Android için En İyi Çizim ve Boyama Uygulamaları

Android için En İyi Çizim ve Boyama Uygulamaları

Yeni bir Android tablet aldınız ve bununla ne yapacağınızı merak ediyorsunuz. Çizim yapmaya ne dersiniz? Bir sanatçı olmayabilirsiniz (henüz), ancak bir tablet ile denemek için her türlü sebebiniz var. Tabletlerin yetenekleri arttıkça, eskiz ve resim uygulamaları da bunu takip etti. Bu, tam bir boyama stüdyosunu elinizde tutabileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki uygulamalar profesyoneller ve amatörler için tasarlanmıştır. Bir stylus gerekli olmasa da, bu uygulamaları tam potansiyellerine göre kullanmanız için kesinlikle önerilir.

1. Adobe Illustrator Draw

Adobe, mobil cihazların geleceğin yolu olduğunu anladığından Adobe Illustrator Draw adlı ücretsiz bir eskiz uygulaması oluşturuldu.
App kesinlikle Illustrator mühür onayını taşır. Basit bir arayüz, sezgisel hareket mekaniği ve kapsamlı özellik listesiyle, bunun ücretsiz olması etkileyici.

Adobe Illustrator Draw, doğrudan Android cihazınızdan vektörel çizimler oluşturmanıza ve kaydetmenize olanak tanır. Fırça araçları sadece şık ve kullanımı kolay değil, genel uygulama - olduğu gibi özellik olarak - şaşırtıcı derecede düzgün.

Bu vektör sanatını yaptığından, görüntüler net. Resmi bir Adobe uygulaması olduğundan, çalışmaya devam etmek için eskiz veya bitmiş ürünleri Adobe Illustrator uygulamasına sorunsuzca aktarabilirsiniz. Katmanlamadan eskiz yapmaya kadar, bu uygulama her şeye sahip.

2. Adobe Sketch

Adobe Draw vektör çizimde üstünlük sağlayan Adobe Sketch, raster çizimde (Adobe Photoshop'a benzer şekilde) üstün. Fırçalarla ağzına kadar doldurulmuş Sketch, çizme becerileriniz olan her şeyi yaratmanızı sağlar.

Sketch'deki araçlar Adobe Draw'da bulunanlarla çakışır, böylece Adobe'nin masaüstü programlarında olduğu gibi uygulamalar arasında ileri geri gidebilirsiniz.
Sonuçta, Adobe sadece harika uygulamalar yapmaz - aynı zamanda yaratıcı, cihazlar arası ortamlar da yaratır.

3. ArtFlow

Adobe Draw vektör çizimde üstünlük sağlayan Adobe Sketch, raster çizimde (Adobe Photoshop'a benzer şekilde) üstün. Fırçalarla ağzına kadar doldurulmuş Sketch, çizme becerileriniz olan her şeyi yaratmanızı sağlar.

Sketch'deki araçlar Adobe Draw'da bulunanlarla benzer, böylece Adobe'nin masaüstü programlarında olduğu gibi uygulamalar arasında ileri geri gidebilirsiniz. Sonuçta, Adobe sadece harika uygulamalar yapmaz - aynı zamanda yaratıcı, cihazlar arası ortamlar da yaratır.

  • İndir: ArtFlow (Ücretsiz, premium versiyonu mevcut)

4. MediBang Paint

MediBang Painter sadece bir çizim uygulamasıdır. İstediğin her şeyi yapar. Kullanıcı arayüzü, masaüstü bilgisayar tasarımcılarına tanıdık gelecek Adobe paketine benzer.

Bu uygulama hem ücretsiz hem de özellik dolu olduğundan, devam etmenize yardımcı olacak birçok çevrimiçi kaynak bulacaksınız.

5. Infinite Painter

Infinite Painter son derece basit; varsayılan olarak gördüğünüz altı araç (fırça, leke, fırça boyutu, renk ve fırça opaklığı) sunar.

Tüm bunlar, varsayılan kullanıcı arayüzüne girmenizdir, çünkü ihtiyacınız olan tek şey budur. Tüm ek araçlar bir düğme uzaklıktadır ve Infinite Painter bu düğmeyi kullanır.

Infinite Painter profesyonel bir iş yaratmak için kendi ücretsiz sürümünde yeterli özellikleri sunar.

6. SketchBook

Tablet çiziminin bir başka masaüstü bilgisayar yinelemesi olan Autodesk’in SketchBook'u, içinizden gelen her şeyi tasarlamak için cihazınızı kullanışlı araçlar ve özellikler ile doldurur.

"Autodesk'te, yaratıcılığın bir fikirle başladığına inanıyoruz. Hızlı kavramsal çizimlerden tamamen bitmiş sanat eserine, eskiz yaratıcı sürecin kalbinde yer alıyor […] Bu nedenle, SketchBook'un tam özellikli versiyonunun artık herkes için ÜCRETSİZ olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz! ”

Harika bir ücretli uygulamanın ücretsiz olduğunu görmek her zaman keyiflidir. Bu, Sketchbook'un hem masaüstü hem de mobil sürümlerini içerir. Böylece uzmanlık alanınıza uygun teknoloji ortamını kullanarak çalışabilirsiniz.

7. Tayasui Sketches

Tayasui Sketches kendi içinde bir sanat eseridir. Kullanıcı arabirimi ve araçlarınız bir ekrana sorunsuz bir şekilde uyum sağlar.

Onu daha da çekici hale getiren şey, mizanpaj araç tasarımı ile birlikte tasarımının sadeliğidir. Mükemmel fırçayı yaratmak için ihtiyacınız olan tüm seçenekler sizden önce gelir.

8. PaperDraw

Çoğu uygulama size modern ve minimal bir kullanıcı arayüzü sunmaya çalışırken, PaperDraw kalemleri ve fırçaları önünüze yerleştirir. Bir Android uygulamasından alabileceğiniz gibi bir şövale ve tuvale yakın.

Bu fantastik bir portföy ekranı gibi, sahip olduğu tüm modern ilerlemelerden bahsetmiyor. Hepsinin üstünde, herhangi bir çizim uygulamasının en etkileyici ve sezgisel fırça seçimlerinden birine uygulanmışsınız. VIP sürümünü satın alın ve PaperDraw'ın sunabileceği tüm harika araçların tadını çıkarın.

  • İndir: PaperDraw (Ücretsiz, premium versiyon mevcut)

9. Sketch

Yine başka bir resmi güç merkezi olan Sony’in Sketch uygulaması bir sebepten dolayı oldukça popüler.

Katman yetenekleri, harika arka plan dokuları ve mükemmel fırça seçimi gibi temel bilgileri size sunmakla kalmaz, aynı zamanda yaratıcılığınızı vurgulamak için birkaç ücretsiz PNG etiket görüntüsü de sunar.

  • İndir: Sketch (Ücretsiz, premium versiyon)

10. DotPict

Piksel sanatı daha çok sizin sahneniz mi? Size basit ama dikkat çekici bir 8 bitlik çizim uygulaması olan DotPict'ı tanıtmama izin verin.

Bu kısmen de bir oyun olan garip bir çizim uygulaması. Parmağınızla veya kalemle küçük bir elinizi hareket ettirin, ardından 8 bitlik bir şekil oluşturmak için renginizi itin. Çeşitli tuval boyutları da vardır, böylece küçük bir şekilden tüm manzaraya kadar her şeyi oluşturabilirsiniz.
Bir renk seçin, imlecinizi hedefleyin ve itin. 8 bitlik bir projeyi tamamlamak için renk paletini sonsuza dek özelleştirebilirsiniz. Bu kadar kolay.

Android için En İyi 6 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması
İlginizi Çekebilir

Android için En İyi 6 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile