Android için listelediğimiz email uygulamaları, çoğunlukla stok uygulamaların verebileceğinden daha fazla özelliğe ihtiyacı olanlar içindir. Yeni bir şey arıyorsanız, Android için en iyi e-posta uygulamaları burada!

E-posta, çevrimiçi iletişimin en eski ve en önemli formlarından biridir. Çoğumuzun her gün kullandığı bir hizmettir. Onlara eşlik eden e-posta hizmetleri ve e-posta uygulamaları var birçok. Bazıları yalnızca Gmail, Outlook veya Yahoo gibi bir hesap ile tek bir hesabınız olabilir. Bu hizmetlerin kişisel uygulamaları size en iyi deneyimi verecektir.

1. Alto Email (Ücretsiz)

Alto, e-posta hizmetinin öncülerinden olan AOL'den şaşırtıcı derecede iyi bir e-posta uygulamasıdır. AOL, Yahoo, Gmail, Outlook, iCloud, Exchange ve diğerlerini de içeren çeşitli platformları destekler. Temiz ve renkli bir tasarıma, önemli şeyleri göstermek için bir gösterge tablosuna ve tüm e-postalarınızı tek bir noktada görmek için birleştirilmiş bir posta kutusuna sahiptir. İstediğiniz şeyi yapmak için hızlıca kaydırma işlemlerini özelleştirebilirsiniz. AOL hala bu uygulama üzerinde çalışıyor, bu yüzden henüz mükemmel değil, ancak kesinlikle iyi bir e-posta uygulamalarından biri.

alto email

2. Aqua Mail (Ücretsiz-Pro sürüm ücretli)

Aqua Mail uzun zamandır yayında. Birçok kişi için favori. Yahoo, Hotmail, Apple, Gmail, AOL ve diğerlerini de içeren tüm büyük hizmetlerle çalışmaktadır. Ayrıca Microsoft Exchange'i de destekliyor. Çeşitli uygulamalar, başlatıcılar ve hatta DashClock için de desteği var. Ücretsiz sürümü temel özellikler ile birlikte geliyor. Pro sürümü 4,99 $ maliyeti var ve ek özellikler ile birlikte gelir.

aqua email

3. Blue Mail (Ücretsiz)

Blue Mail, en popüler e-posta uygulamalarından biridir. Gmail, Yahoo, Outlook, Office 365 ve hemen hemen tüm diğer POP3, IMAP veya Exchange istemcileri dahil olmak üzere çeşitli istemcileri destekler. Uygulama, e-posta hesaplarınızın her biri için çeşitli bildirim ayarlarına sahiptir ve ayrıca Android Wear desteği, yapılandırılabilir menüler ve hatta karanlık bir tema gibi eğlenceli şeyler içerir. İsterseniz bazı akıllı özelliklere de sahiptir. Güçlüdür ve tamamen ücretsizdir.

blue mail

4. Gmail (Ücretsiz)

Gmail, e-posta uygulamaları için biraz ucuz bir seçim. Çoğu Android cihazında önceden yüklenmiş olarak gelir. Böylece muhtemelen zaten elinizde. Uygulama, birden fazla gelen kutusu ayarını, birden çok hesabı ve daha fazlasını desteklemektedir. Yahoo, Microsoft Outlook ve diğerlerini de içeren çoğu e-posta hizmetini de destekler. Ayrıca, birleştirilmiş gelen kutusu, MateryalTasarımı ve daha fazlasını da destekler.

5. Inbox by Gmail (Ücretsiz)

Inbox by Gmail, Gmail kullanıcıları için güçlü bir eposta uygulamasıdır. En büyük özelliği akıllı özelliklerdir. E-postaları çeşitli konularla paketlemeye çalışır. Bu da istediğiniz e-postaya ulaşmayı kolaylaştırıyor. Uçuşlar için check-in, nakliye bilgileri ve hatta fotoğrafları görüntüleme gibi şeyler de yapabilirsiniz. Ayrıca Google Asistan'a entegre olur. Yalnızca Gmail hesaplarıyla çalışır. Ayrıca, Google Asistanı da kullanmadığınız sürece tam bir deneyim elde edemezsiniz. Asistan'ı veya Gmail'i kullanmayanların bu uygulamayı atlaması gerekir.

6. K-9 Mail (Ücretsiz)

K-9 Mail, en eski e-posta uygulamalarından biridir. Birçoğu minimal arayüzü, BS deneyimi olmaması ve birleştirilmiş gelen kutusu yüzünden bu uygulamayı beğeniyor. Çoğu IMAP, POP3 ve Exchange 2003/2007 hesaplarını destekler. Uygulama ayrıca açık kaynaktır. Kendiniz inşasına katkı sağlayabilir veya Github aracılığıyla topluluğa katkıda bulunabilirsiniz. Kesinlikle gösterişli değil. Ancak, işlevsel ve hafiftir. Ayrıca tamamen ücretsizdir.

K-9 Mail

7. MailWise (Ücretsiz-Pro sürüm ücretli)

MailWise oldukça sağlam bir e-posta uygulamasıdır. Gmail, Outlook, AOL, Yahoo, Exchange ve diğer çeşitli e-posta servislerini destekliyor. POP3'ü desteklemez. Bu bazıları için sıkıntı olabilir. Bunun yanında, hızlıca kaydırma işlemleri, hızlı arama, Dropbox entegrasyonu ve Exchange için çeşitli ek özellikleri destekliyor. Temel özellikleri ücretsiz alırsınız. Pro sürümü, daha fazla uyarlanabilir bildirim ve gelen kutunuzda daha iyi tanımlama için VIP'lerle iletişim kuruyor.

8. myMail (Ücretsiz)

myMail, iyi özelliklere sahip başka bir sağlam e-posta uygulamasıdır. Hotmail, Gmail, Yahoo, Outlook, AOL, iCloud, Exchange ve neredeyse tüm IMAP veya POP3 hizmetlerini destekler. Ayrıca, my.com adresindeki e-posta hizmetlerinin ana istemcisidir. Özellik kümesi oldukça basittir. ActiveSync, e-posta imzaları, daha kolay dosya ekleri ve klasörler içerir. Bunu bağımsız bir e-posta uygulaması olarak kullanabilir veya uygulama içinden bir hesap açabilirsiniz. Seçim senin. Uygulama indirmek ücretsizdir ancak yine de reklamlar var.

mymail

9. Newton Mail (Deneme Sürümü - Ücretli)

Newton Mail ilginç bir durum. Listedeki abonelik gerektiren tek e-posta uygulaması. Gmail, Exchange, iCloud, Office 365, Outlook, Yahoo ve diğerleri gibi e-posta istemcilerinin çoğunu destekler. Uygulama, birleştirilmiş gelen kutusu, her bir e-posta adresi için ayrı renkler ve daha fazla özelleştirme özellikleri sunuyor. Ayrıca, okundu bilgileri, gönderen profilleri ve bağlı uygulamalar da vardır. Örneğin, uygulamadan çıkmadan Todoist, Evernote, OneNote, Cep, Trello, Asana ve diğerlerini kullanabilirsiniz. Pahalı. E-postanızla yaşamayıp ölmediğiniz sürece, daha ucuz bir seçenekle daha iyi hizmet alabilirsiniz. Yine de 14 günlük ücretsiz deneme var.

newton mail

10. Nine (Ücretsiz-Pro sürüm ücretli)

Güvenlik konusunda endişeleriniz varsa ve Outlook'u kullanıyorsanız, bu listedeki en iyi e-posta uygulamalarından biridir. Uygulama sizi sadece e-posta servislerine bağlar. Bunun üzerine, Exchange desteğine sahip herhangi bir uygulama için beklenen Exchange ActiveSync desteğine sahiptir. Senkronize etmek istediğiniz klasörleri seçme, Android Wear desteği ve diğer pek çok seçeneği de içeren çeşitli seçenekleriniz var. E-posta istemcileri arasında pahalı bir seçenek, ancak işletme kullanıcılarına yönelik bir seçim.

Nine mail

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1488 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Android İçin En İyi Email Uygulamaları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android İçin En İyi Email Uygulamaları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android İçin En İyi Email Uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "