Android İçin En İyi Emoji Uygulamaları

Android İçin En İyi Emoji Uygulamaları

Emojiler sohbet ederken sadece "eğlenmek" ve daha birçok amaca hizmet için var. Ruh halini daha iyi anlatmanın yanı sıra, sözcüklerin duygularınızı anlatmak için yeterli olmadığı tüm zamanlar için bir yedek görevi görür. Bu durumda bizde Android kullanıcıları için en iyi emoji uygulamalarının bir listesini oluşturduk.

Emoji konuşmalara hayat verir! Ayrıca, düz metinlerle, birinin ciddi veya kızgın olduğuna dair bir anlam çıkarmak zor; emojiler darbeyi yumuşatmaya yardımcı olur. Ve ayrıca sadece emojilerle cevap vermeyi tercih eden tembel insanlar grubu da var. Bu emojiler tüm şekil, renk ve boyutlarda gelir ve etkili bir kelime yerine doldurabilirsiniz.

Ne yazık ki, hepimiz animoji özelliğini kullanabilmek için bir iPhone X gibi telefonlara sahip değiliz. Dahası, çoğu telefon ve mesajlaşma hizmeti sınırlı emoji ile birlikte gelir; özellikle eski telefonlar. Ancak neyse ki, tek amacı kullanıcılara geniş bir emoji kataloğu sunmak olan tonlarca emoji uygulaması var.

Android Kullanıcıları İçin En İyi Emoji Uygulamaları 2018

1. Elite Emoji:

En beğenilen emoji uygulamalarından biri olan Elite Emoji, fikirlerinizi ve duygularınızı daha etkili bir şekilde ifade etmenize yardımcı olmak için 1000'den fazla çıkartma ve emojiyi içeriyor. Simgelerin kalitesi son derece net ve canlıdır. Elite emoji Facebook ve WhatsApp gibi uygulamalarda kullanılabilir. Emojilerin yanı sıra, konuşmanızı yepyeni bir seviyeye çıkarmak için bol miktarda GIF bulacaksınız. Hatta kendi GIF'inizi oluşturabilirsiniz ve hepsi ücretsiz! Bu uygulamanın tek dezavantajı açılır reklamları içermesidir. Eğer reklam istimiyorsanız ancak, uygulama içinden yükseltme yapabilirsiniz.

2. Facemoji Emoji Klavye:

Başka bir büyük emoji uygulaması, Facemoji sadece bir emoji uygulaması değil, aynı zamanda oynamak için Gıf'ler ve klavye temaları sunuyor. Ayrıca, çeşitli dilleri destekler ve dahili bir otomatik düzeltici ile birlikte gelir. Elite Emoji'ye benzer bir şekilde reklamlar vardır, ama ne yazık ki, reklamsız bir sürüme yükseltmek için hiçbir seçenek yoktur.

Facemoji; Facebook messenger, WhatsApp, Twitter ve Instagram da dahil olmak üzere sosyal medya uygulamalarında sohbetlerinize renk katmak için 3600 ifade, çıkartma, GIF ve emojiler gibi birçok özellikleri sunar. Buna ek olarak, klavye sayısız tema seçeneği verir. Sonuçta, aynı klavye rengini görmek ve sohbet penceresini her açtığınızda tasarlamak sıkıcı olmuyor mu? Klavye temalarından bahsetmişken, bu uygulama aynı zamanda kendi fotoğraflarınızı klavyesine eklemenizi sağlar.

Son zamanlarda, çoğunuzun bildiği gibi artırılmış gerçekliği (yalnızca Android 6.0+ cihazlar) ifade eden AR Emoji'yi de tanıttılar. COC için kullanılabilir bir oyun klavye modu da var ve bu klavye, oyun oynarken arkadaşlarınızla sohbet etmeyi daha kolay hale getirmek için ekrandaki herhangi bir alana taşınabilir.

3. Bitmoji:

Snapchat'daysanız, bitmoji'yi muhtemelen duymuşsunuzdur. Eğer yabancı iseniz ama, bu uygulama bu listedeki geri kalanı ile karşılaştırıldığında biraz benzersizdir. Kullanıcıların kendileri gibi karikatürize bir görüntü oluşturmasına izin verir. Kendinizin animasyonlu bir sürümünü oluşturduktan sonra, avatarınızı içeren çıkartmalar ve emojiler arasından seçim yapabilir ve seçebilirsiniz. Bu sadece sohbetlerinizi daha gerçekçi, tekrarlanabilir ve eğlenceli hale getirir. Snatpchat'ın yanı sıra, WhatsApp, dahili iOS klavye ve Gboard gibi platformlarda Bitmoji'yi kullanabilirsiniz. App ayrıca Twitter destekler.

4. Textra SMS:

Mesajlaşma deneyiminizi değiştirmek için sadece emoji ve çıkartmalardan daha fazlasını sunan bir uygulama arıyorsanız, Textra uygulamasını kontrol etmenizi öneririz. Delicious tarafından geliştirilen, Textra varsayılan SMS platformu için bir yedek olarak kendisini konumlar.

Bu 180 tasarım temaları, uygulama / kabarcık simgesi renkleri, gece / ışık / karanlık modları, çeşitli kabarcık stilleri, hızlı yanıtlama aracı, MMS grup mesajlaşma, sesli notlar, GIF'ler dahil olmak üzere özelleştirme seçenekleri ve 21+ yazı tipi boyutu, SMS engelleme, fotoğraflar / videolar için otomatik sıkıştırma aracı, uygulamalar ve kişiler için bildirimler için özelleştirme araçları (simge rengi, LED ışığı, ses ve hatırlatıcılara göre) ve 2000'den fazla emojiyi kapsayan platformlardan stilleri kaplama iOS, Emoji One, Twitter ve Android gibi.

Textra ayrıca AndroidWear, Android Auto, MightyText ve Pushbullet ile daha hızlı yanıtlar ve gelişmiş bildirimleri etkinleştirmek için uyumludur. Bu Uygulama Android 5.1 ve üstü çalışan cihazlar için çift sım hizmetleri destekler.

5. Kika Klavye:

Kika AI ekibinin bir ürünü olan Kika klavye, tonlarca metin yazı tipi, GIF, 1000 tane emoji, çıkartma, Akıllı Otomatik Düzeltme, çarpıcı klavye temaları ve daha fazlasını sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu, yazmayı çok daha hızlı, doğru ve tabii ki daha ilgi çekici hale getirir. En iyi kısmı mı? Herhangi bir güçlük olmadan dünyanın her yerinden, herkesle bağlantı için Kika 150 kadar dil için desteğe sahiptir. Ayrıca, kendi fotoğraflarınızı ekleyerek ve beğeninize uygun duvar kağıdı değiştirerek klavye temasını özelleştirebilirsiniz.

Wechat, Yahoo SMS, Line, Kik, IMO, Twitter, Facebook, Whatsapp, Snapchat ve Telgraf gibi mesajlaşma uygulamaları için geniş bir yelpazede bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Kika ayrıca tek elle mod, bölünmüş ekran, AZERTY modu, QWERTY modu ve kullandığınız cihaza bağlı olarak seçebileceğiniz çeşitli düzenler gibi diğer özellikler de sunar. Bu jest yazarak (Gboard gibi) ve bir sesle yazma gibi teknolojileri vardır. Bununla birlikte, ses yakalama her zaman doğru değildir.

6. GO Klavye:

GOMO tarafından geliştirilen GO Klavye Play Store'da mükemmel bir derece ile büyüyen bir emoji uygulaması. 800+ sevimli küçük emoji'yi, 10.000 + canlı klavye temaları, komik Gıf'ler, 60'dan fazla dil desteği, 100'den fazla yazı tipi stili ile doludur ve Messenger'ı tamamen özelleştirmenizi sağlar. Hatta klavyede bir arka plan resmi olarak kullanmak için kendi fotoğrafınızı seçebilirsiniz. GO klavye elle emoji'yi arama gerektirmez. Bunun yerine, sadece bir kelime yazabilirsiniz ve klavye otomatik olarak kullanabileceğiniz uygun emojiyi önerecektir. Bunun dışında, uygulama aynı zamanda daha hızlı ve daha rahat sohbet deneyimi için ses girişi ve jest yazarak destekler. Bir tablet kullanıyorsanız, AZERTY, QWERTY ve QWERTZ gibi bir grup düzenden seçim yapabilirsiniz.

7. Ai.type:

Oldukça az bilinen ama aynı derecede müthiş emoji uygulaması, Ai.type, bol miktarda kişiselleştirebileceğiniz ve akıllı telefonlarınızda veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz oldukça akıllı bir klavyedir. Gıf'ler, çıkartmalar, emojiler için bir arama desteği ve özel animasyonlu mesajlar sunar. Yukarıda listelenen diğer uygulamaların çoğuna benzer, Ai.type ayrıca çeşitli klavye düzenleri ve tasarımlar, klavye temaları, yazı tipleri, renkler, 800+ emojiler ve emojiler için otomatik öneri erişimi sağlar. Ayrıca, aynı zamanda tahmin metin, otomatik doğrulama, kaydırarak yazma, on-klavye arama ve sesli anlatım desteği sunuyor. Şu anda, İspanyolca, İngilizce, Arapça, Fransızca ve Rusça da dahil olmak üzere yaklaşık 50 dili destekler.

8. iKeyboard:

iKeyboard, Play Store'da oldukça iyi bir kullanıcı derecelendirmesine sahip olan başka bir parlak emoji uygulamasıdır. 100+ temalar ve özelleştirme seçenekleri ile kullanmak için klavye daha heyecan verici hale getirir. Ayrıca, emojiler ve Gıf'ler de dahil olmak üzere 1200'den fazla net simgeyle doludur. iKeyboard, Portekizce, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Almanca, Hollandaca, Slovence, İsveççe, Türkçe, Sırpça, Endonezyaca, Fince ve daha fazlasını içeren 60'dan fazla dili destekler. Bu uygulama Facebook messenger, Snapchat ve benzeri gibi platformda kullanılabilir.

9. Adult Emoji Uygulaması:

Bir ilişkiniz var mı? Cevabınız evet ise, o zaman bu emoji uygulaması tam size göre. Yetişkin Emoji uygulaması bazı yüksek kaliteli Romantik emojileri arıyorsanız, özellikle Android için en iyi emoji uygulamalarından biridir. Facebook Messenger, WhatsApp, Kik vb. gibi tüm popüler messenger uygulamalarıyla çalışan 700'den fazla emojiye sahiptir.

Bu uygulama hakkında övünecek çok şey yok, oldukça işlevsel ve denemelisiniz.

Sonuç:

Bunlar Play Store'da şu anda mevcut olan tüm 4.0+ derecelendirme emoji uygulamalarıdır. Diğer makalelere bakmayı denediyseniz, birçoğunun mağazadan alındığını ve artık çalışmadığını fark edeceksiniz. Yukarıda listelenen olanların çoğunun reklam içerdiğini ve birkaçı ücretli bir sürüm sunarken diğerlerinin reklam kesintisi ile birlikte kullanılması gerektiğini unutmayın.

En İyi Android Kamera Uygulamaları
İlginizi Çekebilir

En İyi Android Kamera Uygulamaları

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile