. Satranç, masa oyunları, hatta bazı kart oyunları olsun, bir bilgisayar yokken oynanan strateji oyunlarıydı. Strateji oyunları çok yol kat etti, ama rakiplerinizi yenmek için aklınızı kullanmanın temel dayanağı, bugün bile geçerli. İşte Android'deki en iyi strateji oyunları!

Age of Civilizations

Fiyat: Ücretli

Age of Civilizations bir strateji oyunu ve masa oyunu arasında bir karışımdır. İşinizin başka uygarlıklardan toprak elde etmek olduğu Risk ile aynı niteliklere sahiptir. Birinci Dünya Savaşı ve II'nin yanı sıra modern bir dünya senaryosu gibi çeşitli senaryolara erişebileceksiniz. Bunların yanında kendi senaryolarınızı da oluşturabilirsiniz. Ayrıca 193 uygarlık, iki gezegen ve bazı ilginç mekanikleri içerir. Bu oyun karmaşık, zor ve bağımlılık yapar. Hepsinden iyisi, uygulama içi satın alma işlemi yoktur. Daha iyi, daha basit strateji oyunlarından biri.

Bloons TD 6

Fiyat: Uygulama içi satın alma ile ücretsiz

Bloons TD 6, uzun süren serilerdeki son kule savunma oyunu. Önceki başlıkların bir çok unsuru var. Maymun olarak oynarsın ve kötü adamlardan koruyun. Oyun 19 kule, kule başına üç yükseltme yolu ve tonlarca mini yükseltmeyi içeriyor. Oyun ayrıca çevrimdışı oyun, yeni oyun modları, çeşitli zorluklar ve çok daha fazlasını destekler. Bu, 2018'deki en iyi kule savunmasıdır ve strateji tutkunları için mutlaka denenmelidir.

Card Thief

Fiyat: Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma ile ücretsiz

Card Thief daha değişik strateji oyunlarından biridir. Strateji ve kart oyunu arasında bir karışım. Amacınız tespit edilmekten kaçınmak için hareket etmektir. Muhafızlardan kaçınmanıza ve seviyeyi tamamlamanıza yardımcı olacak ekipmanlara, gizli noktalara ve daha fazlasına sahip olacaksınız. Oyun başına iki ila üç dakika oyun süresine sahiptir.

Chess Free

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Satranç en eski strateji oyunlarından biridir. Chess Free, muhtemelen mobildeki en iyi satranç oyunu. Grafikler çok iyi değil. Ancak, iki oyun modu, ELO derecelendirme, yerel çok oyunculu, bir satranç öğretmeni ve diğer şeyler ile 12 zorluk seviyesi bulacaksınız. Bu, Treebeard satranç motorunu kullanır. MSN satrancı ile aynı. Uygulama içi satın alma işlemleriyle tamamen ücretsiz. Reklamlar var. Bununla birlikte, pro sürümde reklamları kaldırabilirsiniz.

The Escapists: Prison Escape

Fiyat: Ücretli

Escapists büyüleyici bir strateji oyunudur. Oyuncular temelde hapishaneden kaçarlar. Bunu yapmanın çeşitli yolları vardır. Hapishanenin altını kazabilir, güvenlik görevlisi üniformalarını çalabilir veya başka bir yaratıcı yol bulabilirsin. Oyuncular ayrıca, hapishane hayatına uymalı, yakalanmamaktan kaçınıp, aldıkları malları saklamak için yerler bulmalıdırlar. Retro grafiğine rağmen şaşırtıcı derecede karmaşık bir oyun. Oynamak için altı hapishane senaryosu var, kesinlikle farklı bir şey ve geliştiriciler son zamanlarda oyuna bazı şeyler ekledi.

Ironhide Game Studio

Fiyat: Ücretli · Uygulama içi satın alma ile ücretsiz

Ironhide Game Studio, mobil cihazlarda en popüler strateji oyunlarından bazılarına sahip. Fantezi temalı kule savunma oyunları popüler bir dizi üç Krallık Rush oyununu içerir. Dört oyunun hepsi mükemmel. Onlar çeşitli seviyeler, çeşitli kötü adamlar, çeşitli kuleler ve savaşı bir şekilde kazanmak için çeşitli güç seviyeleri içerir. Her birinin uygulama içi satın alma işlemi vardır. Bunlar mükemmel strateji oyunları.

Kairosoft Co Oyunları

Fiyat: Oyuna göre değişir

Kairosoft, bir çok ilginç strateji oyunu olan bir oyun geliştirme stüdyosudur. Onların daha popüler oyunlarından bazıları Game Dev Story, Ninja Village, Anime Studio Story, Grand Prix Story ve diğerleridir. Şu anda, düzinelerce oyunun çoğunu ücretsiz ve ücretli sürümleriyle sunuyorlar. Oyunlar zorlu, ama çok zor değil ve birkaç saat içinde hemen hemen hepsini öğrenmek kolay. Game Dev Story ve Ninja Village'ı ilk önce denemenizi öneririz.

Machines at War 3 RTS

Fiyat: Ücretli

War 3'teki makineler, daha iyi gerçek zamanlı strateji oyunlarından biridir. Senin işin kötü adamları dövmek ve bazı bilim adamlarını kurtarmak. 21 misyonu kapsayan derin bir hikaye sunuyor. Ayrıca, sınırsız rastgele harita çarpımları, çevrimiçi çok oyunculu ve daha fazlasını oluşturmak için 130 farklı tipte ünite ve teknik sunuyor. Sadece birkaç dakika geçirmek için sınırsız rastgele çarpışma modu bile var. Herhangi bir iyi strateji oyunu olması gerektiği için oyun zorlu bir mücadeledir.

Motorsport Manager Mobile 3

Fiyat: Uygulama içi satın alma ile ücretsiz

Motorsport Manager Mobile 3, mobil cihazlarda daha iyi ve daha yeni strateji oyunlarından biridir. Kendi motor sporları takımınızı sıfırdan inşa edersiniz. Bu, sürücülerin işe alınması, mekanikler, bir araba inşa etme ve kazanmak için yarışmayı içerir. Oyun, oyuncunun adapte olması gereken hava değişiklikleri gibi küçük engeller içeriyor. Buna ek olarak, zorluk ayarları, kural değişiklikleri ve oyunun sıkıcı olmasını engelleyen diğer her türlü şey var. Mobilde birçok strateji simülasyon oyunlarından biri.

Out There: Ω Edition

Fiyat: Ücretli

Out There: Ω Edition, oynayacağınız en zor strateji oyunlarından biridir. Bu oyundaki amaç, karakterinizin bir kriyo odasından uyandıktan sonra uzayın büyüklüğünde hayatta kalmaktır. Seyahat ederken oksijen düzeyleriniz ve diğer kaynaklarınız gibi şeyleri yönetmeniz, çeşitli yabancı yaşam biçimleriyle karşılaşmanız ve geminizi yavaşça tamir etmeniz gerekir.

Plague Inc.

Fiyat: Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma ile ücretsiz

Plague Inc, tüm zamanların en popüler ve başarılı strateji oyunlarından biridir. Öncelikle tüm dünyayı bir hastalık ile enfekte etmeniz gerekiyor. Böylece, bunu yapacak kadar güçlü bir hastalık geliştirmelisiniz. Oynatma oturumları arasında devam edebilmeniz için kaydetme / yükleme işleviyle birlikte oynamak için 12 hastalık türünüz olacak. Oldukça karmaşık bir oyun. Geliştiriciler de yıllar içinde genişlemelere ek olarak harika bir iş çıkardılar.

Pocket City Free

Fiyat: Reklam İçeriyor

Pocket City Free benzer bir strateji simülasyon oyunu. Çeşitli unsurlarla bir şehir inşa edersiniz. Oyuncular nakit akışı, trafik, vatandaşların mutluluğu ve daha fazlası gibi şeyleri kontrol eder. Buna ek olarak, hem eğlenceli hem de korkunç şeyleri bazen tetikleyebilirsiniz. Oyun oldukça basit, hiçbir mikro mesaj içermiyor ve herhangi bir sorun olmadan çevrimdışı çalışıyor. Ayrıca bir bulut kaydetme özelliği de var. Ücretsiz sürüm, premium sürümde bulunmayan reklamları içerir. Bunun dışında aynı şekilde oynanır.

Rusted Warfare - RTS Strategy

Fiyat: Ücretli

Rusted Warfare retro tarzı gerçek zamanlı strateji oyunudur. Uygulama içi satın alma, reklamsız ve kazan-kazan mekaniği olmaksızın daha sert bir RTS deneyimine sahiptir. Ayrıca 40'tan fazla oyuncu kontrollü birim, çeşitli savunma, çevrimiçi ve çevrimdışı çok oyunculu ve fare ve klavye desteği sunuyor. Grafikler çok iyi değil ancak oyun iyi. Hatta oyunun mekaniği ile pratik yapmak, eğlenmek ve etrafta dolaşmak için özel bir oyun modu vardır.

Supercell Oyunları

Fiyat: Uygulama içi satın alma ile ücretsiz

Supercell, bugüne kadarki en başarılı ve popüler strateji oyunlarından üçünün geliştiricisi. Onlar Klanlar Clash, Clash Royale ve Boom Plajı. Clash of Clans ve Boom Beach, bir üs oluşturduğunuz, diğer oyunculara karşı savunma yaptığınız ve diğer oyunculara saldıran RTS strateji oyunları. Clash Royale, Hearthstone'a benzer bir kart oyunudur. Her oyun büyük bir oyuncu tabanına sahiptir ve bu iyi bir haber çünkü hepsi çevrimiçi çok oyunculu oyunlardır. Her biri aynı zamanda bir freemium oyunudur.

Vainglory 5V5

Fiyat: Uygulama içi satın alma ile ücretsiz

Vainglory şu anda Android'de tartışmasız en popüler MOBA'dır. Her biri 20 dakikaya kadar süren üç çevrimiçi savaş sunuyor. Kısıtlama olmadan istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Oyun 60fps ve türün hardcore hayranlarına hitap eden bir alt-30ms kontrol tepkisi sunuyor. Oldukça az sayıda kahraman var ve sık sık ekleniyor. Ne tür bir meydan okuma aradığınıza bağlı olarak sıradan, sıralı ve hızlı oyun modları vardır.

Android için En İyi Strateji Oyunları

Android'de strateji oyunları yıllar içinde daha etkileyici ve karmaşık hale gelmiştir. Eğer düşmanları alt edecek stratejiye sahipsen, dünyanın Fethi, avucunuzun içinde duruyor. Taktik zekanızı test etmek için Play Store'daki en iyi strateji oyunları..

En iyi Android Oyunları

En iyi Android Oyunları: RPG'ler, FPS'ler, Platform oyunları, sidescrollers, aksiyon, macera, bulmaca, strateji, eğitim oyunları ve daha pek çok oyun. Oyun konsollarını aratmayan, oyun deneyiminizi artıran pek çok oyun burada.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.