Android için En İyi Alternatif Launcher Uygulamaları

Android için En İyi Alternatif Launcher Uygulamaları

Başlatıcı (veya uygulama başlatıcısı) Android'in omurgası, en çok zaman harcadığınız ekran. Bu başlatıcı genellikle bir akıllı telefon üreticisinden diğerine değişir ve Android'in temel sürümünde mevcut olan işlevleri önemli ölçüde azaltabilir . Kısacası, bazen çim daha yeşil ise başka bir yere bakmak daha iyidir. İşte 2018'de Android için en iyi alternatif rampalar.

Nova Launcher

Son derece özelleştirilebilir olan Nova Launcher, simgelerinizi farklı görünüm paketlerinden gelip gelmediklerine bakmadan tam olarak birbiri ile uyumlu yapanıza olanak tanıyan yeni bir işlevini tanıttı. 
Çok sayıda seçenek ve ayar, hem estetik hem de pratik olarak çok başarılı bir başlatıcı. Apex Launcher gibi diğer çok iyi launcherkara benzer. Çok ergonomik, çok kullanışlı fonksiyonlar sunuyor ve Android'in en son sürümü için tasarlanmış ve akıllı telefon ve tablet üzerinde mükemmel çalışıyor.

Evie Launcher

Evie Launcher gibi sayfalama mantığı ile başlatıcısı sahnesine hızla giren Nova Launcher benzeri bir uygulama. Evie Launcher iyi şekilde jestler kullanır ve yükleme dosyası fazla yer kaplamaz. İlk ve en önemlisi, pek çok yeni başlatcı gibi, Evie de uygulama çekmecesini açmak için yukarı doğru bir kaydırma hareketine sahip. Bir diğer popüler özelliği, telefon kilitleme Anında Kilitleme veya Akıllı Kilit dostu Zamanlayıcı Kilidi'ni kullanarak telefonunuzu uyku moduna geçirmek için ekrana iki kez dokunma yeteneğidir. Google Asistan'a götürecek bir jest kısayolu bile vardır. Evie'nin kurulumu ve çalıştırması kolaydır, masaüstü ızgarasını özelleştirebilir ve gerektiğinde hareketleri açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca, hızlı güncellemeler alan hızlı bir başlatıcıdır, bu nedenle başlatıcı deneyiminizi hızlandırmak için daha fazla optimizasyon ve ince ayar yapabilirsiniz.

Apex Launcher

Apex Launcher, Nova Launcher'ın en yakın rakibidir. İkisi arasındaki fark oldukça küçüktür ve biri diğerinden daha az veya fazla değildir. Nova ve Apex'in her birinin kendi güçlü, zayıf yönleri ve tasarım farklılıkları vardır. O zaman bir seçim meselesi.

Pixel Launcher

Google Pixel duyuru konferansında Google, telefonu için Google Pixel Launcher adında yeni ve özel bir başlatıcı sundu. Uygulama, elbette, Google Asistan Launcher'dan türetilmiştir, ancak yeni bir yuvarlak simge seti veya parmağınızı ekranın altından kaydırarak uygulama çekmecesine erişme yeteneği gibi belirli özellikler sunar. Bu başlatıcı normalde bir Google Pixel telefonlarına özel olmasına rağmen, yükleme APK'sını internet'ten yüklemek mümkündür. Android 7.1 için optimize edilmiş olsa da, başlatıcısı aynı zamanda Android 5.x Lollipop ve Android 6.x Marshmallow ile çalışır.

ADW.Launcher

Bu başlatıcı Android stok görünümüne çok yakın olan minimalist bir arayüz sunuyor, birçok özelleştirme seçeneği mevcut. Google Play Store'da ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak pro sürümü de mevcut. Uygulama, Play Store'dan 10 ila 50 milyon indirme sayısına ulaşmış ve çok popüler. Seçenekler özellikle çoktur.

KISS Launcher

KISS Launcher, Android mobil cihazınızın ana ekranını çok ciddi bir şekilde temizlemenize ve günlük yaşamınızda en çok ihtiyaç duyduğunuz özelliklere hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlayacaktır. Zamandan tasarruf etmenin yanı sıra, KISS Launcher için geliştirilen teknoloji size sadece zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda çok az kaynak kullanımı sayesinde önemli miktarda pil tasarrufu sağlar. Cep telefonunuzun kullanımına bağlı olarak, KISS Launcher size sürekli uyarlanabilir bir servis sağlayacaktır.

Action Launcher, bu listede sunulan birçok launcher gibi, Google Asistan Launcher'ın tasarımına ve simgelerine dayanmaktadır. Google Arama widget'ını daha kullanışlı hale getirme yeteneği gibi bazı ek özelleştirme seçenekleri ve her şeyden önce telefonda yüklü tüm uygulamaları listeleyen sol taraftaki bir menüyü ekler. Bununla birlikte, ücretsiz sürümü kullanıcıların yeni işlevlerin kilidini açmak için ücretli sürüme geçmeye teşvik etme eğiliminde.

Smart Launcher

Bu yeni başlatıcının başlıca avantajları, onu çalıştırmak için gereken az kaynak ve sağladığı minimalist tasarım. Geliştiriciler, "minimalist" teriminin arayüz için kullanıldığını, ancak birçok seçeneğin bulunduğunu belirtmek ister! 
Yüklenen uygulamaların kataloglanması ve otomatik sıralanması, onu rakiplerinden ayıran özelliklerdir. Smart Launcher, 5 inç ekranlı akıllı telefona sahip insanlar için tasarlanmıştır. Pro sürümü ile widget'ları yerleştirmenizi sağlayan ikinci bir ekrana sahip olacaksınız.

AIO Launcher

Piyasadaki en eski ve özel launcherlardan biri. Yatay kaydırma veya uygulama çekmecesi olmaksızın, yalnızca cihazınızdaki tüm bilgilerin, pil kullanımı, ram, uygulamalar, mesajlardan, minimalist ve temiz bir şekilde sunulan tek bir beslemede toplandığı dikey kaydırma ile bir arayüze sahiptir. Kişileri, RSS ve istediğiniz kadar düzenleyebileceğiniz daha birçok bölüm. Geleneksel Android düzeninden biraz farklı görünüyor, ancak her şeyin aynı yerde olduğu gerçeği, çeşitli işlevlere çok daha hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor.

ASAP Launcher

Adından da anlaşılacağı gibi, ASAP Launcher bir şeyleri olabildiğince çabuk halletmeye ve sadece bir elinizi kullanarak yapmak isteyebileceğiniz hemen hemen her şeye ulaşmaya odaklanıyor. Her şey ekranın farklı bölümlerinden, uygulamalardan, yapılandırma seçeneklerinden, widget'lardan ve kilit ekranı veya Google Asistan gibi farklı özelleştirilebilir eylemlerden ekran görüntüsünden sadece iki kat daha hızlı bir kaydırmadır. Her fırsat düzeni için hızlı ve hazır bir şekilde isterseniz, bu sizin için sadece bir tanesidir.

FastKey Launcher

Eğer aradığınız şey, çoğu başlatıcıdan biraz farklı bir şeyse, çok dağılmadan, FastKey Launcher'a bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Bu başlatıcının temel farkı, ekranın alt kısmında bulunan ve cihazımızın tüm içeriğinde gezineceğimiz tam boyutlu klavyedir. Bir uygulamanın adını, iletişim adresini, e-postasını ya da ne istersen yazmanız yeterlidir ve neredeyse sonuç olarak ilgili sonuçları elde edersiniz. Birçok belge veya belirli kişiler / uygulamalar arasında sürekli arama yapan kişiler için mükemmel bir seçenek.

Lawnchair Launcher

Başlangıçta Lawnchair, Pixel Launcher'a çok benziyor olabilir, ancak çekiciliği, çok iyi bir fırlatıcı olana daha fazla özellik eklemede yatar ve bu da onu inanılmaz derecede daha güçlü ve üretken hale getirir. Özelleştirme ayarlarında biraz zaman geçirirseniz, simgeleri, uygulama çekmecesini, widget'leri ve arka planı ekleyebilir ve özelleştirebilir, metin ölçeğini değiştirebilir, bildirim rozetleriyle Android O stili kısayollarını alabilir, varsayılan özelliklerin bazılarını gizleyebilir veya silebilirsiniz.

Bu, android üzerinde en iyi deneyimi elde etmek ve yine de en iyi piksel deneyimini yaşamak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

ZenUI Launcher

ZenUI, Play Store'da en iyi dereceye sahip olan launcherlardan biridir. Bu, denemeniz için yeterli bir sebep olmalıdır. Başlatıcıyı yönetmek için parmağınızı yukarı doğru hareket ettirin ve arama kutusunu görmek için aşağı kaydırın, farklı seçeneklere hızlı bir şekilde erişebilir ve uygulamalarınızı düzenli kullanım ve gereksinimlerinize göre yeni uygulamalar önerileri sunan akıllı gruplar klasörlerinde düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca, düzeniniz, geçişler, duvar kağıtları, widget'lar ve hatta yazı tiplerinin renklerini özelleştirerek düzeniniz için farklı temalar elde edebilirsiniz. Ayrıca, uygulamalarınızı ve dosyalarınızı ek bir uygulamaya gerek kalmadan korumak için her zaman entegre AppLock ve Hide App özelliklerini kullanabilirsiniz.

Microsoft Launcher

Başlangıçta Microsoft ekosistemine yönelik olarak tasarlanan bu Launcher, Android'deki Google hizmetlerini neredeyse unutuyor ve yerel olarak Redmond şirketinden gelenleri önceliklendiriyor. Microsoft OneDrive ile entegrasyon, Microsoft Office 365 dosyalarınıza, Outlook.com e-postalarınıza, Kişiler ve Takvim, Wunderlist entegrasyonu, Bing araması ve MSN News'e hızlı erişim, bu güçlü kişiselleştirme katmanının en iyi özelliklerinden bazılarıdır.

Buna ek olarak, PC'deki devam özelliği, mobil cihazınızı PC'nize güzel bir şekilde entegre etmenize, işinize devam edebilmenize veya aygıtlar arasında kolayca ve çok doğal bir şekilde dosya göndermenize olanak tanır.

Linux CLI Launcher

Linux CLI Launcher ile Android akıllı telefonunuzun bu arayüzünü mükemmel bir komut satırı başlatıcısına dönüştürün. 
Android için bu başlatıcı, akıllı telefonunuzun ana ekranı için bir "masaüstü" gibi, eski grafik komut satırları ile geleneksel grafik arayüzünü değiştirmenize izin veriyor. Google Play Store'daki ücretsiz (ve uygulama içi satın almalar olmadan) uygulama, gerçek bir Linux terminali gibi davranır. Uygulamaları başlatmak için simgelere tıklamak yerine, her şeyi komut satırlarıyla girersiniz. Bir uygulamayı kaldırmak ister misiniz? Sadece uninstall ve uygulamanın adı yazın.  SMS göndermek ister misiniz? sms daha sonra ilgili kişinin adı ve söz konusu mesajı yazın.

2018'in En İyi Android Launcher Uygulamaları
İlginizi Çekebilir

2018'in En İyi Android Launcher Uygulamaları

En İyi Android Launcher
İlginizi Çekebilir

En İyi Android Launcher

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile