Android İçin En İyi Analog Fotoğrafçılık Uygulamaları

Android İçin En İyi Analog Fotoğrafçılık Uygulamaları

Otantik film, Instagram'da giderek daha popüler hale gelen bir tarzdır. Eski görünüyor ve eski moda gibi hissettiriyor. Stil, çeşitli şeylerden oluşuyor; daha popüler olanlardan, fotoğrafın genel görünümüne, vurgulanan tanelere ve özensiz bir estetiğe ayrı bir "eğri" çıkıyor. Şaşılacak bir şey yok, sanatçılar ve fotoğrafçılar bu görüşü denemek ve hassaslaştırmak istiyorlar.

İlginizi Çekebilir Fotor - Online Fotoğraf Editörü ve Kolaj Yapma

Fotor - Online Fotoğraf Editörü ve Kolaj Yapma

Online fotoğraf editörü ve kolay bir şekilde kolaj fotoğraflar elde etmenizi sağlayan ücretsiz bir site.

Aynı şeyi yapmak için uygunsanız, size ulaşmanıza yardımcı olacağını düşündüğümüz bir uygulama listesi önerelim. Bu uygulamalar ücretsiz ve premium bir karışımdır ve hepsi Android'de mevcuttur.

Snapseed, Ücretsiz
Google tarafından geliştirildi. Snapseed, Android ekosistemindeki en güçlü fotoğraf düzenleme araçlarından biridir. Bununla birlikte, sadece birkaç tane Grenli Film filtrelerini bilir. Bu filtreler film stokunu taklit etmek için tasarlanmıştır. Kullanıcıların iki kontrolü vardır: 1.) filtre yoğunluğu ve 2.) renk doygunluğu. Doğru kullanıldığında, özellik bazı etkileyici etkiler yaratır.

Afterlight, freemium
Afterlight, bir dizi film efektini sunar. Doygunluk, tozlar ve çizikler, film görüntüsünü deneyen ve taklit edenler arasında oldukça yaygın olan “sıkıntılı” bir görünüme katkıda bulunur. Kullanıcılara ayrıca, bu kaplamaların konumlandırılması ve hatta çok parlak fotoğraflar için “ters çevirme” özelliği üzerinde ayrıntılı denetim verilir.

Nebi, Ücretsiz
Bu, basit, hafif ama güçlü bir fotoğraf uygulaması. Bir fotoğrafı içe aktarırsınız ve Nebi bir dizi film efektini önerir.

Feelm, ücretli 4,59 TL
Feelm, farklı görünümleri taklit eden bir filtre uygulamaları paketidir. Hem Feelm Classic hem de Feelm Polar, bir Kodak ve bir Fuji makarasının üretebileceğine en yakın olanı arar, ancak klasik film görüntüsü tamamen sizin yeriniz değilse, denemeniz gereken başka, yüksek yoğunluklu varyasyonlar vardır. Benim favorilerimden ikisi Feelm Snow ve Feelm Rosy.

Hypocam
Hipocam Android ekosistemindeki siyah-beyaz fotoğrafçılık uygulamalarından biridir. Tamamen ücretsiz olmasa da (kullanıcıların tam bir filtre ve efekt kütüphanesinin kilidini açmak için bir uygulama içi satın alma işlemi yapmaları gerekmektedir), temel filtreler oldukça iyidir.

VSCO, Freemium
VSCO birçok fotoğrafçı ve sanatçı tarafından tercih edilir - iyi bir nedenle. Uygulama fotoğraflara muhteşem efektler ekleme dahil olmak üzere fotoğraf düzenleme araçlarının tüm paketini sunuyor. Ancak, şovun yıldızları, post-prodüksiyon sırasında düzenlerken başlangıç noktası olarak profesyoneller tarafından hafif bir ön ayar olarak kullanıldıkları kadar iyi olan uygulamanın filtreleridir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 295 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Android İçin En İyi Analog Fotoğrafçılık Uygulamaları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android İçin En İyi Analog Fotoğrafçılık Uygulamaları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android İçin En İyi Analog Fotoğrafçılık Uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
SEO Ajansı Nedir?

SEO Ajansı Nedir?

21 Oca 2019 / Web Araçları & Script İndir
İş Hayatında Sahip Olmanız Gereken 6 Program

İş Hayatında Sahip Olmanız Gereken 6 Program

21 Oca 2019 / Program İndir & İnceleme
Migren Profiliniz Nedir?

Migren Profiliniz Nedir?

19 Oca 2019 / Genel & Yaşam
Vuubi Kadın