Android için en iyi 5 Star Trek oyunu

Android için en iyi 5 Star Trek oyunu

Android kullanıcıları, Google Play Store'dan Star Trek serisine dayanan beş resmi oyunu, üst düzey uzay strateji oyunlarından 8 bitlik piksel başlıklarında indirebilirler. İşte Android için en iyi Star Trek oyunlarına bir göz atın.

Star Trek Timelines
Fiyat: Freemium

Star Trek Timelines, şimdiye kadarki en iyi Star Trek oyunu. Strateji RPG türünde oyun, her biri kendi özel yetenekleri olan altı Star Trek TV dizisinden yüzlerce karakterden kendi yıldız gemisi ekibini seçmenizi sağlar. Daha sonra bu ekibi, yine bu dizilerde gösterilen birçok yıldız gemisine dayanarak, gemideki gökadayı keşfetmek için kullanabilirsin. Ayrıca, yıldız savaşlarına katılabilirsiniz. Ya yapay zeka kontrollü düşmanlarla ya da diğer çevrimiçi oyuncularla savaşabilirsiniz.

Star Trek - Gems Wrath
Fiyat: Freemium

Star Trek - Gems Wrath, Android için bir çok RPG bulmaca oyunudur. Developer Genera Games, The Original Series ve The Next Generation'ın hayranlarını sevindiren gemiş bir oyun deneyimi oluşturdu. Yapboz oyunu, her iki diziden de karakterleri sadece savaşa sokmak için değil, aynı zamanda yıldızları da seçmenize izin verir. Özel güçlendirici paketler yeni karakterler seçmenizi sağlar ve hem karakterlerin hem de gemilerin yeteneklerini ve becerilerini artırabilirsiniz. Sonuçta, bu oyun hem Star Trek hayranları hem de sadece bulmaca oyunları isteyen kişiler için eğlencelidir.

Star Trek Trexels
Fiyat: Freemium

Star Trek Trexels, TV şovlarının deneyimini 8 bitlik hayata getiriyor. YesGnome'un bu oyunu, mekana girmek için bir mürettebat seçmenize izin verir ve mürettebat üyelerini belirli odalara ve görevlere atayarak yıldız geminizi devam ettirebilirsiniz. Oyun aynı zamanda görevler üstlenmenizi sağlar. Mürettebat üyelerini düşmanlara karşı savaşmak için gezegenlere yollamak gibi. Sulu'nun, George Takei'nin size bazı tavsiyelerde bulunduğunu bile duyabilirsiniz.

Star Trek Trexels II
Fiyat: Freemium

Son zamanlarda, Star Trek Trexels'in devamı olan oyun Google Play Store'da yerini aldı. Oyun güncellenmiş grafikler ile az çok aynı temel oyun deneyimini sunuyor. Çeşitli  Star Trek TV dizilerinden bir grup mürettebatı birleştirin, galaksiyi keşfedin ve gemiyi koruyun. Her iki Star Trek Trexels oyunu da retro grafikleri ve dizinin hayranları için çok sayıda sürpriz ile eğlence sunar.

Star Trek Adversaries
Fiyat: Freemium

En yeni Star Trek mobil oyunu olan Adversaries, oyuncuların Star Trek serisinden 100'ün üzerinde farklı yıldız oyunundan aldıkları bir koleksiyon kartlı başlıktır.
Gemilerinizin dizinin karakterleri tarafından komutlarını alabilir ve 3D kart gemisi savaşlarında çevrimiçi insan rakipleriyle savaşabilirsiniz. Hepsinden iyisi, oyun çapraz platformdur, böylece iOS, Windows ve Mac oyuncularıyla oynayabilirsiniz.

Star Wars Fanları için 7 Mobil Uygulama
İlginizi Çekebilir

Star Wars Fanları için 7 Mobil Uygulama

Clash of Clans Creators'ın Yeni Oyunu Brawl Stars
İlginizi Çekebilir

Clash of Clans Creators'ın Yeni Oyunu Brawl Stars

Star Trek Timelines

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile