Android için En İyi 15 Ücretsiz Oyun

Android için En İyi 15 Ücretsiz Oyun

Daha önce düşünmemiş olabileceğiniz kategorilerde, yetişkinlere yönelik benzersiz ve ilgi çekici ücretsiz oyunlar bulmak için Android'deki en yeni oyunları inceledik. Burada listelenen ücretsiz oyunların her biri dört ve beş yıldızlı derecelendirmelerle birlikte gelir.

Bir suçu çözmek için sizi dünyanın dört bir yanına götüren, bir Netflix serisinden favori karakterinizle ortak olan ya da bir masa oyununda yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olan oyunlar ile sadece sizi eğlendirmekle kalmayıp aynı zamanda başladığınız zamandan biraz daha akıllıca bırakabileceğiniz oyunlar bulacaksınız.

Mesela, fizik yasalarını uygularken beyninize meydan okuyacak bir oyunumuz var ve başka bir tanesi de, savunmasız bir kasabaya keçi zarar verirken akıl almaz bir şekilde sizi eğlendirecek bir oyunumuz var.

1. Macera: Stranger Things: The Game

Stranger Things: The Game

EggX ve Gnomes ve eski okul grafikleri, Stranger Things: The Game, BonusXP, Inc. ile tamamlandığında, Sezon 2'deki güncellemelerle birlikte Netflix'teki Stranger Things'in resmi oyunu olarak 1984'e geri döneceksiniz. Aksiyon dolu bir macera oyunu Hawkins Lab ve Mirkwood Ormanı'nda garip şeyler oluyor. Her karakter kendi benzersiz yeteneklerini kullanarak bulmacaları çözmenize yardımcı olur ve hatta dizinin en yeni karakteri olan Max'i içerir.

2. Suç: Hidden Objects: Mystery Society HD Free Crime Game

Gizli Nesneler: Gizem Toplumu HD Serbest Suç Oyunu
Gizli nesneleri bulmayı seviyor musun? Hidden Objects: Mystery Society HD Free Crime Game, Tamalaki tarafından, Avrupa'nın en güzel şehirlerinde suçları çözmek ve çalınan değerli mücevherleri kurtarmak için seyahat etmenizi sağlar. Gizemleri çözecek ve tehlikeli durumlardan kaçacaksınız.
Gizemi çözmek için internet bağlantısı gerekmez. Bulmacanızı çözme becerilerini test edin ve Mystery Society sıralamasında yükselin ve dünyanın en büyük dedektifine dönüşün.

3. Strateji: Clash of Clans

Clash of Clans

Clash of Clans,​ bir köy inşa etmek ve köylerini havan topları, bombalar, toplar ve tuzaklar ile savunacak kadar güçlü bir klan inşa etmek için Barbarlar ve Sihirbazları içerir. Silahların cephaneliği aynı zamanda Sneaky Archer, Boxer Giant ve yeni Hero Battle Machine de dahil olmak üzere büyüler, askerler ve özel kahramanlar içerir. Kendi takımını kur veya yeni Verus savaş modunda yeni oyuncular bulun.

Bonus: Clash of Clans'ın yaratıcıları, Royale'ları içeren Clash Royale'ı yarattı. Büyüler yapın, ödüller kilidini açmak ve güçlü yeni kartlar toplamak ve sahip olduğunuz kartları yükseltmek için sandıkları kazanın. Bir düello için bir oyuncuya meydan okuyun ve kendi klanınızı oluşturarak kartlarınızı paylaşın ve kendi savaş topluluğunuzu oluşturun. Bir ağ bağlantısı da gereklidir.

4. Puzzle: Shatterbrain - Physics Puzzles / Fizik Bulmacaları

Shatterbrain - Physics Puzzles
Orbital Nine Games tarafından yapılan Shatterbrain - Fizik Bulmacaları ile fizik yasalarına dayanan bir interaktif oyun ile beyin jimnastiği yapın. Kutunun dışında düşünmene yardım etme amacı ile, Shatterbrain, her bulmacayı çözmek için çeşitli yollar sunarak yaratıcılığı teşvik eder. Her bulmaca sıkışıp kaldığınızda size rehberlik edecek ipuçları sunar ve bazı bulmacalar diğerlerinden daha zorlayıcıdır. Beyin gücünüzü kullanmanın ve geliştirmenin harika bir yolu.

5. Mobile Masa Oyunu: Catan Universe

Catan Universe
Klasik tahta oyununa dayanan Catan Universe, USM tarafından, kaşiflerin yol inşa ettiği rekabetçi bir yerleşim oyunudur. Barbar istilalarıyla mücadele ederken şehirleri ve bölgelerini düellolarla savunuyorlar. Yönetim kurulu düzenini yakından takip eden grafiklerle, oyuncular en büyük Catan topluluğunu inşa etme arayışında kendi topraklarını ticaretle genişletiyorlar. Kendi avatarınızı yaratın ve oyuna karşı oynayın ya da diğer oyuncularla sanal olarak oynayın ve kendi loncasını yaratmaya çalışın.

6. Yarış: Asphalt Street Storm Racing

Asphalt Street Storm Racing
Gameloft tarafından yapılan Asphalt Street Storm Racing ile yarışan yüksek hızlı yasadışı yarışlarda dünyanın en ünlü sokaklarında hayallerinizin aracını sürün. Roadster'ınızı motor gücünüzü turbo hız veya nitro ile kişiselleştirmeyi içeren yükseltme seçenekleriyle yükseltin. 3D-görseller ve doğal ışık simülatörü ile Street Storm, fırtınalar ve eğimli yağmur boyunca kıvrılma dönüşleri ve eğrileriyle hareket eder.

7. Hayatta kalma: PUBG on MOBILE

PUBG on MOBILE
Tencent Games tarafından Mobile üzerinde bir çöpçü avı hayatta kalma oyunu, PUBG, abartılı gerçek hayat, yüksek kaliteli HD grafik içerir. Oyuncular uzak bir adaya paraşütle atlıyor ve kendi silahlarını, araçlarını ve malzemelerini ayakta duran son kişi olarak bulmalılar. Gerçekçi oyun Battle Royale, 3D ses efektleri ve gerçekçi balistik ve seyahat yörüngeleri için bir HD harita içerir.

8. Akılsız eğlence: Goat Simulator

Goat Simulator

Komik, çirkin karşılaşmalarla, keçi olmanın nasıl bir şey olduğunu keşfedin, Goat Simulator ile yolunuzdaki her engeli yok edin, Multi Touch Games. Tamamen, aptalca keçi mücadeleleriyle, keçilerin engelleri yok etmesine yardım et, beklenmedik şaşırtıcı bir şey ortaya çıkıyor.

9. Yemek: Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games

Cooking: Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games

Yani dünyanın en iyi şefi olmak istiyor musun? Cooking Madness - A Chef's Restaurant Games, gözünü saatte tutarken, hazırlamanızı, pişirmenizi ve servis etmenizi öğretir. Aç müşterilerinizi dünyanın her yerindeki muhteşem restoranlarda yemeklerin tadını çıkarmak için yeni mutfak gereçlerini deneyin. Aç müşterilerinizin istediği lezzetlere daha fazla yer açmak için çalışın.

10. Önemsiz şeyler: Trivia Crack

Trivia: Trivia Crack
Trivia Crack by Etermax, arkadaşlarınıza ve ailenize çoktan seçmeli sınav soruları ile meydan okumanızı sağlar. Soruyu ilk cevaplayan ilk kişi olmaya çalıştığınız zamana karşı bir yarış - ve doğru. Tekerleği döndürün ve Coğrafya, Eğlence, Tarih, Spor, Sanat ve Bilim dahil olmak üzere altı farklı kategoriden birini seçin. Tamam - en azından yeni bir şey öğreniyorsun. Ve iki yanlış cevabı silmek için bir Power Up kullanın.

yanlış cevaplar.

11. Kart Oyunu: UNO ™ & Friends

UNO ™ & Friends
Gameloft tarafından oluşturulan, UNO ™ & Friends, renkleri veya sayıları eşleştirmenizi isteyen, öğrenmesi kolay, kullanımı kolay bir kart oyunu. Oyunun amacı basit - tüm kartlarınızdan kurtulun. İhtiyacın olan kartınız yok mu? Rakibinizi Draw 2'ye sormak için Wild Kartlarınızdan birini kullanın. Bu mobil sürüm, UNO turnuvalarına doğru çalışırken çok oyunculu seçeneklere sahip sosyal bağlantılara vurgu yaparak yeni oyun kuralları sunar.

12. Arcade: PAC-MAN

PAC-MAN
BANDAI NAMCO Entertainment America Inc. tarafından yapılan PAC-MAN, orijinal retro-arcade oyunu. Aynı alışılmış melodi ile parmağınızı kaydırın, Power Pellet'leri sallayın ve labirentlere ve noktalı çizgileri boyunca yolunuzu keserken puan kazanmak için Ghost'lara ulaşın. Turnuva zorluklarıyla yarışarak tepki zamanınızı test edin ve arkadaşlarınıza meydan okurken skor tablolarındaki puanlarını göster.

13. Spor: Madden NFL Football

Madden NFL Football
EA Sports tarafından yapılan Madden NFL Football, ​​bir takım oluşturmak için yıldızlardan oluşan bir takımı seçmenize izin verir. Rekabetçi turnuvalarda yarışın ve takımınızı Super Bowl'a kadar tamamlamaya çalışın. Dokunma tabanlı eylemi, yıldız grafikleri ve Canlı Etkinlikler özelliği sayesinde, NFL'de gerçekte olan oyunları yeniden oluşturabilir ve hatta gerçek dünyadaki eşleşmelerde atlama yapabilirsiniz.

14. Matematik: 2048 by Gabriele Cirulli

2048 by Gabriele Cirulli
Bu Gabriele Cirulli tarafından oluşturulan orijinal çılgınca addicting 2048 sayı bulmaca oyunu, Solebon LLC tarafından sunulmaktadır. Amaç, 2048 parçasına ulaşın. Sayıları eklemeye devam etmek için fayansları tek tek kaydırın. Bu oyun detaylı istatistikler, bir geri alma düğmesi içerir. Bir "2" ve "2" bir dokunuş olduğunda, "4." ile birleşirler. En yüksek puana ulaşana kadar oynamaya devam et.

15. Simülasyon oyunu: Operate Now: Hospital

Operate Now: Hospital
Doktorculuk oynamak ister misin? Operate Now: Hospital, Spil Games tarafından, sadece bunu yapmanıza izin verir. Yaşam veya ölümle ilgili acil durumlarda, becerilerinizi sınava sokmanız ve acil operasyonlar için neşter kullanmanız, trakeotomi yapması veya hastanın kalbini yeniden başlatmanız istenir. Ayrıca televizyon tarzı bir çok hastane dramı var. Diğer doktorların egolarıyla yüzleşmek ve vardiyaları kapsayacak kadar personelin varlığını sağlamak. Hatta hastanenin en yeni binaları için para toplamanız istenecek.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile