Ogznet.com
Ogznet.com

Android için En İyi 5 Terrarium Tv Alternatifleri

Android kullanıcıları için Film ve TV dizilerini izlemek için birçok uygulama var. Terrarium TV en popüler uygulamalardan biriydi. Ne yazık ki, uygulama artık hayatta değildir ve yapımcılar tarafından geliştirilmemektedir. Terrarium TV uygulamasına alternatif arayanlar için aşağıdaki seçenekleri sunuyoruz.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Neyse ki, Terrarium TV'yi ikame edebilen ve harika bir eğlence kaynağı olabilecek birkaç uygulama var. Bugün, bu yazıda, bu tür uygulamaları ele alacağız.

En İyi Terrarium Tv Alternatifleri

1. Showbox

Bir süredir Terrarium TV gibi uygulama arıyorsanız, o zaman bunu zaten biliyorsunuzdur. Showbox, Terrarium TV Alternatifleri ararken, herkesin aklına gelen ilk uygulama. Showbox, ilk ücretsiz film izleme uygulamalardan biridir ve hala iyi durumdadır.

Uygulamanın harika bir kullanıcı arayüzü var. İlk birkaç denemede kolayca uygulamaya aşina olabilirsiniz. Seçim yapabileceğiniz tonlarca film ve TV dizisi var. Kullanıcılar daha sonra bir şeyler izlemek isterlerse filmleri de indirebilirler. Henüz yapmadıysanız Showbox uygulamasını kesinlikle denemelisiniz.

2. Cinema TV

Cinema TV, kullanıcıların ücretsiz olarak cihazlarında film ve dizi izlemesini sağlayan en yeni uygulamalardan biridir. Bu şaşırtıcı uygulamanın kullanıcı arayüzü Terrarium TV'ye çok benzer. Yani eğer Terrarium TV uygulamasına alışıksanız, bu uygulamayı denemekte zorluk çekmeyeceksiniz. Bu uygulamada çok fazla içerik var. Şansına en sevdiğin dizi ve film de orada.

Cinema TV'de birçok harika özellik var. Örneğin, kullanıcılar cihazlarındaki Videoları kolayca indirebilir veya kaydedebilir, harici bir video oynatıcı kullanabilir ve daha fazlasını yapabilir. Şimdi, eğer bir sebepten dolayı Cinema TV uygulamasını beğenmiyorsanız veya kullanmak istemiyorsanız, bir sonraki alternatifimize bir göz atabilirsiniz.

3. Tea TV

TeaTV hiç şüphesiz Terrarium TV uygulaması için en iyi alternatiflerden biri. Şimdi, bu uygulamayı Terrarium TV alternatiflerinin kalabalığından başka bir yere koyan bir şey, bu uygulamanın uzaktan kontrolünün kolay olmasıdır. Bu, Firestick, Amazon Fire TV'de ve ayrıca Android TV kutularında Tea TV kullanabileceğiniz anlamına gelir. Uygulamada seçebileceğiniz binlerce film ve gösteri seçeneği var.

Merak ettiğiniz kişiler için uygulama, kullanıcının cihazlarına videoları indirmesine ve kaydetmesine izin veriyor. Ayrıca Android cihazınızda Tea TV ile üçüncü taraf bir video oynatıcı ile video oynatabilirsiniz. Bu uygulamanın varsayılan Video oynatıcısı, bazı kullanıcılar için hayal kırıklığı yaratan bazı temel seçenekler ve altyazılar içermiyor.

4. Moviebox HD

Bazılarınız daha önce MOVIEBOX HD'yi duymuş olabilir. Terrarium TV uygulaması için harika bir alternatif. Bu uygulamanın kullanıcı arayüzü de oldukça kullanıcı dostu olan Terrarium TV uygulamasına çok benzer. Kullanıcılar favori TV dizilerini veya filmlerini izleyebilir. Kullanıcıların seçebileceği birçok seçenek var. Oynatma kalitesi de iyidir, ki bu harika bir şey.

Kullanıcılar çevrimdışı olarak izlemek için içeriği cihazlarına indirip kaydedebilir. Kullanıcılar HD (Yüksek Çözünürlük) ve SD (Standart Tanım) arasında video kalitesini seçebilir.

5. Popcorn Time

Popcorn Time, Terrarium TV Uygulaması için harika bir alternatif. Bu uygulama hakkında en iyi şeylerden biri, Android, iOS ve Windows için kullanılabilir olmasıdır. Bu yüzden bir Android veya iOS Cihazı kullanıyorsanız gerçekten önemli değil, bu uygulamayı cihazınıza yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. Şimdi, bu uygulamanın bir ayrıntısı, torrent protokolünü kullanmasıdır. Bu, en sevdiğiniz TV dizilerinin ve filmlerin bağlantılarının torrent dosyalarına bağlı olduğu anlamına gelir.

Tea TV gibi bu uygulama da uzaktan erişim dostudur. Bu, Firestick, Amazon Fire TV ve Android TV kutularındaki içerikleri yayınlamak için bu uygulamayı kullanabileceğiniz anlamına gelir. Cihazınızda VPN kullanırken bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunun nedeni, torrent protokolünü kullanmasıdır. Eğer yapmazsanız, ISS'nizden hiç istemediğiniz bir telif ihlali uyarısı alabilirsiniz.

Sonuç
Bunlar, Terrarium TV uygulamasının en iyi alternatifleri için seçimlerimizden bazılarıydı. Şimdi, Terrarium TV Uygulaması için başka birçok alternatif olabileceğini unutmayın. Ama bunlar bize göre Terrarium TV uygulaması gibi en iyi uygulamalardan bazılarıydı.

Yorumlar (3)

 • avatar
  Mobdro

  I find that mobdro is a good application. Mobdro is an application to watch TV and free entertainment programs popular all over the world. Download mobdro <a href="https://mobdrovip.com/mobdro-for-android/">here</a>.

 • avatar
  wills

  Paylaştığınız için teşekkürler, en iyi çevrimiçi görüntüleme uygulaması olan Cinema HD TV'yi seçmeme yardımcı oldu. https://techbigs.com/cinema-hd.html

 • avatar
  aleem khan

  I'd like to thank you for the efforts you have put in writing this blog. I'm hoping to check out the same high-grade blog posts by you in the future as well. https://moviehdapk.com

Yorum Yaz